Νέα

no limit sex αμστερνταμ-βρυξελλες-ντυσελντορφ sex-sex-sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
μαζι σ κ εγω ετσι ειναι αλλα να ξερεις οσο γινονται αυτα π γινονται στην ασια πχ λυβιη αιγυπτοσ κλπ κλπ τοσο μεταναστευση 8α υπαρχει σε ολη την ευρωπη αρα 8α ειναι ακομα πιο δυσκολο σ αυτην την εποχη να πας καπου στην ευρωπη 8α προτιμουσα να ζοθσα σε καμια χωρα σαν τη βραζιλια μεξικο κουβα ξερω οτι κ εκει φτωχεια μεγαλη αλλα ειναι καλητερα απο τι εδω ειμαι σιγουρος

φίλε μου αν δεν είχα τα εμπόδια που πρανέφερα θα είχα φύγει. έζησα για 3 μήνες σουηδία και είδα πως είναι έστω και για λίγο να ζεις σε μια χώρα με αξιοπρέπεια. το μόνο κακό ήταν ο καιρός. τέλος πάντων θα γράψω σε άλλο μέρος για τη μιζέρια της ελλάδας. για να επανέλθουμε στο θέμα. το επόμενο σκ θα πατήσουμε Αμστερνταμ!! αναμένεται καταχωρήσεις φίλοι... Σκεφτομαι να επισκεφθώ και Γερμανία.. τι θα προτείνατε;
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
τι έγινε ρε παιδια;; τίποτα αξιόλογο; από ότι είδα περιγραφές για fkk στα βόρεια δεν υπάρχουν... δεν τα έχει επισκεφθεί κανένας ή δεν αξίζουν;
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
παιδια δεν ειμαι απο εδεσσα,
απλα εκει υπηρετησα και το κολλησα στο νικ μου.....
απο κει κοντα ειμαι ομως.... ;)
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες θα με ψιλοχασετε ενα διαστημα για λογους που αναφερω στο θρεντ της ταυλανδης...

η πληροφορια της ημερας ειναι
2 καφεδες
1 τσαι
1 σοκολατα με σαντιγυ
2 ποτηρια μπυρα
σε κυριλε καφε μπαρ στον κεντρικο δρομο του αμστερνταμ
συνολο 9,60  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ?????
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????/

αν καταλαβα ειναι τιμες Ταιλανδης εεε? ειμουν εκει πριν κανενα μηνα και δεν βλεπω την ωρα να ξαναπαω..;)
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????????
ΠΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑ?????
ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΑΑΑΑΑ????????





(και δεν γαματε κι ολας....)
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες θα με ψιλοχασετε ενα διαστημα για λογους που αναφερω στο θρεντ της ταυλανδης...

η πληροφορια της ημερας ειναι
2 καφεδες
1 τσαι
1 σοκολατα με σαντιγυ
2 ποτηρια μπυρα
σε κυριλε καφε μπαρ στον κεντρικο δρομο του αμστερνταμ
συνολο 9,60  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ?????
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????/


ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΕΣ ΤΑΙΛΑΝΔΗΣ ΦΙΛΕ ?
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????????
ΠΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑ?????
ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΑΑΑΑΑ????????





(και δεν γαματε κι ολας....)
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
οχι
ειναι τιμες ολλανδιας,διαβασε το καλα
το μισο διαβασες
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
οχι
ειναι τιμες ολλανδιας,διαβασε το καλα
το μισο διαβασες


οκ φιλε σορρυ..μια χαρα ειναι.. εδω με 23-25 γιουρια μεσα εισαι...αν εχεις δουλεια εκει καλα ειναι...ολη η ευρωπη ειναι σε καποια κριση..βεβαια στην Ελλαδα ειναι αισχος..σε λιγο καιρο θα ληστευει ο ενας τον αλλο στον δρομο..:((
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
καλο το αμστερνταμ για βολτες,μπυρες τσιγαρα κτλ
αλλα δεν αξιζει να πληρωσεις για σεξ....
οταν με 100 ευρω βρισκεις αυτα τα μοναδικα πραματα.....
 

Συνημμένα

  • 500.jpg
    500.jpg
    52,6 KB · Εμφανίσεις: 69
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
η προταση της εβδομαδας

εφοσον ερχεσαι για σεξοτουρισμο και τσιγαρα εδω ,εχεις ενα διλλημα...που να παω
1) αμστερνταμ?? που θα καπνισω,θα περπατησω την μαγευτικη αυτη πολη ,αλλα οπως λενε ολοι δε θα ευχαριστηθω σεξ και θα το πληρωσω και πανακριβα???    η
2) να παω στο ντυσελντορφ η ντουισμπουργκ ,την καρδια του πληρωμενου ερωτα?? οπως λεει και ο τασος??
να ευχαριστηθω με πραματα που ουτε κατα διανοια μπορω να συναντησω στο ελλαδα...αλλα να με το τιμημα να μην καπνισω (τουλαχιστον στα φανερα)

η προταση μου ειναι να πας στο αμστερνταμ,να το γυρισεις 2 μερες και την επομενη το πρωι να παρεις το τρενακι ,σε μια ωριτσα να εισαι σε μενα (η να πας μονος σου βεβαια) και απο κει να σε ξεναγησω στα αδυτα της αμαρτιας....εκει το βραδυ διανυκτερευεις σε φτηνο ξενοδοχειο,το κανονιζω εγω κοστους 50-60 ευρω για δικλινο (2 ατομα),εισητηρια και ταλαιπωρια δεν αξιζουν να γυρισεις πισω,και την επομενη μερα κανεις μια ακομη εξορμηση και χορτατος πλεον γυριζεις στο μαγευτικο αμστερνταμ.....


κατι τετοιο περιπου κανουν 2 φιλοι που σε μια ωριτσα θα ειναι εδω σε μενα για να επισκευτουμε ενα μεγαρο της χαρας.....
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
η προταση ειναι αφοσον ηρθες για τουλαχιστον 3 μερες,
4 μερες νομιζω ειναι ακομη πιο ανετα.....

εφοσον ειστε παρεα 2 ατομα ,ακομη φτηνοτερα σου βγαινουν ολα,περιπου τα μισα...

η εσιοδος στο κλαμπ που θα παμε εχει 120 ευρω/ατομο all inclusive σαουνα ,τζακουζι,φαγητο,ποτο και σεξ οσο αντεχεις .Το σαιτ τους λεει πως θα εχει 15 γυναικες....ας εχει 10 λεω εγω....οι μισες αν αξιζουν τοτε εχουμε best vfm.....

Tasos.... ;)
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
βεβαια αν μονο θες να καπνισεις και οχι σεξ τοτε βουρ για αμστερνταμ και μονο...εμενα μη με ενοχλησεις γιατι δεν χρειαζεται/χρειαζομαι....

αν θες μονο σεξ με τελειο vfm τοτε δεν εχεις καμμια δουλεια στο αμστερνταμ....κλεισε κατ ευθειαν εισητηριο για ντυσελντορφ που ειναι και πολυ φτηνοτερα απο αμστερνταμ.....
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
μετά από ολιγοήμερη επίσκεψη στο Αμστερνταμ θα ήθελα να συμφωνησω με τον φίλο τασο. Το αμστερνταμ λόγω του υπερβολικού τουρισμού έχει πέσει ποιοτικά. Ακόμα και στην rld όπου υπάρχουν λίγα κομμάτια καλά σε σχέση με το σύνολο, η τιμή εκτοξεύεται αναλόγως το τι θέλει να κάνει ο πελάτης. Και δεν μιλάμε για xtreme πράγματα αλλά για αλλαγή στάσης, χουφτώματος κλπ. αν θέλει κάποιος να πάρει το φουλ πακέτο θα πρέπει να σκάσει όσα σκάει και στην ελλάδα για ένα escrot.
όσον αφορά τα clubs επισκεφθηκαμε μόνο το Jan Bik στο οποίο θα ακολουθήσει αναφορά. κινήθηκε όμως στη μετριότητα μην προσφέροντας κάτι αξιοσημείωτο.
τα ρέστα τα έδωσε ένα club σε ένα προάστιο στη κοντινή Γερμανία το οποίο ούτε που θυμάμαι το όνομά του αλλά οι υπηρεσίες είναι μακράν καλύτερες από κάθε άλλο τουλάχιστον του Αμστερνταμ και από αυτά που έχουν αναφερθέι, εφάμιλλες των FKK. η περιγραφή θα ακολουθήσει σύντομα..
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Για τσεκάρεται λιγο  OLYMPIC AIR  agora  εισητηριου με καρτα της EUROBANK διαφημίζη στο ραδιοφωνο οτι πληρώνης ενα εισητηριο και παίρνης δύο  για όσους σκεφτονται να ταξιδέψουν προς τα εκεί μετα τις 27 Απριλίου.
( Η προσφορά δεν ισχύει για 20 - 27 Απριλίου).
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
μετά από ολιγοήμερη επίσκεψη στο Αμστερνταμ θα ήθελα να συμφωνησω με τον φίλο τασο. Το αμστερνταμ λόγω του υπερβολικού τουρισμού έχει πέσει ποιοτικά. Ακόμα και στην rld όπου υπάρχουν λίγα κομμάτια καλά σε σχέση με το σύνολο, η τιμή εκτοξεύεται αναλόγως το τι θέλει να κάνει ο πελάτης. Και δεν μιλάμε για xtreme πράγματα αλλά για αλλαγή στάσης, χουφτώματος κλπ. αν θέλει κάποιος να πάρει το φουλ πακέτο θα πρέπει να σκάσει όσα σκάει και στην ελλάδα για ένα escrot.
όσον αφορά τα clubs επισκεφθηκαμε μόνο το Jan Bik στο οποίο θα ακολουθήσει αναφορά. κινήθηκε όμως στη μετριότητα μην προσφέροντας κάτι αξιοσημείωτο.
τα ρέστα τα έδωσε ένα club σε ένα προάστιο στη κοντινή Γερμανία το οποίο ούτε που θυμάμαι το όνομά του αλλά οι υπηρεσίες είναι μακράν καλύτερες από κάθε άλλο τουλάχιστον του Αμστερνταμ και από αυτά που έχουν αναφερθέι, εφάμιλλες των FKK. η περιγραφή θα ακολουθήσει σύντομα..
ας πω κι εγω την γνωμη μου περιμενοντας την περιγραφη του φιλου ταξιδιαρη...
Για το jan bik στο αμστερνταμ ουτε καν θα μπω στον κοπο γιατι δεν αξιζει,η γνωμη μου ειναι πως απευθυνεται σε κοροιδα τουριστες....
για το partytreff schneewittchen ....η.....καπως ετσι τωρα....
στα κατα
-δεν υπαρχει πριβε παρκινγκ
-χρεωνουν τα αλκοολουχα ποτα,οχι ακριβα αλλα τα χρεωνουν
-φαγητο απαραδεκτο,μια πιτσα στις 5,30.....κι αυτο ηταν....ααα και κεικ για τον καφε
στα υπερ
-ελαστικος τιμοκαταλογος, 3 ωρες (αυτο που εμεις πηραμε) 75ευρω/ολα μεσα
οσο θελεις  120 ευρω/ολα μεσα
-λιγος κοσμος,ισως επειδη ηταν δευτερα,οι γκομενες σχεδον παντα διαθεσιμες...και μας βγηκε σε καλο γιατι καναμε χαβαλε με γκομενες μεχρι κ μεσα στο τζακουζι
-το τζακουζι απλα υπεροχο....
-σαουνα
-ειχε 10-12 γυναικες ,οι 5-6 καλες εως αξιογαμητες και 3-4 μπαζα συμφωνα με τα δικα μου γουστα...

ναι, θα ξαναπηγαινα,πολυ καλο vfm (3 ωρες,3 γαμησια,3 φορες τζακουζι,2 φορες σαουνα,αναψυκτικα  συνολο 75 ευρω /ατομο)
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
ας πω κι εγω την γνωμη μου περιμενοντας την περιγραφη του φιλου ταξιδιαρη...
Για το jan bik στο αμστερνταμ ουτε καν θα μπω στον κοπο γιατι δεν αξιζει,η γνωμη μου ειναι πως απευθυνεται σε κοροιδα τουριστες....
για το partytreff schneewittchen ....η.....καπως ετσι τωρα....
στα κατα
-δεν υπαρχει πριβε παρκινγκ
-χρεωνουν τα αλκοολουχα ποτα,οχι ακριβα αλλα τα χρεωνουν
-φαγητο απαραδεκτο,μια πιτσα στις 5,30.....κι αυτο ηταν....ααα και κεικ για τον καφε
στα υπερ
-ελαστικος τιμοκαταλογος, 3 ωρες (αυτο που εμεις πηραμε) 75ευρω/ολα μεσα
οσο θελεις  120 ευρω/ολα μεσα
-λιγος κοσμος,ισως επειδη ηταν δευτερα,οι γκομενες σχεδον παντα διαθεσιμες...και μας βγηκε σε καλο γιατι καναμε χαβαλε με γκομενες μεχρι κ μεσα στο τζακουζι
-το τζακουζι απλα υπεροχο....
-σαουνα
-ειχε 10-12 γυναικες ,οι 5-6 καλες εως αξιογαμητες και 3-4 μπαζα συμφωνα με τα δικα μου γουστα...

ναι, θα ξαναπηγαινα,πολυ καλο vfm (3 ωρες,3 γαμησια,3 φορες τζακουζι,2 φορες σαουνα,αναψυκτικα  συνολο 75 ευρω /ατομο)

η γνώμη μου για το jan bik καταγράφηκε. όσον αφορά το ολιγόωρο ταξίδι στη Γερμανία να αναφέρω και εγώ τα εξής.

Το συγκεκριμένο μαγαζί ήταν σε ήσυχη γειτονιά και ήταν εύκολα προσβάσιμο για κάποιον με δικό του μέσο. Εξωτερικά δεν το διακρίνεις από τα γειτονικά σπίτια πέρα από την επιγραφή που έχει έξω.
Πλεονέκτημα μεγάλο είναι η ελαστική τιμολόγηση καθώς σου πρόσφερε 3-4 πακέτα ανάλογα με το τι θες να κάνεις. Απλό γαμήσι, 3 ή 4 ώρες ή και όλη την ημέρα. Το κόστος κυμαίνεται από 45€ έως 120€. Το μόνο εξτρα είναι τα αλκοολούχα ποτά. Απο υπηρεσίες που προσφέρει το μαγαζί είναι οι εξής: τζακούζι, σάουνα, δικό σου locker, παντόφλες και πετσ΄σετα με μπουρνούζι.
Οι γκόμενες παίζουν πολύ και προσφέρουν ακόμα και ομαδικές απολαύσεις σε ειδικά δωμάτια με τεράστιους καναπέδες και κρεββάτια. Οι κοπέλες μέσα ήταν μέτριες έως κακές και 3-4 ήταν φόλες ολκής... Είχε γκόμενες για όλα τα γούστα, bbw, skinny, big tits ακόμα και ξεδοντιάρες αλλά αν δεν μιλάς γερμανικά δεν υπάρχει εύκολη συννενόηση. Επειδή ήταν καθημερινή δεν είχε πολύ κόσμο και είχαμε άνεση στο παιχνίδι (τελικά η lille δεν είναι πολύ μακρυά τάσο, βλέπε το χοντρό γάλλο...). Αν υπήρχε καλύτερο φαγητό όπως προανέφερε ο φίλος τάσος και 1-2 γκόμενες καλύτερες το μαγαζί θα ήταν άψογο.. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ομολογώ ότι αυτό το thread παρόλο που το έβλεπα να "κινείται" δεν είχα μπει στον κόπο να το διαβάσω. Σήμερα όμως ασχολήθηκα.

Τάσο έχεις δώσει απίστευτες πληροφορίες, συγκεκριμένες και κατά τη γνώμη μου πραγματικά βοηθάς. Εγώ σε ευχαριστώ.

Επίσης, όσοι άλλοι μπορείτε δώστε πληροφορία για τις συγκεκριμένες περιοχές.

Τέλος, να πω ότι το να στέλνετε pm και να ζητάτε έτοιμες πληροφορίες σε κάποιον που ήδη τα έχει γράψει ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ δεν είναι και το πιο λογικό, εκτός αν είστε μικρά παιδάκια και δεν ξέρετε να ανοίξετε έναν browser και να ψάξετε στο google. Γερμανία, Ολλανδία και Βέλγιο είναι πολύ φιλικές χώρες για κάθε τουρίστα.

Εγώ και πάλι ευχαριστώ για τις πολύ σημαντικές πληροφορίες που έχετε γράψει κάποιοι στο συγκεκριμένο thread και αναμένω με ανυπομονησία τα αποτελέσματα των μελλοντικών περιηγήσεων σας :grin:

 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Ομολογώ ότι αυτό το thread παρόλο που το έβλεπα να "κινείται" δεν είχα μπει στον κόπο να το διαβάσω. Σήμερα όμως ασχολήθηκα.

Τάσο έχεις δώσει απίστευτες πληροφορίες, συγκεκριμένες και κατά τη γνώμη μου πραγματικά βοηθάς. Εγώ σε ευχαριστώ.

Επίσης, όσοι άλλοι μπορείτε δώστε πληροφορία για τις συγκεκριμένες περιοχές.

Τέλος, να πω ότι το να στέλνετε pm και να ζητάτε έτοιμες πληροφορίες σε κάποιον που ήδη τα έχει γράψει ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ δεν είναι και το πιο λογικό, εκτός αν είστε μικρά παιδάκια και δεν ξέρετε να ανοίξετε έναν browser και να ψάξετε στο google. Γερμανία, Ολλανδία και Βέλγιο είναι πολύ φιλικές χώρες για κάθε τουρίστα.

Εγώ και πάλι ευχαριστώ για τις πολύ σημαντικές πληροφορίες που έχετε γράψει κάποιοι στο συγκεκριμένο thread και αναμένω με ανυπομονησία τα αποτελέσματα των μελλοντικών περιηγήσεων σας :grin:
φίλε ο τάσος έχει πραγματικά βοηθήσει και μακάρι οι περισσότεροι να είχαν την ίδια λογική. να μοιράζοντε εμπειρίες. εξάλλου αποφεύγονται οι κακοτοπιές και κλαμπ-μπουρδέλα-βιτρίνες ή ότι άλλο θέλετε με κακές υπηρεσίες.
από την άλλη γίνονται γνωστά μέρη και γυναίκες με πραγματικά πολύ καλές επιδόσεις.
share the knowledge!
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
να πουμε πως ειχαμε την δυνατοτητα να παμε αλλου ,αν ,μετα την ματια που ριξαμε,δεν μας αρεσε,υπηρχαν εναλλακτικες λυσεις...σε ακτινα μισης ωρας
οι γκομενες για μενα ηταν απο καλες (2 ρουμανες) εως μπαζα....
οι γκομενες εκει καθε φορα που θα γαμηθουν με πελατη ,βαζουν μια υπογραφη σε ενα χαρτακι που λογικα ειναι μπονους αυτο,και σημαινει πως σε κυνηγανε και οχι εσυ να τις κυνηγας....
με αποτελεσμα μια γκομενα που φωναξα να ερθει γρηγορα στο τζακουζι που ημουν εγω, να βγαλει τα εσωρουχα και να καθισει πανω μου....χαιδευοντας το εργαλειο μου και οδηγοντας το δαχτυλο μου στο μουνακι της.....και κατοπιν μου ζητησε να καθησω πανω στο τζακουζι (δλδ τα ποδια μου μεσα αλλα καθιστος απο εξω) και μου εκανε μια απολαυστικη ξεσκουφωτη πιπα μπροστα στα ματια των αγαπητων απο ελλαδα συναδελφων οσο και αλλων συναγωνιστων αλλα και 5-6 ακομη κοριτσιων....(αλλο που δεν ηθελα εγω) :2funny:
- οι γκομενες εκει μου βγαλαν και το παρατσουκλι danonino ...δεν ξερω γιατι
-εκανα και μια πλακα στην κωλοχοντρη που δουλευε μεσα στο μπαρ (χωρις να γαμιεται) λργοντας της πως την γουσταρω και θα ηθελα αυτην .....αυτη ελεγε συνεχως πως δεν γινεται κ εγω επεμενα εκ του ασφαλους βεβαια γιατι ηξερα πως δεν προκειτε να ερθει....
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
να πουμε πως ειχαμε την δυνατοτητα να παμε αλλου ,αν ,μετα την ματια που ριξαμε,δεν μας αρεσε,υπηρχαν εναλλακτικες λυσεις...σε ακτινα μισης ωρας
οι γκομενες για μενα ηταν απο καλες (2 ρουμανες) εως μπαζα....
οι γκομενες εκει καθε φορα που θα γαμηθουν με πελατη ,βαζουν μια υπογραφη σε ενα χαρτακι που λογικα ειναι μπονους αυτο,και σημαινει πως σε κυνηγανε και οχι εσυ να τις κυνηγας....
με αποτελεσμα μια γκομενα που φωναξα να ερθει γρηγορα στο τζακουζι που ημουν εγω, να βγαλει τα εσωρουχα και να καθισει πανω μου....χαιδευοντας το εργαλειο μου και οδηγοντας το δαχτυλο μου στο μουνακι της.....και κατοπιν μου ζητησε να καθησω πανω στο τζακουζι (δλδ τα ποδια μου μεσα αλλα καθιστος απο εξω) και μου εκανε μια απολαυστικη ξεσκουφωτη πιπα μπροστα στα ματια των αγαπητων απο ελλαδα συναδελφων οσο και αλλων συναγωνιστων αλλα και 5-6 ακομη κοριτσιων....(αλλο που δεν ηθελα εγω) :2funny:
- οι γκομενες εκει μου βγαλαν και το παρατσουκλι danonino ...δεν ξερω γιατι
-εκανα και μια πλακα στην κωλοχοντρη που δουλευε μεσα στο μπαρ (χωρις να γαμιεται) λργοντας της πως την γουσταρω και θα ηθελα αυτην .....αυτη ελεγε συνεχως πως δεν γινεται κ εγω επεμενα εκ του ασφαλους βεβαια γιατι ηξερα πως δεν προκειτε να ερθει....

ήμουν περίεργος αν θα ερχοταν τι θα εκανες ;)
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
οπως καθε χρονο,ετσι κι αυριο 30 απριλη ειναι η koninginesdag δλδ τα γενεθλια της βασιλισσας,ευκαιρεια για ξεσαλωμα απο τις ολλανδεζες που πινουν πολυ.......απο σημερα το βραδυ αρχιζουν τα παρτυ σε ολη την ολλανδια.....
παρα πολλες ευκαιρειες για γαμησι η πιπες σε κανα στενο απο τις μεθυσμενες ολλανδεζες.....οσο πιο πολυ πεφτει η ποιοτητα τοσο πιο ευκολα δινεται η πιπα........
its up to you....... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom