Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 350K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 442 32,4%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 663 48,6%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 260 19,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.365

katerina87

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
εμενα παντως μου αρεσει να το κανω στον παρτενερ μου  :)
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Μιά τραβεστί μου είχε πει για έναν μόνιμο παθητικό πελάτη της, τον οποίο είχε εισαγάγει η γυναίκα του στο σύστημα "πίπα - δάκτυλο".
 

Επισκέπτης
δεν εχω προσπαθησει ποτεεε να το κανω! ιιου!

αλλα και κανεις νομιζω δεν ηθελε, οταν το ελεγα για πλακα..
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
αυτα δεν λεγονται ρε συ,πας σιγα σιγα και το κανεις.Μεχρι εκει καμια φορα καλα ειναι.Αλλα καμια φορα,αλλες φορες παλι δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ.Δεν ξερω πως λειτουργει το ανθρωπινο σωμα,ειναι πολυ πολυπλοκο τελικα.Μου τη σπαει ομως που πολλες κοπελες μου εχουν αρνηθει εστω και δαχτυλο να τους βαλω,που λογος για πρωκτικο...Σιγα καλε,ενα δαχτυλακι ειπαμε,δεν εχω και τα δακτυλα του Τουρκου που ειχε η Λαμπιρη προχθες που ειναι σκεπαρνια..
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
αυτα δεν λεγονται ρε συ,[glow=red,2,300]πας σιγα σιγα και το κανεις[/glow].Μεχρι εκει καμια φορα καλα ειναι.Αλλα καμια φορα,αλλες φορες παλι δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ.Δεν ξερω πως λειτουργει το ανθρωπινο σωμα,ειναι πολυ πολυπλοκο τελικα.Μου τη σπαει ομως που πολλες κοπελες μου εχουν αρνηθει εστω και δαχτυλο να τους βαλω,που λογος για πρωκτικο...[glow=red,2,300]Σιγα καλε,ενα δαχτυλακι ειπαμε[/glow],δεν εχω και τα δακτυλα του Τουρκου που ειχε η Λαμπιρη προχθες που ειναι σκεπαρνια..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γαμώ τα post λέμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
ειναι βγαλμενο απο τη ζωη δυστυχως,,ασε Νωντα θα τα φτιαξω με μαυρη μαλλον γιατι σε ζηλεψα!
:grin: :grin: :2funny:
 

katerina87

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
με τπτ ετσι!δε θα το δεχοταν κ ο ιδιος..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παντως πολυ γελιο ριξανε...... :grin: :grin: :grin:
 

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Τι γνώμη έχετε για το κωλοδάχτυλο??
Το έχετε δοκιμάσει, αν ναι γιατί, αν όχι γιατί??
Αν ναι, πώς αισθανθήκατε??

Οι γυναίκες : Πώς σας ακούγεται κάτι τέτοιο??

Εγώ το δοκίμασα σήμερα πρώτη φορά σε ένα συμπαθητικό στούντιο και δεν είδα να είναι και τίποτα ιδιαίτερο, όχι ότι το μετάνιωσα κιόλας. Το έχα ξαναζητήσει μια-δυο φορές σε πουτάνες, αλλά τύχαινε η κοπέλα να μην θέλει, η σημερινή δεν είχε πρόβλημα.

Αν και μου είπε η κοπέλα "Αν αρχίσεις να πονάς πες μου", εγώ τίποτα!!
Σε μια στιγμή που μου έπαιρνε πίπα και ταυτόχρονα μου έβαζε και κωλοδάχτυλο, πιο πολύ ηδονή ένιωθα από την πίπα!! Μήπως παίζει ρόλο ο τρόπος-τεχνική που μου το έκανε??

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
16
οχι δεν παιζει ρόλο η τεχνική, ρόλο παίζει οτι όλοι οι άντρες ερεθίζονται απο το παιχνίδι στον πρωκτό.Δεν είναι κάτι άσχημο κι ούτε κατι για το οποίο μπορεις να ντρέπεσαι, πιστεύω οτι είνα ένα απο τα πιο ερεθιστικότερα κομμάτια, άνετα θα το έκανα στον εκάστοτε σύντροφο μου, απ' οτι μου έχουν πει πολλοί gay φίλοι μου μεγαλύτερη ικανοποίηση δεν υπάρχει, είναι 10 φορές πιο έντονος ο οργασμός λόγω του προστάτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom