Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pouts_lee

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
174
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδες. Για να μην φάω φόλα, Μπορεί κάποιος να ταξινομήσει βάση γνώμης η εμπειριων τις 3 καλύτερες από τις ξένες που έχουν απομείνει στο ts dating.? Με ενδιαφέρει κυριως ο ενεργητικός ρόλος από μεριάς τους και μεγαλο εργαλειο.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδες. Για να μην φάω φόλα, Μπορεί κάποιος να ταξινομήσει βάση γνώμης η εμπειριων τις 3 καλύτερες από τις ξένες που έχουν απομείνει στο ts dating.? Με ενδιαφέρει κυριως ο ενεργητικός ρόλος από μεριάς τους και μεγαλο εργαλειο.
πολύ καλή συμπεριφορά, δυνατό εργαλείο και καυλιάρα, γουστάρει πολύ τον ενεργητικό ρόλο
ωραία εμφάνιση επίσης, εργαλείο τούμπανο για προxωρημένους, κατά βάση ενεργητική, καλή και στο κρεβάτι αλλά όχι GFE όπως η Μαρία.. το καλό είναι ότι ζητάει συνήθως λιγότερα απ ότι οι Βραζιλιάνες
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο @Glykomoutsounos, όπως ακριβώς τα γράφει.
Απ' αυτές που είναι εδώ (και τουλάχιστον εγώ έχω δοκιμάσει), αυτές είναι οι δύο καλύτερες στον ενεργητικό ρόλο.
Σε αυτά που γράφει να συμπληρώσω, ότι η 2η, η Camilla (Βενεζουελάνα), είναι συνήθως λίγο τσάτρα-πάτρα ο χώρος της, αλλά είναι φτηνότερη.
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
Επιβεβαιώνω και εγώ τον συνάδελφο Glykomoutsounos για τις Maria Isis και Camila.

Σύντομα έρχεται αυτό το-εμφανισιακά τουλάχιστον-τρομερά δυνατό κομμάτι-
Να ρωτήσω με την σειρά μου γνώμες για την Βεατρίκη? Δείχνει δυνατό αλλά απουσία σχολίων..
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
H Yuli πότε ξαναγυρίζει Αθήνα (εαν θα γυρίσει)..
Μήπως γνωρίζει κανεις?
Μαλλον οταν ανοιξεθ το Deluxe παλι στον Αλιμο μετα τις διακοπες
το Deluxe ποιο ειναι?

Έχει ανοίξει φίλε το Vip Deluxe. Αυτό είναι:
Έχουν φέρει ξανά τη Δομινήκη.
Την είχα επισκεφτεί παλιότερα. Πολύ μέτρια πράγματα.
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.224
Like
3.711
Πόντοι
456
Ξέρετε αν βρίσκεται στα μέρη μας καμιά Ασιάτισσα πέρα από τις κλασικές λατίνες? Ή δεν έχουμε τέτοιες?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Ξέρετε αν βρίσκεται στα μέρη μας καμιά Ασιάτισσα πέρα από τις κλασικές λατίνες? Ή δεν έχουμε τέτοιες?

Έχει έρθει μία ασιάτισσα, δες στο ts-dating:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Ξέρετε αν βρίσκεται στα μέρη μας καμιά Ασιάτισσα πέρα από τις κλασικές λατίνες? Ή δεν έχουμε τέτοιες?

Έχει έρθει μία ασιάτισσα, δες στο ts-dating:
αυτη δουλευει μονο με κάμερα
 

M. Bison

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2019
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
113
Πόντοι
0
Έρχεται και η Bianca Hills σύμφωνα με το ts dating
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
μια camila που παίζει βόρεια...ξερουμε τπτ?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Ξέρετε αν βρίσκεται στα μέρη μας καμιά Ασιάτισσα πέρα από τις κλασικές λατίνες? Ή δεν έχουμε τέτοιες?

Έχει έρθει μία ασιάτισσα, δες στο ts-dating:
αυτη δουλευει μονο με κάμερα

Έχεις δίκιο φίλε @Glykomoutsounos, δεν το πρόσεξα.
 

snoopy69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
124
Πόντοι
280
Υπάρχει κανένα ομορφο Trans με μικρό ή μέτριο ενεργητικό εργαλείο?
 

roross

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Χαιρετω το φορουμ! Παιδες θελω την αποψη σας για τις εν λογω κορασιδες

Beatriz Verdello εχει παει κανεις? δεν καταφερα να βρω εστω μια κριτικη :( . Φαινεται ωραια απο τις φωτο και δεν εχει μεγαλο πολυ μεγαλο εργαλειο απο τις φωτο, πραγμα που ειναι καλο αφου ειμαι πρωταρης.

Katy (βλεπε εσκορτ νιους). Φαινεται δυνατο , εχει κανεις εμπειρια? το εργαλιο ξερουμε ποσο περιπου ειναι?

Ειμαι μεταξυ αυτων των δυο καιτης Lohany
 

desertranger

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Χαίρετε.

Επειδή βλέπω ρωτάτε πολλοί, ελπίζω να βοηθήσω έστω και λίγο.
Είχα εμπειρία με την Beatriz Verdello πριν κανά μήνα+ στο χώρο της κοντά στο μετρό ακρόπολη στη συγγρού.

Συννενόηση με What's up, αρκετά καλή, αργούσε να απαντήσει λίγο στα μηνύματα (προσπαθούσα να κλείσω άμεσα ραντεβού) αλλά μου είπε ότι είχε πρόβλημα με το ίντερνετ της.
Δυστυχώς έκλεισα μισάωρο (100 ευρώ), προτείνω να το αποφύγετε και να πάτε 1 ώρα τουλάχιστον. Ο λόγος είναι ότι μετράει το μισάωρο απ' τη στιγμή που μπεις μέσα, +μπάνιο +κανά social. Δεν ξέρω αν γίνεται αυτό με όλες, ήταν η δεύτερη εμπειρία μου με αλλοδαπή τρανς, αλλά μου κακοφάνηκε. Σε φάση μέχρι να μπούμε στο ψητό, χτύπησε το κινητό της σαν ξυπνητήρι και μου είπε τελείωσε το μισάωρό μας. Προς τιμήν της, μου την έπαιξε μέχρι να χύσω.
Στο μισάωρο δεν ΄δεχεται καν να είναι παθητική. Δεν είχα πρόβλημα σε αυτό, ενεργητική την ήθελα ούτως ή άλλως.

Στα θετικά τώρα, πανέμορφη (και στο πρόσωπο, και αρκετά θυληκιά και φοβερή πούτσα. Γούστα, αλλά μου άρεσε πολύ από εμφάνιση) και πεντακάθαρη. Σε βάζει επίσης να κάνεις μπάνιο με οδηγίες. Πού θα πλυθείς, μετά αποσμητικό μασχάλες και listerine κλπ. Και η ίδια πεντακάθαρη όπως είπα. Μοσχομύριζε.
Η πούτσα της πέτρα απ' την αρχή μέχρι το τέλος. Με ξεπροβόδισε όταν έφευγα και ακόμα τέντα ήταν. Μεγαλούτσικο γενικά, όχι τόσο σε μήκος, αλλά σε πάχος αρκετά. Είχα πάει δυστυχώς και ψιλοαπροετοίμαστος και το μισάωρο δεν φτάνει για ζήτω, ούτε να με ανοίξει ούτε τίποτα.
Της έκανα πίπα κανά πεντάλεπτο, το οποίο νομίζω απολαύσαμε και οι δύο. Στα υπόλοιπα τώρα, με έβαλε στα 4 αρχικά στην άκρη του κρεβατιού, εκείνη όρθια, αλλά πονούσα πολύ και σταματούσαμε κάθε τρεις και λίγο. Μετά δοκιμάσαμε και καθισμένη αυτή στο κρεβάτι και εγώ από πάνω, τα ίδια, αλλά όπως είπα είχα πάει και απροετοίμαστος, το μισάωρο είναι λίγο, και τελικά έπαιζε τις πούτσες μας μέχρι και έχυσα. Σίγουρα απ' ότι κατάλαβα γουστάρει φουλ ενεργητικό. Έπαιξαν και φιλάκια αρκετά, χωρίς γλώσσα.
Αρκετά ευγενική, με ψιλοκαλή συννενόηση στα Αγγλικά.

Αυτά γενικά, χωρίς να θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου, όσοι έχετε την οικονομική δυνατότητα, δοκιμάστε την στα 150 στη μια ώρα, παίζει να είναι ωραία φάση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom