Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Καλησπέρα η Άντζελα είναι η ξανθιά από Ηράκλειο
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Έχω πάει με τις υπόλοιπες όλες, και θέλω να πάω με αυτήν, δεν ξέρω φίλε μου , δεν έχω πάει
Ευχαριστώ πολύ,οποίος έχει πληροφορία για Τζασμιν, φωτό,,περιγραφή εμφάνισης της,ποιότητα υπηρεσιών, καλοδεχούμενη!
 
Τελευταία τροποποίηση:

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
583
Like
418
Πόντοι
26
Ευχαριστώ πολύ,οποίος έχει πληροφορία για Τζασμιν, φωτό,,περιγραφή εμφάνισης της,ποιότητα υπηρεσιών, καλοδεχούμενη!
Αν θες σίγουρα πράγματα Άντζελα, είναι μακράν η πιο ωραία, κούκλα, νέα πολύ όμορφη, έχει απίστευτο στήθος, πολύ ωραίο σώμα
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.230
Like
46.907
Ευχαριστώ πολύ,οποίος έχει πληροφορία για Τζασμιν, φωτό,,περιγραφή εμφάνισης της,ποιότητα υπηρεσιών, καλοδεχούμενη!
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ,οποίος έχει πληροφορία για Τζασμιν, ν!

Αν θες σίγουρα πράγματα Άντζελα, είναι μακράν η πιο ωραία, κούκλα, νέα πολύ όμορφη, έχει απίστευτο στήθος, πολύ ωραίο σώμα
Ευχαριστώ φίλε μου την Αντζελα την έχω πάρει πολλές φορές στο Ηράκλειο,θα συμφωνήσω μαζί σου,αλλά εδώ θέλω άλλες κοπέλες,όχι τις ιδιιες
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.230
Like
46.907
Πάροδος Μίνωος σήμερα Σάββατο 1η πρωινή βάρδια

2 - εκτός λειτουργίας
3 - εκτός λειτουργίας
6 - Μαρίνα
9 - Τζασμίν
11 - Τάνια
13 - εκτός λειτουργίας
14 - Αναστασία
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: KOSKOU

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Πάροδος Μίνωος σήμερα Σάββατο 1η πρωινή βάρδια

2 - εκτός λειτουργίας
3 - εκτός λειτουργίας
6 - Μαρίνα
9 - Τζασμίν
11 - Τάνια
13 - εκτός λειτουργίας
14 - Αναστασία
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
Καλησπέρα η Αλεξία είναι ανοιχτά τώρα το απόγευμα?
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλημέρα ettore έχουμε ενημέρωση για σήμερα?
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.230
Like
46.907
Πάροδος Μίνωος σήμερα Κυριακή

2 - εκτός λειτουργίας
3 - εκτός λειτουργίας
6 - Μαρίνα
9 - Τζασμίν
11 - Τάνια
13 - Άντζελα
14 - Αναστασία
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
 

KOSKOU

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
18
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους...η δουλειά που κάνουν οι κοπέλες στην Μίνωος είναι δύσκολη...όσοι εργαζόμαστε ξέρουμε ότι υπάρχουν και "κακές" μέρες... πάω στην Τζασμιν...για την κοπέλα δεν υπήρχε ιδιαίτερη ενημέρωση ... σκέφτηκα να πάω για να είναι τόσο καιρό στο στενό δεν πρέπει να είναι χάλια... μπαίνω η κοπέλα μελαχρινή συμπαθητικό πρόσωπο... μικρό στήθος γενικά ούτε κρύο ούτε ζέστη...Στο δωμάτιο δεν πέρασα καλά... χωρίς να είναι αγενής ήταν κάτι εντελώς κρύο και αδιάφορο (για να προλάβω δεν περιμένω έρωτες και ιστορία...σε οίκο ανοχής πάω...)Αληθινά θέλω να πιστεύω πως ήταν κακή ημέρα.... περιμένω αν κάποιος έχει εμπειρία με την κοπέλα να πάρει Καλό απόγευμα...
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους...η δουλειά που κάνουν οι κοπέλες στην Μίνωος είναι δύσκολη...όσοι εργαζόμαστε ξέρουμε ότι υπάρχουν και "κακές" μέρες... πάω στην Τζασμιν...για την κοπέλα δεν υπήρχε ιδιαίτερη ενημέρωση ... σκέφτηκα να πάω για να είναι τόσο καιρό στο στενό δεν πρέπει να είναι χάλια... μπαίνω η κοπέλα μελαχρινή συμπαθητικό πρόσωπο... μικρό στήθος γενικά ούτε κρύο ούτε ζέστη...Στο δωμάτιο δεν πέρασα καλά... χωρίς να είναι αγενής ήταν κάτι εντελώς κρύο και αδιάφορο (για να προλάβω δεν περιμένω έρωτες και ιστορία...σε οίκο ανοχής πάω...)Αληθινά θέλω να πιστεύω πως ήταν κακή ημέρα.... περιμένω αν κάποιος έχει εμπειρία με την κοπέλα να πάρει Καλό απόγευμα...
Και εγώ έκανα πέρασμα από Τζασμιν για τον ίδιο λόγο.Ωραια κοπέλα για τα γούστα μου λέω, λεπτή με μικρό στήθος,αλλά το ψυχρό σαλοναρισμα της με αποθησε. Μπήκε και βγήκε αμέσως οπότε έφυγα.Πηγα δίπλα στο 15 Βανέσα.Η κοπέλα είναι κόντρα στα γούστα μου,ελαφρά γεματουλα,αλλά καβλοφατσα οπότε μπήκα.Η γυναίκα δεν υπάρχει είναι ηφαιστείο!Έβγαλε γούστα, συμμετοχή της,διάθεση να με περιποιηθεί,έδειξε να ευχαριστιεται και εκείνη!Αν ήμουν Χανιά σίγουρα θα ξαναπήγαινα!
Συνέχισα κόντρα στα γούστα και επισκευτικα το Σοφάκι στο 17,την βλέπω και εκείνη στα στάνταρ της οδού και εκεί πέρασα καλά ποιο χαλαρά,τίμια επιλογή, σέβεται και θέλει ο πελάτης να περάσει ωραία!Στα Χανιά έχετε επιλογές και καλό θα είναι να υπάρχει ενημέρωση για ποιες είναι σωστές και ποιες όχι γιατί τα λεφτά βγαίνουν δύσκολα. Ξοδεύεις 1 μεροκάματο για να περάσεις καλά λίγα λεπτά...
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
501
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Καλησπέρα σε όλους...η δουλειά που κάνουν οι κοπέλες στην Μίνωος είναι δύσκολη...όσοι εργαζόμαστε ξέρουμε ότι υπάρχουν και "κακές" μέρες... πάω στην Τζασμιν...για την κοπέλα δεν υπήρχε ιδιαίτερη ενημέρωση ... σκέφτηκα να πάω για να είναι τόσο καιρό στο στενό δεν πρέπει να είναι χάλια... μπαίνω η κοπέλα μελαχρινή συμπαθητικό πρόσωπο... μικρό στήθος γενικά ούτε κρύο ούτε ζέστη...Στο δωμάτιο δεν πέρασα καλά... χωρίς να είναι αγενής ήταν κάτι εντελώς κρύο και αδιάφορο (για να προλάβω δεν περιμένω έρωτες και ιστορία...σε οίκο ανοχής πάω...)Αληθινά θέλω να πιστεύω πως ήταν κακή ημέρα.... περιμένω αν κάποιος έχει εμπειρία με την κοπέλα να πάρει Καλό απόγευμα...
Έχω γράψει κατά καιρούς ότι προσωπικά 2 φορές δεν πέρασα καλά, άρα δεν θα ξαναπάω. Φροντίζω να είμαι καθαρός, ευγενικός και δεν ξεκινάω με αγριαδες με τις κοπέλες.
Ε, με την Τζασμιν δεν προχώρησε το πράμα. Μια φορά κακή μέρα, την άλλη φορά απλά επιβεβαίωσα ότι δεν είμαι εγώ για αυτήν και αυτή για μένα.
Από τότε πάω σε κοπέλες που έχω περάσει καλά, και καμιά καινούργια για αλλαγή
 

KOSKOU

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
18
Like
52
Πόντοι
0
Έχω γράψει κατά καιρούς ότι προσωπικά 2 φορές δεν πέρασα καλά, άρα δεν θα ξαναπάω. Φροντίζω να είμαι καθαρός, ευγενικός και δεν ξεκινάω με αγριαδες με τις κοπέλες.
Ε, με την Τζασμιν δεν προχώρησε το πράμα. Μια φορά κακή μέρα, την άλλη φορά απλά επιβεβαίωσα ότι δεν είμαι εγώ για αυτήν και αυτή για μένα.
Από τότε πάω σε κοπέλες που έχω περάσει καλά, και καμιά καινούργια για αλλαγή
Και εγώ με την λογική πάω..... πάντα απόλυτα καθαρός και χωρίς πίεση....στην προκειμένη περίπτωση δεν νομίζω να δώσω 2 ευκαιρία .... ίσως απλά δεν ταιριάζουν τα "χνωτα" μας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GioCha

Kapoios1

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2018
Μηνύματα
128
Like
276
Πόντοι
21

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
583
Like
418
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους...η δουλειά που κάνουν οι κοπέλες στην Μίνωος είναι δύσκολη...όσοι εργαζόμαστε ξέρουμε ότι υπάρχουν και "κακές" μέρες... πάω στην Τζασμιν...για την κοπέλα δεν υπήρχε ιδιαίτερη ενημέρωση ... σκέφτηκα να πάω για να είναι τόσο καιρό στο στενό δεν πρέπει να είναι χάλια... μπαίνω η κοπέλα μελαχρινή συμπαθητικό πρόσωπο... μικρό στήθος γενικά ούτε κρύο ούτε ζέστη...Στο δωμάτιο δεν πέρασα καλά... χωρίς να είναι αγενής ήταν κάτι εντελώς κρύο και αδιάφορο (για να προλάβω δεν περιμένω έρωτες και ιστορία...σε οίκο ανοχής πάω...)Αληθινά θέλω να πιστεύω πως ήταν κακή ημέρα.... περιμένω αν κάποιος έχει εμπειρία με την κοπέλα να πάρει Καλό απόγευμα...
Φίλε και εγώ το ίδιο πολύ όμορφη κοπέλα, αλλά πλήρης αδιαφορία , πήγα πριν λίγες μέρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom