Νέα

Να την πάρω ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis-23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 806
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Προχώρα, αλλά να ακολουθείς πιστά τις συμβουλές των μελών  :grin:
 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Και κυρίως τις όποιες γυναικείες συμβουλές μπας και γλιτώσεις κανένα ευρώ αρχηγέ μου  :2funny:
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους

θελω γνωμη διοτι πριν απο 2 - 3 μερες αποφασισα να παω σε στουντιο για να μαθω και να κανω σεξ με γυναικα
διοτι τοσο καιρο ειχα το πανεπιστιμιο δεν ειχα χρονο και μυαλο να ασχολιθω με αυτα .

Βρηκα ενα στουντιο κοντά στο σπιτι μου και εκλεισα ενα ραντεβου με την πουτανα για 3 ωρες, εδωσα 350 ευρω
ολα καλα και τελεια μου τα εδειξε και τα εκανε ολα. Το θέμα ειναι οτι πιασαμε κουβεντα
και της ειπα οτι δεν ειχα ξαναπαει με γυναικα γιατι ντρεπομουν και λογο σχολής - διαβασματος δεν εχω κανει φιλους
και παρεες για να γνωρισω καποια κτλ.
Για να μην τα πόλυλογω αυτη μου ειπε να μην ξαναπαρω τηλεφωνο, να μην ξαναπατησω εκει  και μου εδωσε το κινητο της
και μου ειπε να την παρω τηλεφωνο διοτι μου ειπε οτι θελει να τα πούμε και οτι ειμαι πολυ εμφανισιμος και
κακος τοσα χρονια δεν εκανα σχεση με καποια κοπελα.

Το ερωτημα μου ειναι να την παρω τηλ η θα μπλεξω πουθενα ? Μου εστειλε μυνημα πριν απο λιγο
αλλα δεν ξερω τι να κανω. Απο οτι διαβαζω γενικα οι πορνες
ειναι μπερδεμα και μπορει να σε μπλεξουν σε πολλα πραγματα που μπορει να τρεχεις και δεν θα φτανεις

μην πεφτεις στη παγιδα
 

steffer

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Κατα αρχας σε ευχαριστω που μου απαντας διοτι απο οτι βλεπω οι αλλοι βαζουν φωτογραφιες με φιδια, λες και δεν υπαρχει κοσμος που μπορει να διαβαζε 4 χρόνια και να ηθελε να παρει πτυχιο πρωτα και μετα να γυριζει με γυναικες. Φανταζομαι οτι ολοι εσεις που με κοροιδευετε πηγατε με γυναικα απο τα δεκα ???. Τεσπα εσας απλα σας αγνοω.

Και εγω αυτο φανταζωμαι αλλα ψαξε ψαξε στο ιντερνετ διαβασα για απιστευτα συμβαντα με πουτανες και απλα θελω να κρατησω "πισινη"
της απαντησα στο μνμ της .

καλο θα ηταν στα πανεπιστημια να διδασκεται και λιγη ορθογραφια....σε καθε περιπτωση νομιζω πως το θεμα σου ειναι τρολλ,κατι που δε σε νοιαζει σαφως κ μενα δε μου πεφτει λογος,την γνωμη μου λεω,η οποια ειναι... αντρας 23 χρονων εμφανισημος παρθενος δεν υπαρχει
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
καλο θα ηταν στα πανεπιστημια να διδασκεται και λιγη ορθογραφια....σε καθε περιπτωση νομιζω πως το θεμα σου ειναι τρολλ,κατι που δε σε νοιαζει σαφως κ μενα δε μου πεφτει λογος,την γνωμη μου λεω,η οποια ειναι... αντρας 23 χρονων εμφανισημος παρθενος δεν υπαρχει
εαν η ιστορια εχει οπως λεει εμενα μ μυριζει μαλακια εκ μερους της πουτανας στην καλυτερη περιπτωση να του μασησει χρημα στη χειροτερη δεν 3ερω
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.855
Πόντοι
1.406
καλησπερα σε ολους

θελω γνωμη διοτι πριν απο 2 - 3 μερες αποφασισα να παω σε στουντιο για να μαθω και να κανω σεξ με γυναικα
διοτι τοσο καιρο ειχα το πανεπιστιμιο δεν ειχα χρονο και μυαλο να ασχολιθω με αυτα .

Βρηκα ενα στουντιο κοντά στο σπιτι μου και εκλεισα ενα ραντεβου με την πουτανα για 3 ωρες, εδωσα 350 ευρω
ολα καλα και τελεια μου τα εδειξε και τα εκανε ολα. Το θέμα ειναι οτι πιασαμε κουβεντα
και της ειπα οτι δεν ειχα ξαναπαει με γυναικα γιατι ντρεπομουν και λογο σχολής - διαβασματος δεν εχω κανει φιλους
και παρεες για να γνωρισω καποια κτλ.
Για να μην τα πόλυλογω αυτη μου ειπε να μην ξαναπαρω τηλεφωνο, να μην ξαναπατησω εκει  και μου εδωσε το κινητο της
και μου ειπε να την παρω τηλεφωνο διοτι μου ειπε οτι θελει να τα πούμε και οτι ειμαι πολυ εμφανισιμος και
κακος τοσα χρονια δεν εκανα σχεση με καποια κοπελα.

Το ερωτημα μου ειναι να την παρω τηλ η θα μπλεξω πουθενα ? Μου εστειλε μυνημα πριν απο λιγο
αλλα δεν ξερω τι να κανω. Απο οτι διαβαζω γενικα οι πορνες
ειναι μπερδεμα και μπορει να σε μπλεξουν σε πολλα πραγματα που μπορει να τρεχεις και δεν θα φτανεις
..Πηγαινε την για καμπινγκ και μη μασας!!1(κυριακη κοντη γιορτη)
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
655
Like
254
Πόντοι
26
Διαισθάνομαι ότι αυτό το thread έχει πολύ ψωμί!
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Πήγενε να γαμήσεις ρε ψυχάκια παρθένε! Άκου έμεινε παρθένος γιατί διάβαζε! :idiot: χαχαχα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

Ο κοσμοs εχει  ερωτηματα 
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον αφου αλλαξαμε 2 - 3 μνμτα την πηρα τηλεφωνο αφου μιλησαμε αρκετη ωρα της προτεινα να βγουμε σημερα και μου ειπε οτι πληρωνεται ο κοσμος αυτην και την επομενη εβδομαδα και πνιγεται στην δουλεια , κλεισαμε ομως ραντευου για να βγουμε το σαββατο το βραδυ μετα τις 10 .

Περιμενω πως και πως το Σαββατο για να δω πως θα παει , παντος στο τηλεφωνο φαινεται πολυ καλο κοριτσι και δεν χρειαζεται να εχω ενδιασμους.

*Βασικα ενα μεγαλο μπραβο διοτι αυτο το σαιτ ειναι παραδεισος , εχει ολα τα αντρικα θεματα ! Και βλεπω οτι ολα τα μελη αποκαλουνται συναγωνιστες η τυποι και γενικα υπαρχει φιλικο κλιμα.
 

Επισκέπτης
Λοιπον αφου αλλαξαμε 2 - 3 μνμτα την πηρα τηλεφωνο αφου μιλησαμε αρκετη ωρα της προτεινα να βγουμε σημερα και μου ειπε οτι πληρωνεται ο κοσμος αυτην και την επομενη εβδομαδα και πνιγεται στην δουλεια , κλεισαμε ομως ραντευου για να βγουμε το σαββατο το βραδυ μετα τις 10 .

Περιμενω πως και πως το Σαββατο για να δω πως θα παει , παντος στο τηλεφωνο φαινεται πολυ καλο κοριτσι και δεν χρειαζεται να εχω ενδιασμους.

*Βασικα ενα μεγαλο μπραβο διοτι αυτο το σαιτ ειναι παραδεισος , εχει ολα τα αντρικα θεματα ! Και βλεπω οτι ολα τα μελη αποκαλουνται συναγωνιστες η τυποι και γενικα υπαρχει φιλικο κλιμα.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ναι πολεμαμε στα ιδια χαρακωματα....Ειμαστε συναγωνιστεs
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Λοιπον αφου αλλαξαμε 2 - 3 μνμτα την πηρα τηλεφωνο αφου μιλησαμε αρκετη ωρα της προτεινα να βγουμε σημερα και μου ειπε οτι πληρωνεται ο κοσμος αυτην και την επομενη εβδομαδα και πνιγεται στην δουλεια , κλεισαμε ομως ραντευου για να βγουμε το σαββατο το βραδυ μετα τις 10 .

Περιμενω πως και πως το Σαββατο για να δω πως θα παει , παντος στο τηλεφωνο φαινεται πολυ καλο κοριτσι και δεν χρειαζεται να εχω ενδιασμους.

*Βασικα ενα μεγαλο μπραβο διοτι αυτο το σαιτ ειναι παραδεισος , εχει ολα τα αντρικα θεματα ! Και βλεπω οτι ολα τα μελη αποκαλουνται συναγωνιστες η τυποι και γενικα υπαρχει φιλικο κλιμα.

παντως οχι παντος......στο τηλεφωνο δεν φαινεται.....ακουγεται....καλο κοριτσι....χαχαχα καλα στεφανα
καλως ηρθε το δολλαριο.....ζει ο σακελλαριος η αναστηθηκε?
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Να προσεξεις μην σε χαλασει και μετα τρεχουμε να σε βοηθησουμε συναισθηματικα!
;)
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
dumb-and-dumber-movie-image-jim-carrey-slice.jpg


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Λοιπον αφου αλλαξαμε 2 - 3 μνμτα την πηρα τηλεφωνο αφου μιλησαμε αρκετη ωρα της προτεινα να βγουμε σημερα και μου ειπε οτι πληρωνεται ο κοσμος αυτην και την επομενη εβδομαδα και πνιγεται στην δουλεια , κλεισαμε ομως ραντευου για να βγουμε το σαββατο το βραδυ μετα τις 10 .

Περιμενω πως και πως το Σαββατο για να δω πως θα παει , παντος στο τηλεφωνο φαινεται πολυ καλο κοριτσι και δεν χρειαζεται να εχω ενδιασμους.

*Βασικα ενα μεγαλο μπραβο διοτι αυτο το σαιτ ειναι παραδεισος , εχει ολα τα αντρικα θεματα ! Και βλεπω οτι ολα τα μελη αποκαλουνται συναγωνιστες η τυποι και γενικα υπαρχει φιλικο κλιμα.

Έχω φίλο που καβλάντιζε με μία πουτάνα από την Ρωσία εκτός δουλειάς φυσικά μικρέ..
Πολύ καλό παιδί..
Σου εύχομαι να περάσεις καλά και να αποκτήσεις όσο το δυνατόν περισσότερες εμπειρίες έστω και τώρα  :sunglasses: :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
καλησπερα σε ολους

θελω γνωμη διοτι πριν απο 2 - 3 μερες αποφασισα να παω σε στουντιο για να μαθω και να κανω σεξ με γυναικα
διοτι τοσο καιρο ειχα το πανεπιστιμιο δεν ειχα χρονο και μυαλο να ασχολιθω με αυτα .

Βρηκα ενα στουντιο κοντά στο σπιτι μου και εκλεισα ενα ραντεβου με την πουτανα για 3 ωρες, εδωσα 350 ευρω
ολα καλα και τελεια μου τα εδειξε και τα εκανε ολα. Το θέμα ειναι οτι πιασαμε κουβεντα
και της ειπα οτι δεν ειχα ξαναπαει με γυναικα γιατι ντρεπομουν και λογο σχολής - διαβασματος δεν εχω κανει φιλους
και παρεες για να γνωρισω καποια κτλ.
Για να μην τα πόλυλογω αυτη μου ειπε να μην ξαναπαρω τηλεφωνο, να μην ξαναπατησω εκει  και μου εδωσε το κινητο της
και μου ειπε να την παρω τηλεφωνο διοτι μου ειπε οτι θελει να τα πούμε και οτι ειμαι πολυ εμφανισιμος και
κακος τοσα χρονια δεν εκανα σχεση με καποια κοπελα.

Το ερωτημα μου ειναι να την παρω τηλ η θα μπλεξω πουθενα ? Μου εστειλε μυνημα πριν απο λιγο
αλλα δεν ξερω τι να κανω. Απο οτι διαβαζω γενικα οι πορνες
ειναι μπερδεμα και μπορει να σε μπλεξουν σε πολλα πραγματα που μπορει να τρεχεις και δεν θα φτανεις
Μονο για χρημα να φοβασε...κατι αλλο δεν παιζει να σου κανει...Εσυ πες οτι δεν σου δινουν οι γονεις λεφτα κτλ...αν συνεχισι μαζι σου σε θελει αλλιως ξεχνα την...εκτος αν σου δινουν γερο χαρτζηλικι οποτε συνεχισε οσο αντεχει η τσεπη τον γονιον σου τυπε μου  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom