Νέα

Μύκητες και σεξουαλικές επαφές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tas33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παιδες ψηλο ακυρο λιγο αλλα εβγαλα μια κυστη κατω στο οργανο  και τρεχω τωρα μπορει καποιος να μου δωσει εναν γαμημενο τροπο ωστε να κανω την επεμβαση οσο πιο συντομα γινετε???
τι συμβουλη για επεμβαση ρε τυπε;;;
Τραβα σε εναν γιατρο ΤΩΡΑ!!!
 

αλεμαο

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
σε γιατρο πηγα και θα παω και αυριο σε αλλον απλα μου ειπε αυτος κατι για 2 και 3 μηνες μετα....κανενας ποιο γρηγοροσ τροπος?
 

αλεμαο

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
ε γιατι ρε φιλε δεν ειναι κατι αμεσο...χαμος γινετε ετσι κι αλλιως βαζουν τα αμεσα πρωτα και μετα τους αλλους....δεν τους νοιαζει αμα εχει εσυ στο οργανο σου μια κυστη....στα αρχιδια τους....
 

Επισκέπτης
ε γιατι ρε φιλε δεν ειναι κατι αμεσο...χαμος γινετε ετσι κι αλλιως βαζουν τα αμεσα πρωτα και μετα τους αλλους....δεν τους νοιαζει αμα εχει εσυ στο οργανο σου μια κυστη....στα αρχιδια τους....
σε ποναει; σε εμποδιζει στο σεξ; η ειναι αισθητικο το θεμα;
Σου εδωσε καμια αγωγη; αν βιαζεσαι πηγαινε σε καποιον ιδιοτη αλλα υπολογιζε κανα διχιλιαρο
 

αλεμαο

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
τιποτα απο τα δυο φιλε απλα ειναι θεμα αισθητικο καθαρα....δυο χιλιαρικα δεν εχω αμα ειχα δεν θα το ελεγα καν...τωρα δευτερα εχω ραντεβου με αλλον γιατρο και ελπιζω σε κατι καλο...δεν θα το αφησω θα το τρεξω γιατι ειναι λαμογια πρεπει να τα σκασεις για να σε βοηθησουν...
 

Επισκέπτης
τιποτα απο τα δυο φιλε απλα ειναι θεμα αισθητικο καθαρα....δυο χιλιαρικα δεν εχω αμα ειχα δεν θα το ελεγα καν...τωρα δευτερα εχω ραντεβου με αλλον γιατρο και ελπιζω σε κατι καλο...δεν θα το αφησω θα το τρεξω γιατι ειναι λαμογια πρεπει να τα σκασεις για να σε βοηθησουν...
καλα ρε φιλε αισθητικη επεμβαση τσαμπα θα κανεις τι περιμενες να σου πουν ελα αυριο και να αφησουν τον αλλον να πεθανει;;
Χαλαρωσε ρε φιλε δυο μηνες δεν ειναι και τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom