Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.003
Πόντοι
361
Παίδες ξέρετε καμία κοπέλα να προτείνετε που να κάνει γλυφοκωλι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γιατι ρε φιλε οι νευρωνες της σεξουαλικης ευχαρίστησης εσενα αντι στον πουτσο είναι στον κωλο?!?

ημαρτον.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Περασα μια βολτα απο Αμαριλυς σήμερα. Τι να κανω, ειχα ορεξη για ψευτικες βυζαρες. Ζητησα 69. Μου λεει η τσατσα δεν κανει σημερα. Εεεεε??? Αμα εχει περίοδο ας κατσει σπιτι της. Ελεος δλδ. Μεγαλο Χ από μενα
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.886
Πόντοι
4.895
Κρυφόγκευ είναι αυτοί που ζητάνε τέτοιες αηδίες
αυτοι που βλεπουν gntm τι ειναι ρε παιχτη? αντρες με τα ολα τους? αντι να κραζετε το παληκαρι που μπορει να γουσταρει γλυφοκωλια, ισπανικα, πιπες,γλυφομουνια, αυταρχικα η οτι αλλο γουσταρει, καλυτερα ενημερωστε. το τι γουσταρει να κανει ο καθενας στο σεξ του ειναι δικη του επιλογη και δεν θα τον κρινουμε εμεις. απο το πουθενα και χωρις λογο πας και τον κραζεις. και ξερεις κατι, ουτε εμενα μ αρεσουν τα γλυφοκωλια, αλλα δεν θα τον κραξω, ουτε θα τον χαρακτηρισω καπως επειδη τα γουσταρει.
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
καλησπερα !
τα ευρω εχουν αξια !!
γι αυτο η αννα που παιζει μπαλα σημερα στο ρεντ νταιαμοντ η ρωσιδδα να ξερετε οτι δεν τα εκτιμαει  αγγαρεια προχειροτητα βαρεμαρα ουτε καν απανταει στα κοπλιμεντα !ουτε καν ανεβαινει απο πανω.δε μπορει λεει.να γλιτωσει κανενασ συναθλητησ .σκεφτομαι για ελενα ελληνιδα που επεστρεψε αυτη τημ εβδομαδα αλινα και σια . τι μου προτεινετε?
ευχαριστωωω!!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
καλησπερα !
τα ευρω εχουν αξια !!
γι αυτο η αννα που παιζει μπαλα σημερα στο ρεντ νταιαμοντ η ρωσιδδα να ξερετε οτι δεν τα εκτιμαει  αγγαρεια προχειροτητα βαρεμαρα ουτε καν απανταει στα κοπλιμεντα !ουτε καν ανεβαινει απο πανω.δε μπορει λεει.να γλιτωσει κανενασ συναθλητησ .σκεφτομαι για ελενα ελληνιδα που επεστρεψε αυτη τημ εβδομαδα αλινα και σια . τι μου προτεινετε?
ευχαριστωωω!!!
καμιά περιγραφή της;; είναι όμορφη;;
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
καμιά περιγραφή της;; είναι όμορφη;;
Αδιαφορη εντελως. Φυσικο βυζι αλλα ψιλοπεσμενο. Φατσα χλιαρη. Δε τη λες «ουαου « Να σας πω την αληθεια απεναντι στη λαρα ηθελα να παω αλλα λεω ας δοκιμασω κατι αλλο. Ρωσιδα λεω τι σκατα  κατι θα λεει.
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
καλησπερα !
τα ευρω εχουν αξια !!
γι αυτο η αννα που παιζει μπαλα σημερα στο ρεντ νταιαμοντ η ρωσιδδα να ξερετε οτι δεν τα εκτιμαει  αγγαρεια προχειροτητα βαρεμαρα ουτε καν απανταει στα κοπλιμεντα !ουτε καν ανεβαινει απο πανω.δε μπορει λεει.να γλιτωσει κανενασ συναθλητησ .σκεφτομαι για ελενα ελληνιδα που επεστρεψε αυτη τημ εβδομαδα αλινα και σια . τι μου προτεινετε?
ευχαριστωωω!!!
Ευχαριστούμε για την πληροφόρηση- και σκεφτόμουν μήπως πάω στην Άννα.
Εγώ προσωπικά από τις 3 που ανέφερες, θα πρότεινα την Έλενα!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.702
Πόντοι
3.346
καλησπερα !
τα ευρω εχουν αξια !!
γι αυτο η αννα που παιζει μπαλα σημερα στο ρεντ νταιαμοντ η ρωσιδδα να ξερετε οτι δεν τα εκτιμαει  αγγαρεια προχειροτητα βαρεμαρα ουτε καν απανταει στα κοπλιμεντα !ουτε καν ανεβαινει απο πανω.δε μπορει λεει.να γλιτωσει κανενασ συναθλητησ .σκεφτομαι για ελενα ελληνιδα που επεστρεψε αυτη τημ εβδομαδα αλινα και σια . τι μου προτεινετε?
ευχαριστωωω!!!
Κριμα και φαινεται καλη.Στο διπλα σαιτ ουκρανιδα γραφη παντως..τεσπα μικρη σημασια εχει αυτο,το θεμα ειναι οτι αμα βαριουνται η δεν γουσταρουν αυτο που κανουν να αλλαξουν επαγγελμα!οπως ειπες τα ευρω εχουν αξια και τα βγαζουμε με δυσκολια και οχι κανοντας αγγαρεια οπως μερικες απο αυτες!
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Κριμα και φαινεται καλη.Στο διπλα σαιτ ουκρανιδα γραφη παντως..τεσπα μικρη σημασια εχει αυτο,το θεμα ειναι οτι αμα βαριουνται η δεν γουσταρουν αυτο που κανουν να αλλαξουν επαγγελμα!οπως ειπες τα ευρω εχουν αξια και τα βγαζουμε με δυσκολια και οχι κανοντας αγγαρεια οπως μερικες απο αυτες!
Παλια τις δοκιμαζα ολες ! Και απο μια και απο δυο φορες. Μηπως και γινει κατι. Αλλα μαλλον δε χρειαζοταν. Και πηγαιναμε πορνορεπορταζ και μετα στα στανταρακια μας. Αυτο γινεται και τωρα ! Δεν αλλαζει κατι. Να μην επαναλαμβανομαστε. Απλα καλο ειναι μα γλιτωνουμε καποιον απο ενα χαμενο 40 αρι. Παντα μιλαω για τηνπροσωπικη μου αποψη ! ομως και αντικειμενικα να το παρεις για 40 ευρω θες τουλαχιστον να σου δειχνει η κοπελα οτι οντως θελει να γαμηθει μαζι σου η οτι θελει να περασεις καλα. Ασχετα αν το καταφερει η οχι ! Να δω οτι υπαρχει η προθεση. Δε θα μιλησω για δεκαρικα αθηνας κτλ. Αλλα οταν εισαι καθαρος ευπρεπης  ευγενικος και νηφαλιος οχι δεν δεχομαι τετοια αντιμετωπιση.
Αυτα τα ολιγα. Ελπιζω να βοηθησα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.702
Πόντοι
3.346
Παλια τις δοκιμαζα ολες ! Και απο μια και απο δυο φορες. Μηπως και γινει κατι. Αλλα μαλλον δε χρειαζοταν. Και πηγαιναμε πορνορεπορταζ και μετα στα στανταρακια μας. Αυτο γινεται και τωρα ! Δεν αλλαζει κατι. Να μην επαναλαμβανομαστε. Απλα καλο ειναι μα γλιτωνουμε καποιον απο ενα χαμενο 40 αρι. Παντα μιλαω για τηνπροσωπικη μου αποψη ! ομως και αντικειμενικα να το παρεις για 40 ευρω θες τουλαχιστον να σου δειχνει η κοπελα οτι οντως θελει να γαμηθει μαζι σου η οτι θελει να περασεις καλα. Ασχετα αν το καταφερει η οχι ! Να δω οτι υπαρχει η προθεση. Δε θα μιλησω για δεκαρικα αθηνας κτλ. Αλλα οταν εισαι καθαρος ευπρεπης  ευγενικος και νηφαλιος οχι δεν δεχομαι τετοια αντιμετωπιση.
Αυτα τα ολιγα. Ελπιζω να βοηθησα.
Πιστεψε με συναδελφε στο παρελθον μου εχει τυχη παρα πολλες φορες να πετυχω τετοιες κοπελες και να κλαψω τα ευρω μ. Ευτυχως με αυτο το σαιτ τα τελευταια χρονια γλιτωνουμε απο μερικες.Καλο ειναι λοιπον ολοι οι συναδελφοι να γραφουν τις εμεπειριες τους εδω περα..και απο κει και περα αν ο αλλος θελει να παει με μια απο αυτες δικαιωμα του τα λεφτα του θα δωσει, δεν μπορουμε να κανουμε κατι γι αυτο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
Εχω ξεχωρισει 3 απο το αλλο σαιτ την αμαριλλυς, την Ελενα και την ρουσλανα που μαλλον την βαζουν για πρωτη φορα και απο τις φωτογραφιες ειναι τουμπανο. Για τις πρωτες 2 υπαρχουν προσφατες κριτικες;;
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.886
Πόντοι
4.895
Εχω ξεχωρισει 3 απο το αλλο σαιτ την αμαριλλυς, την Ελενα και την ρουσλανα που μαλλον την βαζουν για πρωτη φορα και απο τις φωτογραφιες ειναι τουμπανο. Για τις πρωτες 2 υπαρχουν προσφατες κριτικες;;
εχω ξεχωρισει οτι μονο ρωτας...σκοπευεις να ενημερωσεις ποτε?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Εγώ πάλι παρατήρησα τελευταία στο άλλο σάιτ οτι κάποιες φεύγουν πολυ γρήγορα , οπότε αν κάποιος σκέφτεται να τις δει απο κοντά συντομα , μπορει και να μην προλάβει , πχ Αλιόνα , Κάτια , Νικόλ , Κίρα ... στις δυο τελευταίες που ειναι και πιο πρόσφατες σκεφτόμουν να παω αλλα δεν πρόλαβα.
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Δεν ξέρω τι είναι ανωμαλία και τι δεν είναι. Πάντως προσοχή στα ακα τσιμπούκια διότι έχει γίνει χαμός με τος λαθροπήθηκους οι οποίοι είναι από τους  πιο συχνούς πελάτες.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Πρέπει να κανουμε μια λίστα με κοπέλες που δεν δέχονται λάθρο. Έτσι και θα ξέρουμε σε ποιες να πάμε αλλά και θα είναι ένα κίνητρο για αυτές να μην τους δέχονται.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Εχω ξεχωρισει 3 απο το αλλο σαιτ την αμαριλλυς, την Ελενα και την ρουσλανα που μαλλον την βαζουν για πρωτη φορα και απο τις φωτογραφιες ειναι τουμπανο. Για τις πρωτες 2 υπαρχουν προσφατες κριτικες;;
Eμπειρια μονο για Αμαρυλλις...Αν θελεις να ξαλαφρωσει ςαπο 40 ευρω και να χτυπας το κεφαλι σου,πηγαινει...Ειναι πολυ ομορφη,τουμπανιαρα,σωματαρα...αλλα..ως εκει..Σου κανει χαρει που απλα υπαρχεις στο χωρο διπλα της για 10 λεπτα...
Τυπική.Τιποτ άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom