Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Ο dionst1 δεν λεει παπαριες κ νομίζω ότι έχει ίδια γούστα στανταρακια με εμενα οποτε με ψηνει να δοκιμάσω αλλα απο την αλλη εχω απωθημένο τη Μια... Θα δω αύριο που θα κάνω κατάθεση...
Προσωπικά δεν διάβαζα κακή κριτική για τη Yuli, μόνο καλές!
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Το είπα γιατί ενας φίλος έγραψε οτι κάνει προμοσιον κ καλα
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Το είπα γιατί ενας φίλος έγραψε οτι κάνει προμοσιον κ καλα
Φίλε, γενική άποψη για βραζιλιάνες, κάνουν καλή δουλειά, εκτός εάν ήμουν τυχερός με αυτές που πήρα. Έξω δυο ήταν καλές, θετικές και ικανοποιητικές. Αυτές οι δυο δεν ήταν καλές μαζί μου! Με άλλους?? Κρίνεται μόνοι σας!
Άλλο, ότι με όλες δεν υπάρχει εύκολη συνεννόηση, αλλά βλέπεις την καλή συμπεριφορά και θέληση. Εκτιμούν τα λεφτά, επειδή στη Βραζιλία το κάνουν για 30-50 Ευρώ. Όλα μέσα. Ε/Π και χύσημο.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Παιδιά, μας έφτασαν εδώ κάποια νέα πράγματα, έχουμε κάποιες πληροφορίες από πρώτο χέρι???
:cum: :cum: :cum:
Καινούργια πράγματα στη Κύπρο
Λευκωσία
Camila Klein μέχρι και 25.2.2020
Daniela Villela από 25.2.2020 μέχρι 3.3.2020
Μάλιστα έχει και δυο κακές κριτικές εδώ
Λάρνακα
Sexy Isabelli από σήμερα για λίγες ημέρες
ξέρουμε τίποτε?
:cum: :cum: :cum:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Παιδιά, ποιος ξέρει κάτι για αυτή Lenatrans
Διάβαζα καλά και κακά και δεν μπορώ να προσανατολίζω.
Date: 20/Feb/2020 - 05/Mar/2020 Visiting: Cyprus, Limassol
Βρήκα την και σε ξεπετες.
Σε εμένα στο Φ99 δεν ήταν ξεπετα
Both ways , επικοινονιακη μισή ώρα και βάλε 30€ ,καθαρή και πανέμορφη
Λίγο νταρντανα με την ενια ότι ηνε δυνατή και γιμνασμενη
Μετριοκαλα προσόντα άμα θες από πίσω να φας
Τίμια θα ελγα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Φίλε, γενική άποψη για βραζιλιάνες, κάνουν καλή δουλειά, εκτός εάν ήμουν τυχερός με αυτές που πήρα. Έξω δυο ήταν καλές, θετικές και ικανοποιητικές. Αυτές οι δυο δεν ήταν καλές μαζί μου! Με άλλους?? Κρίνεται μόνοι σας!
Άλλο, ότι με όλες δεν υπάρχει εύκολη συνεννόηση, αλλά βλέπεις την καλή συμπεριφορά και θέληση. Εκτιμούν τα λεφτά, επειδή στη Βραζιλία το κάνουν για 30-50 Ευρώ. Όλα μέσα. Ε/Π και χύσημο.
Λεονα μουναρος με ψολαρα μου έκανε τριπα στον κολάρα, δοκιμή 2018 καλοκερι καλά, περιοχή Παγκράτι
Η άλλη φενετε ξεπετα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
φαίνεται πολύ καλή, έχει δοκιμάσει κανείς;
θα παο εγο ρε αλανηα να σας πο
Εδο μέσα πρεπη να μαθενουμε και να λέμε στα συναγονιστιδια
Διαχειριστές ανεβάστε θρεντ για τιν αμαζόνα Αντονέλα για να βάλουμε κριτικι
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Λεονα μουναρος με ψολαρα μου έκανε τριπα στον κολάρα, δοκιμή 2018 καλοκερι καλά, περιοχή Παγκράτι
Η άλλη φενετε ξεπετα
Για τη Λεωνα έγραψα κριτική, σε μένα ήταν ένα κομμάτι πάγου, άσχημα γυαλιά, σίδερα στα δόντια, μιλάμε χάλια μαύρα. Ακόμη μιλάει ειρωνικά για τα δικά μας όργανα μας και γελάει. Όταν γράφεις έτσι, για μένα σημαίνει, ότι εξαρτάτε από περίπτωση.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Για τη Λεωνα έγραψα κριτική, σε μένα ήταν ένα κομμάτι πάγου, άσχημα γυαλιά, σίδερα στα δόντια, μιλάμε χάλια μαύρα. Ακόμη μιλάει ειρωνικά για τα δικά μας όργανα μας και γελάει. Όταν γράφεις έτσι, για μένα σημαίνει, ότι εξαρτάτε από περίπτωση.

Η συγκεκριμενη ηταν Η χειροτερη εμπειρια για μενα με ξενη στην Ελλαδα.
Ακριβως τα ιδια που λες κι εσυ. Απο αυτο καταλαβα οτι ο συγκεκριμενος που γραφει διθυραμβους για την ιδια μαλλον ειναι μουφα και σε ολα τ αλλα που γραφει
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Συμφωνώ με @SheFucker και @niced. Απ' τις χειρότερες εμπειρίες ήταν αυτή η Leonna. Παγοκολώνα, έπιπλο. Ούτε τζάμπα δε θα ξαναπήγαινα μαζί της. Είχα γράψει κριτική.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Συμφωνώ με @SheFucker και @niced. Απ' τις χειρότερες εμπειρίες ήταν αυτή η Leonna. Παγοκολώνα, έπιπλο. Ούτε τζάμπα δε θα ξαναπήγαινα μαζί της. Είχα γράψει κριτική.
Ήμουν τόσο απογοητευμένος, ότι μέσα στο γαμηση, που με πήρε ένα φίλος του απάντησα τηλέφωνο κιόλας και του λέω, περίμενε να χύνω εάν το καταφέρει και σε παίρνω μετά.
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Η συγκεκριμενη ηταν Η χειροτερη εμπειρια για μενα με ξενη στην Ελλαδα.
Ακριβως τα ιδια που λες κι εσυ. Απο αυτο καταλαβα οτι ο συγκεκριμενος που γραφει διθυραμβους για την ιδια μαλλον ειναι μουφα και σε ολα τ αλλα που γραφει
ο συγκεκριμένους που γραφή διθυράμβους , που δεν έγραψα διθιραμβο μην προκαλης εντιπωσεις μαν, ΗΠΑ απλά ότι με εμένα όταν καλή.. 8αρι
Ηχε ψολαρα ηχε κολάρα μοσχομιριζε έκατσα 50' αντί για 30 , μου έκανε γιμνο τσιμπουκακι ,να μην πω την αληθηα επειδή σε εσένα δεν ήταν καλή  φιλαρακο να ησε σωστός σε αυτά που λες και τίμιος σινεχηα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Ooooopaaa kavla
 

Συνημμένα

  • pic (20).jpeg
    pic (20).jpeg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 22
  • pic (20).jpeg
    pic (20).jpeg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 26

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
ο συγκεκριμένους που γραφή διθυράμβους , που δεν έγραψα διθιραμβο μην προκαλης εντιπωσεις μαν, ΗΠΑ απλά ότι με εμένα όταν καλή.. 8αρι
Ηχε ψολαρα ηχε κολάρα μοσχομιριζε έκατσα 50' αντί για 30 , μου έκανε γιμνο τσιμπουκακι ,να μην πω την αληθηα επειδή σε εσένα δεν ήταν καλή  φιλαρακο να ησε σωστός σε αυτά που λες και τίμιος σινεχηα
το ότι εχει κωλάρα και ψωλάρα, δεν τη κάνει αυτόματα καλή επαγελματία. εκτος αν το μονο που σε ενδιαφερει ειναι το μεγεθος της ψωλης της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom