Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

spat

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
9
Like
91
Πόντοι
0
Μένει στο διαμέρισμα στο Παγκράτι(Δαμάρεως)Μιλάει Ιταλικά και ελάχιστα Αγγλικά..Ευγενική και χαμογελαστή με παιχνιδιάρικη διάθεση.Της βάζω πάνω απο την βάση και στο ενεργητικό και στο παθητικό κομμάτι οπως και στο GFE όχι όμως άριστα....Θα ήθελα πάντως να την ξαναδώ.Απο τιμές οι γνωστές "βραζιλιάνικες" 100 η μιση ώρα 150 η ώρα.
 

Spring.co

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
8
Like
330
Πόντοι
281
Καλησπερα,

Μετά από αρκετό καιρό ενεργοποιούμαι ξανά!
Εχομε και νέα άφιξη:

Καλοκαιράκι και έρχονται σαν τις μύγες!
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
μαγκες μια γνομι θελω
να παρο λεονα παντερ 23
ι να παρω
νικ μπιγκ ντικ μου λεη
η
ι να παρω
τσ λαδυ ;

ι πληοψιφια θα νικαη και εκη θα παω
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
μαγκες μια γνομι θελω
να παρο λεονα παντερ 23
ι να παρω
νικ μπιγκ ντικ μου λεη
η
ι να παρω
τσ λαδυ ;

ι πληοψιφια θα νικαη και εκη θα παω
εφχαρηστο που με ορθογραφησατε σους ορχις σας
λοιπον θα ενιμεροσο εγω αφου εσεις δεν
κανονικα εκλισα να παω στην nick big cock

ΦΟΛΑ - ενω πηγενα και κοντεβα να φφτασο στελνο μινιμα να μου πη κουδουνη για οταν θα εφτανα
θελα ακομα πεντε λεπτα με κατα βαση το τζι πι ες
και μου στελνη μινιμα
maybe tomoroou
τις εστηλα γιατι με εκλασομπανιερισε κανονικα

κι ετσι μπηκα στον χρονοχριματοκοπο να παο λεον πανθηρας
εχο ανοιξη νιμα καινουργιο, δητε εκη κριτηκι

ενα σας λεο μονο , δεν εχισα και κανονικα παρα μοναχα με πιποδαχτιλο
και ετση μετα περασα και λεοφορο συγγρου , ηπα ν απ αρο και ΝΑΝΤΙΑ που ιταν εκη

αλλα ηπα να δοκημασο ΤΣ ΚΟΡΙΝΑ που λετε ηνε ξεπετα.
ι κορηνα ηνε μουναρα , εχη πουλ ι που φενετε μικρο αλα καβλονη και γινετε πιο μεγαλο απο το δικο σας
δε λεο θιριο αλα ικανοποιητηκοτατο να μαμιση τους πασιβς
κι εγω δαγκοσα τι λαμαρηνα μαζη της
θελο να τιν παντρεφτο
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Φιλε audir8 σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες τέτοια εμπειρία!
Λυπάμαι που βγήκαν φολες οι Λεονα Πανθερ και η Νικ. Θα γούσταρα και εγω πάρα πολύ να τις δοκιμάσω. Μάλλον με έσωσες από πέταμα χρημάτων.
Χαίρομαι, πάντως, που τελείωσε η νύχτα σου καλα με Κορίνα!
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Παίδες καλησπέρα σε όλους. Πώς θα γίνει να δοκιμάσουμε την καβλάρα την Angeles Cid? Ξέρετε μέχρι πότε θα είναι Αθήνα;
Αν προλάβατε να την επισκεφτείτε, δώστε μας τα φώτα σας, παρακαλω! Έχω δει καποια βιντεακια της και ενώ είναι πολύ όμορφη, κάτι ψυχρό μου βγάζει. Ίσως είναι εντύπωση μου...
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Φιλε audir8 σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες τέτοια εμπειρία!
Λυπάμαι που βγήκαν φολες οι Λεονα Πανθερ και η Νικ. Θα γούσταρα και εγω πάρα πολύ να τις δοκιμάσω. Μάλλον με έσωσες από πέταμα χρημάτων.
Χαίρομαι, πάντως, που τελείωσε η νύχτα σου καλα με Κορίνα!
oxi bro.. λεονα πανθερ μια χαρα βγικε..καλο εργαληο καθαρι γλωσοφιλα σουξου μουξου απλα ηθελα ληγοα κομα

χουβαρδας; μπαααα τορα μεσα μεχρι να παρουμε δορο καλοκερηου
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Παίδες καλησπέρα σε όλους. Πώς θα γίνει να δοκιμάσουμε την καβλάρα την Angeles Cid? Ξέρετε μέχρι πότε θα είναι Αθήνα;
Αν προλάβατε να την επισκεφτείτε, δώστε μας τα φώτα σας, παρακαλω! Έχω δει καποια βιντεακια της και ενώ είναι πολύ όμορφη, κάτι ψυχρό μου βγάζει. Ίσως είναι εντύπωση μου...
07 ιουνιου στας αθηνας
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Φιλε audir8 σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες τέτοια εμπειρία!
Λυπάμαι που βγήκαν φολες οι Λεονα Πανθερ και η Νικ. Θα γούσταρα και εγω πάρα πολύ να τις δοκιμάσω. Μάλλον με έσωσες από πέταμα χρημάτων.
Χαίρομαι, πάντως, που τελείωσε η νύχτα σου καλα με Κορίνα!
παντος ρε παιδια πιο ευκολο θα τους ερχονταν να σε ικανοποιησουν στο κρεβατι απο το να καθονται να γραφουν κατεβατα στο ts-dating για το ποσο καλες ειναι και ποσο μεγαλο τον εχουν
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Σωρέος audir8 και χουβαρδας.
Καιρό ειχε να ποστάρει κάποιος τέτοια bourdeloτσαρκα!
γραψε και εσυ καμια κριτικη απο μπουρδελοτσαρκες σου να δουμε ποσο χουβαρδας εισαι και μετα παρακινα τον κοσμο να πεταει λεφτα
 

Spring.co

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
8
Like
330
Πόντοι
281
Μια που είπα να ξανασχοληθώ μετά από καιρό, μου έκανε κλικ η Donna Love. Την κάλεσα και δώσαμε ραντεβού στο μικροσκοπικό αλλά καθαρό διαμέρισμα της στο Παγκράτι σε μια κάθετη οδό της Υμηττού. Οι φωτό είναι κοντά στην πραγματικότητα. Εμένα προσωπικά μου άρεσε πολύ εμφανισιακά για αυτό και πήγα. Πολύ ζέστη υποδοχή και βοηθάει πως ξέρει λίγα αγγλικά.
Ψηλή και ωραίο κορμί! Στα του αγώνα είναι της συμμετοχής και παίζει μπάλα! Επίσης για τους μερακλήδες έχει και δονητές και γενικά είναι οργανωμένη. Οι παθητικοί θα ζήσουν ωραίες στιγμές. Γενικά το πρόσημο είναι θετικό. Θα μείνει περίπου τρεις εβδομάδες.
Ελπίζω να βοήθησα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
Μια που είπα να ξανασχοληθώ μετά από καιρό, μου έκανε κλικ η Donna Love. Την κάλεσα και δώσαμε ραντεβού στο μικροσκοπικό αλλά καθαρό διαμέρισμα της στο Παγκράτι σε μια κάθετη οδό της Υμηττού. Οι φωτό είναι κοντά στην πραγματικότητα. Εμένα προσωπικά μου άρεσε πολύ εμφανισιακά για αυτό και πήγα. Πολύ ζέστη υποδοχή και βοηθάει πως ξέρει λίγα αγγλικά.
Ψηλή και ωραίο κορμί! Στα του αγώνα είναι της συμμετοχής και παίζει μπάλα! Επίσης για τους μερακλήδες έχει και δονητές και γενικά είναι οργανωμένη. Οι παθητικοί θα ζήσουν ωραίες στιγμές. Γενικά το πρόσημο είναι θετικό. Θα μείνει περίπου τρεις εβδομάδες.
Ελπίζω να βοήθησα.
βάλε κανένα λινκ ρε φιλε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom