Νέα

Νόμπελ για την πιο αποτυχημένη θεωρία/μέθοδο προσέγγισης & έλκυσης θηλέων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bourdelonobel Prize άχρηστης Θεωρίας/Μεθόδου προσέγγισης & έλκυσης θηλέων


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    13
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.822
Κριτικές
90
Like
33.694
Πόντοι
24.700
Τουλαχιστον του Ντοναλντ πρεπει να μπει, συζητηθηκε οσο καμια αλλη :headbaning1:

Το θέμα σας συζητήθηκε σε έκτακτη συνεδρία της ΨΩΛΟΒΡΟΝΤΕΦΑ και ως εκ τούτου σας δίνεται ειδική άδεια να μας εκθέσετε εν συντομία την εν λόγω θεωρία, προκειμένου να διαγωνισθεί για το βραβείο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.028
Πόντοι
3.556
Το θέμα σας συζητήθηκε σε έκτακτη συνεδρία της ΨΩΛΟΒΡΟΝΤΕΦΑ και ως εκ τούτου σα δίνεται ειδική άδεια να μας εκθέσετε εν συντομία την εν λόγω θεωρία, προκειμένου να διαγωνισθεί για το βραβείο.

Βγαινουμε τσαρκα στην Ερμου και την πεφτουμε σε οποια μας αρεσει. Οβερ :cool2:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.822
Κριτικές
90
Like
33.694
Πόντοι
24.700
Το γελάκι που έβαλα δεν ισχύει για τον Αλεξ71. Το εν λόγω μέλος δεν εξέφρασε κάποια γενική θεωρία, κατέγραψε ένα συμβάν. Το ότι ένα πολύ αξιόλογο μέλος με τεράστια εμπειρία (και) στις Λατίνες έκανε χαβαλέ προτείνοντας να είναι κουμπάρος τους, δεν ήταν κάτι περισσότερο από χαβαλές μεταξύ των μελών. Εδώ άλλοι έχουν ξεκατινιαστεί και βρίσει μάνες, ας μην βάλουμε όρια στο χιούμορ

Σχετικά με τον κ. @alex71 (με τον οποίον μοιραζόμαστε έναν αμοιβαίο σεβασμό) έχω λάβει πολλά π.μ. από μέλη που επιθυμούν την συμμετοχή του.

Για να μην πολυλογώ, έχω ήδη απαντήσει δημόσια στο "Φύλλο Μηδέν" (το οποίο φιλοξενεί την διοργανώτρια αρχή) πως το να είσαι προσκυνομουνάκιας, δεν είναι ούτε θεωρία, ούτε μέθοδος. Είναι ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ.-
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.822
Κριτικές
90
Like
33.694
Πόντοι
24.700
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
Αξιότιμα μέλη,

Όλοι σας προφανώς γνωρίζετε πως τον τελευταίο καιρό εμφανίζονται ολοένα και περισσότεροι "γκουρού διαβίωσης" στο διαδίκτυο, όπου αναλύουν τις θεωρίες και τις μεθόδους τους, για θέματα, σωστής και υγιεινής διατροφής, μυϊκής ανάπτυξης χωρίς επικίνδυνα σκευάσματα, άσκησης σώματος γενικώς, πνευματικής άσκησης ανάτασης & χαλάρωσης, σωματικής αναζωογόνησης & ευεξίας, κάλλους ψυχής & σώματος, κάλους εγκεφάλου και γενικώς ό,τι του την βαρέσει στο κεφάλι του καθενός.

Αυτό όμως που ορισμένοι από εσάς δεν γνωρίζετε, είναι ότι ο παρόντας ιστότοπος, όχι μόνο πρωτοτύπησε όσον αφορά το αντικείμενο των Θεωριών - Μεθόδων, αλλά και προηγήθηκε. Χρόνια τώρα, επιφανή μέλη διατυπώνουν θεωρίες και μεθόδους για την προσέγγιση και την έλκυση θηλέων. Και ενώ οι σημερινοί ¨γκουρού¨ διατυπώνουν τις θεωρίες τους
με μόνο σκοπό το κέρδος, τα μέλη του Bourdela.com, πιστά στα υψηλά ιδανικά τους, μοίραζαν (και συνεχίζουν να μοιράζουν) το απόσταγμα της δια βίου γνώσης τους αφιλοκερδώς, με μόνο γνώμονα την προσφορά στο συνάνθρωπο.

Έτσι λοιπόν, η ΨΩΛΟΒΡΟΝΤΕΦΑ προκειμένου να τιμήσει πρωτίστως όλες αυτές τις εξέχουσες θεωρίες - Μεθόδους, και δευτερευόντως τα μέλη που τις εκπόνησαν, θα διενεργήσει ψηφοφορία προκειμένου να αποδώσει το βραβείο Nobel Prize στην πιο Αποτυχημένη θεωρία - Μέθοδο προσέγγισης & έλκυσης Θηλέων.

Οι θεωρίες που θα διαγωνιστούν είναι (με αλφαβητική σειρά) οι κάτωθι :



θεωρία της Αυτοβελτίωσης ( Δημιουργός @Anestis zapatas )

Το Εγχειρίδιο του καλού θύματος Κισινάου & λοιπής Ανατολικής Ευρώπης και πως να το αποφύγετε. ( Δημιουργός @redpeainz )

Εθνικογαμισμός (Δημιουργός @dimitrakis29 )

θεωρία του Μέντορινκγκ, βοσκοπούλες και πως να εκβιάζετε τις καμαριέρες του ξενοδοχείου σας για να σας κάθονται. (Δημιουργός @Kalogero )

Ο Nόμος του Πίκερ (Δημιουργός @Picker)

Θεωρία των Πενήντα (50,00) Ευρώ (Δημιουργός @Jean Claud van Damme)

Τα Πρέπει που οφείλει να πληρεί ένα αληθινό αρσενικό. Αυτοκίνητα-Κοστούμια-Υποδήματα-Ωρολόγια-Φαλτσέτες Ξυρίσματος-Σωβρακοφανέλες-Ρόμπες και λοιπά Αξεσουάρ (Δημιουργός @tellystalone6969 , πρώην Λάκης33, πρώην Ζέλικο, πρώην Φυλόβιος)

Πως να βρώ γκόμενα-θεωρία και τεχνικές (Δημιουργός @leader96 )

θεωρία του Σπόνσορινγκ (Δημιουργός @Kman2)

Στη ζωή πρέπει να έχεις Στόχους - Τεχνικές διαφυγής από την εποπτεία της πεθεράς σου για να τους φτάσεις. (Δημιουργός @allantalon )



Οιεσδήποτε ενστάσεις σχετικά με τις διαγωνιζόμενες θεωρίες, είτε από τους δημιουργούς τους, είτε από οποιοδήποτε μέλος, παρακαλώ να κατατεθούν μαζί με ηλεκτρονικό παράβολο ποσού 112,10 Ευρώ, στο νήμα που φιλοξενεί την Διοργανώτρια Αρχή ΨΩΛΟΒΡΟΝΤΕΦΑ , μέχρι την 11η βραδυνή υπ΄ όψιν κ. @celebre, και προκειμένου να ανοίξουν οι κάλπες.


Για την ΨΩΛΟΒΡΟΝΤΕΦΑ
Ο Γ.Γ.
The Saint.
Όσο για το Νόμο του Πίκερ, έχω ξαναγράψει ότι ακολουθούσα τις βασικές αρχές του πριν τον διαβάσω. Αυτονόητο πως δεν διαφήμιζα σε όλο τον Κόσμο ότι πηγαίνω με σεξεργάτριες, η Ελληνική Κοινωνία δεν είναι έτοιμη για κάτι τέτοιο. Δεν δίνω καμία σημασία στις γκόμενες, έχω τυπικές σχέσεις με τις γυναίκες / συντρόφους των φίλων και γνωστών μου, δεν αυτοικανοποιούμαι ποτέ, όποτε έχω καύλες κατεβαίνω στο τρίγωνο και πηδάω είτε κάποιο στανταράκι, είτε δοκιμάζω κάποια κοινούρια, αν υπάρχει. Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο ο Πίκερ έβγαλε τον κώλο του κι έγραψε ότι θα μπορούσε να τον πηδήξουν, προκειμένου με αυτά τα χρήματα να συνεχίσει να πηδάει στο Μεταξουργείο, αλλά μόνο ο ίδιος το γνωρίζει
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.527
Κριτικές
8
Like
11.493
Πόντοι
3.786
Μία ένσταση: Ο Χρήστος Σαββίδης πρότεινε τρόπο ζωής. Τα αυτοκίνητα, Τάλικσερ, σερβίτσια για δώρο, ήταν όλα συμβουλές προς μεγιστάνες και μη για το πως να απολαμβάνουν τη ζωή χωρίς να πρέπει να αγοράζουν ό,τι ακριβότερο κυκλοφορεί αλλά ότι ποιοτικότερο.

Η μέθοδος του Χρήστου Σαββίδης για την προσέγγιση προς το γυναικείο φύλο ούτε διδάσκεται, ούτε αντιγράφεται. Ή το έχεις το χάρισμα ,ή δεν το έχεις.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
Σχετικά με τον κ. @alex71 (με τον οποίον μοιραζόμαστε έναν αμοιβαίο σεβασμό) έχω λάβει πολλά π.μ. από μέλη που επιθυμούν την συμμετοχή του.

Για να μην πολυλογώ, έχω ήδη απαντήσει δημόσια στο "Φύλλο Μηδέν" (το οποίο φιλοξενεί την διοργανώτρια αρχή) πως το να είσαι προσκυνομουνάκιας, δεν είναι ούτε θεωρία, ούτε μέθοδος. Είναι ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ.-
Δώσε λινκ, μην ψάχνω αδίκως
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.822
Κριτικές
90
Like
33.694
Πόντοι
24.700
Δώσε λινκ, μην ψάχνω αδίκως
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.822
Κριτικές
90
Like
33.694
Πόντοι
24.700
Μία ένσταση: Ο Χρήστος Σαββίδης πρότεινε τρόπο ζωής. Τα αυτοκίνητα, Τάλικσερ, σερβίτσια για δώρο, ήταν όλα συμβουλές προς μεγιστάνες και μη για το πως να απολαμβάνουν τη ζωή χωρίς να πρέπει να αγοράζουν ό,τι ακριβότερο κυκλοφορεί αλλά ότι ποιοτικότερο.

Η μέθοδος του Χρήστου Σαββίδης για την προσέγγιση προς το γυναικείο φύλο ούτε διδάσκεται, ούτε αντιγράφεται. Ή το έχεις το χάρισμα ,ή δεν το έχεις.

Ακριβώς. Γι αυτό άλλωστε η διδαχή του δεν θεωρήθηκε από την διοργανώτρια αρχή, άξια συμμετοχής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.764
Κριτικές
101
Like
47.457
Πόντοι
21.661
μέθοδο Ντακ δεν είδα στις επιλογές όμως?
:rolleyes:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.980
Κριτικές
32
Like
11.451
Πόντοι
11.746
Να βάζουμε και υλικό για να στηρίξουμε τη άποψη μας :coffee:
ο Λάκης εισήγαγε και τη μονομαχία (duel) στο μπου.κομ :rockon:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.980
Κριτικές
32
Like
11.451
Πόντοι
11.746
Κι άλλο ένα για να μαθαίνουν οι ψηφοφόροι της επερχόμενης ψηφοφορίας
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.822
Κριτικές
90
Like
33.694
Πόντοι
24.700
Να βάζουμε και υλικό για να στηρίξουμε τη άποψη μας :coffee:
ο Λάκης εισήγαγε και τη μονομαχία (duel) στο μπου.κομ :rockon:

Γεγονός.

Μόνο που την κρίσιμη στιγμή εχέστει πατοκόρφως και δεν προσήλθε.

Για όποιον το αμφισβητεί, υπάρχουν και οι μάρτυρες. :coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.374
Πόντοι
8.006
Σχετικά με τον κ. @alex71 (με τον οποίον μοιραζόμαστε έναν αμοιβαίο σεβασμό) έχω λάβει πολλά π.μ. από μέλη που επιθυμούν την συμμετοχή του.

Για να μην πολυλογώ, έχω ήδη απαντήσει δημόσια στο "Φύλλο Μηδέν" (το οποίο φιλοξενεί την διοργανώτρια αρχή) πως το να είσαι προσκυνομουνάκιας, δεν είναι ούτε θεωρία, ούτε μέθοδος. Είναι ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ.-
Εχει δημιουργηθει καποιο ζητημα?
Δεν εχω παρακολουθησει
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.822
Κριτικές
90
Like
33.694
Πόντοι
24.700
Εχει δημιουργηθει καποιο ζητημα?
Δεν εχω παρακολουθησει

Κανένα απολύτως.

Έχω λάβει π.μ. από κλώνους προφανώς, που μου ζητούν την συμμετοχή σας στην ψηφοφορία.

Αν είχαν το Θάρρος να σας προτείνουν δημόσια, και με κάποιο αναγνωρίσιμο (τουλάχιστον) νικ, ίσως και να το σκεπτόμουν.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.980
Κριτικές
32
Like
11.451
Πόντοι
11.746

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.623
Πόντοι
1.706
β1.png
η1.png
θ1.png
ν2.png
οα1.png
π1.png
ψ1.png
ψ2.png
ω3.png
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.980
Κριτικές
32
Like
11.451
Πόντοι
11.746
κλαίω :2funny::2funny::2funny::rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom