Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ναι ειμαι της αποψης οτι αν το κυνηγας και καθε μερα μπορεις
οχι δεν ειναι ετσι...αν ειναι να κανω πρωτο θεμα της ζωης μου ωστε να κυνηγαω ολη μερα και νυχτα δεν αξιζει τοσο πολυ.δεν προλαβαινω κιολας...αυτο π δεν εχουμε κτλβ ειναι οτι αυτα τα θεματα σε αλλες χωρες δεν υπαρχουν ! απλα δεν υπαρχουν...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οχι δεν ειναι ετσι...αν ειναι να κανω πρωτο θεμα της ζωης μου ωστε να κυνηγαω ολη μερα και νυχτα δεν αξιζει τοσο πολυ.δεν προλαβαινω κιολας...αυτο π δεν εχουμε κτλβ ειναι οτι αυτα τα θεματα σε αλλες χωρες δεν υπαρχουν ! απλα δεν υπαρχουν...
συμφωνω μαζι σου τυπε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
οχι δεν ειναι ετσι...αν ειναι να κανω πρωτο θεμα της ζωης μου ωστε να κυνηγαω ολη μερα και νυχτα δεν αξιζει τοσο πολυ.
To 'χεις κάνει πρώτο θέμα της ζωής σου αλλά δεν το 'χεις καταλάβει...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οχι δεν ειναι ετσι...αν ειναι να κανω πρωτο θεμα της ζωης μου ωστε να κυνηγαω ολη μερα και νυχτα δεν αξιζει τοσο πολυ.δεν προλαβαινω κιολας...αυτο π δεν εχουμε κτλβ ειναι οτι αυτα τα θεματα σε αλλες χωρες δεν υπαρχουν ! απλα δεν υπαρχουν...

δε νομίζω ότι το είπε έτσι.
και δε νομίζω σε άλλες χώρες να κάθεσαι ας πούμε να κοιτάς το ποτό σου, να είσαι σαν να μην υπάρχεις και να έρχονται να σου την πέφτουν βροχή οι γκόμενες.

Απλώς ο άνθρωπος είπε ότι εφόσον κουνάς τον κώλο σου σου κάθεται, αν κατάλαβα καλά.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε παιδιά σίγά να μη πρέπει να γίνεις επιστήμονας να πάρεις διδακτορικό στο φλερτ για να ρίξεις γκόμενα...[size=14pt]Απλά είναι τα πράγματα οι ελληνίδες δε θέλουν να  παίξουν[/size]...Έχω ζήσει εξωτερικό και έχω βγάλει γκόμενα στο δρόμο ή σε μπάρ χωρίς να είμαι επιστήμονας του καμακιού..Απλά πράγματα ανοίγεις κουβέντα είσαι ο εαυτός σου αν γουστάρει η άλλη σου κάθεται...αλλά νορμάλ γυναίκες δεν έχουν κύριο σκοπό να μοιράσουν πίτες..


Πες τα αγαπημένε μου πόστερ έβερ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :smitten:
 

Επισκέπτης
δε νομίζω ότι το είπε έτσι.
και δε νομίζω σε άλλες χώρες να κάθεσαι ας πούμε να κοιτάς το ποτό σου, να είσαι σαν να μην υπάρχεις και να έρχονται να σου την πέφτουν βροχή οι γκόμενες.

Απλώς ο άνθρωπος είπε ότι εφόσον κουνάς τον κώλο σου σου κάθεται, αν κατάλαβα καλά.

Κοιτα τοσα νεα παιδια ξερω που ειναι μια χαρα και ψαχνουν κατι καλο και απλα δεν τους καθεται.
Σιγουρα και σε καποια Σκανδιναβια δεν ερχονται να σου την πεσουν βροχη οι γκομενες ενω μπεκρουλιαζεις αλλα ειναι πιο ευκολα προσεγγισιμες και δεν εχουν ιδιαιετερες αναστολες σε γνωριμια και στο ασχετο.
(Ασε που η πλειοψηφια τους ειναι και ωραιες γυναικες σε αντιθεση με την Ελλαδα που οι επιλογες ειναι λιγοτερες)
Η μεση Ελληνιδα χανει αρκετα σε εμφανιση και καποιος που δεν συμβιβαζεται ευκολα σε αυτο το θεμα ειναι ακομα πιο δυσκολο για αυτον.
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
δε νομίζω ότι το είπε έτσι.
και δε νομίζω σε άλλες χώρες να κάθεσαι ας πούμε να κοιτάς το ποτό σου, να είσαι σαν να μην υπάρχεις και να έρχονται να σου την πέφτουν βροχή οι γκόμενες.

Απλώς ο άνθρωπος είπε ότι εφόσον κουνάς τον κώλο σου σου κάθεται, αν κατάλαβα καλά.

ετσι ειναι..δε χρειαζεται να το κανεις αυτοσκοπο..βγαινεις με τους φιλους πινεις τις μπυρες σου λες τις μαλακιες σου και αν καποια σου αρεσει ορμας..και σπας και πλακα μετα.γτ ειναι ειναι απαραιτητα κακο?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
To 'χεις κάνει πρώτο θέμα της ζωής σου αλλά δεν το 'χεις καταλάβει...
εγω κτλβ πολυ καλα τι εχω πρωτο θεμα και τι οχι...και κατι αλλο αποφευγω παντα να μιλαω με οποιον εχει στο nick του το 7
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κοιτα τοσα νεα παιδια ξερω που ειναι μια χαρα και ψαχνουν κατι καλο και απλα δεν τους καθεται.
Σιγουρα και σε καποια Σκανδιναβια δεν ερχονται να σου την πεσουν βροχη οι γκομενες ενω μπεκρουλιαζεις αλλα ειναι πιο ευκολα προσεγγισιμες και δεν εχουν ιδιαιετερες αναστολες σε γνωριμια και στο ασχετο.
(Ασε που η πλειοψηφια τους ειναι και ωραιες γυναικες σε αντιθεση με την Ελλαδα που οι επιλογες ειναι λιγοτερες)
Η μεση Ελληνιδα χανει αρκετα σε εμφανιση και καποιος που δεν συμβιβαζεται ευκολα σε αυτο το θεμα ειναι ακομα πιο δυσκολο για αυτον.

Στη μόσχα αδέρφια μου, στη μόσχααααα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

όσο για το πέσιμο δεν διαφώνησα ποτέ ρε  :P
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κοιτα τοσα νεα παιδια ξερω που ειναι μια χαρα και ψαχνουν κατι καλο και απλα δεν τους καθεται.
Σιγουρα και σε καποια Σκανδιναβια δεν ερχονται να σου την πεσουν βροχη οι γκομενες ενω μπεκρουλιαζεις αλλα ειναι πιο ευκολα προσεγγισιμες και δεν εχουν ιδιαιετερες αναστολες σε γνωριμια και στο ασχετο.
(Ασε που η πλειοψηφια τους ειναι και ωραιες γυναικες σε αντιθεση με την Ελλαδα που οι επιλογες ειναι λιγοτερες)
Η μεση Ελληνιδα χανει αρκετα σε εμφανιση και καποιος που δεν συμβιβαζεται ευκολα σε αυτο το θεμα ειναι ακομα πιο δυσκολο για αυτον.
:thumbsup:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
εγω κτλβ πολυ καλα τι εχω πρωτο θεμα και τι οχι...και κατι αλλο αποφευγω παντα να μιλαω με οποιον εχει στο nick του το 7
Ε κάτσε να φτιάξω άλλον λογαριασμό να μου μιλήσεις γιατί το έχω καημό.

Ρε πούστη μου, δε μπορώ να βλέπω έξω άτομα μέτριας και κατω γενικά εμφάνισης να έχουν βρει κοπέλα καλής εμφάνισης  και να κάθεσαι εσύ εδώ να κλαις που δε σου κάθεται η μουνάρα.
Άμα άξιζες να την είχες (είτε λόγω εμφάνισης, είτε λόγω χαρακτήρα) θα σου καθόταν, απλά τα πράματα
 

Επισκέπτης
και δεν τις εριξες χλεπα ρε τυπε?τις ψωλες,ζηλευαν που βλεπαν τα σλαβοκοριτσα με τις κορμαρες να χορευουν :2funny:

Τι να τους ρίξω ρε τύπε...να τους έδινα και αξία...ότι ζηλεύουν ζηλεύουν..όσες φορές είμαι με Ρωσίδι στην Αθήνα κοιτάνε σα τρελές...ζηλεύουν τα Ρωσίδια τύπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom