Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 358K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
σκεφτομουν παλιοτερα να παω με ενα ξεκωλακι που ειχα αλλα φοβομουν οτι θα ειναι μουφα και δεν το τολμισα....

εχει παει τελικα κανεις ?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
βεβαια! γινοντε πολυ καλα κονε! αν εισαι-ειστε και σουλουπωμενοι, σου την πεφτουν κατ'ευθειαν για γνωριμια....για γαμησι μονο μεσα στις τουαλετες αν καυλωσει κανα ζευγαρακι...αλλιως πεφτουν πολλα χουφτωματα γενικως! κυκλοφορουν και αρκετα ξεκωλα!
 

ntyrse

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Ειναι και μονες τους πελατισες εκει , αν δηλαδη πας ζευγαρι και ψαχνεσε για γυναικα μονη να γινει τριο, παιζει τιποτα?
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16

Το λινκ που έδωσες βγάζει μια σελίδα που λέει This content is currently unavailable
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Ειναι και μονες τους πελατισες εκει , αν δηλαδη πας ζευγαρι και ψαχνεσε για γυναικα μονη να γινει τριο, παιζει τιποτα?

Εγω ειχα δει και γυναικες να κανουν παιχνιδι μεταξυ τους
 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα πρόσφατα, η αλήθεια είναι ότι το forum είναι προβληματικό στο θέμα της ενημέρωσης για το εν λόγω μαγαζί καθώς σχεδόν τίποτα από όσα διάβασα δεν με κάλυψε, ακολουθεί αναλυτική κριτική: Σάββατο βράδυ, πρώτο ραντεβού με νέα υποψήφια και κατά τη διάρκεια ποτού στο Χαλάνδρι αντιλαμβάνομαι ότι δεν είχε την πρόθεση να μου κάτσει διότι θεώρησε ότι την πέφτω όπου βρω (σωστά θεώρησε). Ως εκ τούτου το σκάω για Νιρβάνα καθότι αφού θεωρούσα το βράδυ ήδη ημιπυρπολήμένο, είπα μπας και βγει κάτι καλό. Μετά κόπων και βασάνων την πείθω και εδώ σταματάει ο πρόλογος και ξεκινάει η περιγραφή: Πορτιέρης ο οποίος όντως ανοίγει ΜΟΝΟ σε ζευγάρια ή σε γυναίκες μόνες. Με ένα σινιάλο του η πόρτα ανοίγει από μέσα, παίζει κάμερα για λόγους ασφαλείας, πράγμα καλό. Ο χώρος μέσα με μπάρα και πίστα στην είσοδο, δωματιάκι όπως μπαίνεις δεξιά με κρεβάτι-καναπέ, δερμάτινα λουριά για δέσιμο και τις σχετικές χαρτοπετσέτες. Εν αρχή φαίνεται φυσιολογικό, ζευγάρια όλων των ηλικιών και αρκετοί νέοι (εμείς είμασταν 31-33, υπήρχαν και μικρότεροι). ΔΕΝ έχει είσοδο και τα ποτά είναι φτηνά (5ευρ μπύρα, 6 ευρ κρασί, πολύ καλό). Η μουσική επίσης καλή, mainstream, βοηθάει στην ατμόσφαιρα. Στο βάθος υπήρχε πολυθρόνα-καναπές με κουρτίνα όπου οι καυλωμένοι ρίχνανε κατευθείαν τεμάχια. 2 λεσβιάκια με ένα τύπο δίνανε show στη σκηνή και εάν επιθυμείς μέσω του χορού εύκολα μουντάρεις την οποιαδήποτε. Κατά τις 2.30 άνοιξε το bikini bar    το οποίο πρέπει να είναι νέα προσθήκη στο μαγαζί. Παίζει sex cinema, δωμάτια και καλή μπάλα ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΕΩΣΗ!!! το μέρος είναι υπερτίμιο, φυσιολογικό και ακίνδυνο. Επιπλέον το γκομενάκι με το οποίο πήγαμε αν και ισχυριζόταν ότι δεν θα κάνει κάτι, βλέποντας όλα αυτά κάυλωσε όσο δεν πάει με αποτέλεσμα να ξεκινήσουμε να χαμουρευόμαστε στη μέση του μαγαζιού και να μας κοιτάνε οι πάντες.. Όχι και άσχημα για πρώτο ραντεβού, θα το ξαναδοκιμάσω. Σε καιρούς κρίσης μία τίμια πρόταση για να πάτε με τη φίλη σας (κατά προτίμηση όχι γκόμενα, καλύτερα fucking buddy ). Περιμένω επανενεργοποίηση του θέματος γιατί έχι ΠΟΛΥ ψωμι.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Μήπως εισαι φιδέμπορας;;;;;;;;

 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Όχι δεν είμαι. Αν βρεις μία γκόμενα να πας θα δεις ότι έχω δίκιο. Ήδη βάζω project στα σκαριά να βρω 2-3 που δεν θα έχουν θέμα να πηγαίνουν
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Όχι δεν είμαι. Αν βρεις μία γκόμενα να πας θα δεις ότι έχω δίκιο. Ήδη βάζω project στα σκαριά να βρω 2-3 που δεν θα έχουν θέμα να πηγαίνουν

Να σου πω κάτι;;;;;

ξαναδιάβασε αυτα που έγραψες

και θα δεις πολλές αντιφάσεις.

Εγώ θέλω να σε πιστεψω

αλλά εσύ με τα φιδια που πουλας, δεν με αφήνεις
 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τα έγραψα όπως γίνανε και όπως τα θυμόμουν, ούτε καν το ξαναδιάβασα δεύτερη φορά πριν το στείλω. Το θέμα δεν είναι να με πιστέψεις, το θέμα είναι να γράψουν και άλλοι που έχουν πάει προκειμένου να αποκτήσουν όσοι θέλουν να πάνε στο μέλλον σφαιρική άποψη. Το μαγαζί δεν έχει ανάγκη από κόσμο και από ότι κατάλαβα έχει ήδη το κοινό του (πολλοί ξέρανε τις σερβιτόρες με τα μικρά τους και χαιρετιόντουσαν). Μην μένεις στην επιφάνεια, μπες στην ουσία και ρώτα με ότι θες αν σε ενδιαφέρει να έχεις την άποψη και εμπειρία κάποιου που πήγε.
 

Fallen1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Αλήθεια, τι είναι το bikini bar???
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Παιδιά, sorry, αλλά όσες γυναίκες ρώτησα (ένα χρόνο τώρα) και τις το έφερα με την κουβέντα για να πάμε εκεί για να δούμε τι παίζει... δεν έδειξαν ενδιαφέρον.
Πού τις βίσκεται βρε παιδιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom