Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 345K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 439 32,4%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 658 48,6%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 257 19,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.354
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.456
Πόντοι
3.656
Δεν υπάρχει άντρας οβερ 45 που να μην παραβιασθη η πρωκτική του οπή....αν υπάρχει είναι ένας ανεύθυνος που δεν υποβάλλεται σε δακτυλική εξέταση προστάτου που κυριολεκτικά σώζει ζωες
μη εξ ιδίων τα αλλότρια κρίνεις, είπαν οι πρόγονοι
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.407
Like
13.632
Πόντοι
3.506
Ένας τσάτσος που έπιασα συζήτηση μαζί του στην απόγευματινη στούντιοτσαρκα μου με πανικόβαλε παίδες.
Του είπα την ιστορία μου και μου είπε πως έχω πάρει το δρόμο χωρίς επιστροφή.
Τον ρώτησα αν μπορώ να γυρίσω πίσω και μου είπε
"Δεν κατάλαβες...ΜΟΝΟ πίσω θα γυρίζεις από δω και πέρα"
Με ζώνουν τα φίδια συναγωνιστές μου
:mrs-help:
Τα φιδια γενικα ειναι ακινδυνα.
Εξαιρουνται τα ανακοντα
:alivedick:
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.512
Like
6.393
Πόντοι
1.056
μη εξ ιδίων τα αλλότρια κρίνεις, είπαν οι πρόγονοι
Τι εξ ιδίων ρε τυπε ...δεν υπάρχει σοβαρός άνδρας άνω των 45 που δεν κάνει ετησίως αυτή την εξέταση...καλύτερα " μαγαρισμενος " που λένε και οι επιστήμονες του bou εδώ παρά στον άλλο κόσμο ...εγώ ακολουθώ την σοφία του Ραπτόπουλου " τι να κάνουμε άμα έχετε προβλήμα με το κωλοδάχτυλο ...τα παράπονα σας στην φύση που έβαλε τον προστάτη εκεί "
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.238
Πόντοι
206
Τι εξ ιδίων ρε τυπε ...δεν υπάρχει σοβαρός άνδρας άνω των 45 που δεν κάνει ετησίως αυτή την εξέταση...καλύτερα " μαγαρισμενος " που λένε και οι επιστήμονες του bou εδώ παρά στον άλλο κόσμο ...εγώ ακολουθώ την σοφία του Ραπτόπουλου " τι να κάνουμε άμα έχετε προβλήμα με το κωλοδάχτυλο ...τα παράπονα σας στην φύση που έβαλε τον προστάτη εκεί "
Δε μας πειθεις
Και η πουτανα χιλιες δικαιολογιες εχει γιατι γαμιεται ετσι και ο πουστης γιατι του βαζουν κωλοδαχτυλο :2funny:
Η φυση μια χαρα λειτουργει και δεν απαιτει κανενα κωλοδαχτυλο οπως και δε χρειαζοντουσαν οι ανθρωποι τοσα χρονια
Τωρα αν εσενα σου αρεσει αυτο ειναι αλλο θεμα
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.512
Like
6.393
Πόντοι
1.056
Δε μας πειθεις
Και η πουτανα χιλιες δικαιολογιες εχει γιατι γαμιεται ετσι και ο πουστης γιατι του βαζουν κωλοδαχτυλο :2funny:
Η φυση μια χαρα λειτουργει και δεν απαιτει κανενα κωλοδαχτυλο οπως και δε χρειαζοντουσαν οι ανθρωποι τοσα χρονια
Τωρα αν εσενα σου αρεσει αυτο ειναι αλλο θεμα
Καλά τυπε ...με αυτά τα μυαλά θα ξυπνήσεις ένα πρωί ...δεν θα μπορείς να κατουρήσεις γιατί ο προστάτης σου θα χει γινει σαν πορτοκάλι και τοτε θα ψάχνεις ανδρολογο να στον ψηλαφισει ( μάντεψε από πού -αφου δεν υπάρχει άλλη οδός προσέγγισης για φυσική εξέταση )
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
455
Κριτικές
26
Like
1.354
Πόντοι
1.011
Δεν υπάρχει άντρας οβερ 45 που να μην παραβιασθη η πρωκτική του οπή....αν υπάρχει είναι ένας ανεύθυνος που δεν υποβάλλεται σε δακτυλική εξέταση προστάτου που κυριολεκτικά σώζει ζωες
Ισχύει, αλλά ο γιατρός δεν θα σε προσέξει και θα πονέσεις. Δεν είναι το ίδιο.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
.
Και που ξερει ο τσατσος ρε φίλε.
Κοιτα να δεις ενας πουστης 100% αχρειστευει εντελως το πουτσο και δουλευει πισω πορτα καθαρα,εννοω δεν καυλωνει πουτσα απο κωλο,απλα τρωει κωλο και ευχαριστιεται χωρις να καυλωσει η να χυσει.
Αν δεις τσόντες βλεπεις μελατους πουτσους και να τρωνε πουτσο κώλο.
Τώρα οσοι καυλωνουν και χυνουν ανετα μπορει να το πανε και μπαι φαση,κοιτα π.χ τρανσακια να αλλαξοκωλιαζονται.
Θελω να πω πουστης 100% δεν καυλωνει δεν γαμαει μονο γαμιεται
Ειναι ειδικος οπως μου ειπε σε κωλοτρυπες.
Καποτε ετσι τον διακορευσαν και τωρα η κωλοτρυπιδα του αν δε ρουφηξει καυλι για μια βδομαδα αρρωσταινει.
Ετσι μου ειπε.
Αλλωστε ειναι και αυτος πουστρώνει(πουστρόνι) τα κρεβάτια και μου ειπε πως αν βρει κανένα χυμένο το γλύφει λαίμαργα.
Δε θα θελα να καταλήξω έτσι.
Πρέπει να πάρω δραστικά μέτρα τώρα που είναι νωρίς,πριν η σούφρα μου αρχίζει να ζητάει δάχτυλο ξανά
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Το θέμα είναι καθαρά προσωπικό αν σου αρέσει να σου καρφώνει κολοδαχτυλο η γυναίκα και δεν έχει να κάνει ούτε με το αν είσαι στρέιτ ούτε γκέι.Για μένα γκέι είναι αυτός που ο εγκέφαλος του είναι η γκέι και όχι η παραβίαση της κωλοτρυπιδας του δια του δαχτύλου η οποίου αλλά μέσου δεν τον καθιστά γκέι. Όταν ερωτεύεσαι άντρες και πας σπίτι σου και τον παίζεις για αυτούς τότε το μυαλό σου και η ψυχή σου είναι γκέι. Το να πειραματίζεται με την γυναίκα σου σε νέα πράγματα όπως να σου καρφώσει ένα κωλοδάχτυλο με μανικιούρ δεν θα σε κάνει ούτε κομμωτή ούτε να αρχίσεις τις πίπες την άλλη μέρα ούτε να κυκλοφορείς με ροζ στρινγακι την άλλη μερα.
Πολύ μεγάλη ιδέα έχετε για την κωλοτρυπιδας σας μερικοί και νομίζετε μόνο εσείς έχετε κωλοτρυπιδα . Αν έχετε συνδέσει τον ανδρισμό σας με αυτή τότε μάλλον δεν έχετε να επειδειξεται τπτ άλλο που να αποδεικνύει τον ανδρισμό σας. Εξάλλου η τρύπας ξεσκίζεται καθημερινά με τις χοντρές κουραδες που πετάτε οπότε κουλαρετε λίγο.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
888
Κριτικές
48
Like
4.621
Πόντοι
2.836
μόνο ο ανδρολόγος έχει παραβιάσει τον σφιγκτήρα μου (μπρρ, σκιάζομαι μόνο που το λέω).
Μια κοπέλα μου έγλειψε την φρεσκοπλυμένη κωλοτρυπίδα και μάλιστα επέμεινε αρκετά. Ωραία ήταν.
Μια άλλη πήγε να μου βάλει δάχτυλο με καπότα. Τη σταμάτησα ευγενικά λέγοντας ότι είμαι παρθένος από πίσω :P
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.637
Κριτικές
29
Like
7.133
Πόντοι
3.886
μόνο ο ανδρολόγος έχει παραβιάσει τον σφιγκτήρα μου (μπρρ, σκιάζομαι μόνο που το λέω).
Μια κοπέλα μου έγλειψε την φρεσκοπλυμένη κωλοτρυπίδα και μάλιστα επέμεινε αρκετά. Ωραία ήταν.
Μια άλλη πήγε να μου βάλει δάχτυλο με καπότα. Τη σταμάτησα ευγενικά λέγοντας ότι είμαι παρθένος από πίσω :P
Φέρτην σε εμάς αυτήν...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
Ειναι γκει ρε φιλε γι αυτο.
Εσυ φοβασαι μην είσαι γκει,αλλα οπως σου ειπα πολλοι εχουν παει σε ψυχιατρο και σε ποσοστο 99,9% ειναι ολοι στρειτ με τον φοβο του γκέι.
Π.χ στο δρομο κοιτας αντρες η γυναικες?τι σου αρεσει απο τα δυο
Γυναικες φιλε.Ξεκαθαρα.
Ειμαι πορωμενος με το μουνι.
Απλα εχω ακουσει θεωριες οτι η ομοφυλοφιλια καμμοα φορα ειναι κρυμμενη στα εγκατα της ψυχης μας.
Κι ανυσηχησα λιγο με την προσφατη πρωκτικη ανασκαφη της μασατζους.
Ειπα "εχει γουστο"αλλα πηγα και γαμησα σε στουντιο μετα και ηταν ολα καλα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
μόνο ο ανδρολόγος έχει παραβιάσει τον σφιγκτήρα μου (μπρρ, σκιάζομαι μόνο που το λέω).
Μια κοπέλα μου έγλειψε την φρεσκοπλυμένη κωλοτρυπίδα και μάλιστα επέμεινε αρκετά. Ωραία ήταν.
Μια άλλη πήγε να μου βάλει δάχτυλο με καπότα. Τη σταμάτησα ευγενικά λέγοντας ότι είμαι παρθένος από πίσω :P
Ειχα παει σε ανδρολογο καποτε και μου εκανε εξεταση στον προστατη.
Απο τοτε ο ανδρολογος μου εκανε αναπαντητες 3 το πρωι δεν καταλαβα ποτε γιατι
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
888
Κριτικές
48
Like
4.621
Πόντοι
2.836
Γυναικες φιλε.Ξεκαθαρα.
Ειμαι πορωμενος με το μουνι.
Απλα εχω ακουσει θεωριες οτι η ομοφυλοφιλια καμμοα φορα ειναι κρυμμενη στα εγκατα της ψυχης μας.
Κι ανυσηχησα λιγο με την προσφατη πρωκτικη ανασκαφη της μασατζους.
Ειπα "εχει γουστο"αλλα πηγα και γαμησα σε στουντιο μετα και ηταν ολα καλα
'ντάξει, με μια φορά δεν γίνεται μπούστης κανείς.
Και είναι θέμα ποσοστών, μπορεί κανείς μας να μην είναι 100% στρέιτ.
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
OK, να σας γράψω και εγώ την εμπειρία και τις προτιμήσεις μου...

Τρελαίνομαι για butt plugs και στραπόν. Όχι για κάθε μέρα. Ανάλογα με την φάση που είμαι, το ζητάω περίπου μια φορά το μήνα. Μου γεννιέται η αίσθηση ότι το έχω ανάγκη, και τότε το απολαμβάνω πάρα πολύ, σαν να ξεμπουκώνει όλο το σύστημα. Όπως εύκολα αντιλαμβάνεστε, οι περισσότερες κοπέλες αρνούνται να το κάνουν, προβληματίζονται, αναρωτιούνται, ίσως αισθανθούν και οι ίδιες βρώμικες. Ελάχιστες μη επαγγελματίες είναι αυτές που το κάνουν και ακόμα πιο λίγες το απολαμβάνουν.

Οι άντρες δεν μου αρέσουν, δεν μου βγαίνει καθόλου. Είχα αρκετές φορές την ευκαιρία να κάνω κάτι με άντρα σε τελείως ασφαλές περιβάλλον όπου δεν θα το μάθαινε κανένας, και δεν κινδύνευα να κολλήσω ΣΜΝ. Σώματα και πούτσες σαν να βλέπεις γλυπτά αγάλματα. Δεν μου βγήκε καθόλου, ακόμα και υπο την επήρεια πολύ αλκοολ. Μόνο και μόνο η μυρωδιά αντρικού σώματος με απωθεί.

Τις γυναίκες τις λατρεύω. Θεωρώ ότι η ευτυχία όλου του κόσμου βρίσκεται ανάμεσα στα πόδια μιας γυναίκας που γουστάρεις, είτε έχεις το κεφάλι σου είτε έχεις το πουλί σου εκεί. Να γεύεσαι τους χυμούς και τις ευωδίες της.

'Εντονα υποτακτικές τάσεις δεν έχω. Δεν μου αρέσει να γλύφω πατούσες, να μου βάζουν λουράκι κτλ.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.990
Κριτικές
4
Like
7.069
Πόντοι
1.336
Μαγκες βρειτε μια γυναικα στα κυβικα σας και ερωτευτειται και ολα θα ερθουν στη θεση τους.
Ξερω οτι με τις Ελεεινιδες ειναι δυσκολο αλλα υπαρχουν και οι ξενες. Ειδικα τωρα με τους πολεμους , μιλιουνια
Αν το σεξ δε συνδεεται με τα αισθηματα , χρονο με το χρονο θα δοκιμαζετε καινουργιες ποικιλιες και η κατρακυλα δε θα μαζευεται
Το δυσκολο συνηθως ειναι το πιο ωραιο
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Μαγκες βρειτε μια γυναικα στα κυβικα σας και ερωτευτειται και ολα θα ερθουν στη θεση τους.
Ξερω οτι με τις Ελεεινιδες ειναι δυσκολο αλλα υπαρχουν και οι ξενες. Ειδικα τωρα με τους πολεμους , μιλιουνια
Αν το σεξ δε συνδεεται με τα αισθηματα , χρονο με το χρονο θα δοκιμαζετε καινουργιες ποικιλιες και η κατρακυλα δε θα μαζευεται
Το δυσκολο συνηθως ειναι το πιο ωραιο
Θες να εξηγήσεις λίγο καλύτερα αυτό που έγραψες;
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
μόνο ο ανδρολόγος έχει παραβιάσει τον σφιγκτήρα μου (μπρρ, σκιάζομαι μόνο που το λέω).
Μια κοπέλα μου έγλειψε την φρεσκοπλυμένη κωλοτρυπίδα και μάλιστα επέμεινε αρκετά. Ωραία ήταν.
Μια άλλη πήγε να μου βάλει δάχτυλο με καπότα. Τη σταμάτησα ευγενικά λέγοντας ότι είμαι παρθένος από πίσω :P
Δεν ξέρεις τι έχασες.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
888
Κριτικές
48
Like
4.621
Πόντοι
2.836
Μαγκες βρειτε μια γυναικα στα κυβικα σας και ερωτευτειται και ολα θα ερθουν στη θεση τους.
Ξερω οτι με τις Ελεεινιδες ειναι δυσκολο αλλα υπαρχουν και οι ξενες. Ειδικα τωρα με τους πολεμους , μιλιουνια
Αν το σεξ δε συνδεεται με τα αισθηματα , χρονο με το χρονο θα δοκιμαζετε καινουργιες ποικιλιες και η κατρακυλα δε θα μαζευεται
Το δυσκολο συνηθως ειναι το πιο ωραιο
Ο έρωτας είναι για τα πιτσιρίκια.
Εμείς οι πορνογεροι θέλουμε σεξ:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom