Νέα

Μπρατισλάβα. Ξέρετε κάτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonidas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
απο τιν παλια πολη τις μπατισλαβας καταλαθος πηρα αλλο νουμερο τραμ και με περασε απο κοντα μια περιοχη με αρκεταfasd food,μπαρακια και τινκα στον κοσμο,ενω παλια πολη και τα μπαρακια γυρο δεν ειχε κοσμο,λιγα γρουπ κινεζους,τουριστες.ηταν η τελευτεα μερα και δεν κατεβηκα δυστηχως να δω τι παιζει.
Aν ξαναπας κανε τον κοπο να πας στο μπαρακι Havana.Θα παθεις πλακα απο τα μουνια που θα δεις.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Είχα περάσει για 2 ημέρες τον Φεβρουάριο από την Μπρατισλάβα.4η φορά τα τελευταία 3 χρόνια.Τυχαία βρέθηκα την ώρα που σχόλαγε ένα Λύκειο.Νόμιζες ότι ήταν κάποια σχολή μοντέλων...ΑΛΛΑ...Οι Σλοβάκες,όπως και οι Σλοβάκοι δεν πλησιάζονται εύκολα.Αγενείς,είρωνες,ΜΑΛΑΚΕΣ με κεφαλαία.Οι γκόμενες πονηρές όσο δεν πάει.Κοιτάζουν να σου φάνε  λεφτά και μετά την κοπανάνε.Μένει φίλος εκεί εδώ και 3 χρόνια,για δουλειά σε μια εταιρεία,και έχει δεινοπαθήσει.Και εμφανίσιμος είναι,και καλά λεφτά παίρνει και για τα εκεί δεδομένα και για τα εδώ.Είναι ο τύπος τους μου λέει...100 φορές Αυστριακές.Όχι τόσο εντυπωσιακές σαν τις Σλοβάκες αλλά απείρως καλύτεροι χαρακτήρες.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Aν ξαναπας κανε τον κοπο να πας στο μπαρακι Havana.Θα παθεις πλακα απο τα μουνια που θα δεις.
δικο σου ειναι το μπαρακι? το αγορασες και αυτο με το μισθο σου και κανεις προμοσιον?  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
δικο σου ειναι το μπαρακι? το αγορασες και αυτο με το μισθο σου και κανεις προμοσιον?  :2funny:
Mην ασχολεισαι ρε μαν εσυ με ξενες χωρες το μακρυτερο που εχεις παει ειναι στην μιχαηλ βοδα
να φας φαλαφελ. :grin:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Είχα περάσει για 2 ημέρες τον Φεβρουάριο από την Μπρατισλάβα.4η φορά τα τελευταία 3 χρόνια.Τυχαία βρέθηκα την ώρα που σχόλαγε ένα Λύκειο.Νόμιζες ότι ήταν κάποια σχολή μοντέλων...ΑΛΛΑ...Οι Σλοβάκες,όπως και οι Σλοβάκοι δεν πλησιάζονται εύκολα.Αγενείς,είρωνες,ΜΑΛΑΚΕΣ με κεφαλαία.Οι γκόμενες πονηρές όσο δεν πάει.Κοιτάζουν να σου φάνε  λεφτά και μετά την κοπανάνε.Μένει φίλος εκεί εδώ και 3 χρόνια,για δουλειά σε μια εταιρεία,και έχει δεινοπαθήσει.Και εμφανίσιμος είναι,και καλά λεφτά παίρνει και για τα εκεί δεδομένα και για τα εδώ.Είναι ο τύπος τους μου λέει...100 φορές Αυστριακές.Όχι τόσο εντυπωσιακές σαν τις Σλοβάκες αλλά απείρως καλύτεροι χαρακτήρες.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
για την βουδαπεστη ελεγες οτι βρισκεις γκομενες.σε ολες τις χωρες ανατολικη ευρωπη ειναι μαλακισμενες και τα κανουν αυτα.ακομα ειπες οτι πρεπει να εχεις μυαλο και να μην σε παιρνουν θυμα,τωρα πως την επαθες?χα χα χα.αυτα μου τα εκαναν πριν 10-15 χρονια ουκρανια αν και εχω ολο το πακετο που ελεγες εμφανισιμος,εξυπνος,γεναιωδωρος,μιλουσα ρωσικα και ειχα σπιτια εκει.και ομως μου επαιρναν γκομενες οι γυφτοι,ειμουν καλο παιδακι.τωρα τις γαμω ολες,να σου πω γιατι?εγινα σκληρος,αναισθητος και αρχισα να ριχνω χαστουκια.πρωτα γυριζα την πλατη και εδιναν σε αλλουσ τα νουμερα τους.τωρα παω ενα λεπτο τουαλετα και τρεμουν οτι εφυγα και τις αφησα χα χα χα.σλοβακια γαμουσα σε κλαμπ με πουτανες.πηγα σε μερη με φοιτητες,ευκολοσχετιστες κοπελες αλλα ως εκει,δεν κερασα γιατι απο εμπειρεια ηξερα οτι εχουν αλλους γκομενουσ απο εραζμους,μενουν μαζι απλα αυτοι δεν εχουν μια.αυτες βγαινουν τις κερνανε και μετα πανε στους γκομενους στις εστιες.ειναι φιλικες και σε βοηθανε οτι θελεις,μονο σλοβακια μπορεις να πιδηξεις και τζαμπα μονο κερασματα,οχι στα μερη με φοιτητες που εχουν κυκλο.αυστρια μπορεις να κανεις τζαμπα γνωριμιες με ομορφες κοπελιτσες με καλο χαρακτηρα,ασε τις πουτανοχωρες.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Αυστρια δεν ειναι ψυχρες οπως οι γερμανιδες;
 

serg.boumka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
585
Like
0
Πόντοι
6
για την βουδαπεστη ελεγες οτι βρισκεις γκομενες.σε ολες τις χωρες ανατολικη ευρωπη ειναι μαλακισμενες και τα κανουν αυτα.ακομα ειπες οτι πρεπει να εχεις μυαλο και να μην σε παιρνουν θυμα,τωρα πως την επαθες?χα χα χα.αυτα μου τα εκαναν πριν 10-15 χρονια ουκρανια αν και εχω ολο το πακετο που ελεγες εμφανισιμος,εξυπνος,γεναιωδωρος,μιλουσα ρωσικα και ειχα σπιτια εκει.και ομως μου επαιρναν γκομενες οι γυφτοι,ειμουν καλο παιδακι.τωρα τις γαμω ολες,να σου πω γιατι?εγινα σκληρος,αναισθητος και αρχισα να ριχνω χαστουκια.πρωτα γυριζα την πλατη και εδιναν σε αλλουσ τα νουμερα τους.τωρα παω ενα λεπτο τουαλετα και τρεμουν οτι εφυγα και τις αφησα χα χα χα.σλοβακια γαμουσα σε κλαμπ με πουτανες.πηγα σε μερη με φοιτητες,ευκολοσχετιστες κοπελες αλλα ως εκει,δεν κερασα γιατι απο εμπειρεια ηξερα οτι εχουν αλλους γκομενουσ απο εραζμους,μενουν μαζι απλα αυτοι δεν εχουν μια.αυτες βγαινουν τις κερνανε και μετα πανε στους γκομενους στις εστιες.ειναι φιλικες και σε βοηθανε οτι θελεις,μονο σλοβακια μπορεις να πιδηξεις και τζαμπα μονο κερασματα,οχι στα μερη με φοιτητες που εχουν κυκλο.αυστρια μπορεις να κανεις τζαμπα γνωριμιες με ομορφες κοπελιτσες με καλο χαρακτηρα,ασε τις πουτανοχωρες.
χαρη καλος ,αλλα βαλε κ καμμια τελεια...
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
αθηνα μπρατισλαβα 3 φορες την εβδομα (ryanair) απο 60 ευρω
tip  βολευει και για  βιεννη απεχει μολις μια ωρα με λεωφορειο η τρενο απο 8 ευρω
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
o προορισμος μπαινει στα υποψιν για μια επισκεψη!!!!ξερει κανεις κατι φρεσκο?αξιζει τον κοπο ή ειναι τα ιδια χαλια με βουδαπεστη????θεωρω οτι εχει καλα μουνια εκει
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σιγουρα αξιζει,βουδαπεστη ποτε ξανα.
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Συναγωνιστές θα πάω επαγγελματίκο ταξίδι και θα μείνω 2 νύχτες σε κεντρικό μεγάλο ξενοδοχείο. Υπάρχει κάνα λινκ με κανένα σοβαρό και ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΌ γραφείο για να μου κάνουν καμιά επίσκεψη;  Θα έχω και συναδέλφους στο ίδιο ξενοδοχείο,  μην γίνω ρεζίλι
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Μια βοηθεια αδερφια! Πρωτο βραδυ χαμενο!
 

trinitroduros

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2014
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
αμα δεν είναι κανενα πρωτοκλασατο ξενοδοχειο ρωτα στην εισοδο κονσιερζ/πορτιε η τους ταξιτζιδες (το συστημα στο αν. μπλοκ λειτουργει ετσι) δεν εχω παει ειχα μια γκομενα από σλοβενια πριν από χρονια και το ινφο είναι καπως μπαγιατικο, οποτε καλο είναι αν υπαρχει καποιος άλλος που είναι γνωστης να σε κατατοπισει.
γκουντ λακ
 

thander

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
57
Κριτικές
16
Like
416
Πόντοι
290
Μια βοηθεια αδερφια! Πρωτο βραδυ χαμενο!



σου στέλνουν καθαρές φώτο σε μέιλ ... μην ξεχνάς ότι για να μπεις στα σάιτ από Μπρατισλάβα πρέπει να χρησιμοποιήσεις webproxy
π.χ. zendproxy.com
καλή τύχη
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Ευχαριστω, θα προσπαθησω...Γιατι τοση μυστικοπαθεια εδω; ειναι παρανομο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom