Νέα

Νέα tseva

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sunscreen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
είναι shemale cougar. Θα παίξετε με άνεση χρόνου, ευγενέστατη και περιποιητική. Μη περιμένεις πάντως να σου κάνει αυτά που έχεις στο avatar σου.

το καταλαβα οτι ειναι ευγενικη γτ μιλησα στο τηλεφωνο μαζι της ... αλλα γιατι λες πως δεν ...μπορει να κανει αυτο που ...θελω ? δηλωσε οτι ..μπορει ;)
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
256
Κριτικές
5
Like
202
Πόντοι
1
Εμενα παντως μου θυμίζει μια τζένη που έβγαινε πριν κάποια χρόνια στην καβάλας και την έπαιρνες στο αμάξι ή στο σπίτι της. Ενα είναι αυτή είναι φοβερή.. θυμάμαι κατι γ....σια μετα μ....υ και έκανε τα πάντα αν και τις άρεσε περισσότερο το ενεργητικό.
οντως πολυ καλη  η τζενη, εβγαινε κατω απο την γεφυρα του κηφισου. και πολυ καλος χαρακτηρας. εχω καιρο να περασω απο καβαλας, ξερεις αν βγαινει ακομα?
 

takisbisex

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
204
Like
72
Πόντοι
1
οντως πολυ καλη  η τζενη, εβγαινε κατω απο την γεφυρα του κηφισου. και πολυ καλος χαρακτηρας. εχω καιρο να περασω απο καβαλας, ξερεις αν βγαινει ακομα?

Και εγώ έχω καιρό να περάσω από εκει δυστυχώς φίλε
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
το καταλαβα οτι ειναι ευγενικη γτ μιλησα στο τηλεφωνο μαζι της ... αλλα γιατι λες πως δεν ...μπορει να κανει αυτο που ...θελω ? δηλωσε οτι ..μπορει ;)

Χμμμμμ.... μάλλον παθητική φαίνεται, το λέει και στο profil της => "Orientation : More Passive"
Εδώ άλλες που λένε "Active + Passive" δεν τους σηκώνεται καθόλου και το active το λένε μόνο από το τηλέφωνο για να μην χάνουν πελάτες.
Πάντως από κορμί είναι "φέτες" που λένε, έχει και μία ολόσωμη photo στις ΧΧΧ-Αdult στο Ts-Dating που έχω πρόσβαση λόγω συνδρομής και φαίνεται πολύ στεγνή
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Χμμμμμ.... μάλλον παθητική φαίνεται, το λέει και στο profil της => "Orientation : More Passive"
Εδώ άλλες που λένε "Active + Passive" δεν τους σηκώνεται καθόλου και το active το λένε μόνο από το τηλέφωνο για να μην χάνουν πελάτες.
Πάντως από κορμί είναι "φέτες" που λένε, έχει και μία ολόσωμη photo στις ΧΧΧ-Αdult στο Ts-Dating που έχω πρόσβαση λόγω συνδρομής και φαίνεται πολύ στεγνή
εχει πολυ ωραιο κορμι και ειναι ευγενεστατη και πολυ καυλιαρα, αλλα οπως λεει και η ιδια προτιμαει τον παθητικο ρολο, το εργαλειο παντως δουλευει μια χαρα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
[size=16pt]Τσε[/size]γκε[size=16pt]βά[/size] ρα μου μυρίζει !  Ζήτω η επαναλσταση  :2funny:
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
είναι shemale cougar. Θα παίξετε με άνεση χρόνου, ευγενέστατη και περιποιητική. Μη περιμένεις πάντως να σου κάνει αυτά που έχεις στο avatar σου.
έτσι είναι ακριβώς. μιλώ εκ πείρας. και για όσους ξέρουν εμφανίζεται και σε γνωστό μαγαζί με τρανς σηος...
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Καλησπερα, θα συμφωνήσω με τον Γλυκομουτσουνο καθώς και με τον vegabond, από τα καλύτερα παιδιά και μεγάλη καλλιτέχνης στα διάφορα shows με πρωταγωνιστή το τρίτο φύλλο!
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα, θα συμφωνήσω με τον Γλυκομουτσουνο καθώς και με τον vegabond, από τα καλύτερα παιδιά και μεγάλη καλλιτέχνης στα διάφορα shows με πρωταγωνιστή το τρίτο φύλλο!

Drug Show @ Κούκλες ?
Αυτό δεν το ήξερα
 

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
διότι είναι περισσότερο παθητική και στο ενεργητικό δεν κάνει hard core καταστάσεις


το καταλαβα οτι ειναι ευγενικη γτ μιλησα στο τηλεφωνο μαζι της ... αλλα γιατι λες πως δεν ...μπορει να κανει αυτο που ...θελω ? δηλωσε οτι ..μπορει ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom