Νέα

Ntora Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpap71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 426K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
270
Κριτικές
14
Like
535
Πόντοι
291
Μπράβο στην υπέργκαυλα ντορα,,, τυπαρα κορμάρα κολάρα ψωλαρα
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
734
καλημερα καλη κυριακη ωραια μερα για ανωμαλιες :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Prothimos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
:fuck1:Ντορα μου μέχρι τι ώρα σήμερα;;;
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Παρασκευή και Σάββατο 12:00-21:00 διπλό BDSM προγραμμα μαζί με την Ντόρα trans  :rockon:  σε ιδιωτικό χώρο με όλο το απαραίτητο εξοπλισμό ..
Μπορείτε να κλείσετε τα ραντεβού σας από τώρα μέχρι και Παρασκευή το μεσημέρι 6980111025
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
734
καυλισπερα αγορια
 

Συνημμένα

  • IMG_2090.JPG
    IMG_2090.JPG
    451,9 KB · Εμφανίσεις: 508

tonyprv

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
:fuck1:Ντορα μου μέχρι τι ώρα σήμερα;;;
καυλισπερα αγορια

συνάντηση με ντορα και καρολινα,
τρομερη εμπειρια..πηγα να γαμησω και εφυγα γαμημενος.. τρομερες και οι 2.θα να ξαναπουμε συντομα καυλααα..φιλακια
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
συνάντηση με ντορα και καρολινα,
τρομερη εμπειρια..πηγα να γαμησω και εφυγα γαμημενος.. τρομερες και οι 2.θα να ξαναπουμε συντομα καυλααα..φιλακια
:o :o :o :o :o :o :o :o
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
79
Like
704
Πόντοι
80
συνάντηση με ντορα και καρολινα,
τρομερη εμπειρια..πηγα να γαμησω και εφυγα γαμημενος.. τρομερες και οι 2.θα να ξαναπουμε συντομα καυλααα..φιλακια

δωσε λεπτομερειες συναγωνιστη.......να μαθαινει ο κοσμος!!!
 

tonyprv

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
δωσε λεπτομερειες συναγωνιστη.......να μαθαινει ο κοσμος!!!

επίσκεψη πριν κανένα μήνα. έκλεισα ντόρα και καρολινα μαζί.
φτάνω στο χώρο (ωραίος καθαρός χώρος) με υποδέχεται η ντόρα με ένα στριγκάκι μες την κάβλα κανουμε χαλαρή συζήτηση και έρχεται και η καρολίνα(τρομερό μουνί) και οι 2 πολύ καυλιάρες και ανώμαλες γδύνομαι και αρχίζει το παιχνίδι. με είχε ρωτήσει αν έχω εμπειρίες σαν παθ της ειπα λιγες και μου λέει σήμερα θα σε γαμήσουμε και οι 2.
πετάει εξω την πούτσα της αρχίζω γλύφω μεχρι που κάβλωσε φουλ(πολυ μεγάλο και σκληρό καυλι) ενω η καρολίνα με πίπωνε. έρχεται η καρολίνα για γλύψιμο και ντόρα αρχίζει παίζει με την τρύπα μου.
με ανοίγει και βάζει την καρολίνα να με γαμάει με δονητή ενώ εγώ πίπωνα ξανά ντόρα. μιλάγανε συνέχεια και οι 2 και γούσταρα φουλ. μετά αρχίζει ντόρα να με γαμάει με την ψωλάρα της(πόναγα αλλα δεν ήθελα να σταματήσει) και μετά έρχεται το τελειωτικό χτύπημα σαντουτσ λένε. και ξαπλώνει  η καρολίνα μπαίνω εγώ απο πάνω και απο πισω μου ντόρα δυστυχώς δεν άντεξα πολύ και έχυσα χωρίς να κουνιέμαι ιδαίτερα. τρομερή εμπειρία που σίγουρα θα επιδιώξω ξανά και οι δύο ήταν τρομερές.
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
270
Κριτικές
14
Like
535
Πόντοι
291
Ας ανεβάσει η ντορακλα κάτι να μας φτιάξει τη διάθεση σαν προσφορά στους εσώκλειστους !!!! Γιατί έχει τον τρόπο να σε στέλνει έτσι κι αλλιώς !!! Η ας μας κάνει αυτή καμία κριτική από συνεύρεση που της άρεσε με λεπτομέρειες !!
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
734
αγαπες καλησπερα επλιζω να ειστε ολοι καλα οπως και εμεις....
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
270
Κριτικές
14
Like
535
Πόντοι
291
αγαπες καλησπερα επλιζω να ειστε ολοι καλα οπως και εμεις....


Καλησπέρα καυλα καλά είμαστε όλοι μέρα μέσα ,,,ψάχνουμε υλικό για τσουτσουνοπαιξιμο ...αν έχεις κάτι κατα νου η κατά μνήμη γενικά κάνε κανιά πάσα από εδώ ,,,......!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom