Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
καλα ρε μλκες τι τον μπαναρατε? ελεος
 
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Από πρόσφατη συνεύρεση μου με Λούνα Μαρκς όταν ήταν στην Θεσσαλονίκη: ωραίος χώρος, καθαρή, μεγάλο εργαλείο που συνίσταται μόνο για έμπειρους, της αρέσει ο ενεργητικός ρόλος. Στα αρνητικά, σημάδια ακμής στο πρόσωπο, τα δόντια της δεν είναι και τα καλύτερα, περπατάει σαν πάπια, στο παθητικό κομμάτι αντέχει αλλά  δεν είναι ιδιαίτερα ευδιάθετη. Πήρα το πρόγραμμα της μιας ώρας. Έχυσε ως παθητική. Στο σοσιαλ είναι νορμαλ και όχι ντίβα, έκανε πρόσφατα επέμβαση στο πρόσωπο και του χρόνου το κόβει (αυτό για να ξέρετε όσοι θέλετε να πάτε). Μην της την πέσετε, έχει χρόνια σχέση ^^

Σημείωση για τους φίλους που είναι είτε νέοι στο χώρο είτε απλά τους έτυχε το εξης: το κασέ πολλών όπως της Angeles Cid (δικαιολογημένα όμως) και άλλων όπως της BellaTs(γελάω) πλέον είναι στα 200 την ώρα. Αυτό οφείλεται σε πολλούς λόγους όπως ότι η Αθήνα είναι γεμάτη αλλά και στο ότι το άθλημα παρατηρεί άνοδο. Επίσης, το φαινόμενο του να χύνει η τρανς κοπέλα για επιπλέον χρήματα είναι γνωστό κόλπο που θα σας το πασάρουν αν δουν ότι είστε ελαφρείς. Το προγραμμα περιλαμβάνει εκτόνωση χωρίς επιπλέον χρήματα ακόμα και αν η κοπέλα είχε 37 ραντεβού πριν από σας και είναι σε ορμονοθεραπεία. Την παγίδα αυτή δεν τη στήνουν όλες αλλά μερικές που νομίζουν ότι είναι έξυπνες. Η εταιρεία που είναι πίσω από αυτές (εκτός βέβαια αν σας τύχει εντελώς ανεξάρτητη) θα ενημερωθεί σύντομα για το ποιές ζητούν έξτρα για εκτόνωση και δωράκια. Αν υποπέσει στην αντίληψη σας κάτι παρόμοιο αναφέρετε το εδώ. Ελπίζω να βοήθησα.

 

gino028

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
Φίλοι ξερει κανεις τίποτα για τούτη εδω τώρα που είναι Ηρακλειο?
να ξεκινήσω στο ότι το μπανιο και το δωμάτιο ήταν χύμα και ψιλοσιχάθηκα! επισης ποτάκι δεν είχε καν!ούτε καν κάπου να βάλεις τα ρούχα σου :S βέβαια λεπτομέρειες αυτά αλλά κάπως πρέπει να δικαιολογηθεί και το 150ρι πέρα απο τις υπηρεσίες! επίσης δε ξέρει καθόλου αγγλικα οποτε σοσιαλ μηδεν!στα του αγώνα: εργαλείο καλό αλλά μια σηκωνόταν μια έπεφτε αλλα ίσως ήταν και κουρασμένη. Απο εμφανιση είναι ίδια οπως στις φωτο εχει γαμώ τις κωλάρες και τείνει προς το pse! γενικα δε με συγγίνησε σε κανενα απο τους 2 ρόλους..και όταν ήθελα κάτι να της πω δε καταλάβαινε γρι! έφυγα νωριτερα απο την 1ωρα! βέβαια ειναι πάντα και θέμα χημείας οπότε εσυ μπορει να περάσεις και μπόμπα δε ξερω.. εγω παντως δε συστήνω!!!  
 
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0

Την συνάντησα πριν δυο ώρες. Πολύ ωραίος χώρος με καλόγερο για να αφήσεις τα ρούχα σου, σε ήρεμο στενό στην Εγνατία. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, απαλό δέρμα, παίρνει ορμόνες, λίγο πάνω από 1,80, με μια ελίτσα στο μάγουλο που της πάει πολύ. Παρά πολύ ωραίο σιλικονάτο βυζι χωρίς ουλές (τα έβαλε στην Βενεζουέλα). Εργαλείο σχετικά χοντρό και πέτρα, ήταν ενεργοπαθητική. Αρκετά σφιχτό κωλαρακι που σε προκαλεί να το γαμησεις αλύπητα και αυτό ακριβώς έκανα σα λυσσασμένο σκυλί. Πολύ σπάνια μου βγαίνει αυτό σε ραντεβού. Έχυσε στο πρόσωπο μου στο τέλος όπου τα σκάγια πήγαν στον τοίχο, στα μαξιλάρια, παντού. Στο σοσιαλ τα αγγλικά της είναι μηδαμινά και δεν μιλάει πορτογαλικά, μόνο ισπανικά. Πρόσχαρη και γελάσαμε αρκετά. Το μπάνιο δεν έχει ζεστό νερό, οπλιστείτε με θάρρος. Συμπαθητική εμπειρία, για μια φορά οκ είναι. Να περνάτε καλά.
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
να ξεκινήσω στο ότι το μπανιο και το δωμάτιο ήταν χύμα και ψιλοσιχάθηκα! επισης ποτάκι δεν είχε καν!ούτε καν κάπου να βάλεις τα ρούχα σου :S βέβαια λεπτομέρειες αυτά αλλά κάπως πρέπει να δικαιολογηθεί και το 150ρι πέρα απο τις υπηρεσίες! επίσης δε ξέρει καθόλου αγγλικα οποτε σοσιαλ μηδεν!στα του αγώνα: εργαλείο καλό αλλά μια σηκωνόταν μια έπεφτε αλλα ίσως ήταν και κουρασμένη. Απο εμφανιση είναι ίδια οπως στις φωτο εχει γαμώ τις κωλάρες και τείνει προς το pse! γενικα δε με συγγίνησε σε κανενα απο τους 2 ρόλους..και όταν ήθελα κάτι να της πω δε καταλάβαινε γρι! έφυγα νωριτερα απο την 1ωρα! βέβαια ειναι πάντα και θέμα χημείας οπότε εσυ μπορει να περάσεις και μπόμπα δε ξερω.. εγω παντως δε συστήνω!!! 

Σε ευχαριστω συνάδελφε.
Η αποψη σου καταγράφηκε, περιμένω ακόμα μια δυο αν είναι δυνατόν για να έχω καλύτερη αποψη μιας και εγω θα την τιμήσω μάλλον στα χανια.
Σε ευχαριστω
 

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
προσφατη επισκεψη . το μωρο ειναι πολυ καλο ,απο τα καλυτερα που εχω παρει. ειναι ιδια με τις φωτο ,λιγο πιο σκουρα θα ελεγα που της παει πολυ ,ειναι μικρουλα ,φρεσκια και φαινεται. πιπα για σεμιναριο με βαθυ κοιταγμα στα ματια. Σωμα γυμνασμενο οπως στις φωτο,ειναι προθυμη και δεκτικη,περασα καλα.θα μεινει κανα μηνα.
 

numper2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
156
Πόντοι
280
Θέλω και γω να παω
Είναι μόνο παθητική η
Και ενεργητική τι είδες?
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Συναγωνιστές τώρα που το πρωσοπο είναι στα χανια σκέφτομαι να την τιμήσω αλλά δεν έχω ακούσει αρκετά και φοβάμαι μην κάτσω σε φόλα, ξερει κάποιος κάτι για την εν λογο
 

Greek Kolaris

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Με τη Sexy Babi πηγε κανενας ρε παιδια;
 

Spring.co

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
8
Like
330
Πόντοι
281

Καλησπέρα έχουμε καμία ενημέρωση για αυτήν εδώ;;
[/quote]

Μολις γυρισα από συνάντηση μαζί της στην Κυπρο. Καταπληκτική εμπειρία και ειλικρινά πολύ όμορφο πρόσωπο με άψογο κορμι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom