Νέα

νανσυ τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mfw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
....και χαλαρα φαινεται οτι ειναι κρος...παμε παρακατω!
μεγαλε εχεις μπερδεψει λιγουλακι τις κρος με τις τραβεστι, κρος γινομαστε κι εσυ κι εγω αν αντυθουμε απλα γυναικεια... αυτο σημαινει κρος-ντρεσερ.. οτι γουσταρεις να φορας γυναικεια ρουχα, τιποτα παραπανω, υπαρχουν ενα σωρο κρος που γουσταρουν μονο γυναικες αλλα τη βρισκουν να ειναι ντυμενοι ετσι.. τι να κανουμε.. γουστα ειναι αυτα
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δεν ήξερα ότι άνοιξε η συζήτηση εδώ και σου έγραψα ένα ερώτημα στο thread της Κάτιας περί του τι είναι κροςς και τι τραβεστί , στο οποίο κατέθεσα και την άποψη μου.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Αν εχει τα χαρακτηριστικα της cross (χωρις στηθος δηλαδη)αλλα ειναι και στην καθημερινοτητα της ντυμενη κοριτσι,δεν την κατατασουμε σε αυτην την κατηγορια λοιπον.Η συγκεκριμενη ντυνεται ετσι μονο για συνευρεση η ειναι παντα ετσι ντυμενη?Γιατι εγω εχω την εντυπωση οτι δεν κυκλοφορει ετσι σε καθημερινη βαση.Ο συναθλητης που πηγε,ας μας ενημερωσει για περαιτερω πληροφοριες αν γνωριζει.Χωρις να θελω να θιξω το συγκεκριμενο προσωπο (Νανσυ) στο τι κανει στη ζωη της,απλα να ξεκαθαριζει το τοπιο για μελλοντικους πιθανους πελατες.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
φαίνεται καλό τεμάχιο !
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εχει και περούκες για όλα τα γούστα!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

Είσαι θετικό άτομο και σέβεσαι τις "κοπέλες" με τον τρόπο που γράφεις. Απλά είναι καλύτερο νομίζω για την εικόνα που βγάζει προς τα έξω η κάθε αγγελία να δηλώνει τρανς διότι ακούγεται πιό ελκυστικό από το κρος.



Αν εχει τα χαρακτηριστικα της cross (χωρις στηθος δηλαδη)αλλα ειναι και στην καθημερινοτητα της ντυμενη κοριτσι,δεν την κατατασουμε σε αυτην την κατηγορια λοιπον.Η συγκεκριμενη ντυνεται ετσι μονο για συνευρεση η ειναι παντα ετσι ντυμενη?Γιατι εγω εχω την εντυπωση οτι δεν κυκλοφορει ετσι σε καθημερινη βαση.Ο συναθλητης που πηγε,ας μας ενημερωσει για περαιτερω πληροφοριες αν γνωριζει.Χωρις να θελω να θιξω το συγκεκριμενο προσωπο (Νανσυ) στο τι κανει στη ζωη της,απλα να ξεκαθαριζει το τοπιο για μελλοντικους πιθανους πελατες.
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Αν εχει τα χαρακτηριστικα της cross (χωρις στηθος δηλαδη)αλλα ειναι και στην καθημερινοτητα της ντυμενη κοριτσι,δεν την κατατασουμε σε αυτην την κατηγορια λοιπον.Η συγκεκριμενη ντυνεται ετσι μονο για συνευρεση η ειναι παντα ετσι ντυμενη?Γιατι εγω εχω την εντυπωση οτι δεν κυκλοφορει ετσι σε καθημερινη βαση.Ο συναθλητης που πηγε,ας μας ενημερωσει για περαιτερω πληροφοριες αν γνωριζει.Χωρις να θελω να θιξω το συγκεκριμενο προσωπο (Νανσυ) στο τι κανει στη ζωη της,απλα να ξεκαθαριζει το τοπιο για μελλοντικους πιθανους πελατες.

έκανα και εγώ μια επίσκεψη στην Νανσυ.είναι cross η οποία το παλεύει να βγάλει μια θηλυκότητα,αλλά θέλει δουλειά ακόμα.δεν παίζει στήθος καθόλου,έχω την εντύπωση δε ότι στην κανονική της(του) ζωή κυκλοφορεί σαν αγοράκι.κατα τα άλλα είναι πολύ ευγενική ,μπορείς να της ζητήσεις ότι γουστάρεις και ο χώρος της είναι μέτριος(ένα μικρό διαμέρισμα,όχι και το πιό καθαρό που έχω πάει)
ελπίζω να σας κατατόπισα λίγο.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
έκανα και εγώ μια επίσκεψη στην Νανσυ.είναι cross η οποία το παλεύει να βγάλει μια θηλυκότητα,αλλά θέλει δουλειά ακόμα.δεν παίζει στήθος καθόλου,έχω την εντύπωση δε ότι στην κανονική της(του) ζωή κυκλοφορεί σαν αγοράκι.κατα τα άλλα είναι πολύ ευγενική ,μπορείς να της ζητήσεις ότι γουστάρεις και ο χώρος της είναι μέτριος(ένα μικρό διαμέρισμα,όχι και το πιό καθαρό που έχω πάει)
ελπίζω να σας κατατόπισα λίγο.
πολυ λιγο.. δεν ειπες α ειναι ε/π, αν κανει ωραιες πιπες αν της γινεται πετρα, αν ειναι φωτια στο κρεββατι... αν τελειωσε μαζι σου, ποσα σου πηρε... κλπ κλπ κλπ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
έκανα και εγώ μια επίσκεψη στην Νανσυ.είναι cross η οποία το παλεύει να βγάλει μια θηλυκότητα,αλλά θέλει δουλειά ακόμα.δεν παίζει στήθος καθόλου,έχω την εντύπωση δε ότι στην κανονική της(του) ζωή κυκλοφορεί σαν αγοράκι.κατα τα άλλα είναι πολύ ευγενική ,μπορείς να της ζητήσεις ότι γουστάρεις και ο χώρος της είναι μέτριος(ένα μικρό διαμέρισμα,όχι και το πιό καθαρό που έχω πάει)
ελπίζω να σας κατατόπισα λίγο.

Βρε το βρωμόπουστα το Νάσο!!  :grin:


 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
πολυ λιγο.. δεν ειπες α ειναι ε/π, αν κανει ωραιες πιπες αν της γινεται πετρα, αν ειναι φωτια στο κρεββατι... αν τελειωσε μαζι σου, ποσα σου πηρε... κλπ κλπ κλπ

50 το δωράκι, είναι παθητική μόνο(κατά δήλωση της),φωτιά  δεν θα την έλεγες κιόλας,προσπαθεί πάντως πολύ και πολλές φορές το παρακάνει και δείχνει πολύ ψεύτικο.
για παράδειγμα η Δανάη είναι επίσης πολύ φιλική και σωστή στον τρόπο συμπεριφοράς χωρίς να δείχνει καθόλου ψεύτικη.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
περουκα ειναι 100% ευχαριστω αλλα δεν ειμαι λατρης του ειδους..αν και απο τις φωτο ετσι οπως φαινετε δεν θα την εκοβα για τρανς
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
50 ευρώ, περούκα, χωρίς βυζί, αλλά πάρα πολύ θηλυκιά. Κοριτσάκι. Νομίζεις ότι πηδάς την . . . . . Βουγιουκλάκη. Μόνον για ενεργητικούς συντρόφους.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
50 ευρώ, περούκα, χωρίς βυζί, αλλά πάρα πολύ θηλυκιά. Κοριτσάκι. Νομίζεις ότι πηδάς την . . . . . Βουγιουκλάκη. Μόνον για ενεργητικούς συντρόφους.

Και μετά έγινες παπάρ μιχαήλ!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
μάλλον ο Βόγλης. Της φώναζα δυνατά : ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ !
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
52
Πόντοι
0
που έχει ενεργη αγγελία αυτο το καυλάκι;
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
Νάνσυ

69******
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
52
Πόντοι
0
thanks
αν και ο περισσος δεν βολευει, μαλλον θα την τιμησω καποια στιγμη.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
σόρρυ, δεν το ήξερα

να εξυπηρετήσω τον συναγωνιστή ήθελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom