Νέα

Nέο video από «σπίτι» (Φυλής 78)!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Κάμερες στα δωμάτια αμφιβάλλω.Αλλά στο "59" έχει κάμερες στην είσοδο.Αρκεί όταν μπεις να σηκώσεις το κεφάλι και θα τη δεις.Δεν είναι κρυφή.Έχει και τα monitors στο χώρο της τσατσάς.Σε κάποια ξενοδοχεία ίσως παίζουν.Αλλά εκεί είναι για άλλους λόγους.Επειδή πάνε και παράνομα ζευγάρια,μπορούν να εκβιάσουν να πάρουν λεφτά κάποιοι επιτήδειοι.Στα μπουρδέλα δεν έχουν κανένα όφελος.Αν θέλουν να γυρίσουν πορνό με την πουτάνα,απλώς βρίσκουν έναν του δίνουν λίγα ? και συμμετέχει με τη θέλησή του.Δεν αποκλείω βέβαια να υπάρχουν,αλλά μου φαίνεται άσκοπο.Επίσης με τους καθρέπτες πάλι μου φαίνεται δύσκολο.Οι καθρέπτες πάλι μπορεί να χρησιμοποιηθούν για κάλυψη κάποιας κάμερας.Αλλά όπως είπα,δεν υπάρχει κατά την άποψή μου λόγος.
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά μη ψαρώνετε κάποια μαγαζιά και ξενοδοχεία έχουν κάμερες πιο πολύ για παρακολούθηση face control όμως είναι πολύ εύκολο να ψάξεις ένα χώρο και να τις βρείς. Υπάρχει και το σχετικό μηχανηματάκι, ανιχνευτής με λίγα ευρώ που χτυπάει σαν ξυπνητήρι αν ανιχνεύσει κάμερα.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Απλα να ξερετε οτι ειμαστε στι διαδικτυο και οχι σε καποιο prive club.
Οτι λεγεται εδω μεσα μπορει να το διαβαζει μια πορνη η ενας νταβας.
Ιδιως στα στουντιο που ειναι πιο κυριλε ειναι πιθανοτερο.
Αν σας πιασουν να βινετοσκοπειτε μπορει να γινει φασαρια. Και να ξερετε οτι με ενα τηλεφωνο σκανε 2-3 μπραβοι και ψαχνετε τα δοντια σας και τον κωλο σας στο πεζοδρομειο του επομενου τετραγωνου.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ.
Για αυτο φοβαμαι να ανεβασω και το βιντεο απο την Σονια. Αν καποιος τσατσος με αναγνωρισει απο το βιντεο και τηλεφωνησει σε κανεναν φουσκωτο ενω εγω περιμενω γυμνος στο δωματιο  την Σονια . Με φανταζεστε να τρεχω γυμνος στην Πατησιων??????
 
OP
OP
G

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Μη μασας συναγωνιστη αν πεσεις στην ωρα του καθηκοντος θα φτιαχτει ειδικο τοπικ αγνωστου μπουρδελομαρτυρα!!
Η μεγαλυτερη τιμη ειναι να πεσεις την ωρα της μαχης για τα ιδανικα του σαιτ!
Προτεινω να ανεβασουμε και διαφορα βιντεο ταχυρηθμης εκπαιδευσης πολεμικων τεχνων ουτως ωστε σε μια δυσκολη που θα γινει με χτυπημα της τιγρης η του doggystyle ο μπραβος να πεσει ξερος.
Ενας member πρεπει ναναι παντα ετοιμοπολεμος σε ολα τα επιπεδα σε αυτο το φορουμ ετσι?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Για αυτο φοβαμαι να ανεβασω και το βιντεο απο την Σονια. Αν καποιος τσατσος με αναγνωρισει απο το βιντεο και τηλεφωνησει σε κανεναν φουσκωτο ενω εγω περιμενω γυμνος στο δωματιο  την Σονια . Με φανταζεστε να τρεχω γυμνος στην Πατησιων??????

σιγα. Και ο Γουίλ Φέρρελ το έκανε αυτό αλλα όχι στην Πατησίων.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
28
Like
2.507
Πόντοι
6.265
Μπραβο ωραιο το βιντεακι :dancing:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Για αυτο φοβαμαι να ανεβασω και το βιντεο απο την Σονια. Αν καποιος τσατσος με αναγνωρισει απο το βιντεο και τηλεφωνησει σε κανεναν φουσκωτο ενω εγω περιμενω γυμνος στο δωματιο  την Σονια . Με φανταζεστε να τρεχω γυμνος στην Πατησιων??????
ανεβασε το παιχταρα μου να σε καμαρωσει ολη η ελλαδα και η ομογενεια!!!!
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
γαμω τα μοτορολα ολου του κοσμου ?!!!!!!!
Με τη μαλακια που έχω  βαζω να τραβηξω βιντεο και η μαλακια τραβαει 40 περιπου δευτερολεπτα και μετα σταματα να αποθηκευσεις ??  εχω καρτα μνημης  και λεω ωραια θα τραβηξω  πραμα ? αμ δε?.!!!!! το κερατο του λ7
 

nomos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ RABITshre?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom