Νέα

Νήσοι Φώκλαντ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Πολυ ντυμενη ειναι αυτη ρε φιλε..Εδω τα παλικαρια λενε οτι κυκλοφορουν ξεβρακωτες εκει κατω.Ειναι μεσα απο τα φακ-λαντ αυτη?Ντοπια?μηπως ειναι καμμια αλλοδοπια?καμμια τουριστρια?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Επιβεβαιωνω !

Εμένα μου έχει πεί ο κολλητός του περιπτερά από όπου ψωνίζει τσιγάρα ο μηχανικός στο συνεργείο του οποίου πηγαίνουμε το μηχανάκι που έχουμε στην εταιρία για το παλικάρι που κάνει τις εξωτερικές δουλειές ότι στα νησιά Φώκλαντ πέφτει τρελό γαμήσι.

Οι γκόμενες λέει κυκλοφορούν στον δρόμο μόνο γυμνές. Στα πάρκα κάθονται χύμα στα παγκάκια και βάζουν στο μουνί τους δονητές.
Άμα δουν τουρίστα, τον αρπάζουν με την μία και του αρχίζουν τις πίπες.
Μάλιστα έχω μάθει ότι εκεί η μέρα δεν έχει 24 ώρες, αλλά 36 για να προλαβαίνουν οι γκόμενες να ξεσκίζονται με όποιον βρεθεί μπροστά τους.
Στον δρόμο θέλει προσοχή όταν περπατάς γιατί μπορεί να γλυστήσεις και να σπάσεις κανένα πόδι, από τα χύσια που βρίσκονται παντού. Όχι τίποτα άλλο, αλλά αν γίνει κάτι τέτοιο και μπείς στο νοσοκομείο, οι πουτάνες οι νοσοκόμες σε ξεζουμίζουν στο γαμήσι και στην πίπα μέχρι να γίνεις καλά και να βγείς.
Αφου να φανταστείτε, άμα γνωρίσεις μια γκόμενα η πρώτη κίνηση δεν είναι να κάνεις χειραψία μαζί της, αλλά να της δώσεις τον πούτσο σου για μια πίπα.
Στα εστιατόρια υπάρχουν κάθε 5 μέτρα γυμνές υπάλληλοι, στημένες στα 4 για να τους γαμάς τον κώλο και να φεύγεις. Έτσι απλά. Ούτε λεφτά να τους δώσεις, ούτε τίποτα. Η υπηρεσία περιλαμβάνεται στο κουβέρ.

Σκέφτομαι να πάω κι εγώ…

Αν ειναι ετσι θα παω και εγω.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Τρικαρδε εγω δεν γουσταρω Ελεεινιδες θελω εξωτικες γκομενες. Και στα Φωκλαντ ετσι ειναι οι γυναικες πανεμοφες και ευκολες. Τωρα που ο Βγενοπουλος θα βαλει πτησεις της Ολυμπιακης Αθηνα - Μποκοτα - νησια Φωκλαντ, για πλακα θα πεταγομαστε εκει. Θα ριχνουμε ενα πουτσο και την αλλη μερα θα ειμαστε πισω στη δουλεια.

έχω πληροφορίες ότι οι γκομενες που θα δούνε οι μοναχικοί αργότες θα ειναι κατα 50% ξένες (αλβανές-ανοτολικές)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
παντος τωρα εκει ειναι χειμωνας.ειναι στο νοτιο ημισφαιριο.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Καλά, δε ντρεπόσουν όταν το έγγραφες ;

Ντρεπομε που το λεω και που το γραφω, αλλα με την αγαμια που εχει πεσει εδω λεω να την κανω για νησια Φωκλαντ μπας και δω ασπρη μερα.......


Το θρεντ δείχνει ένα πράγμα.
Την τεράστια έλλειψη γυναικών στην Ελλάδα!

Στην Ελλάδα χρειάζονται επειγόντως γυναίκες!
Από όπου να ‘ναι.
Αρκεί να είναι νέες, όμορφες, και … απελπισμένες!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Το θρεντ δείχνει ένα πράγμα.
Την τεράστια έλλειψη γυναικών στην Ελλάδα!

Στην Ελλάδα χρειάζονται επειγόντως γυναίκες!
Από όπου να ‘ναι.
Αρκεί να είναι νέες, όμορφες, και … απελπισμένες!
βαρκαρι του βουκεφαλοαναβατι ,στι ελαδα εχουμε τα καλιτερα γινεκακια
 

Επισκέπτης
έχω πληροφορίες ότι οι γκομενες που θα δούνε οι μοναχικοί αργότες θα ειναι κατα 50% ξένες (αλβανές-ανοτολικές)

Δεν ψηνωμε αδερφε. Κανω υπομονη να βαλει ο Βγενοπουλος την αεροπορικη συνδεση Αθηνα - Μποκοτα - νησια Φωκλαντ και θα πεταγομε Σαββατοκυριακο εκει κατω, θα γαμαω θα πινω τις μπυρες μου και Δευτερα πισω στη δουλεια. Αν ειναι και μαζευτουμε και αλλοι απο δω μεσα θα περναμε γαματα εκει.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Δεν ψηνωμε αδερφε. Κανω υπομονη να βαλει ο Βγενοπουλος την αεροπορικη συνδεση Αθηνα - Μποκοτα - νησια Φωκλαντ και θα πεταγομε Σαββατοκυριακο εκει κατω, θα γαμαω θα πινω τις μπυρες μου και Δευτερα πισω στη δουλεια. Αν ειναι και μαζευτουμε και αλλοι απο δω μεσα θα περναμε γαματα εκει.
με τι αροπλανο θα πιγενουμε με Α380???
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
απαντηση σε ολα............... :) :2funny: ;) :cheesy: :grin: >:( :( :o :sunglasses: :huh: :rolleyes: :P :- :-* :'( :idiot: :uglystupid: :boobies: :headbang: :think: :humpleg: :knockinb: :rockon: :s&m_1: :pipa3: :kissass2: :kissass: :tits2: :cum: :tits: :fuck1: :zfuck: :lheel: :pipa2: :2on1: :zombie: :sleeping: :tired: :happy: :headbang2: :bottom: :bottom: :piss: :sperm: :ak: :bigdick: :bigdick: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τυπικό ξέκωλο από τα falklands  :rockon:

www.flickr.com/photos/photorolandi/3222560512/]http://www.flickr.com/photos/photorolandi/3222560512/[/url]

...και ο δρόμος με τα μπουρδέλα  :rockon: (άσχετα τι λέει η λεζάντα, δεν πτοούμαστε)

www.flickr.com/photos/u02cdh/414014707/]http://www.flickr.com/photos/u02cdh/414014707/[/url]


Πάρτε και πιγκουίνους για τους ζωόφιλους  :dancing:
www.flickr.com/photos/23269525@N07/tags/falkland/]http://www.flickr.com/photos/23269525@N07/tags/falkland/[/url]
αραγε τι γουνα θα γινεται απο τομαρι Πιγκου'ι'νου?μπουρδελα εκει σιγουρα δεν εχει!για κτηνοβατες παντος θα ειναι παραδισος! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Stealthy

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
αραγε τι γουνα θα γινεται απο τομαρι Πιγκου'ι'νου?μπουρδελα εκει σιγουρα δεν εχει!για κτηνοβατες παντος θα ειναι παραδισος! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Καλά εσύ Δημητράκη, σούπερ μοντέλο της στέππας, παίζει να γουστάρεις να σε χέζει  :shit: :shit: ο πιγκουίνος  :kenny: κατά τη διάρκει του σεξ.... :jerking: :jerking: :jerking:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
αραγε τι γουνα θα γινεται απο τομαρι Πιγκου'ι'νου?μπουρδελα εκει σιγουρα δεν εχει!για κτηνοβατες παντος θα ειναι παραδισος! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Θα ναι γαμιστερή γούνα πιστεύω  :rockon:
Είχα πιάσει έναν πιγκουίνο πρόπερσι στο Αττικό πάρκο και είχε ωραία γούνα  :grin:

Πάντως δεν μπορει να μην έχει ούτε ένα μπουρδελάκι...
τόσους Βρετανούς στρατιώτες έχει εκεί κάτω !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Θα ναι γαμιστερή γούνα πιστεύω  :rockon:
Είχα πιάσει έναν πιγκουίνο πρόπερσι στο Αττικό πάρκο και είχε ωραία γούνα  :grin:

Πάντως δεν μπορει να μην έχει ούτε ένα μπουρδελάκι...
τόσους Βρετανούς στρατιώτες έχει εκεί κάτω !
κε στρατιοτινεσ....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Θα ναι γαμιστερή γούνα πιστεύω  :rockon:
Είχα πιάσει έναν πιγκουίνο πρόπερσι στο Αττικό πάρκο και είχε ωραία γούνα  :grin:

Πάντως δεν μπορει να μην έχει ούτε ένα μπουρδελάκι...
τόσους Βρετανούς στρατιώτες έχει εκεί κάτω !

Γούνα ο πιγκουίνος;
Μην έχει και λέπια!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
κε στρατιοτινεσ....

και στρατιωτίνες λοιπόν έτοιμες για όλα!

Άρα έχουμε
Στρατιωτίνες
Ντόπιες
Πιγκουίνους
Κόκκινα σπίτια  
Φύγαμε για φωκλαντς :rockon:


Γούνα ο πιγκουίνος;
Μην έχει και λέπια!

Mπορεί αυτοί που έχουν φέρει στα Σπάτα να είναι μεταλλαγμένοι...  :cheesy:

p4090463.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom