Νέα

Novacinema3 και πορνοταινίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rantanplangr30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Εχθές το βράδυ αποφάσισα μετά από καιρό να δούμε μια ταινία "εκπαιδευτικού" περιεχομένου στη Nova.Έχω το full πακέτο,εκτός από το adult pack που δεν υπάρχει περίπτωση να τους δώσω 120€/έτος για να βλέπω τσόντες,ούτως ή άλλως δεν έχω χρόνο!Το κανάλι είχε ταινίες μια χαρά.Μόλις πάει κατά τις 01:30 και ήταν να ξεκινήσει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα,μου πετάει ένα μήνυμα ότι είναι κλειδωμένη η υπηρεσία.Για να μην τους πάρω και τους κράξω,ξέρει κανείς τι έγινε και δεν υπάρχει πρόσβαση;Όλα τα υπόλοιπα κανάλια παίζουν κανονικά...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Ρε δικέ μου τα ντοκιμαντέρ τα έχουν κλειδωμένα για τα μικρά παιδιά ημαρτον
Πατάς τον κωδικο που έβαλες και ανοίγει
ΥΓ Τα ντοκιμαντέρ είναι loop 20-30 με το 80% να είναι παραγωγής Dorcel και κυρίες πρωταγωνιστές την Kiss και Clea
 
OP
OP
rantanplangr30

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Σώπα ρε δικέ μου,έχεις nova και γράφεις τέτοιες ανακρίβειες;Έχω Nova από την εποχή που λεγόταν Filmnet και δεν ήταν κλειδωμένες οι τσόντες.Είχε επιλογή αν ήθελες να κλειδώσεις εσύ το πρόγραμμα που είναι για >18 ετών,αλλά δεν ήταν κλειδωμένο default.
Αν δεν ξέρετε μην απαντάτε,δεν είναι κακό αυτό.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.828
Like
8.381
Πόντοι
2.306
Εχθές το βράδυ αποφάσισα μετά από καιρό να δούμε μια ταινία "εκπαιδευτικού" περιεχομένου στη Nova.Έχω το full πακέτο,εκτός από το adult pack που δεν υπάρχει περίπτωση να τους δώσω 120€/έτος για να βλέπω τσόντες,ούτως ή άλλως δεν έχω χρόνο!Το κανάλι είχε ταινίες μια χαρά.Μόλις πάει κατά τις 01:30 και ήταν να ξεκινήσει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα,μου πετάει ένα μήνυμα ότι είναι κλειδωμένη η υπηρεσία.Για να μην τους πάρω και τους κράξω,ξέρει κανείς τι έγινε και δεν υπάρχει πρόσβαση;Όλα τα υπόλοιπα κανάλια παίζουν κανονικά...
Δοκίμασε να βάλεις τον κωδικό "1 2 3 4" που είναι η προεπιλογή και θα παίξει
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.828
Like
8.381
Πόντοι
2.306
εσυ που τα ξερεις αυτα ; :coffee:
Τωρα παιρνω νοβα να σε δωσω
Πάρε και ζητά τον πρόεδρο Νίκο Σταθόπουλο στο γραφείο του είμαι τώρα αλλά σε λίγο θα πάμε για φαγητό, πάρε να τα πούμε τηλεφωνικά
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.587
Like
67.695
Πόντοι
12.756
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ;;;;;;;;;;;;;;;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
35
Like
4.988
Πόντοι
5.595
Εχθές το βράδυ αποφάσισα μετά από καιρό να δούμε μια ταινία "εκπαιδευτικού" περιεχομένου στη Nova.Έχω το full πακέτο,εκτός από το adult pack που δεν υπάρχει περίπτωση να τους δώσω 120€/έτος για να βλέπω τσόντες,ούτως ή άλλως δεν έχω χρόνο!Το κανάλι είχε ταινίες μια χαρά.Μόλις πάει κατά τις 01:30 και ήταν να ξεκινήσει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα,μου πετάει ένα μήνυμα ότι είναι κλειδωμένη η υπηρεσία.Για να μην τους πάρω και τους κράξω,ξέρει κανείς τι έγινε και δεν υπάρχει πρόσβαση;Όλα τα υπόλοιπα κανάλια παίζουν κανονικά...
Full εννοείς με αθλητικά μαζί...Πόσο δίνεις;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
9
Like
3.278
Πόντοι
456
Πάρε και ζητά τον πρόεδρο Νίκο Σταθόπουλο στο γραφείο του είμαι τώρα αλλά σε λίγο θα πάμε για φαγητό, πάρε να τα πούμε τηλεφωνικά
τελικα τι φαγατε;Τσιμπησατε ή ηταν κανονικο γευμα;
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
152
Like
327
Πόντοι
1
"ακολουθει ταινια ερωτικου περιεχομενου. Η ταινια προβαλεται χωρις περικοπες και ειναι αυστηρως ακατάλληλη για ανηλίκους. Εαν επιθυμείτε μπορείτε να ενεργοποιήσετε τον κλείδωμα του αποκωδικοποιητή σας"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom