Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

k91

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
152
Κριτικές
3
Like
184
Πόντοι
1
Παιδιά την πιπα της Βικτωρίας απο το 11 ουτε εσκορτ δεν την παίρνει..
 

sexmaniac80

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
Είδα ότι είναι η Amber εδώ όσοι το σκέφτεστε, μην το σκέφτεστε να πάτε είχε έρθει πάλι στην καραντίνα η γκόμενά είναι μουναρα Ελληνίδα για πολλά γαμησια βέβαια δεν είναι μοντελέ έχει τεράστιο κώλο, κάνει φανατική πιπα
 
Εγγρ.
23 Νοε 2013
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Είδα ότι είναι η Amber εδώ όσοι το σκέφτεστε, μην το σκέφτεστε να πάτε είχε έρθει πάλι στην καραντίνα η γκόμενά είναι μουναρα Ελληνίδα για πολλά γαμησια βέβαια δεν είναι μοντελέ έχει τεράστιο κώλο, κάνει φανατική πιπα
Την Amber μάγκες την έχω πάρει 2 φορές και γαμω τις πιπες, άγριο σεξ,σκαμπηλια και χυσιμο στο πρόσωπο! Πολύ έξυπνη και πιστέψτε με είναι πολύ μορφωμενη!
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
132
Like
257
Πόντοι
21
πιο αστειες φωτος στο εσκορτς δεν εχω ξαναδει,ελεος πιο ελλεινο ερασιτεχνικο φοτοσοπ δε γινεται,για την αμπερ μιλαω
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλα τα μέλη .μια ερώτηση έχει πάει κανείς στο μιλφ που εχει αγγελίες στο κανε σεχ ? Αξίζει καθόλου από εμφάνιση και υπηρεσίες?
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.231
Like
46.911
Πάροδος Μίνωος σήμερα Τετάρτη

3 - Αλεξία
6 - Τζέλα
9 - Τσασμίν
10 - Μαρία
11 - Βικτώρια
14 - Ρομπέρτα
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Όντως θα συμφωνήσω, την έχω δοκιμάσει, είναι φ

Όντως θα συμφωνήσω, την έχω δοκιμάσει, είναι φοβερή
Όντως την πήρα σε πρόγραμμα με ακαποτο και τα είδα όλα το καλύτερο σε σηκώνει όρθιο στο κρεββάτι και σε τσιμπουκωνει έτσι
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Γεια σας θελω να ρωτησω ποια απο τις κοπελες κανει ελευθερο τσιμπουκακι με τελειωμα ετσι
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
541
Κριτικές
9
Like
1.251
Πόντοι
486
Γεια σας θελω να ρωτησω ποια απο τις κοπελες κανει ελευθερο τσιμπουκακι με τελειωμα ετσι
Διάβασε δύο τρία προηγούμενα ποστ, ίσως καταλάβεις. Μη τα περιμένετε όλα στο πιάτο, δε γίνεται. Ύστερα καταλάβετε και το εξής. Όποιος έχει εξτραδακια από κάποια κοπέλα , ΔΕΝ τα λέει. Είναι νόμος, γιατί μετά κόβεται το έξτρα.
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Διάβασε δύο τρία προηγούμενα ποστ, ίσως καταλάβεις. Μη τα περιμένετε όλα στο πιάτο, δε γίνεται. Ύστερα καταλάβετε και το εξής. Όποιος έχει εξτραδακια από κάποια κοπέλα , ΔΕΝ τα λέει. Είναι νόμος, γιατί μετά κόβεται το έξτρα.
Η μόνη
Διάβασε δύο τρία προηγούμενα ποστ, ίσως καταλάβεις. Μη τα περιμένετε όλα στο πιάτο, δε γίνεται. Ύστερα καταλάβετε και το εξής. Όποιος έχει εξτραδακια από κάποια κοπέλα , ΔΕΝ τα λέει. Είναι νόμος, γιατί μετά κόβεται το έξτρα.
Εμένα η μόνη που τα χει πάρει στο στόμα και τα κατάπιε μάλιστα ήταν η Βαλεντίνα για όποιον την θυμάται μετά στο πρόσωπο η στο στόμα δεν έχει δεχτεί καμία στα βυζιά η βικτωρια
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Εμενα παλι στο προσωπο τα πηρε χθες απογευμα μια μιλφογειτονισσα που πηγα και καλα να της κρεμασω ενα ρολερ στο παραθυρο. Ασχετο με το post,απλα ειμαι παντρεμενος κ ηθελα να το πω καπου. Συγγνωμη....
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Εμενα παλι στο προσωπο τα πηρε χθες απογευμα μια μιλφογειτονισσα που πηγα και καλα να της κρεμασω ενα ρολερ στο παραθυρο. Ασχετο με το post,απλα ειμαι παντρεμενος κ ηθελα να το πω καπου. Συγγνωμη....
Σωραίος στείλε pm μπας και θέλει και φουλ προγραμμα να την ικανοποιήσουμε κι αυτή ??
 

giorgakis_89

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2017
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Η μόνη

Εμένα η μόνη που τα χει πάρει στο στόμα και τα κατάπιε μάλιστα ήταν η Βαλεντίνα για όποιον την θυμάται μετά στο πρόσωπο η στο στόμα δεν έχει δεχτεί καμία στα βυζιά η βικτωρια
Ξανθιά αδύνατη με ωραίο στήθος?θυμάμαι καλά?
Η μόνη

Εμένα η μόνη που τα χει πάρει στο στόμα και τα κατάπιε μάλιστα ήταν η Βαλεντίνα για όποιον την θυμάται μετά στο πρόσωπο η στο στόμα δεν έχει δεχτεί καμία στα βυζιά η βικτωρια
Ξανθιά αδύνατη με ωραίο στήθος?θυμάμαι καλά?
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
541
Κριτικές
9
Like
1.251
Πόντοι
486
Όλα τα θυμάσαι βλέπω βρε μπαγάσα! Ρώτα τον Gio Cha να σου πει για τα πατσοκοίλια. Μάλιστα αν δε κάνω λάθος είχε και μια κριτική πιστό αντίγραφο από άλλες δύο. Ξανθιά ήταν και Παχιά.
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Όχι ωραίο πρόσωπο αλλά ως εκεί χαλαρό στήθος και κοιλιά που εκρυβε
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Τελειωτικό στο στόμα ίσως κάνει το gilf η Χριστίνα στο 14 πάνω με κάθε επιφύλαξη δεν έχω πάει γνωστός μου το ειπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom