Νέα

να το κανω το ψυχικό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

golf gti

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
47
Like
17
Πόντοι
0
Φίλε για να λες ότι θα κάνεις ψυχικό δεν ειναικαι κάτι το φοβερό η γυναίκα.Γι συτο άστο από τέτοια γεμίζεις φορτηγό.
 

KINGKARL996

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Σκέψου και κάτι άλλο: Αν γλυκαθεί η κυρία θα θελήσει σίγουρα σχέση, στο υπογράφω!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.886
Like
23.233
Πόντοι
6.056
Είναι που λέτε μια κοπέλα που φαίνεται αγαμητο χρόνια.δεν είναι κάτι σπουδαίο αλλα για να περάσεις όμορφα είναι οκ.πιστεύω πως την εχω εύκολα.το θέμα είναι πως είμαι παντρεμένος και εκείνη μένει κοντά στο σπίτι μου.επίσης γνωριζόμαστε οικογενειακα.θα ήθελα να της προσφερθω σαρκικά αλλά μπορεί εκείνη να θέλει κάτι παραπάνω.τι θα κάνατε στη θέση μου;
οταν λες δεν ειναι “κατι σπουδαιο” για δωσε λιγο φως παραπανω...
σαν αυτη που εχεις στο αβαταρ σου ας πουμε?

να δουμε και το γουστο σου λιγο.... :coffee:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Μόνο μην μετανιώσεις όταν σου φύγουν τα χοντρά τύπε.

Εκεί δεν πληρώνεις και φεύγεις...
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Οντως δυσκολη αποφαση! Πρεπει να σκεφτεις και τα θετικα και τα αρνητικα (και ειδικα στο μετα πηδου εποχη)!
 
OP
OP
maturelover2013

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
καλημερα και καλη χρονια!το πιο ευστοχο σχολιο που διαβασα ηταν πως εκει δεν πληρωνεις και φευγεις.σωστοτατο.κατα τ'αλλα οντως ειναι επικυνδινο σπορ αυτο οχι μονο απο την μερια της αλλα και απο την δικη μου.για σκεψου να κανει κανενα τρελλο γαμησι και μετα να την θελω συνεχεια?απο την αλλη βεβαια μια φορα ζουμε και αν δεν το γλεντησουμε τι θα καταλαβουμε ,τι θα καταντησουμε?πφφφ....αλλα μαλλον θα παραμεινω στα σιγουρα και καμια ταναπου που και που οποτε μου το επιτρεπουν τα οικονομικα μου.αυτα.αλλα ομως το φλερτ ειναι κατι ανωδυνο και ακινδυνο και δεν σκοπευω να το σταματησω .τωρα αν καυλωσει και μου αρπαξει την πουτσα και με εξαναγκασει σε οργασμο σαν τον πασχαλη(στιγμιαιο λαθος)ε,τοτε ειναι βιασμος,οποτε αμαρτιαν ουκ εχω...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
Τυπε το θεμα με τον Πασχαλη δεν ειναι απλο.πρεπει να βρεις και την ιδια βαφη μαλλιων με τη γυναικα σου..ειναι λεπτομερειες που εχουν σημασια :S :S :S
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Γράψτη στα αρχίδια σου. Στο μετάξι γαμάς μουνάκια 20 χρονών με 10 ευρώ και ανώδυνα χωρίς επιπτώσεις. Θα μπλέξεις και θα το μετανοιώσεις το γαμήσι με τη φλόμπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom