Νέα

Μπρός γκρεμός ..και πίσω ρέμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexy_captain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Παιδιά θα ανοίξω ένα θέμα και με ενδιαφέρουν πολύ άλλες γνώμες...
Εχω σχέση με μία κοπέλα 24 χρονών,χωρίς όρεξη για τα ''διάφορα'' που μας αρέσουν,και μας απογειώνουν..!! έχω προσπαθήσει πολλές φορές να την 'παρακινήσω' για κάτι αλλα δέν...κάνουμε έρωτα,απλά για να λέμε στον εαυτό μας ότι κάναμε - αυτή η κοπέλα κάνει για σπίτι όμως..είναι πολύ καλή..και για μητέρα απ ότι βλέπω.. (ειμαι γύρω στα 30 χρ.) -
απ την άλλη υπάρχει και μία 40αρα που...ξεσκηζόμαστε και τρελένομαι !!! σας προλαβένω και λέω ότι αυτές οι σχέσεις δεν μπορώ να τις έχω και τις 2 παράλληλα..για κάποιο πολύ σοβαρό λόγο.. (( Τι θα δίαλεγες εσύ??? ))
Υ.γ δέν αγαπάω καμοία απ τις 2
 
OP
OP
S

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
στα 30 ??? ..περνάνε τα χρόνια ρε παιδιά,πώς θα ανοίξουμε ένα σπίτι και εμείσ όπως οι γονείς μας ?
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Σπάζοντας ρόδι στην εξώπορτα την πρωτοχρονιά  ;)
ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ
 

Επισκέπτης
εγω δεν θελω να ανοιξω σπιτι!!ειδικοτητα μου ειναι να κλεινω!!! :grin: :grin:!!βρες μια που να γαμιεται καλα,να σου ειναι πιστη και να ξερει να μαγειρευει!!αλλα αν την βρει :grin:ς να με φτυσεις!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ναί ρε φίλε, αφού δέν παίζει αίσθημα τότε κοίτα να κάνεις το κέφι σου...Κάνε παρτούζα και με τις 2 μαζί...
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Γνώρισε την μία στην άλλη (αν δεν γνωρίζονται ηδη  ::)), παντρέψου την μικρή και κάνε την 40αρα κουμπάρα. Για να μπει το νερό στ'αυλάκι...  ;)

Και για να σοβαρευτούμε, αφου δεν αγαπάς καμία, πέρνα καλά όσο περνάς και μετά κάντην με ελαφρά πηδηματάκια. Αν δεν νιώθεις κάτι παραπάνω μην προχωράς. Αν δεν υπάρχει αίσθημα και προχωρήσεις σε γάμο γίνεται όπως στο ανέκδοτο:

Τον πρώτο χρονο κάνεις σεξ παντού, στην κουζίνα, στο σαλόνι, στο μπάνιο, στο μπαλκόνι, κλπ. ;)

Τον δεύτερο χρονο κάνεις σεξ ΜΟΝΟ στην κρεβατοκάμαρα. :-X

Απο τον τρίτο χρόνο και μετά κανεις σεξ ΜΟΝΟ στον διάδρομο... :P

ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ?

Ναι! Συναντιέστε και λεει ο ένας στον άλλον : ΑΕΙ ΓΑΜΗΣΟΥ !!!  :grin: :grin: :grin:
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Πέρα από το σεξ, αν θες να παντρευτείς, η 24αρα είναι μικρή και η σαραντάρα κάπως μεγάλη.
Επίσης στο σεξ η 24αρα θα γίνει καλύτερη, η 40αρα χειρότερη.
Αποτέλεσμα: καμία από τις δύο, αλλά αν πρέπει να επιλέξεις, σαφώς παίρνεις το 24
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom