Νέα

Νέος κορωνοϊός (COVID19) και αγοραίος έρωτας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagonisian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 240
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αποχή από τις εκδιδόμενες ή βαράμε αλυπητα?

  • Γαμώ σα να μην υπάρχει αύριο

    Ψήφοι: 35 21,7%
  • Δεν ξέρω / Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 7 4,3%
  • Δεν ρισκάρω την υγέια μου.

    Ψήφοι: 63 39,1%
  • Μαλακία και δόξα τω θεω!!!!

    Ψήφοι: 45 28,0%
  • Βρισκω μια ανέραστη σαν την pentagiotissa και δεν ανησυχω!!!

    Ψήφοι: 11 6,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    161

IvanTheGreat

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2019
Μηνύματα
68
Κριτικές
107
Like
5.682
Πόντοι
24.130
μάγκες έχω αρχίσει να μην την παλεύω... οι πρώην μου είναι χεσμένες πάνω τους δεν έρχονται σπίτι μου, είμαι οριακά να το ρισκάρω με κάποια ανεξάρτητη. Μεγάλη μου μαλακία το ξέρω αλλά ως πότε αυτή η κατάσταση;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
μάγκες έχω αρχίσει να μην την παλεύω... οι πρώην μου είναι χεσμένες πάνω τους δεν έρχονται σπίτι μου, είμαι οριακά να το ρισκάρω με κάποια ανεξάρτητη. Μεγάλη μου μαλακία το ξέρω αλλά ως πότε αυτή η κατάσταση;
Τραβα μλκ τοσος κοσμος το κανει αυτο..
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
μάγκες έχω αρχίσει να μην την παλεύω... οι πρώην μου είναι χεσμένες πάνω τους δεν έρχονται σπίτι μου, είμαι οριακά να το ρισκάρω με κάποια ανεξάρτητη. Μεγάλη μου μαλακία το ξέρω αλλά ως πότε αυτή η κατάσταση;
ή θα κάνεις υπομονή 2 μήνες ακόμα (στην καλύτερη των περιπτώσεων) ή θα το ρισκάρεις (αν δεν ανήκεις σε ευπαθή ομάδα)
 

IvanTheGreat

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2019
Μηνύματα
68
Κριτικές
107
Like
5.682
Πόντοι
24.130
ή θα κάνεις υπομονή 2 μήνες ακόμα (στην καλύτερη των περιπτώσεων) ή θα το ρισκάρεις (αν δεν ανήκεις σε ευπαθή ομάδα)

όχι δεν ανήκω σε ευπαθή ομάδα. Σε λίγες μέρες όμως είναι και τα γενέθλιά μου. Τι να πω... Το πιο συνετό είναι να κάνω υπομονή και μετά να βγάλω το άχτι μου.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
ή θα κάνεις υπομονή 2 μήνες ακόμα (στην καλύτερη των περιπτώσεων) ή θα το ρισκάρεις (αν δεν ανήκεις σε ευπαθή ομάδα)
Αυτος θα το ρισκαρει.. οι αλλοι τι φταινε ομως?  
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
μάγκες έχω αρχίσει να μην την παλεύω... οι πρώην μου είναι χεσμένες πάνω τους δεν έρχονται σπίτι μου, είμαι οριακά να το ρισκάρω με κάποια ανεξάρτητη. Μεγάλη μου μαλακία το ξέρω αλλά ως πότε αυτή η κατάσταση;

Εγώ το είχα πει,όσοι δεν συζούν με γκόμενα αυτήν την περίοδο,θα είναι οι πρώτοι που θα λαλήσουν
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Αυτος θα το ρισκαρει.. οι αλλοι τι φταινε ομως?  
εννοείται ότι εξακολουθεί να εφαρμόζει τα μέτρα..δε θα πάει να επισκεφτεί ηλικιωμένους, δε θα πάει να κάνει βόλτα με φίλους..
αν κολλήσει θα κάτσει σπιτάκι και οι πιθανότητες -εφόσον είναι νέος και υγιής- είναι με το μέρος του.. και πρέπει να σας πω ότι η εποχή αυτή -όπως και κάθε εποχή κρίσης πχ πόλεμος- εχει εξαιρετικές ευκαιρίες..ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας.. αρκεί βέβαια να έχεις τα κατάλληλα τηλέφωνα
 

IvanTheGreat

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2019
Μηνύματα
68
Κριτικές
107
Like
5.682
Πόντοι
24.130
Αυτος θα το ρισκαρει.. οι αλλοι τι φταινε ομως? 

Να ξεκαθαρίσω ότι είμαι πολύ νομοταγής πολίτης στο θέμα του κορωνοϊού. Μπορεί να μείνω σπίτι και τρεις μέρες σερί και να βγω μόνο για να πετάξω τα σκουπίδια, βγαίνω για τα απολύτως απαραίτητα, για σούπερ μάρκετ παραγγέλνω και τους γονείς μου δεν τους επισκέπτομαι καλού κακού επειδή έχουν 70αρίσει.

Το ρισκάρω μόνο για μένα, αν νοσήσω δε θα κολλήσω άλλον μετά και σκέφτομαι να το ρισκάρω μόνο για τα γενέθλιά μου που είναι μέσα Απρίλη κάπου.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
εννοείται ότι εξακολουθεί να εφαρμόζει τα μέτρα..δε θα πάει να επισκεφτεί ηλικιωμένους, δε θα πάει να κάνει βόλτα με φίλους..
αν κολλήσει θα κάτσει σπιτάκι και οι πιθανότητες -εφόσον είναι νέος και υγιής- είναι με το μέρος του.. και πρέπει να σας πω ότι η εποχή αυτή -όπως και κάθε εποχή κρίσης πχ πόλεμος- εχει εξαιρετικές ευκαιρίες..ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας.. αρκεί βέβαια να έχεις τα κατάλληλα τηλέφωνα
Ενταξει αμα ειναι καποιος που ειναι μονος του δεν εχει επαφη με αλλους ανθρωπους,δεν εχει γονεις η παππουδες και θα πεταχτει με τα ποδια στην ανεξαρτητη...ναι οκ, αλλα να γνωριζει οτι κοπελες που δουλευεουν αυτη την εποχη στα σπιτια τους ειναι πολυ πιθανο να τον εχουν κολλησει το ιο με τοσα ατομα που φερνουν στους χωρους τους.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
Να ξεκαθαρίσω ότι είμαι πολύ νομοταγής πολίτης στο θέμα του κορωνοϊού. Μπορεί να μείνω σπίτι και τρεις μέρες σερί και να βγω μόνο για να πετάξω τα σκουπίδια, βγαίνω για τα απολύτως απαραίτητα, για σούπερ μάρκετ παραγγέλνω και τους γονείς μου δεν τους επισκέπτομαι καλού κακού επειδή έχουν 70αρίσει.

Το ρισκάρω μόνο για μένα, αν νοσήσω δε θα κολλήσω άλλον μετά και σκέφτομαι να το ρισκάρω μόνο για τα γενέθλιά μου που είναι μέσα Απρίλη κάπου.
Ξερεις ποσες χιλιαδες ειναι ετσι..αμα σκεφτονται ολοι να πανε την βολτα τους γιατι αρχισαν να μην την παλευουν..τοτε τζαμπα το κανουμε ολο αυτο.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Ενταξει αμα ειναι καποιος που ειναι μονος του δεν εχει επαφη με αλλους ανθρωπους,δεν εχει γονεις η παππουδες και θα πεταχτει με τα ποδια στην ανεξαρτητη...ναι οκ, αλλα να γνωριζει οτι κοπελες που δουλευεουν αυτη την εποχη στα σπιτια τους ειναι πολυ πιθανο να τον εχουν κολλησει το ιο με τοσα ατομα που φερνουν στους χωρους τους.
αυτά εννοούνται.. γενικά πάντως και οι ανεξάρτητες προσέχουν (εκτός από κάτι ναυάγια)..έχουν μειώσει κατά πολύ τα ραντεβού τους και πηγαίνουν μόνο με γνωστούς. Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι μασατζούδες και οι στριπερς (οι οποίες κάνουν και καλές τιμές). Πιο πολύ κινδυνεύω να κολλήσω ,προσωπικά πάντα μιλώντας- στο νοσοκομεί (τα μέτρα προστασίας δεν έχουν καμια σχέση με όσα λένε στην τηλεόραση ή βλέπουμε στις ταινίες) παρά με το να πάρω μια στριπερ για σεξάκι..δεν είναι τυχαίο πώς πολλοί επαγγελματίες που εξακολουθούν να εργάζονται και δε θέλουν να κινδυνεύσει η οικογένειά τους, έχουν ήδη ενοικιάσει airbnb (και σε πολύ καλές τιμές μάλιστα)
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Και πάντα βέβαια προτιμάμε συγκεκριμένες στάσεις..
 

Συνημμένα

  • pqc4kzj439o41.jpg
    pqc4kzj439o41.jpg
    94 KB · Εμφανίσεις: 52

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
μάγκες έχω αρχίσει να μην την παλεύω... οι πρώην μου είναι χεσμένες πάνω τους δεν έρχονται σπίτι μου, είμαι οριακά να το ρισκάρω με κάποια ανεξάρτητη. Μεγάλη μου μαλακία το ξέρω αλλά ως πότε αυτή η κατάσταση;

Φίλε , πάτα φρένο, το θέμα δεν είναι αστείο!!! Μάθαμε να υποτιμήσουμε τους κινδύνους και αυτό δεν είναι καλό για μας, πίστεψε με. Δεν θέλω να σε προβληματίζω, αλλά έτσι πώς βλέπω την Ευρώπη μέχρι και τέλος του Μάιου 20. Δεν ξέρω γιατί, αλλά σαν να είναι βιολογικό όπλο.
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Να ξεκαθαρίσω ότι είμαι πολύ νομοταγής πολίτης στο θέμα του κορωνοϊού. Μπορεί να μείνω σπίτι και τρεις μέρες σερί και να βγω μόνο για να πετάξω τα σκουπίδια, βγαίνω για τα απολύτως απαραίτητα, για σούπερ μάρκετ παραγγέλνω και τους γονείς μου δεν τους επισκέπτομαι καλού κακού επειδή έχουν 70αρίσει.

Το ρισκάρω μόνο για μένα, αν νοσήσω δε θα κολλήσω άλλον μετά και σκέφτομαι να το ρισκάρω μόνο για τα γενέθλιά μου που είναι μέσα Απρίλη κάπου.
Πολλές φορές όταν θέλουμε κάτι, προσπαθούμε να το εκλογικεύσουμε στο μυαλό μας.
Θα μπορούσες εσύ να είσαι φορέας και να κολλήσεις την κοπέλα,  που με την σειρά της θα τον διασπείρει σε πολλούς ακόμα.
Η μπορεί να κολλήσεις κάποιον, ακόμα και στις ελάχιστες φορές που θα βγεις.
Δεν Σε πατρονάρω, όλα έχουν το Ρίσκο τους. Απλά ας είμαστε και ειλικρινείς με τον εαυτό μας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
αυτά εννοούνται.. γενικά πάντως και οι ανεξάρτητες προσέχουν (εκτός από κάτι ναυάγια)..έχουν μειώσει κατά πολύ τα ραντεβού τους και πηγαίνουν μόνο με γνωστούς. Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι μασατζούδες και οι στριπερς (οι οποίες κάνουν και καλές τιμές). Πιο πολύ κινδυνεύω να κολλήσω ,προσωπικά πάντα μιλώντας- στο νοσοκομεί (τα μέτρα προστασίας δεν έχουν καμια σχέση με όσα λένε στην τηλεόραση ή βλέπουμε στις ταινίες) παρά με το να πάρω μια στριπερ για σεξάκι..δεν είναι τυχαίο πώς πολλοί επαγγελματίες που εξακολουθούν να εργάζονται και δε θέλουν να κινδυνεύσει η οικογένειά τους, έχουν ήδη ενοικιάσει airbnb (και σε πολύ καλές τιμές μάλιστα)
Ο ιος δεν κανει διακρισεις..ειτε εισαι γνωστος της κοπελα ειτε αγνωστος θα το κολλησεις και μ την σειρα σου εσυ και οι υπολοιποι πελατες θα το μεταφερουν αλλου.
Δεν περιοριζεται ετσι..θελει θυσιες για να βγουμε κερδισμενοι.

Ξερω ολοι εχουμε γινει νονιμοι..ολοι κλειστικαμε στα σπιτια και ο ιος αντι να πεφτουν τα κρουσαματα, ανεβαινουν και ακομα ειμαστε πολυ νωρις..αν δεν βαλουμε μυαλο θα γινουμε χειροτερα απο την ιταλια,δεν αργει να καταρευσει το συστημα και μετα θα δεις οτι θα την πληρωσουμε ολοι γιατι πολυ απλα δεν θα μπορει κανει να μας βοηθησει οταν το χρειαστουμε.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
ο καθένας κάνει τις επιλογές του.
φυσικά και ΔΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕΞ (ούτε που λέει ο λόγος με τη γυναίκα του)
από εκεί και πέρα, αν δε βρεθεί φάρμακο , εμβόλιο (αυτό θέλει το λιγότερο 12 μήνες), αν δε σιγουρευτούμε ότι δεν
μπορεί κάποιος να ξανακολλήσει/νοσήσει, ότι ο ιός δε δρα το καλοκαίρι κτλ ΤΟΤΕ ΑΣΦΑΛΕΣ ΣΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
 

IvanTheGreat

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2019
Μηνύματα
68
Κριτικές
107
Like
5.682
Πόντοι
24.130
λοιπόν μόλις τον έπαιξα και βλέπω τα πράγματα πιο ψύχραιμα  :think:
 

LOUPOS100

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2020
Μηνύματα
137
Like
47
Πόντοι
1
αυτά εννοούνται.. γενικά πάντως και οι ανεξάρτητες προσέχουν (εκτός από κάτι ναυάγια)..έχουν μειώσει κατά πολύ τα ραντεβού τους και πηγαίνουν μόνο με γνωστούς. Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι μασατζούδες και οι στριπερς (οι οποίες κάνουν και καλές τιμές). Πιο πολύ κινδυνεύω να κολλήσω ,προσωπικά πάντα μιλώντας- στο νοσοκομεί (τα μέτρα προστασίας δεν έχουν καμια σχέση με όσα λένε στην τηλεόραση ή βλέπουμε στις ταινίες) παρά με το να πάρω μια στριπερ για σεξάκι..δεν είναι τυχαίο πώς πολλοί επαγγελματίες που εξακολουθούν να εργάζονται και δε θέλουν να κινδυνεύσει η οικογένειά τους, έχουν ήδη ενοικιάσει airbnb (και σε πολύ καλές τιμές μάλιστα)

μπορεις να μου δωσεις παρακαλω περισσοτερες πληροφοριες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom