Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
16
Like
894
Πόντοι
371
Λοιποοοόν... ξαναγράφω σήμερα για την σούπερ-καύλα ώστε να διορθώσω πως θα έκανε επέμβαση εχθές και δεν θα ήταν διαθέσιμη , ΛΑΘΟΣ . Η φίλη της έκανε επέμβαση - μου την σύστησε κιόλας ! - ήταν λίγο σαν τον Στάθη Ψάλτη μετά απο νοκ-άουτ στο "Ράκος νο 14 - και ο πρώτος μπουνάκιας ". Στο διά ταύτα σήμερα ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΦΑΣΗ . Τι γλωσσόφιλα ,τι με γύρισε για γλυφοκώλι (πεντακάθαρος εννοείται- μού'χει δώσει και συγχαρητήρια παλιά για την καθαριότητα μου η Ελένη η λαδοκόρη από την Μπακνανά 47 - δεν τον παίρνουμε μόνο τον δίνουμε κιόλας ΛΟΛ ) ,φιλιά παντού ,ψιλοδαγκώματα ,69 και ένα γαμήσι ...κορυφαίο ! όπου στο τέλος έχυσε χωρίς να έχω πληρώσει παραπάνω , ήμουν ο πρώτος της ημέρας βέβαια .Προς πληροφόρηση των "συναδέλφών" (το πιάσαμε το υποννοούμενο ;) θα είναι μέχρι τις 28 Μαρτίου , ο Απρίλιος προβλέπεται μαυρίλα , θα φύγει αυτή ,η Cammy , η Yara (ίσως και η Ivy ? δεν έχω πληροφόρηση περί αυτής) .
Καιρό είχα να περάσω τόσο πολύ καλά , κάνω οικονομίες για να ξαναπάω το συντομότερο δυνατόν . Δεν είμαι προωθητήρας έτσι ; την "κοπέλα" την γνώρισα την Πέμπτη . Φοβερή Κ Ω Λ Α Ρ Α !!!
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Μαγκες, εχει παει κανεις τελευταια με Angeles Cid? Λιγο περιεργες φωτο στο ts-dating, ειναι καθαρη?
στη τελευταία κριτική που έχει γραφτεί εδώ, αναφέρεται πως το εργαλείο δεν ήταν 100% σκληρό. λίγο που βρήκα κάτι βιντεάκια της (που μάλλον τα έδωσε στη δημοσιότητα τώρα) στα σόλο δε φαίνεται να φτουράει πολύ το εργαλείο. βέβαια όλα είναι πάντα θέμα χημείας & διάθεσης
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Από τις ελάχιστες που δεν θα βρεις βίντεο με ακάποτα. Πεντακάθαρη και πολύ πιο ωραία από κοντά από ότι στις φωτό. Το εργαλείο της είναι για πολύ έμπειρους και πλήρως λειτουργικό, γιαυτό και θεωρείται από τις κορυφαίες. Προσωπικά θα την προτιμούσα λίγο «μικρότερη»…
 
  • Like
Αντιδράσεις: Moreno

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Από τις ελάχιστες που δεν θα βρεις βίντεο με ακάποτα. Πεντακάθαρη και πολύ πιο ωραία από κοντά από ότι στις φωτό. Το εργαλείο της είναι για πολύ έμπειρους και πλήρως λειτουργικό, γιαυτό και θεωρείται από τις κορυφαίες. Προσωπικά θα την προτιμούσα λίγο «μικρότερη»…
N’αγιασει το στομα σου. Αυτη ποτε ακαποτα. Πολυ καλη περιπτωση για παθητικους. Οποιος ξερει …
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Ειναι η μια Αρχηγος της Χωροφυλακης και η αλλη Αρχηγος της Αστυνομιας. Εξαρταται μονο απο τον εαν προτιμας την πολυ μεγαλη ψωλη της Angeles η την μεγαλη της Maria Isis. Μονο απο αυτο. Κατα τα αλλα και οι δυο ποτέ των ποτών ακαποτα, και οι δυο εντιμότατες, και οι δυο πεντακάθαρες, σεβονται τον πελατη και τιμουν αυτα που τους πληρωνει.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
16
Like
894
Πόντοι
371
Ειναι η μια Αρχηγος της Χωροφυλακης και η αλλη Αρχηγος της Αστυνομιας. Εξαρταται μονο απο τον εαν προτιμας την πολυ μεγαλη ψωλη της Angeles η την μεγαλη της Maria Isis. Μονο απο αυτο. Κατα τα αλλα και οι δυο ποτέ των ποτών ακαποτα, και οι δυο εντιμότατες, και οι δυο πεντακάθαρες, σεβονται τον πελατη και τιμουν αυτα που τους πληρωνει.
Η Χωροφυλακή έχει καταργηθεί ! :confused::D:
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Η Χωροφυλακή έχει καταργηθεί ! :confused::D:

Ετσι καποτε ειχε
Η Χωροφυλακή έχει καταργηθεί ! :confused::D:
καποτε ειχε ερωτηθει ο Μπιθικωτσης για τον Καζαντζιδη. Απαντησε οτι εγω ειμαι ο αρχηγος της Χωροφυλακης και ο Καζαντζιδης της Αστυνομιας. Παρομοιως και η συγκριση Maria Isis / Angeles Cid κι ας εχει καταργηθει η Χωροφυλακη! Ας πουμε οτι δεν !
 

I love Shemale

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια γνωριζει κανεις για την συγκεκριμενη κοπελα?
 

peterpanou

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
26
Πόντοι
0
Λοιποοοόν , επειδή κανένας πούστης (ΛΟΛ) εδώ μέσα δεν κάνει εξερευνήσεις προς ανακάλυψη "νέων" ταλέντων έκανα εγώ 2 κασκαντεριλίκια.
13/32014
Το 1o η S.S. (!!!) είναι συμπαθής , όμορφη , ευγενική με εργαλείο , φιλιά με χείλια αλλά αρκετά χοντρή εως πολύ και είναι και ψηλή (1.85) οπότε εγώ αν και πέρασα καλά δεν θα την ξαναεπισκευτώ . Βρίσκεται στην γνωστή τραβελοφωλιά τής Λένορμαν . Οταν έφευγα δε μόλις είχε φτάσει - με βαλίτσες κλπ - η Deilly Reis μετά απο "τουρνέ" στην επαρχία (έχουμε βρεθεί παλιά με αυτήν τέλη του 2022 σε αυτό που τώρα είναι το σπίτι τής "Bianca Oliveira" στην Καισαριανή/Παγκράτι (ξέρω πολλά αλλά δεν μιλάω...)
14/3/2024
Η 2η εξόρμηση ήταν φανταστική ! Η Sabrina ...βυζιά αρκετά μεγάλα , μαλακά ,ΚΩΛΑΡΑ !!! , γλωσσόφιλα , ακα τσιμπού ,69 με γλυφοκωλοεξερευνήσεις - από μέρους μου - ενεργητικά εγώ πρώτος μετά αυτή όπου έληξε και αυτή η σεμνή τελετή . Απο ομορφιά σε στύλ Βραζιλιάνας Ιθαγενούς και μοιάζει λίγο στην προαναφερθείσα "Bianca" αλλά στο όπως είναι ΄κανονικά δηλ. στην αντρική της εκδοχή - είπαμε ξέρω πολλά- αλλά είναι οκ.
Το μόνο κακό οτι μετά την συνεδρία μας θα πήγαινε στον γνωστό τραβελογιατρό Μακρυ...... για ολική επέμβαση στο πρόσωπο ( κούτελο , μήλο Αδάμ κλπ ) το οποίο προφανώς σημαίνει πωσ θα πρέπει να είναι off για κάποιο διάστημα .
Αυτά ... κάντε και καμμιά δουλειά να ενημερωνόμαστε , όχι όλα έτοιμα !
May the Cum be with you .
Σε έναν Μακρυ... πλαστικό πάει η γυναίκα μου. Δε πιστεύω να είναι αυτός...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
16
Like
894
Πόντοι
371
Σε έναν Μακρυ... πλαστικό πάει η γυναίκα μου. Δε πιστεύω να είναι αυτός...
Μακρυπιδης, είναι γνωστός τραβελογιατρος δεν είναι μυστικό , στον Λευκό Σταυρό (είναι - ήταν δεν ξέρω)
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
12
Like
376
Πόντοι
290
Yuli που είναι χαμένη; Ξέρει κανεις;
Ειναι αναμεσα στην Ιταλια και την Γερμανια. Υποθετω θα εχει την πληροφορια οτι η Ελληνικη αγορα ειναι ηδη κορεσμένη πρωτιστως απο συμπατριωτισές της …
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom