Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μάλλον αυτή είναι..ας μας πει η γλυκούλα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πέρασα είδα τις και καινούριες στο 14 και στο 11
Η ΕΜΥ στο 14 ομορφούλα αλλά στυλιάρι......για τους φετιχιστές των αδυνάτων..
Η Βανέσα στο 11 μπαμπάτσικη μελαμψή με τούμπανο σώμα...λίγο αγχωτικό σαλονάρισμα...ακόμα στα 40 το υπέρ απλό πρόγραμμα...όποτε από εμένα δεν έχει...
Και μη ξεγιελιεστε με το όνομα Βανέσσα...άλλο ένα κόλπο των αφεντικών...να μπερδέψουν τους συναγωνιστές με τη παλιά Βανέσα στο 15 με τις πολυυυ καλές υπηρεσίες...όποτε επειδή έχουν ακουστεί πολύ θετικά εδώ για τη Βανέσα στο 15...μη μπερδευτεί κανείς με τη Βανέσα του 11...χωρίς βέβαια να σημαίνει ότι είναι κακη...(δεν έχει δοκιμαστεί)...
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Μακριά από εδώ..δεν έχουν καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα...είχα πάει όταν ήταν ηράκλειο..η μία πιο χοντρή απ’την άλλη…
 

Συνημμένα

  • 3D32A8E1-D541-4AB6-B398-54B6AD4BF0AF.png
    3D32A8E1-D541-4AB6-B398-54B6AD4BF0AF.png
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 37

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
540
Κριτικές
9
Like
1.243
Πόντοι
486
Εγώ πάντως πέρασα σήμερα από Μίνωος και γάμησα την κοπέλα στο 2. Δεν την είχα ξαναδεί. Τη Μαρίνα. Για να είμαι ειλικρινής πήγαινα για την Τζασμιν γιατί μου καρφώθηκε πως θα περάσω καλά με αυτήν. Αλλά μπήκα να δω την Ειρήνη ( δε με εντυπωσίασε) αλλά δε μ άφηνε να φύγω η Τσα2.
Τελικά την εμπιστεύτηκα και πέρασα πολύ ωραία.
Τη Δευτέρα θα πάω στη Τζασμιν αν δεν έχει έρθει εν τω μεταξύ η Άννα.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
540
Κριτικές
9
Like
1.243
Πόντοι
486
Μακριά από εδώ..δεν έχουν καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα...είχα πάει όταν ήταν ηράκλειο..η μία πιο χοντρή απ’την άλλη…
Μπήκα στο kanesex για να τη δω αλλά αμέσως σκάλωσα σ' αυτήν εδώ.

Μουνάρα με αυτοπεποίθηση τη κόβω. Τη ξέρει κανείς? .
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Μπήκα στο kanesex για να τη δω αλλά αμέσως σκάλωσα σ' αυτήν εδώ.

Μουνάρα με αυτοπεποίθηση τη κόβω. Τη ξέρει κανείς? .
Έχω πάει αρκετές φορές..80€ μισή ώρα και 130 1 ώρα..ντάξει αρκετά καλή σε γενικές γραμμές απλά 2 αρνητικα..πρώτον,οτι δεν φιλάει και δεύτερον πίπα με προφύλαξη..
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Εγώ πάντως πέρασα σήμερα από Μίνωος και γάμησα την κοπέλα στο 2. Δεν την είχα ξαναδεί. Τη Μαρίνα. Για να είμαι ειλικρινής πήγαινα για την Τζασμιν γιατί μου καρφώθηκε πως θα περάσω καλά με αυτήν. Αλλά μπήκα να δω την Ειρήνη ( δε με εντυπωσίασε) αλλά δε μ άφηνε να φύγω η Τσα2.
Τελικά την εμπιστεύτηκα και πέρασα πολύ ωραία.
Τη Δευτέρα θα πάω στη Τζασμιν αν δεν έχει έρθει εν τω μεταξύ η Άννα.
Καλησπέρα για πες υπηρεσίες εχτρα τιμή?
 

Nicole sexy girl

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
83
Like
152
Πόντοι
0
Έχω πάει αρκετές φορές..80€ μισή ώρα και 130 1 ώρα..ντάξει αρκετά καλή σε γενικές γραμμές απλά 2 αρνητικα..πρώτον,οτι δεν φιλάει και δεύτερον πίπα με προφύλαξη..
Καλησπερα καλο μηνα σε ολους και Ευχαριστω για τα καλα σου λογια και που με εχεις τιμήσει τοσες φορες οπως λες καλε μου …Να εισαι καλα :))))))) ..Αναρωτιέμαι ομως απο ποτε το να προσεχείς την υγεια σου και το να εισαι πεντακάθαρη σε αντίθεση με αλλα κορίτσια που κανουν με τον καθε εναν ελεύθερο και ενω τα αφροδίσια δίνουν και παίρνουν θεωρείτε αρνητικό ;
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Καλησπερα καλο μηνα σε ολους και Ευχαριστω για τα καλα σου λογια και που με εχεις τιμήσει τοσες φορες οπως λες καλε μου …Να εισαι καλα :))))))) ..Αναρωτιέμαι ομως απο ποτε το να προσεχείς την υγεια σου και το να εισαι πεντακάθαρη σε αντίθεση με αλλα κορίτσια που κανουν με τον καθε εναν ελεύθερο και ενω τα αφροδίσια δίνουν και παίρνουν θεωρείτε αρνητικό ;
Φυσικά και καλά κάνεις και προσέχεις και εννοείται οτι αξίζεις τα λεφτά που παίρνεις για να μην παρεξηγηθώ..απλά είπα οτι είναι αρνητικό για μένα..δεν έχουν όλοι τις ίδιες προτιμήσεις…
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
540
Κριτικές
9
Like
1.243
Πόντοι
486
Καλησπερα καλο μηνα σε ολους και Ευχαριστω για τα καλα σου λογια και που με εχεις τιμήσει τοσες φορες οπως λες καλε μου …Να εισαι καλα :))))))) ..Αναρωτιέμαι ομως απο ποτε το να προσεχείς την υγεια σου και το να εισαι πεντακάθαρη σε αντίθεση με αλλα κορίτσια που κανουν με τον καθε εναν ελεύθερο και ενω τα αφροδίσια δίνουν και παίρνουν θεωρείτε αρνητικό ;
Άφησε το περιθώριο στον καθένα να λέει τη γνώμη του ελεύθερα.
Κάτι που είναι αρνητικό σε έναν μπορεί να είναι θετικό στον άλλο.
Εμένα π.χ. δε μ' αρέσουν τα φιλιά.
Κάνε και μια προσφορά τώρα να σε τιμήσουμε οι περισσότεροι εδώ μέσα.
41 άτομα βλέπουν το Θρεντ τώρα!
Έλα που σου λέω!!!
 

rataplann

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0
Καλησπερα καλο μηνα σε ολους και Ευχαριστω για τα καλα σου λογια και που με εχεις τιμήσει τοσες φορες οπως λες καλε μου …Να εισαι καλα :))))))) ..Αναρωτιέμαι ομως απο ποτε το να προσεχείς την υγεια σου και το να εισαι πεντακάθαρη σε αντίθεση με αλλα κορίτσια που κανουν με τον καθε εναν ελεύθερο και ενω τα αφροδίσια δίνουν και παίρνουν θεωρείτε αρνητικό ;
Εφόσον προσέχεις την υγεία σου και την δική μας όπως λες..ρίξε τίς τιμές, δεν είναι τίμιο να χρεώνεις όσο άλλες με περισσότερες υπηρεσίες από εσένα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Εγώ πάντως πέρασα σήμερα από Μίνωος και γάμησα την κοπέλα στο 2. Δεν την είχα ξαναδεί. Τη Μαρίνα. Για να είμαι ειλικρινής πήγαινα για την Τζασμιν γιατί μου καρφώθηκε πως θα περάσω καλά με αυτήν. Αλλά μπήκα να δω την Ειρήνη ( δε με εντυπωσίασε) αλλά δε μ άφηνε να φύγω η Τσα2.
Τελικά την εμπιστεύτηκα και πέρασα πολύ ωραία.
Τη Δευτέρα θα πάω στη Τζασμιν αν δεν έχει έρθει εν τω μεταξύ η Άννα.

Που ήταν η ειρήνη μύστη?... επειδή πέρασα...και στο στενό ήταν η ΕΜΥ η Μαρίνα η Τανια οι δύο Βανέσσες η τζασμιν και το σοφακι
 

Nicole sexy girl

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
83
Like
152
Πόντοι
0
Εφόσον προσέχεις την υγεία σου και την δική μας όπως λες..ρίξε τίς τιμές, δεν είναι τίμιο να χρεώνεις όσο άλλες με περισσότερες υπηρεσίες από εσένα
Την δικη μου προσεχω ....Ενηλικες ειστε οι υπολοιποι υποθετω...Προσεχτε την μονοι σας....Οσο για τις εξτρα υπηρεσιες που προσφερουν ποιες ειναι τελειωμα στο στομα στο προσωπο κλπ ? Ευχαριστω δεν θα παρω ....Η μηπως χαβετε αυτα που σας λενε οτι "Μονο με σενα το κανω " τα ιδια λενε σε ολους.....Επαγγελματιες ειναι τι ηθελες να σου πουν ....Σκεψου σε τι κινδυνο εκθετουν τους εαυτους τους και τους αλλους ....Στοιχειωδη λογικη θελει αλλα που
 

Nicole sexy girl

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
83
Like
152
Πόντοι
0
Άφησε το περιθώριο στον καθένα να λέει τη γνώμη του ελεύθερα.
Κάτι που είναι αρνητικό σε έναν μπορεί να είναι θετικό στον άλλο.
Εμένα π.χ. δε μ' αρέσουν τα φιλιά.
Κάνε και μια προσφορά τώρα να σε τιμήσουμε οι περισσότεροι εδώ μέσα.
41 άτομα βλέπουν το Θρεντ τώρα!
Έλα που σου λέω!!!
Σε εμποδισα εγω η δεν σου αφησα το περιθωριο να εχεις την αποψη σου? Το να μην εκθετεις τον αλλον σε αρρωστιες δεν ειναι αποψη ....ειναι υποχρεωση ....Αν καποιοι δεν καταλαβαινουν τα αυτονοητα δεν φταιω εγω ....
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
540
Κριτικές
9
Like
1.243
Πόντοι
486
Που ήταν η ειρήνη μύστη?... επειδή πέρασα...και στο στενό ήταν η ΕΜΥ η Μαρίνα η Τανια οι δύο Βανέσσες η τζασμιν και το σοφακι
Διάβασε ξανά το μήνυμα μου Κλεόβουλε. Στο τέλος θα με καταλάβεις. Είμαι σίγουρος!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Διάβασε ξανά το μήνυμα μου Κλεόβουλε. Στο τέλος θα με καταλάβεις. Είμαι σίγουρος!!

Ναι..δε καταλαβαίνω..μπήκες λες να δεις την ειρήνη...και δεν εντυπωσιάστηκες
 

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Μακριά από εδώ..δεν έχουν καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα...είχα πάει όταν ήταν ηράκλειο..η μία πιο χοντρή απ’την άλλη…
Και θέλουν και 70€ στο απλό μισάωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom