Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Η Αντριάνα σε ποιο δουλεύει παίδες;
Τσαρίνα παιδια την πήρα πρωτη φορα στα κοντά δεν ξερω τι επαιζε αλλα δεν με άφηνε να ανοίξω φως. Συμπεριφορά ντίβας θα έλεγα. Καταλάβαινε λιγα πραματα απο αυτα που έλεγα ή έκανε πως δεν καταλάβαινε. Φαίνεται πως θέλει να εισαι συχνός πελάτης για να ανοιχτεί
Στο δίπλα η νταρντανα που λέτε ειναι η Νταϊάνα νομίζω κατηγορία bbw δεν την εχω δοκιμασει αλλα πιστευω για ενα μανίκι ίσως αξίζει. Χαρουμενη κοπελα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Η Αντριάνα σε ποιο δουλεύει παίδες;
Τσαρίνα παιδια την πήρα πρωτη φορα στα κοντά δεν ξερω τι επαιζε αλλα δεν με άφηνε να ανοίξω φως. Συμπεριφορά ντίβας θα έλεγα. Καταλάβαινε λιγα πραματα απο αυτα που έλεγα ή έκανε πως δεν καταλάβαινε. Φαίνεται πως θέλει να εισαι συχνός πελάτης για να ανοιχτεί
Στο δίπλα η νταρντανα που λέτε ειναι η Νταϊάνα νομίζω κατηγορία bbw δεν την εχω δοκιμασει αλλα πιστευω για ενα μανίκι ίσως αξίζει. Χαρουμενη κοπελα
Η αντριανα ηταν στο red diamond σταθερά πρωινη απο οτι έβλεπα στο πρόγραμμα , αλλά νομίζω ηταν μέχρι χτές ... τωρα σε κανένα διμηνο-τρίμηνο ; η όποτε τέλος πάντων έρθει ξανα.
Οσο για τσαρίνα και εγω μια φορά είχα πάει πριν κάτι χρόνια και πάνω κάτω ίδια εμπειρία είχαμε ... για αυτό και δεν ξαναπήγα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Eνταξει καταλαβαμε οτι εισαι ο νταβας της χαλαρωσε...ναι η Αντριανα μοιαζει με τραβελι ενω η Τσαρινα ειναι η μονικα μπελουτσι που ειναι πιο ατσουμπαλη και απο τον Αβερελ στο λουκυ λουκ!Και ναι σε τσουζει που εγω μπορει να δωσω πιο λιγα λεφτα και να παρω περισσοτερα σε θεμα υπηρεσιων/εξτραδακια ενω εσυ πας Τσαρινα και τα σκας σαν μαλακας που εισαι.Ποσο ειπαμε χρεωνει τα προγραμματα η Τσαρινα σου?Εγω πανω απο 50 δεν εχω δωσει για την Αντριανα και τα ειχα ολα μεσα.

Μπηκες ρε βλακακο το 2019 να πεις σε εμενα οτι ειμαι νταβας. το ειδαμε και αυτο. Τεσπα. Εχε τις αποψεις σου. Δεν θα κατσω να αποδειξω τα αυτονοητα.
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Η Νατάσα π/σ/κ
παντως δεν δουλευε... Που την ειδατε εσεισ!!???
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.677
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.677
Πόντοι
3.346
Η αντριανα ηταν στο red diamond σταθερά πρωινη απο οτι έβλεπα στο πρόγραμμα , αλλά νομίζω ηταν μέχρι χτές ... τωρα σε κανένα διμηνο-τρίμηνο ; η όποτε τέλος πάντων έρθει ξανα.
Οσο για τσαρίνα και εγω μια φορά είχα πάει πριν κάτι χρόνια και πάνω κάτω ίδια εμπειρία είχαμε ... για αυτό και δεν ξαναπήγα.
Κι εγω την ειχα παρει πριν χρονια..οταν δουλευε απεναντι απο τα κουλουρια.
Γενικα αν και ηταν καλη μεσα, δεν με τραβουσε να ξαναπαω μαζι της.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Κυριακη Ελενα ρουμανα,ερημιτη 2,30ευρω,δευτερα Εβελινα νο2 τριδυμα,30 ευρω,τριτη Ζακλιν golden lips 40 ευρω.Τρεις υπεροχες συναντησεις για ολους εμας που εχουμε την δυνατοτητα με μολις 100 ευρω,οχι πως ειναι λιγα αλλα αξιζουν τον κοπο.Απλα και ταπεινα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
49
Like
5.421
Πόντοι
5.646
Venus:
Στο καινούργιο παράπλευρα, βραδινή, μία καινούργια φρεσκαδούρικο, Ρουμάνα, Άννα, 24 Μαϊων, καλοσχηματισμένο σώμα, μελαχροινό, ωραίο βυζάκι 2-3άρι, ωραίο δερματάκι, σε κάποια σημεία άγριο από τη εμφάνιση πολύυυυυυυ μικρής καινούργιας τρίχας, ωραίο κολαράκι, υπέροχο μ....κι, καλοσυνάτη και ευδιάθετη παρουσία.
50, ακά, 2 πιστολιές και χαλαρά.
Όχι δάχτυλα.
Όχι φιλιά στο στόμα.
Πολύ καλή συνάντηση με το κορίτσι.
1 φορά αξίζει, γιατί αντέχει και της αρέσει.
Δε θα ξαναπάω, όχι γιατί δεν μου άρεσε, ίσα ίσα, απλά όπως το έχω δηλώσει, θέλω να αλλάζω κορμιά και καταστάσεις!!
Τα σέβη μου.
Με εκτίμηση,
GALLAS
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Αυτή την Αντζελινα στα paradise την ειδε κανεις απο κοντά να μας πει μια γνώμη;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Αυτή την Αντζελινα στα paradise την ειδε κανεις απο κοντά να μας πει μια γνώμη;
Δωρεαν συμβουλη,μην βασιζεσαι σε αυτα που λενε οι αλλοι.Μην περιμενεις το ψαρι ετοιμο ,πανε να ψαρεψεις.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
Venus:
Στο καινούργιο παράπλευρα, βραδινή, μία καινούργια φρεσκαδούρικο, Ρουμάνα, Άννα, 24 Μαϊων, καλοσχηματισμένο σώμα, μελαχροινό, ωραίο βυζάκι 2-3άρι, ωραίο δερματάκι, σε κάποια σημεία άγριο από τη εμφάνιση πολύυυυυυυ μικρής καινούργιας τρίχας, ωραίο κολαράκι, υπέροχο μ....κι, καλοσυνάτη και ευδιάθετη παρουσία.
50, ακά, 2 πιστολιές και χαλαρά.
Όχι δάχτυλα.
Όχι φιλιά στο στόμα.
Πολύ καλή συνάντηση με το κορίτσι.
1 φορά αξίζει, γιατί αντέχει και της αρέσει.
Δε θα ξαναπάω, όχι γιατί δεν μου άρεσε, ίσα ίσα, απλά όπως το έχω δηλώσει, θέλω να αλλάζω κορμιά και καταστάσεις!!
Τα σέβη μου.
Με εκτίμηση,
GALLAS
η εμμανουελα εφυγε απ το venus???
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Γειά σας μάγκες καινούργιος στο forum αλλά χρόνια στο κουρμπέτι έχει κανείς κάνα νέο από αφροδίτη
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Πήγα αυτές τις μέρες και ρώτησα στο Νικηφόρου Ουρανού 1Β. Η τσατσά μου είπε ότι
η Αφροδίτη σταμάτησε. Το έγραψε και κάποιος άλλος συνανγωνιστής στην άλλη σελίδα.
Κάποιος άλλος ανέφερε ότι είναι στη χώρα της. Εύχομαι να ισχύει το 2ο, αλλιώς η
απώλεια για το χώρο θα είναι μεγάλη.
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Συναγωνιστές καλησπέρα!χτες σε μια μίνι βόλτα αφού είδα την Μανταλένα κ Χριστίνα στα Λας Βέγκας (το άλλο κλειστό),την ανναμπελ κ μια Τουρκάλα πιτσιρίκα στα από πίσω πήγα από Φρίξου!μια Όλγα στο ένα,μια Κάρμεν στον όροφο ( ωραίο μουνι) κατέληξα στην Έφη!πολύ δυνατό μωράκι για πολλά γούστα! ακολουθεί αναλυτική κριτική.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
49
Like
5.421
Πόντοι
5.646
Την είδα και γω..όντως πολύ καλό το μωράκι, αν θέλεις κάτι ελαφρύ, μινιόν και αδύνατο.
Θα παρθεί προσεχώς και θα αναφερθώ.
Αλλώθηκε ένα άλλο μωράκι 24 μαίων, ονόματι ΚΑΡΛΑ.
Μόλις βρω χρόνο, θα αποτυπώσω την εμπειρία μου.
Τα σέβη μου, παίχτες!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Στο άλλο σάιτ βλέπω μια σκουρόχρωμη (μην μας πουν και ρατσιστές) πρέπει να έχει χρόνια να φανει τέτοια αν υπήρξε και ποτε ... προσωπικά δεν θυμάμαι καμία πολύ σκούρη στα στουντιο της θεσσαλονίκης.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Για βράδυ πάντως υπάρχουν κάποιες αξιόλογες περιπτώσεις όπως η σανδρα νικ ουρ24 η Έλενα Ρουμάνα Πέτρου ερημίτη 2 και δυνατό πιπίνι η έφη η μολδαβη φριξου
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Εύχομαι να είναι καλή η black edition γιατί απο White σιχάθηκε ο τόπος
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Μαλλον καμμια μεταγραφη απο Γιαννιτσων θα ειναι..
Αφου δεν μπορουν να εισαγουν...
Οπως τη πιατσοβια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom