Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
10
Like
348
Πόντοι
291
Για την Janny Costa διαβάζω καλές κριτικές και σχόλια. Ο dionst που πάντα τον διαβάζω στις κριτικές, τη συστήνει. Βέβαια δεν έχει τόσες κριτικές όσες οι Maria Isis (που βλέπω επιστρέφει στην Αθήνα σύντομα). Πάντως η Janny μου βγάζει κάτι το πολύ έκφυλο στο πρόσωπο και μου αρέσει. Για να δούμε. Αν δοκιμάσω θα σας γράψω εντυπώσεις.
Α ρε τυχεροί που είστε στην Αθήνα , περίμενα πως και πως να επιστρέψει Ελλάδα ξανά (μιας και είχα κάνει την χαζομάρα και δεν την είχα επισκεφτεί πριν κάποια χρόνια που είχε έρθει Θεσσαλονίκη) και τώρα από ότι μου είπε δεν θα έρθει Θεσσαλονίκη.
 

Spring.co

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
8
Like
330
Πόντοι
281
Club. Βραζιλιανες τρανς
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290
Για την Janny Costa διαβάζω καλές κριτικές και σχόλια. Ο dionst που πάντα τον διαβάζω στις κριτικές, τη συστήνει. Βέβαια δεν έχει τόσες κριτικές όσες οι Maria Isis (που βλέπω επιστρέφει στην Αθήνα σύντομα). Πάντως η Janny μου βγάζει κάτι το πολύ έκφυλο στο πρόσωπο και μου αρέσει. Για να δούμε. Αν δοκιμάσω θα σας γράψω εντυπώσεις.
Για εμενα παραμενει η καλυτερη εμπειρια με τρανς. Δεν ξερω αν παιζει ακομη στα ιδια στανταρ αλλα εχω σκοπο να την επισκευτω για να μαθω. Αν ειναι οπως ηταν οταν ειχα παει εγω πριν απο περιπου 2 χρόνια (εχω γραψει και κριτική) πιστευω οτι θα σου μεινει αξεχαστη!!!
 

velvet.cock

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
23
Πόντοι
0
Για εμενα παραμενει η καλυτερη εμπειρια με τρανς. Δεν ξερω αν παιζει ακομη στα ιδια στανταρ αλλα εχω σκοπο να την επισκευτω για να μαθω. Αν ειναι οπως ηταν οταν ειχα παει εγω πριν απο περιπου 2 χρόνια (εχω γραψει και κριτική) πιστευω οτι θα σου μεινει αξεχαστη!!!
οντως τρομερη εμφανιση, αλλα νομιζω εχει ανεβασει υπερβολικα τιμες και μαλιστα για trio με γκομενα μου ειπε 500. εκτος αν δε καταλαβε
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
(Ξανα)πήγα Janny, την είχα επισκεφτεί όταν ήταν εδώ πριν από δύο αν θυμάμαι καλά χρόνια, δύο φορές. Καλύτερη από ποτέ. Έχει ανεβάσει τιμούλες όντως. Αλλά αξίζει, δεν βρίσκεις πολλές σα τη Janny Costa, όπως και να το κάνουμε.
Είναι πορνοσταρική εμπειρία, υπερκάβλα...
Θα υπάρξει και κριτική όταν βρω λίγο χρόνο.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.854
Like
3.671
Πόντοι
456
Πέτυχα τις προάλλες Πακιστανό τρανς στη Νικηφόρου στον Άγιο Κωνσταντίνο. Ήταν από τα πράγματα που δεν είχα ξαναδεί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.854
Like
3.671
Πόντοι
456
Τι μορφές έχει μαζέψει ο Άγιος Κωνσταντίνος ρε πουστη μου. Χαχαχαχα. Τα κατακάθια ολάκερης της υφηλίου σε δύο οικοδομικά τετράγωνα. Α ρε πουστηδες. Χαχαχαχα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα φίλε να κάνω μία ερώτηση τι μου προτείνεις; Σε ποιο να πάω για πρώτη φορά;
Την Janny Costa, στη προτείνω ανεπιφύλακτα. Πανέμορφη, πολύ ωραίο σώμα, φοβερό στήθος, εργαλείο αν σ' ενδιαφέρει σούπερ, κωλάρα, και στη πράξη φοβερή. Και στον ενεργητικό και στον παθητική ρόλο, σούπερ. Επίσης, απ' ότι βλέπω, είναι εδώ και η Maria Isis, επίσης πολύ καλή. Σωματάρα και φοβερή διάθεση. Αλλά, γενικά, εξαρτάται τί θέλεις εσύ. Τί ψάχνεις.
 

etitorodrigus21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια να κάνω μια ερώτηση για πρωτάρη παθητικό ποια τρανς θα πρότεινατε?? Ευχαριστώ έκτον πρότερον
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδια να κάνω μια ερώτηση για πρωτάρη παθητικό ποια τρανς θα πρότεινατε?? Ευχαριστώ έκτον πρότερον
φίλε μου σε όλες αρέσουν οι πρωτάρηδες.. οπότε διάλεξε αυτή που κάνεις κέφι περισσότερο και βουρ
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Έχουμε κάποιες νέες αφίξεις.

Anaconda, λέει, χμ και χμ, ενδιαφέρον.

Sara Fisher, φαίνεται πολύ κάβλα...

Isabella, επίσης κάβλα φαίνεται...

Αν κάποιος δοκιμάσει, ας μας πει κάποια γνώμη, είτε εδώ, είτε σε pm.
Μη κάνουμε κασκαντεριλίκια...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Έχουμε κάποιες νέες αφίξεις.

Anaconda, λέει, χμ και χμ, ενδιαφέρον.

Sara Fisher, φαίνεται πολύ κάβλα...

Isabella, επίσης κάβλα φαίνεται...

Αν κάποιος δοκιμάσει, ας μας πει κάποια γνώμη, είτε εδώ, είτε σε pm.
Μη κάνουμε κασκαντεριλίκια...
απ όλες αυτή η Isabella μου βγάζει κάτι πρόστυχο...
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
απ όλες αυτή η Isabella μου βγάζει κάτι πρόστυχο...
Εγώ πάλι, όταν βλέπω για Anaconda, με πιάνει ένα κάτι, λολ.
Αλλά κι 1η ρε συ, έχει ωραίο σώμα και έχει ψιλοκαβλόφατσα...
Κατά τ' άλλα ελπίζω να μας πει παραπάνω, κάποιος που θα τις επισκεφτεί...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Εγώ πάλι, όταν βλέπω για Anaconda, με πιάνει ένα κάτι, λολ.
Αλλά κι 1η ρε συ, έχει ωραίο σώμα και έχει ψιλοκαβλόφατσα...
Κατά τ' άλλα ελπίζω να μας πει παραπάνω, κάποιος που θα τις επισκεφτεί...
για κροσάκι καλή είναι, η αλλη νταρντανοψωλα :P
 

sexfasdim

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
αυτη εδω την εχει παρει κανεις τ εστειλα στ viber κ μου μηλαγε στα ελληνικα ????ξερει κανεις τ παιζει στ τιμη τ βρηκαμαι αλλα μ φοβιζει λιγο η φαση !!!
Τελικά μάθαμε τι παίζει με δαύτη;;; εμένα αγγλικά μιλούσε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
φιλος που πηγε μ ειπε τ υδιο ...τωρα πως γραφη ελληνικα στ αγγελεια κ στ βαιπερ δεν εχω υδεα και ειναι αρκετες που ζυταν 150 εννω ολες παν κ μ 50 κ ευκολα κιολας
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Βάτραχε με το γκούγκλ κάνεις ότι θέλεις. Ένα από αυτά είναι μετάφραση σε ότι επίσημη γλώσσα υπάρχει.. συνεπώς έτσι θα έχει γραψει την αγγελία. Εκτός αν έχει κάποια ντόπια κολλητή κ τη βοήθησε λίγο..
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
για κροσάκι καλή είναι, η αλλη νταρντανοψωλα :P
Πάντως, εμένα το εργαλείο αυτής που σου αρέσει (Isabella), με κάθε επιφύλαξη βέβαια γιατί δεν την έχω συναντήσει, μου φαίνεται για καραμπινάτο photoshop...
Μακάρι να μην είναι έτσι...
Κατά τ' άλλα, ναι, καβλόφατσα φαίνεται...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom