Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Λίγο παραπάνω, συναθλητής έκανε μια ερώτηση σχετικά με το αν παίζει καμιά bbw ή έστω στρουμπουλή....Εγώ είμαι πιο hardcore και σε φάση αναζήτησης extra ultra bbw....Αν έχει πέσει στην αντίληψή σας κάποια με πληθώρα κιλών , μοιραστείτε το με μας τους σκληροπυρηνικούς πλιζ!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Eιπαμε, η πιο παχουλή στην πρωινή μεσημεριανή βάρδια, η Νταϊάνα στο φριχαουζ, κάνει και καλή περιποίηση, τι άλλο θελετε; Απαντήθηκε. Πάνω από 120 κιλα
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
150
Like
150
Πόντοι
1
Καλημέρα σας... Χθες λοιπόν επισκέφθηκα την Αλιονα...όσο πάει και γίνατε καλύτερη..σε όλα... πρόγραμμα με ντουζακι...όλα έγιναν τέλεια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.566
Κριτικές
22
Like
6.825
Πόντοι
3.346
Δλδ συναδελφοι απο τι καταλαβα δουλευουνε αρκετα μαγαζια, και απο κοπελες βλεπω στο αλλο σαιτ και απο αυτα που γραφετε οτι εχει και αρκετες καινουργιες.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Λίγο παραπάνω, συναθλητής έκανε μια ερώτηση σχετικά με το αν παίζει καμιά bbw ή έστω στρουμπουλή....Εγώ είμαι πιο hardcore και σε φάση αναζήτησης extra ultra bbw....Αν έχει πέσει στην αντίληψή σας κάποια με πληθώρα κιλών , μοιραστείτε το με μας τους σκληροπυρηνικούς πλιζ!


Συγνωμη κιολας ρε φιλαρακι,αλλα αν η 120κιλη Ντιανα σου πεφτει λιγη και θελεις κατι πιο βαρυ,δεν πρεπει να ψαχνεις σε μπουρδελα,σε φαρμα πρεπει να αρχισεις να ψαχνεις.....
Ξερω ξερω,περι ορεξεως κολοκυθοπιτα,πλακιτσα κανουμε.
Παρακαλουνται συναγωνισται να αναφερουν περι Νικ.Ουρανου 26 Ειρηνοσπιτο,δευτερα τριτη κλειστο,εχει και κλειστο το τηλεφωνο της το σκυλι του σεξ.
Εντυπωση μου εκανε η γνωστη Vlada πισω απο το venus,βγηκε με πορνοστοκινγκς και εσωρουχο σετακι μαυρα ολα,με την κωλαρα να ξεχειλιζει,σωματαρα,λυτα μαλια και πρασινα ματια,ισως το πιο ωραιο μιλφ στην πολη.
 

redmoon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
13
Like
13
Πόντοι
0
Θέλω να ρωτήσω. Για όποιον/α γνωρίζει. Είμαι λεσβία και θέλω να πάω πρώτη φορά με πληρωμένη. Να γλείψω παντού και να τη γαμήσω με στραπ. Μόνο εγώ να κάνω και αυτά να κάνω πάνω κάτω. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα; Τι προτείνετε; Σε ποια μέρη; Υπάρχουν συγκεκριμένες που το κάνουν με γυναίκες; Με ενδιαφέρει το θέμα καθαρή από ΣΜΝ. Πληρώνω και καλά αλλά σε λογικές τιμές εννοείται να το κάνω. Είχα δει σε κάποιο σαιτ 100ευρώ μια ώρα πλήρες πρόγραμμα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Θέλω να ρωτήσω. Για όποιον/α γνωρίζει. Είμαι λεσβία και θέλω να πάω πρώτη φορά με πληρωμένη. Να γλείψω παντού και να τη γαμήσω με στραπ. Μόνο εγώ να κάνω και αυτά να κάνω πάνω κάτω. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα; Τι προτείνετε; Σε ποια μέρη; Υπάρχουν συγκεκριμένες που το κάνουν με γυναίκες; Με ενδιαφέρει το θέμα καθαρή από ΣΜΝ. Πληρώνω και καλά αλλά σε λογικές τιμές εννοείται να το κάνω. Είχα δει σε κάποιο σαιτ 100ευρώ μια ώρα πλήρες πρόγραμμα.
Ρωτα στο venus αν θές , είναι μινωταύρου 16 η θα μπορουσες να ρωτησεις και στο άλλο σάιτ στην σελίδα του venus , σε περίπτωση που δεν ξέρεις το άλλο σαίτ είναι το φάιντγκέρλς.τζιαρ αλλά στα αγγλικά.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.420
Κριτικές
165
Like
25.085
Πόντοι
34.168
Θέλω να ρωτήσω. Για όποιον/α γνωρίζει. Είμαι λεσβία και θέλω να πάω πρώτη φορά με πληρωμένη. Να γλείψω παντού και να τη γαμήσω με στραπ. Μόνο εγώ να κάνω και αυτά να κάνω πάνω κάτω. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα; Τι προτείνετε; Σε ποια μέρη; Υπάρχουν συγκεκριμένες που το κάνουν με γυναίκες; Με ενδιαφέρει το θέμα καθαρή από ΣΜΝ. Πληρώνω και καλά αλλά σε λογικές τιμές εννοείται να το κάνω. Είχα δει σε κάποιο σαιτ 100ευρώ μια ώρα πλήρες πρόγραμμα.
Εγω θα ελεγα να ρωτησεις τα γραφεια..
Πιο πολυ βλεπω πιθανο να σε εξυπηρετησουνε..
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Χτες ολοκληρωμένη τσάρκα μανταλενα κλασικά καρέ μαλλί και φωσφοριζε πράσινο σετακι εσώρουχα στο απέναντι μια χοντρή βυζουμπα και μετά μετακίνηση στη φριξου 15 Βανέσα η Τσεχα άλογο δίπλα η πολινα τρομερή επιδερμίδα και έφη η μολδαβεζα. Από την απέναντι η βιολετα πάντα εκεί αλλά χωρίς χιούμορ αλλά νομίζω το πιο αστέρι η καρμεν η πιτσιρικά στο στου ντιο και στο super paraduse η Χριστίνα
Ενταξει συναδελφε δεν ειναι ολος ο κοσμος μελοι στο μπου. Αναφορα παντως δεν ειχαμε καμια..
Να δωσουμε ενα free fuck στο πρωτο που θα γραψει ολοκληρομενη τσαρκα. :cheesy:
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.944
Κριτικές
63
Like
7.516
Πόντοι
4.766
Η Μανταλένα είναι ωραίο καυλακι...η άλλη η Αλβανίδα η Ιωάννα που είναι θα εμφανιστεί?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Τι εννοείς γραφεία;
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Απο οτι κατάλαβα εννοεί τα γραφεία που συνεργάζονται με τα call girls , σε αυτούς μπορείς να ρωτήσεις κιόλας αν έχουν κοπέλα διαθέσιμη η οποία μπορει/θέλει να κάνει αυτά που θες , όπως επίσης και αν κάτι απο αυτά που θες έχει τυχόν έξτρα χρεώσεις , για καλό γραφείο μην με ρωτησεις μόνο γιατί δεν ξέρω την τύφλα μου :P
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.420
Κριτικές
165
Like
25.085
Πόντοι
34.168
Τι εννοείς γραφεία;
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Παρε τηλ εδω,εξηγησε τι ακριβως θελεις..
Θα σε ενημερωσουν αν εχουν κοπελα να κανει αυτα που θελεις..
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Προσπαθω να ανεβάσω κριτική. Εχει κολλήσει δυο φορές . Αν κάποιος ειναι στους αντμιν ας το δει και ας με συγχωρέσει αν έρθουν πολλές κριτικές.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Περασμα και απο δευτερο στανταρακι τα πραγματα κυλησαν ομορφα χωρις μαλακιες.Γενικοτερα τις 3 μερες που βολταρω τωρα θα ελεγα οτι απο κοπελες τα πραγματα ειναι σχετικα για τα μπαζα.Μετριες οι περισσοτρερες απο θεμα εμφανισης τουλαχιστον.Στις βιλες δεν εκανα το λαθος να μπω αλλα απο 2 δικους μου που πηγαν εφαγαν φολα,ασε που οι περισσοτερες που δουλευουν δεν λενε τιποτα.Για βιλες μονο αμα σκασει μυτη η Αντριανιτα η μουναρα το μιλφ η οποια ειναι κορυφη παρα τα χρονια της.Τα πρωινα στα αλλα  εχει Μιρελα αν θελετε κατι μοντελε και ομορφο με καλη διαθεση για σεξ και Ελενα Ρουμανα η οποια δεν ξερει να γαμιεται αλλα εχει δυνατο παρουσιαστικο.Το βραδακι μετρια πραγματακια περα απο Μανταλενα και κανα 2 ακομα(οπως η Τσεχα) τα πραγματα ειναι σε γενικες γραμμες ψηλοχαλια.Αν δεν εχετε κανα καλο στανταρακι που να ξερετε οτι θα βγαλετε καλα γουστα μην πατε καν...δεν υπαρχει λογος.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.176
Κριτικές
35
Like
4.501
Πόντοι
2.046
Περασμα και απο δευτερο στανταρακι τα πραγματα κυλησαν ομορφα χωρις μαλακιες.Γενικοτερα τις 3 μερες που βολταρω τωρα θα ελεγα οτι απο κοπελες τα πραγματα ειναι σχετικα για τα μπαζα.Μετριες οι περισσοτρερες απο θεμα εμφανισης τουλαχιστον.Στις βιλες δεν εκανα το λαθος να μπω αλλα απο 2 δικους μου που πηγαν εφαγαν φολα,ασε που οι περισσοτερες που δουλευουν δεν λενε τιποτα.Για βιλες μονο αμα σκασει μυτη η Αντριανιτα η μουναρα το μιλφ η οποια ειναι κορυφη παρα τα χρονια της.Τα πρωινα στα αλλα  εχει Μιρελα αν θελετε κατι μοντελε και ομορφο με καλη διαθεση για σεξ και Ελενα Ρουμανα η οποια δεν ξερει να γαμιεται αλλα εχει δυνατο παρουσιαστικο.Το βραδακι μετρια πραγματακια περα απο Μανταλενα και κανα 2 ακομα(οπως η Τσεχα) τα πραγματα ειναι σε γενικες γραμμες ψηλοχαλια.Αν δεν εχετε κανα καλο στανταρακι που να ξερετε οτι θα βγαλετε καλα γουστα μην πατε καν...δεν υπαρχει λογος.
Th φολα εφαγαν στις βιλες δηλαδη?
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
Συναγωνιστές έπεσε καθόλου η κίνηση; Μην έρχομαι τσάμπα από Κατερίνη. Επίσης, πέρασε κανείς με τη Γαλήνη να μας πει για τυχόν τήρηση μέτρων;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom