Νέα

Νεφέλη Βριλησσού 42/Κηφισού 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nefeli sexy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ εχο πολλα κεφιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ εχο πολλα κεφιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Τόσο καλύτερα είναι στον καινούριο σου χώρο;Αξίζει να τον επισκεφτώ;
 
OP
OP
nefeli sexy

nefeli sexy

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
82
Like
0
καλημέρα αγόρια μου πολλά φιλιααααααααααααααααααααααααααααααααα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Γιατί τα λέτε αυτά τα πράγματα;; Αφού το 104 είναι το καλύτερο στούντιο    :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
nefeli sexy

nefeli sexy

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
82
Like
0
καλημέρα αγόρια πολλά φιλια ,,και καλο μηνα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
OP
OP
nefeli sexy

nefeli sexy

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
82
Like
0
καλησπέρα που είναι τα αγόρια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Σε αστείες ερωτήσεις σαν τη δική σου τι περιμένεις; Αυτά τα πράγματα λέγονται δια ζώσης, κατά προτίμηση αφού πρώτα πας στο στούντιο και περάσεις 1-2 φορές μαζί της. Όχι δημόσια και δη μέσω ενός φόρουμ στο διαδίκτυο.
Την έχω πάρει παλιότερα σε άλλο στούντιο,που είχε διαφορετική πολιτική...Απλά ήθελα να μάθω αν η πολιτική είχε αλλάξει πλέον!Το λάθος μου φυσικά ήταν η δημόσια τοποθέτηση,σ'αυτο έχεις απόλυτο δίκιο τύπε!!
 
OP
OP
nefeli sexy

nefeli sexy

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
82
Like
0
καλησπέρα στα αγόρια μου πολλά φιλια ,,,, σήμερα η βάρδια μου 5 με 11 το βραδυ στο κηφισού 30 :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
OP
OP
nefeli sexy

nefeli sexy

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
82
Like
0
καλησπέρα  σε όλους !πολλά φιλια :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Και σε έψαχνα θα τα πούμε συντομα σεξονοσοκομα αν με θυμασαι ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom