Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Απλά μου είναι αρκετά ανάποδα η περιοχή.
 

ΡΙΤΑΚΙ-18Δ

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ!!! πολύ!!! καλησπέρα σας. Τρεις μερες παιδεύομαι να ανοιξω λογαριασμο, και μολις τα καταφερα. Σας περιμενω με το ανανεωμενο προσωπικο μας για να απολαυσετε χαλαρωση και ευεξια, που τοσο την εχουμε αναγκη ολοι αυτή τη δυσκολη περιοδο. Το στοίχημα που εχουμε βαλει με την προηγουμενη ιδιοκτησια για ακομα πιο ποιοτικες υπηρεσίες θα το κερδίσουμε. Σας φιλω γλυκα. :-*
 

babyborn

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
0
Πολύ!!! πολύ!!! καλησπέρα σας. Τρεις μερες παιδεύομαι να ανοιξω λογαριασμο, και μολις τα καταφερα. Σας περιμενω με το ανανεωμενο προσωπικο μας για να απολαυσετε χαλαρωση και ευεξια, που τοσο την εχουμε αναγκη ολοι αυτή τη δυσκολη περιοδο. Το στοίχημα που εχουμε βαλει με την προηγουμενη ιδιοκτησια για ακομα πιο ποιοτικες υπηρεσίες θα το κερδίσουμε. Σας φιλω γλυκα. :-*

Αφού τα κατάφερες πάλι καλά!!!! Θα υπάρχει επικοινωνία!!!
Καλωσόρισες λοιπόν... Μακάρι όλα να πάνε όπως τα σκέφτεσαι :)
 

ΡΙΤΑΚΙ-18Δ

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Αφού τα κατάφερες πάλι καλά!!!! Θα υπάρχει επικοινωνία!!!
Καλωσόρισες λοιπόν... Μακάρι όλα να πάνε όπως τα σκέφτεσαι :)
Ζουζουνι μου δεν είμαι εξοικειωμενη με το Internet όπως εσυ.  Σε ευχαριστω και σε περιμενω. :-* :-* :-*
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
δεν θα μας πεις λίγα πράγματα για το νέο προσωπικό;

καλωσήρθες!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μετα την διαμαχη , τραβηχτηκαν τα αφεντικα και γραφουν νεοι στα θρεντ τους?
Καταλαβαν οτι δεν αφορουν αυτα τους πελατες...
 

ΡΙΤΑΚΙ-18Δ

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
δεν θα μας πεις λίγα πράγματα για το νέο προσωπικό;

καλωσήρθες!
Kαλος σε βρηκα τρελορωσε μου (που λεει και ο Αριστοτελης :)). Υπαρχει ριζικη ανανεωση του προσωπικου και καλο είναι να ερθεις να δεις. Όταν θα πρεπει θα πω τα ονόματα στο forum. Σε φιλω  :-*
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Kαλος σε βρηκα τρελορωσε μου (που λεει και ο Αριστοτελης :)). Υπαρχει ριζικη ανανεωση του προσωπικου και καλο είναι να ερθεις να δεις. Όταν θα πρεπει θα πω τα ονόματα στο forum. Σε φιλω  :-*
οχι μονο τα ονοματα ριτακι...και τα προσοντα της καθε κοπελας θελουμε...μας εχει κακομαθει,ξερεις, ο αριστος...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Kαλος σε βρηκα τρελορωσε μου (που λεει και ο Αριστοτελης :)). Υπαρχει ριζικη ανανεωση του προσωπικου και καλο είναι να ερθεις να δεις. Όταν θα πρεπει θα πω τα ονόματα στο forum. Σε φιλω  :-*
Και ποτε θα πρεπει???Στο κατω κατω  σκετα ονοματα θαναι(και μαλιστα ψευτικα)
Γενικεs πληροφοριεs δεν βλαπτουν καμμια σαs..... πχ  "Τατιανα απο Μολδαβια ξανθια 53 κιλα και 1,66 υψοs"
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Και ποτε θα πρεπει???Στο κατω κατω  σκετα ονοματα θαναι(και μαλιστα ψευτικα)
Γενικεs πληροφοριεs δεν βλαπτουν καμμια σαs..... πχ  "Τατιανα απο Μολδαβια ξανθια 53 κιλα και 1,66 υψοs"
life μισα μου τα γραφεις...συνεχισε την προταση σου...1,66 υψος,στηθος,μεγαλο?....μικρο?...να ξερουμε τι κανουμε...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
life μισα μου τα γραφεις...συνεχισε την προταση σου...1,66 υψος,στηθος,μεγαλο?....μικρο?...να ξερουμε τι κανουμε...
Τα λεω σιγα σιγα....Γλυφοντ  εεεε  τρωγονταs ερχεται η ορεξη  :grin:
Καταρχην ποσεs??? και βεβαια τι???ξανθιεs,κοκινομαλεs,σγουρεs???
 

ΡΙΤΑΚΙ-18Δ

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
οχι μονο τα ονοματα ριτακι...και τα προσοντα της καθε κοπελας θελουμε...μας εχει κακομαθει,ξερεις, ο αριστος...
Βυζουνακο μου, εννοείται. Για φωτο όμως δεν νομιζω, γιατι εγω δεν συμφωνω σε αυτό με τον Αριστοτελη.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Βυζουνακο μου, εννοείται. Για φωτο όμως δεν νομιζω, γιατι εγω δεν συμφωνω σε αυτό με τον Αριστοτελη.
...δεν ειπα νομιζω για φωτο πουθενα...απλως για περιγραφη,μιλησα...νομιζω οτι ειναι ευκολο,και ακουραστο..ετσι?..βυζουνακο?...καινουργιο αυτο...
 

ΡΙΤΑΚΙ-18Δ

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Και ποτε θα πρεπει???Στο κατω κατω  σκετα ονοματα θαναι(και μαλιστα ψευτικα)
Γενικεs πληροφοριεs δεν βλαπτουν καμμια σαs..... πχ  "Τατιανα απο Μολδαβια ξανθια 53 κιλα και 1,66 υψοs"
Δωσε μου λιγο χρονο αστερι μου, είμαι πολύ νεα ακομα στο forum, αλλα εχω τη διαθεση να μαθω.
 

ΡΙΤΑΚΙ-18Δ

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
...δεν ειπα νομιζω για φωτο πουθενα...απλως για περιγραφη,μιλησα...νομιζω οτι ειναι ευκολο,και ακουραστο..ετσι?..βυζουνακο?...καινουργιο αυτο...
Βυζουνακο μου, επειδή ανεφερες τον Αριστοτελη το ειπα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Δωσε μου λιγο χρονο αστερι μου, είμαι πολύ νεα ακομα στο forum, αλλα εχω τη διαθεση να μαθω.
Σχωρεμενη....Μ αρεσουν οι πολυ νεεs  και οχι μονο στο forum
Γαμωτο....Παλι προδοθηκα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom