Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
πολύ δυνατό... :erection: :erection:... γυμνασμένο , μπουτάρες, ωραίο πρόσωπο...άλλο επίπεδο..
πηγα σημερα, παιζει να είναι το πιο ομορφο τρανσακι που εχω γνωρισει ποτε.. σκετο κοριτσι κ πολύ ερωτευσιμο,δεν την κανεις με τιποτα για τραβελι...πανεμορφη με σουπερ προσωπακι πολύ γλυκο αλλα μεχρι εκι... τελιως απειρο... αλλα είναι ακομα πολύ μωρο...στα αρνητικα σχετικα βιαζοτανε φαινεται πως επεσαν ολοι με τα μουτρα... 100 για μιση ωρα....καισαριανη....κοντουλα αλλα τουμπαναρα όμως με ντουρο εργαλειο.....
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
πηγα σημερα, παιζει να είναι το πιο ομορφο τρανσακι που εχω γνωρισει ποτε.. σκετο κοριτσι κ πολύ ερωτευσιμο,δεν την κανεις με τιποτα για τραβελι...πανεμορφη με σουπερ προσωπακι πολύ γλυκο αλλα μεχρι εκι... τελιως απειρο... αλλα είναι ακομα πολύ μωρο...στα αρνητικα σχετικα βιαζοτανε φαινεται πως επεσαν ολοι με τα μουτρα... 100 για μιση ωρα....καισαριανη....κοντουλα αλλα τουμπαναρα όμως με ντουρο εργαλειο.....
μας εκανες ζημιά ρε φίλε με την περιγραφή σου.. τώρα θελω να παω πιο πολύ.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες, ειμαι νεος σαν μελλος στο σαιτ και χωρις πολλες εμπειριες λογο ηλικιας, παρολα αυτα σας παρακολουθω αρκετο καιρο και πιστευω οτι εχω σχηματισει μια βασικη γνωμη πανω στις ενχωριες τρανς... Αλλα ρε παιδια μου εχει καρφωθει στο μυαλο να παω με μια απο τις ξενες που ερχονται ανα καιρους στην ελλαδα... θα ηθελα γνωμη αν μπορειτε για καποιο κοριτσι που βρισκεται αυτη την στιγμη στην ελλαδα... ευχαριστω εκ των προτερων
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
.στα αρνητικα σχετικα βιαζοτανε 30 λεπτα και για σας 100 κ εξω απο την πορτα .....καλα κανουν
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
εσυ τότε μην πας  :uglystupid: :uglystupid: .... ο φίλος όμως καλά πέρασε νομίζω...  :zfuck:

  δεν θα διαφωνισω αφου εκφραζει την αποψη του ξεκαθαρα απλα κρινω κ επιλεγω ελληνιδα 50 κ μια ωρα μπορει κ παραπανω εχω πολες αναλογες περιπτωσεις που δεν νιαζονται καν για την ωρα πολυ θα γουσταρα κ γω αλλα τ λεγομενα τ φιλου κ οι εμπυρεις που εχω με ξενες δεν μ αφινουν ουτε εξω απο τη πορτα που μενουν να περασω προσωπικα ....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
στοιχηματίζω πως δεν πήγες, αλλά με την ασυνταξία που σε διακρίνει και το κάτι σαν κριτική που κάνεις, μερικοί θα νομίζουν το αντίθετο. Έχω δίκιο βάτραχε?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
στοιχηματίζω πως δεν πήγες, αλλά με την ασυνταξία που σε διακρίνει και το κάτι σαν κριτική που κάνεις, μερικοί θα νομίζουν το αντίθετο. Έχω δίκιο βάτραχε?


σ χαλαω χατυρ....
 

Perikleios

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
πηγα σημερα, παιζει να είναι το πιο ομορφο τρανσακι που εχω γνωρισει ποτε.. σκετο κοριτσι κ πολύ ερωτευσιμο,δεν την κανεις με τιποτα για τραβελι...πανεμορφη με σουπερ προσωπακι πολύ γλυκο αλλα μεχρι εκι... τελιως απειρο... αλλα είναι ακομα πολύ μωρο...στα αρνητικα σχετικα βιαζοτανε φαινεται πως επεσαν ολοι με τα μουτρα... 100 για μιση ωρα....καισαριανη....κοντουλα αλλα τουμπαναρα όμως με ντουρο εργαλειο.....

Ειναι φαση GFE καθολου; Ή φιλάει στα πεταχτά;
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
Ειναι φαση GFE καθολου; Ή φιλάει στα πεταχτά;
καθολου GFE.... Και ουτε φιλαει..... το μονο καλο που εχει είναι το καβλι και πως είναι κουκλαρα αλλα επιπλοκατασταση τα υπολοιπα.....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Πολύ δυνατό.  Τούμπανο.  Αν κ κοντούλα.  Φιλάκια φουλ.  Κ τελείωσε.  Χωρίς έξτρα.  150 για ωρίτσα. 


150 κ εχτρα κατσε ρε μουτρο να γαμισεις πηγες δεν πηγες για καταθεση σε τραπεζα :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Perikleios

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Από τις βραζιλιάνες που είναι Αθήνα τώρα, έχετε να προτείνετε κάποια που να δίνει καλά γλωσσόφιλα; ασχετα απο τις αλλες υπηρεσιες τους.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Από τις βραζιλιάνες που είναι Αθήνα τώρα, έχετε να προτείνετε κάποια που να δίνει καλά γλωσσόφιλα; ασχετα απο τις αλλες υπηρεσιες τους.
από βραζιλιάνες μη περιμένεις τόσα πολλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom