Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 359K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
563
Like
1.254
Πόντοι
206
Πηγε κανεις χθες?Εγραφε για halloween party με ελευθερη εισοδο και σε ανδρες μονους
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Αλήθεια ρε παιδιά, υπάρχει ;;;Λειτουργεί;;; Θέλουμε να πάμε.
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
563
Like
1.254
Πόντοι
206
Λειτουργει απλα μου εκανε εντυπωση το χθεσινο event...Χωρις εισοδο μονοι ανδρες
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
563
Like
1.254
Πόντοι
206
ανεβασε την αγγελια στο safe sex και ελεγε μπαινεις απλα αν δηλωσεις το Nickname στο safe sex
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Καλησπέρα, ζευγάρι 26 ηλικιακά, θελουμε πρώτη φορά να πάμε σε swinger μαγαζι. Έχετε να μας προτεινετε κάτι; Επισης αν πάμε σε swinger μαγαζί , θα ξενερώςει η κοπέλα; Παίζει μόνο μπαρμπάδες; Γιατί κρίμα είναι να πάμε μόνο για εμένα
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
563
Like
1.254
Πόντοι
206
Tο αν θα ξενερωσει η κοπελα πως να το ξερεις απο πριν..Καντε μια δοκιμη και θα δειτε..Ηλικιακα παντως η πλειοψηφια ειναι μεγαλυτερες ηλικιας απο την δικη σας.
 

Dirk Dane

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ίδια απορία εχω να πάω προ κοβιντ,έχει πάει κάποιος τελευταία?
Είχα πάει μια Παρασκευή πριν κάνα δίμηνο. Τρεις και ο κούκος και δεν το πριβέ άδειο. Απογοήτευση ήπιαμε το ποτό μας και φύγαμε. Δεν ξέρω αν μόνο το Σάββατο έχει ενδιαφέρον.
 

Dirk Dane

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ζευγάρι 26 ηλικιακά, θελουμε πρώτη φορά να πάμε σε swinger μαγαζι. Έχετε να μας προτεινετε κάτι; Επισης αν πάμε σε swinger μαγαζί , θα ξενερώςει η κοπέλα; Παίζει μόνο μπαρμπάδες; Γιατί κρίμα είναι να πάμε μόνο για εμένα
Αν το έχετε συζητήσει και είναι κάτι που το θέλετε και οι δύο γιατί να ξενερώσει; Αν της το φιλάς για έκπληξη μην υο κάνεις γιατί θα ξενερωσετε και οι δύο για διαφορετικούς λόγους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.426
Πόντοι
5.097
Από τότε που έκλεισε το 'μπικινι' πήρε την κάτω βόλτα. Μετά του έμεινε η υπογα και δεν γουστάρει και κριτικές ο τύπος, καλά να πάθεις μεγαλε, κάτσε να πίνεις μόνος σου κρασοκανατα.
 

Matikaiola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
41
Like
38
Πόντοι
0
Είχα πάει μια Παρασκευή πριν κάνα δίμηνο. Τρεις και ο κούκος και δεν το πριβέ άδειο. Απογοήτευση ήπιαμε το ποτό μας και φύγαμε. Δεν ξέρω αν μόνο το Σάββατο έχει ενδιαφέρον.
Στειλε πμ να μην απογοητευεστε....
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
563
Like
1.254
Πόντοι
206
Τι κανει το υπογειο?Ζει?Εχει παει κανεις προσφατα?
 

silverxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2019
Μηνύματα
45
Κριτικές
13
Like
659
Πόντοι
990
Βρε παιδιά έτσι πως το λέτε... θα πάω να δω και τα άλλα... xθες πήγα σε αυτό και μου άρεσε
 

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
180
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμάς.
Ζευγάρι στο χώρο καμιά 10 ρια χρονια.
Το Νιρβάνα ήταν το πρώτο μαγαζί που μυήθηκαμε στο χώρο και εκείνη την εποχή που γινόταν τα πάντα στον όροφο ήταν απλά μαγικά.
Είχαμε καιρό να πάμε και πήγαμε το Σάββατο.
Δυστυχώς απογοήτευση .
Ελάχιστος κόσμος.
Άνθρωποι μεγάλοι σε ηλικία,οι μεγάλες κυρίες με ντύσιμο λαϊκής εκτός από δύο ή τρείς.
Στους χώρους παιχνιδιού οι καναπέδες είναι σχισμένοι και κυριολεκτικά σιχαίνεσαι να κάτσεις.
Στα θετικά του μαγαζιού τό ρετρό δεκαετία 80 ς στυλ που μας αρέσει,η μουσική και η ευγενική σερβιτόρα.
Για να ξανανέβει το μαγαζί και να βρει την παλιά του αίγλη χρειάζεται ανακαίνιση στους χόρους του παιχνιδιού και διαφήμιση με θεματικά πάρτυ.
Και βέβαια οι θαμώνες να είναι στο κλίμα του μαγαζιού από πλευράς ντυσίματος και διάθεσης.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
423
Like
640
Πόντοι
81
Καλησπέρα και από εμάς.
Ζευγάρι στο χώρο καμιά 10 ρια χρονια.
Το Νιρβάνα ήταν το πρώτο μαγαζί που μυήθηκαμε στο χώρο και εκείνη την εποχή που γινόταν τα πάντα στον όροφο ήταν απλά μαγικά.
Είχαμε καιρό να πάμε και πήγαμε το Σάββατο.
Δυστυχώς απογοήτευση .
Ελάχιστος κόσμος.
Άνθρωποι μεγάλοι σε ηλικία,οι μεγάλες κυρίες με ντύσιμο λαϊκής εκτός από δύο ή τρείς.
Στους χώρους παιχνιδιού οι καναπέδες είναι σχισμένοι και κυριολεκτικά σιχαίνεσαι να κάτσεις.
Στα θετικά του μαγαζιού τό ρετρό δεκαετία 80 ς στυλ που μας αρέσει,η μουσική και η ευγενική σερβιτόρα.
Για να ξανανέβει το μαγαζί και να βρει την παλιά του αίγλη χρειάζεται ανακαίνιση στους χόρους του παιχνιδιού και διαφήμιση με θεματικά πάρτυ.
Και βέβαια οι θαμώνες να είναι στο κλίμα του μαγαζιού από πλευράς ντυσίματος και διάθεσης.
Δεν ειχε και δεν εχει καμια διαθεση να το αναβαθμιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom