Νέα

Νεα πιατσα Mega AB Ελληνικο - μετακομιση παραλιακης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
Η συγκεκριμένη σήμερα το πρωί με χαιρέτησε ....για 1 φορά . ........θα γίνει ....καρμανιόλα μου φαίνεται  ;) :2funny: :2funny: :2funny:


ετσι, ετσι!

εισαι και ωραιο παιδι εσυ, ψηλο, γαλανοματικο, μηχανοβιος...

την εχεις στανταρακι!  :dancing: :dancing:
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Τι ωρες βγαινουν??ευχαριστω
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Περναω συνεχεια απο εκει σχεδον ολες τις ωρες και δεν εχω δει ποτε τιποτα! Σιγουρα πεζει πιατσα;
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.792
Like
4.400
Πόντοι
506
Τζιφος!Επαιξε "κουρεμα"..
"Ανοιγει" σπανια απο την τριαδα απο το Κρεολη και μετα..
Οταν δεν τις βρειτε κοιπον παραλική πηγαινουν εκει
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
πριν κανενα μηνα περιπου παραλιακη στο ρευμα προσ πειραια μετα το κρεολη ηταν δυο μαλλον βουλγαρεσ γυρο στα 25,,, μετρια μωρακια απο αμφανιση... 50 ευρω αμαξι 70 ξενοδοχειο + 25 το χοτελ νομιζω.... εδω που τα λεμε με 50 πασ στουντιο και με 100 πιθανον φορτονεισ σπιτι απο αγγελια. ασ κατεβασουν τισ τιμες..... γτ αλιοσ τον πουλο....
 

stud studiator

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το βράδυ Πέμπτη γύρω στις 12:30 επιστρέφοντας σπίτι βρισκόμενος στο φανάρι της αεροπορίας στο ελληνικό(Λ.Βουλιαγμένης) στο ρεύμα προς Αθήνα από μακρία εντόπισα ένα κοριτσάκι με φουστανάκι ζώνη να περνάει από το παρκάκι το δρόμο και να πηγαίνει στη στάση λεωφορίου που βρίσκετε στην αρχή της γέφυρας του Πρακτικερ. Θέωρησα πως θα ήταν καμία κοπέλα που γύριζε από νυχτερινή δισκέδαση. Είπα να πλησιάσω για αναγνώριση.Είχε σταθεί πίσω από τα διαφημιστικά της στάσης, όταν πλησίασα και έκοψα ταχύτητα, βγήκε από τα διαφημιστικά σε πιό εμφανές σημείο και άρχισε να πλησιάζει προς το αυτοκίνητό μου. Ήταν καθαρά κίνηση πιάτσας. Δεν τα κατάφερα να σταματήσω για να μάθω περισσότερα. Ένα έχω να πώ......ΉΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΩΡΟ.....μάγκες δεν έχω ξαναδεί ποτέ καλύτερο κομμάτι στο δρόμο!!!!! 
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.792
Like
4.400
Πόντοι
506
Χθες το βράδυ Πέμπτη γύρω στις 12:30 επιστρέφοντας σπίτι βρισκόμενος στο φανάρι της αεροπορίας στο ελληνικό(Λ.Βουλιαγμένης) στο ρεύμα προς Αθήνα από μακρία εντόπισα ένα κοριτσάκι με φουστανάκι ζώνη να περνάει από το παρκάκι το δρόμο και να πηγαίνει στη στάση λεωφορίου που βρίσκετε στην αρχή της γέφυρας του Πρακτικερ. Θέωρησα πως θα ήταν καμία κοπέλα που γύριζε από νυχτερινή δισκέδαση. Είπα να πλησιάσω για αναγνώριση.Είχε σταθεί πίσω από τα διαφημιστικά της στάσης, όταν πλησίασα και έκοψα ταχύτητα, βγήκε από τα διαφημιστικά σε πιό εμφανές σημείο και άρχισε να πλησιάζει προς το αυτοκίνητό μου. Ήταν καθαρά κίνηση πιάτσας. Δεν τα κατάφερα να σταματήσω για να μάθω περισσότερα. Ένα έχω να πώ......ΉΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΩΡΟ.....μάγκες δεν έχω ξαναδεί ποτέ καλύτερο κομμάτι στο δρόμο!!!!!   
που λες φιλε πριν αρχισει ο παραδρομος της γεφυρας η μετα?
 

stud studiator

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Στην αρχή του παραδρόμου έχει μια στάση. Αφού μπεις στον παράδρομο κοίτα στο αριστερό σου χέρι.
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.792
Like
4.400
Πόντοι
506

stud studiator

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Τζιφος εκλεισε κιολας...δεν πηγαινε καλα το μαγαζι μαλλον...

Φιλαράκι μένω κοντά οπότε είναι ο δρόμος μου. Θα έχω το νου μου μήπως εμφανιστεί πάλι. Αν εμφανιστεί πάντως θα έχεις και ενημέρωση για τις υπηρεσίες γιατί δεύτερη φορά δεν το αφήνω να φύγει.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Να συμπληρώσω για τους ενδιαφερόμενους ότι πολύ κοντά στη νέα αυτή πιάτσα επί της Βουλιαγμένης, υπάρχει απόμερος γαμηστρών, ήσυχος και οικονομικός (βλ. χαρτη, η πιάτσα = ο κοκκινος κύκλος)

τι ώρες τα είδες τα τεμάχια??

να συμπληρώσω οτι ακριβως διπλα στο γαμηστρωνα, 2 πολυκατοικιες πριν, εδρευει η ευτραφης μασατζου που δεχοταν σ διαμερισμα διιπλκα στο δημαρχειο γλυφαδας.
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
;)
Φιλαράκι μένω κοντά οπότε είναι ο δρόμος μου. Θα έχω το νου μου μήπως εμφανιστεί πάλι. Αν εμφανιστεί πάντως θα έχεις και ενημέρωση για τις υπηρεσίες γιατί δεύτερη φορά δεν το αφήνω να φύγει.

και εγω της περιοχης ειμαι...
δεν εχει παρει το ματι μου κατι...
ισως ηταν περιστασιακο.....αν το ξαναδεις...κρατα το καλα και σφυρα...
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.792
Like
4.400
Πόντοι
506
ΚΙ οχι τιποτε αλλο εχει μεινει κι ενα καροτσι με σκουπιδια 2 δομαδες εκει!!!
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
περνώντας απο τον παράδρομο στην Λ.Βουλιαγμένης (στο ύψος Λιούγκα ) κοντά στην παλαιά τροχαία  ,στην σταση των λεωφορείων πρέπει να παίζει νέο σημείο . τεμάχια δύο , ξανθιά με μπουκλέ μαλλί και ένα μελαχροινό ,περισσότερες πληροφορίες δεν μπορούσα να κομίσω διότι ήμουν με τα λουτσάκια αλλά όσοι ενδιαφέρονται, ας έχουν το νού τους :rolleyes: :2funny:
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.792
Like
4.400
Πόντοι
506
περνώντας απο τον παράδρομο στην Λ.Βουλιαγμένης (στο ύψος Λιούγκα ) κοντά στην παλαιά τροχαία  ,στην σταση των λεωφορείων πρέπει να παίζει νέο σημείο . τεμάχια δύο , ξανθιά με μπουκλέ μαλλί και ένα μελαχροινό ,περισσότερες πληροφορίες δεν μπορούσα να κομίσω διότι ήμουν με τα λουτσάκια αλλά όσοι ενδιαφέρονται, ας έχουν το νού τους :rolleyes: :2funny:
για δωσε καλυτερα στιγμα
Λιουγκα? :think:
ρευμα προς Γλυφαδα? :think:
παλια τροχαια? :think:
Στη Dominos ειναι?
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.792
Like
4.400
Πόντοι
506
Φιλαράκι μένω κοντά οπότε είναι ο δρόμος μου. Θα έχω το νου μου μήπως εμφανιστεί πάλι. Αν εμφανιστεί πάντως θα έχεις και ενημέρωση για τις υπηρεσίες γιατί δεύτερη φορά δεν το αφήνω να φύγει.
Τελικα τα σκουπιδια απο το καροτσι μονο θα πεταξουμε...
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.792
Like
4.400
Πόντοι
506
Παλι σκουπιδια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom