Νέα

Μύκονος - Στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xenitemenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.736
Κριτικές
15
Like
11.388
Πόντοι
3.846
Υπάρχει τίποτα δοκιμασμένο στο νησί ;
Παίζει να πάω για λίγες μέρες και αναρωτιέμαι πού μπορώ να βρω κάποιο μέρος με κυρίως ξένες κοπέλες και ηλικίες μέχρι 30 χρόνων.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.168
Πόντοι
3.556
Τι μα βρεις στο πουστονησι βρε αδελφε; Ενα μεγαλο μπουρδελο ειναι απο μονο του.
:vomit::::vomit:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πηγαινε στο santaanna, beachbar
Εχει πολλες freelancers, αν εχεις λιγακι εμπειρο ματι θα τις ξεχωρισεις
Δεν ειναι κωλαδικο απλα μαζευει πολλες βιζιτες
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.736
Κριτικές
15
Like
11.388
Πόντοι
3.846
Δεν έχω χρόνο για ψήσιμο τυπαδες μου.
Για αυτό ψάχνω κάτι σε σπίτι. Να πάω, να διαλέξω, να σπρώξω και να φύγω.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δεν έχω χρόνο για ψήσιμο τυπαδες μου.
Για αυτό ψάχνω κάτι σε σπίτι. Να πάω, να διαλέξω, να σπρώξω και να φύγω.





Πηγαινε μεσω Αθηνας τοτε, ριξε ενα φυλης και πηγαινε μετα Μυκονο
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.736
Κριτικές
15
Like
11.388
Πόντοι
3.846
Δηλαδή μου λέτε ότι δεν υπάρχει τίποτα εκεί.
Περίεργο γιατί στην Ρόδο είχε πολλά στούντιο και μάλιστα μέσα στην παλιά πόλη.

Αθήνα δεν θα κάτσω πολύ γιατί γενικά έχω κάποια ταξιδάκια να κάνω και πιο πολύ χρόνο θα είμαι εκτός Αθήνας.
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Δεν έχω χρόνο για ψήσιμο τυπαδες μου.
Για αυτό ψάχνω κάτι σε σπίτι. Να πάω, να διαλέξω, να σπρώξω και να φύγω.


τι είσαι ρε τύπε και δεν έχεις χρόνο για ψήσιμο, εφοπλιστής? από τις πίπες που λες για δημόσιο υπάλληλο στο πρωτόκολλο σε κόβω....με τέτοια μυαλά καλά κάνεις και δεν πας στο santaanna...θα κάνεις πέσιμο στη μοναδική που δεν θα είναι βίζιτα και θα φας χυλόπιτα στην καλύτερη....αν δεν είναι η γκόμενα του αφεντικού....
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.736
Κριτικές
15
Like
11.388
Πόντοι
3.846
Δεν έχω χρόνο για ψήσιμο τυπαδες μου.
Για αυτό ψάχνω κάτι σε σπίτι. Να πάω, να διαλέξω, να σπρώξω και να φύγω.


τι είσαι ρε τύπε και δεν έχεις χρόνο για ψήσιμο, εφοπλιστής? από τις πίπες που λες για δημόσιο υπάλληλο στο πρωτόκολλο σε κόβω....με τέτοια μυαλά καλά κάνεις και δεν πας στο santaanna...θα κάνεις πέσιμο στη μοναδική που δεν θα είναι βίζιτα και θα φας χυλόπιτα στην καλύτερη....αν δεν είναι η γκόμενα του αφεντικού....
Τις πίπες κράτα τες για το στόμα σου. Να μιλάς καλύτερα για άτομα που δεν ξέρεις.

Και δεν θα σου δώσω λογαριασμό γιατί δεν έχω χρόνο, ούτε ζήτησα την γνώμη του κοινού για το πώς θα κάνω διαχείρηση του χρόνου μου στις διακοπές μου.
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
Δεν έχω χρόνο για ψήσιμο τυπαδες μου.
Για αυτό ψάχνω κάτι σε σπίτι. Να πάω, να διαλέξω, να σπρώξω και να φύγω.


τι είσαι ρε τύπε και δεν έχεις χρόνο για ψήσιμο, εφοπλιστής? από τις πίπες που λες για δημόσιο υπάλληλο στο πρωτόκολλο σε κόβω....με τέτοια μυαλά καλά κάνεις και δεν πας στο santaanna...θα κάνεις πέσιμο στη μοναδική που δεν θα είναι βίζιτα και θα φας χυλόπιτα στην καλύτερη....αν δεν είναι η γκόμενα του αφεντικού....
Τις πίπες κράτα τες για το στόμα σου. Να μιλάς καλύτερα για άτομα που δεν ξέρεις.

Και δεν θα σου δώσω λογαριασμό γιατί δεν έχω χρόνο, ούτε ζήτησα την γνώμη του κοινού για το πώς θα κάνω διαχείρηση του χρόνου μου στις διακοπές μου.


ρε μήπως δουλεύεις σεζόν σε κανά ξενοδοχείο ή εστιατόριο από αυτά που βάζουν τους εργαζόμενους να μένουν σε container και δεν έχεις χρόνο γιατί δε σου δίνουν ρεπό? πες λεπτομέρειες γιατί τα λεγόμενα σου δεν βοηθάνε να σου δώσουμε συμβουλή
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
ρε μήπως δουλεύεις σεζόν σε κανά ξενοδοχείο ή εστιατόριο από αυτά που βάζουν τους εργαζόμενους να μένουν σε container και δεν έχεις χρόνο γιατί δε σου δίνουν ρεπό? πες λεπτομέρειες γιατί τα λεγόμενα σου δεν βοηθάνε να σου δώσουμε συμβουλή

ή δουλεύει στον εοδυ πως σκατά λέγεται αυτή η μαλακία που πάνε κάθε λίγο και λιγάκι να τεστάρουνε κόσμο/κλείσουνε μαγαζιά και πάνε από νησί σε νησί... :wink:
(για να δείτε τι μαθαίνεις αν τρως πούτσες και καταπίνεις χύσια)
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.736
Κριτικές
15
Like
11.388
Πόντοι
3.846
Δεν έχω χρόνο για ψήσιμο τυπαδες μου.
Για αυτό ψάχνω κάτι σε σπίτι. Να πάω, να διαλέξω, να σπρώξω και να φύγω.


τι είσαι ρε τύπε και δεν έχεις χρόνο για ψήσιμο, εφοπλιστής? από τις πίπες που λες για δημόσιο υπάλληλο στο πρωτόκολλο σε κόβω....με τέτοια μυαλά καλά κάνεις και δεν πας στο santaanna...θα κάνεις πέσιμο στη μοναδική που δεν θα είναι βίζιτα και θα φας χυλόπιτα στην καλύτερη....αν δεν είναι η γκόμενα του αφεντικού....
Τις πίπες κράτα τες για το στόμα σου. Να μιλάς καλύτερα για άτομα που δεν ξέρεις.

Και δεν θα σου δώσω λογαριασμό γιατί δεν έχω χρόνο, ούτε ζήτησα την γνώμη του κοινού για το πώς θα κάνω διαχείρηση του χρόνου μου στις διακοπές μου.


ρε μήπως δουλεύεις σεζόν σε κανά ξενοδοχείο ή εστιατόριο από αυτά που βάζουν τους εργαζόμενους να μένουν σε container και δεν έχεις χρόνο γιατί δε σου δίνουν ρεπό? πες λεπτομέρειες γιατί τα λεγόμενα σου δεν βοηθάνε να σου δώσουμε συμβουλή
Σου χαλάω τα όνειρα Ελληναρά, αλλά δεν δουλεύω καν Ελλάδα εδώ και πολλά χρόνια. Η περιορισμένη αντίληψη σου δεν φτάνει όχι για συμβουλή σε άλλους, ίσως σε δυσκολεύει ακόμα και να καταλάβεις τα γραφόμενα των άλλων σε ένα μπουρδελοφόρουμ.

Πέρνα μια βόλτα απο το θέμα Εργασίας στο εξωτερικό αν θες να δεις πού είμαι και πόσα παίρνω. Οι διακοπές μου το καλοκαίρι είναι 2 βδομάδες σε νησιά στην Ελλάδα. 4-5 μέρες θα κάτσω Μύκονο. Τον υπόλοιπο χρόνο περνάω άλλες 10 μέρες σίγουρα σε τουλάχιστον 2-3 άλλες χώρες του εξωτερικού. Οκ σε κάλυψα τώρα για το αν έχω χρόνο ή όχι γενικά; Δεν έχει νόημα να το αναλύουμε άλλο.

Εσύ πόσο πήγες (αν πήγες) διακοπές; :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vagma

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom