Νέα

Νέο σε ηλικία ζευγάρι στην Αθήνα για swinger φάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 183895
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
δεν εχω να κρυψω κατι το υφακι προκυπτει στην προσπαθεια μηδενισμου αυτων που λεω με συγχωρεις , μην το παιρνεις προσωπικα :)
Δεν παιρνω κάτι προσωπικά αλλά κατι ποστ ειδα το 2019, κατι αλλα το 2020, να μην αναφέρω τα νηματα, που έδινες και συμβουλές, γιατί μας έγραψες κατι ωραία οτι είχες να συνδεθείς απο τοτε που έκανες την εγγραφή. Να μη το συνεχίσουμε......
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
...πιστευω οτι αυτο ακριβως ειναι το θεμα μεταξυ εσενα και των εκλεκτων μελων του σαη......σε εχει στιγματισει το παρελθον σου και η μεγαλη ποικιλια στα γουστα σου...λογικο ειναι ο αλλος να σκεφτεται πως τρεις και τεταρτο εισαι στρεητ αλλα στις εννιαμισι εισαι ρουφοκαβλετα....πιστευω αν ανοιγες το θεμα με ενα νεο προφιλ ισως να ειχες μεγαλυτερη αποδοχη....
επισης για οσους ειναι γεννημενοι απο το 93 και μετα ποσο μαλλοον απο το 98 και μετα , ειναι πολυ πιο ρευστη η σεξουαλικοτητα δεν εχουμε τοσο τα κωληματα που αναποφεκτα ειχε καποιος που ηταν 20αρης το 90 , ειναι και φαινομενο της εποχης η σεξουαλικη απελευθερωση - αποστροφη απο τους κλασσικους στερεοτυπικους ρολους των δυο φυλων
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν παιρνω κάτι προσωπικά αλλά κατι ποστ ειδα το 2019, κατι αλλα το 2020, να μην αναφέρω τα νηματα, που έδινες και συμβουλές, γιατί μας έγραψες κατι ωραία οτι είχες να συνδεθείς απο τοτε που έκανες την εγγραφή. Να μη το συνεχίσουμε......
ολα ειναι αληθεια
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
....ειναι αληθεια οτι εχει γεμισει η πιατσα παλιοπουστες ομως και συ δινεις δικαιωματα .....ο στοκαδουρας εχει αδιασειστα στοιχεια που καταρριπτουν τον οποιο ισχυρισμο σου οτι σε περιπτωση που κανονισεις τετρατσετο θα ερθεις με γυναικεια παρεα.....πρεπει να μιλησεις με ποιο ανοικτα χαρτια!
στο τελος της ημερα νιωθω καλα με τον ευατο μου γιατι ξερω τι ειμαι αν λεω την αληθεια κτλπ , αυτο μετραει στη τελικη , τωρα αν με θεωρησουν μουφα 2-3 και 50 ατομα σε ενα site δε ξερω δεν θα με πιασει και ο πονος
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
επισης για οσους ειναι γεννημενοι απο το 93 και μετα ποσο μαλλοον απο το 98 και μετα , ειναι πολυ πιο ρευστη η σεξουαλικοτητα δεν εχουμε τοσο τα κωληματα που αναποφεκτα ειχε καποιος που ηταν 20αρης το 90 , ειναι και φαινομενο της εποχης η σεξουαλικη απελευθερωση - αποστροφη απο τους κλασσικους στερεοτυπικους ρολους των δυο φυλων
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
σορυ αλλα διακρινω μια ροπη προς ολικη ανατροπη τελικα .......μηπως εισαι οντως στηςπου που ψαχνει με διαφορα δολια τεχνασματα ψωλοβεργα και μας παπατζωνεις τοση ωρα?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
Δεν παιρνω κάτι προσωπικά αλλά κατι ποστ ειδα το 2019, κατι αλλα το 2020, να μην αναφέρω τα νηματα, που έδινες και συμβουλές, γιατί μας έγραψες κατι ωραία οτι είχες να συνδεθείς απο τοτε που έκανες την εγγραφή. Να μη το συνεχίσουμε......
επισης γιατι ειναι κακο να εχεις επαφες με τη queer κοινοτητα , πρεπει ντε και καλα να εισαι πουσταρα; δε ξρω αληθεια μπορω να φανταστω τη σκοπια σου και ισως λογο ηλικιας να το σκεφτεσαι ετσι αλλα νομιζω τα πραγματα εχουν αλλαξει , η κοπελα μου ξερει οτι ειχα σχεση με τρανς γυναικα και δεν εχει κανενα θεμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σορυ αλλα διακρινω μια ροπη προς ολικη ανατροπη τελικα .......μηπως εισαι οντως στηςπου που ψαχνει με διαφορα δολια τεχνασματα ψωλοβεργα και μας παπατζωνεις τοση ωρα?
δεν εχο κατι καλυτερο να κανω απο το να ψαρεβω πουτσες στο bourdela com , λες και το reddit δεν ειναι γεματο αν ηθελα
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
σορυ αλλα διακρινω μια ροπη προς ολικη ανατροπη τελικα .......μηπως εισαι οντως στηςπου που ψαχνει με διαφορα δολια τεχνασματα ψωλοβεργα και μας παπατζωνεις τοση ωρα?
at this point που εχει φτασει η συζητηση δεν μπορω να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελαφαντας , απλα δεν ειμαι
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
επισης γιατι ειναι κακο να εχεις επαφες με τη queer κοινοτητα , πρεπει ντε και καλα να εισαι πουσταρα; δε ξρω αληθεια μπορω να φανταστω τη σκοπια σου και ισως λογο ηλικιας να το σκεφτεσαι ετσι αλλα νομιζω τα πραγματα εχουν αλλαξει , η κοπελα μου ξερει οτι ειχα σχεση με τρανς γυναικα και δεν εχει κανενα θεμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν εχο κατι καλυτερο να κανω απο το να ψαρεβω πουτσες στο bourdela com , λες και το reddit δεν ειναι γεματο αν ηθελα
μπορει ρε τυπε να τις εχεις εξαντλησει ολες στο ρεντιτ και στην απελπισια σου να ψαχνεις στην αμιγως στρεητ κοινοτητα του σαη την επομενη τσαπου....μια και ψαχνεις ομως οπως λες ,βουτα και κανα λεξικο ρε συ...μας εχεις βγαλει τα ματια!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
μπορει ρε τυπε να τις εχεις εξαντλησει ολες στο ρεντιτ και στην απελπισια σου να ψαχνεις στην αμιγως στρεητ κοινοτητα του σαη την επομενη τσαπου....μια και ψαχνεις ομως οπως λες ,βουτα και κανα λεξικο ρε συ...μας εχεις βγαλει τα ματια!
γραφω γρηγορα χωρις τ9 απο λαπτοπ συγγνωμη για τα οποια ορθογραφικα
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
μπορει ρε τυπε να τις εχεις εξαντλησει ολες στο ρεντιτ και στην απελπισια σου να ψαχνεις στην αμιγως στρεητ κοινοτητα του σαη την επομενη τσαπου....μια και ψαχνεις ομως οπως λες ,βουτα και κανα λεξικο ρε συ...μας εχεις βγαλει τα ματια!
δηλαδη για να καταλαβω καποιος κανονιζει τριο κουαρτερτο δε ξερω και εγω τι , αλλα τελικα ειναι ενας παπους πουστης , και μετα τι ; ειναι ολοι οι παρεβρισκομενοι σε φαση χαχα δε τρεχει τιποτα ελα να στον δωσουμε ;
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
δηλαδη για να καταλαβω καποιος κανονιζει τριο κουαρτερτο δε ξερω και εγω τι , αλλα τελικα ειναι ενας παπους πουστης , και μετα τι ; ειναι ολοι οι παρεβρισκομενοι σε φαση χαχα δε τρεχει τιποτα ελα να στον δωσουμε ;
ολα πιθανα ειναι οπως λες και συ αν εχεις γεννηθει μετα το 98
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
επισης γιατι ειναι κακο να εχεις επαφες με τη queer κοινοτητα , πρεπει ντε και καλα να εισαι πουσταρα; δε ξρω αληθεια μπορω να φανταστω τη σκοπια σου και ισως λογο ηλικιας να το σκεφτεσαι ετσι αλλα νομιζω τα πραγματα εχουν αλλαξει , η κοπελα μου ξερει οτι ειχα σχεση με τρανς γυναικα και δεν εχει κανενα θεμα
Εξαέρωση βλέπω. Εγω δεν εχω απολύτως κανένα πρόβλημα με τις επιλογές των ανθρώπων. Για μενα ολοι αποδεκτοι είναι. Πριν λιγο μας έγραφες αυτο

απο οταν ξεκινησα να ειμαι σεξουαλικα ενεργως ενα πραγμα μου εβγαινε κατι σε dom τελοσπαντων με καθαρα straight διαθεση
αλλά τελικά παλιά έγραφες αυτό
τρανς ειναι αλλα δε θελει να εχει σχεση με τρανς κτλπ . για να ειμαι ειλικρινης βρεθηκαμε και εφυγα γιατι απο κοντα ειναι καμια σχεση ..
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
Εξαέρωση βλέπω. Εγω δεν εχω απολύτως κανένα πρόβλημα με τις επιλογές των ανθρώπων. Για μενα ολοι αποδεκτοι είναι. Πριν λιγο μας έγραφες αυτο


αλλά τελικά παλιά έγραφες αυτό
δεν θεωρω το σεξ με τρανς γυναικα ως κατι gay
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
Εξαέρωση βλέπω. Εγω δεν εχω απολύτως κανένα πρόβλημα με τις επιλογές των ανθρώπων. Για μενα ολοι αποδεκτοι είναι. Πριν λιγο μας έγραφες αυτο


αλλά τελικά παλιά έγραφες αυτό
αναλογα πως ειναι και εμφανησιακα και η αλλη ωστοσο
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
απο οσα εχω καταλαβει ,δυστυχως τυπε ,εξαερωση καραμπινατη ειναι η φαση,με το μουνι δεν τα πας καλα με τιποτα,ψοφας για υδραυλικα.....στα παπαρια σου βεβαια ,αφου εισαι μετα το 98 δεν πρεπει να σε εμποδιζουν αυτα,καλο παιδι να ειναι....αλλα ασε το σαη αυτο γιατι το κλιμα ειναι βαρυ για πουστρικες κωλοτρυπιδες....
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
απο οσα εχω καταλαβει ,δυστυχως τυπε ,εξαερωση καραμπινατη ειναι η φαση,με το μουνι δεν τα πας καλα με τιποτα,ψοφας για υδραυλικα.....στα παπαρια σου βεβαια ,αφου εισαι μετα το 98 δεν πρεπει να σε εμποδιζουν αυτα,καλο παιδι να ειναι....αλλα ασε το σαη αυτο γιατι το κλιμα ειναι βαρυ για πουστρικες κωλοτρυπιδες....
ευτυχως τα παω πολυ καλα , καλη συνεχεια και ευχαριστω για τις συμβουλες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

απο οσα εχω καταλαβει ,δυστυχως τυπε ,εξαερωση καραμπινατη ειναι η φαση,με το μουνι δεν τα πας καλα με τιποτα,ψοφας για υδραυλικα.....στα παπαρια σου βεβαια ,αφου εισαι μετα το 98 δεν πρεπει να σε εμποδιζουν αυτα,καλο παιδι να ειναι....αλλα ασε το σαη αυτο γιατι το κλιμα ειναι βαρυ για πουστρικες κωλοτρυπιδες....
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
απο οσα εχω καταλαβει ,δυστυχως τυπε ,εξαερωση καραμπινατη ειναι η φαση,με το μουνι δεν τα πας καλα με τιποτα,ψοφας για υδραυλικα.....στα παπαρια σου βεβαια ,αφου εισαι μετα το 98 δεν πρεπει να σε εμποδιζουν αυτα,καλο παιδι να ειναι....αλλα ασε το σαη αυτο γιατι το κλιμα ειναι βαρυ για πουστρικες κωλοτρυπιδες....
to site αυτο καλο θα ηταν καποια στιγμη να ερθει σε συμφιλιωση με την αμφισεξουαλικοτητα ειναι η δικη μου συμβουλη
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Το θέμα τύπε εδώ, είναι να γράφεις ότι γουστάρουν οι μπάτσοι του site. Αν γράψεις κάτι για ανταλλαγή, θα σου την πέσει ο μπάτσος των ανταλλαγών, αν γράψεις κάτι για γκέι, ο μπάτσος των γκέι και η ζωή συνεχίζεται ?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Το θέμα τύπε εδώ, είναι να γράφεις ότι γουστάρουν οι μπάτσοι του site. Αν γράψεις κάτι για ανταλλαγή, θα σου την πέσει ο μπάτσος των ανταλλαγών, αν γράψεις κάτι για γκέι, ο μπάτσος των γκέι και η ζωή συνεχίζεται ?
Πες τα ρε τυπε. Το θέμα είναι να γραφει ο καθένας την παραμυθα του κι οι υπόλοιποι να την καταπίνουν αμασητη. Και η ζωή να συνεχίζεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Πες τα ρε τυπε. Το θέμα είναι να γραφει ο καθένας την παραμυθα του κι οι υπόλοιποι να την καταπίνουν αμασητη. Και η ζωή να συνεχίζεται.
Κι άμα έτσι τη βρίσκει αυτός;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom