Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Το πράσινο σπιτάκι στην γωνία της Ταντάλου και Σαπφούς δουλεύει;  Πρόσφατα είδα αναμένο φωτάκι!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Καλησπέρα. Το πράσινο σπιτάκι στην γωνία της Ταντάλου και Σαπφούς δουλεύει;  Πρόσφατα είδα αναμένο φωτάκι!
Δουλεύει κανονικά....μπαίνουν μόνο μαύροι σαν τον μαύρο! :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
έχει διφορούμενες κριτικές  :(
ράπτορα πες καμιά καλή να πάω να περάσω καλά. βραδινή βάρδια
Θα συμφωνησω με τον παλαιμαχο μια που για μενα ειναι καλη για σενα να ναι σκατα κατα τ αλλα Εβελινα στη βραδυνη βαρδια και μπορεις να δοκιμασεις και την Ελενα μπορει να ειναι οκ για τα γουστα σου
 

Slayeridis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
αλανια παιζει να ειδε κανεις τη μιλφ Νικολ Γκαλιδα ? Φριξου 13 το τελευταιο που δουλευε
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Μόλις γύρισα από την Σία στο Red light, λίγο οι καλές κριτικές και λίγο η περιέργεια να δω γιατί ζητάει 50 το απλό και αποφάσισα να δοκιμάσω πριν φύγω για διακοπές. Πρώτα θα πω βαθμολογία, 7 σαν γενική εμπειρία με 5 σαν απόδοση / τιμή καθότι είναι πιο ακριβή από τις υπόλοιπες.
Διαφωνώ με τους προλαλισαντες στο πόσο καλή ήταν μέσα, ήταν μικρή και άπειρη και φαινόταν, με το χειρότερο από όλα την πάρλα και τις διαρκείς ερωτήσεις στην διάρκεια του σεξ. Συνέχεια σταματούσε και ρωτούσε γιατί αυτό γιατί εκείνο και έκοβε όλη την ροή, για να ρωτάς εσύ μου ερχόταν να την πω. Όλη αυτή η πάρλα μου έβγαζε άγχος και με ξενέρωνε, αντί να χαλαρώσουμε και να το απολαύσουμε το έκανε όλο το σεξ να μοιάζει μια αγχωτική διαδικασία. Στα θετικά ήταν ότι όταν πήρε μπρος ήταν πολύ δραστήρια στο κρεβάτι και αυτό είναι σίγουρα το ατού της, δυστυχώς όμως αυτή η βιασύνη με έκανε να τελειώσω και γρήγορα χωρίς να προλάβω να το απολαύσω ιδιαίτερα (πράγμα σπάνιο για μένα).
Γενικές γραμμές μια μέτρια συνάντηση που αν συνυπολογίσει κανείς την τιμή πάει πιο κάτω. Σαν αστείο στην όλη φάση ήταν το γεγονός ότι με το που μπήκα νόμιζε ότι ήμουν μικρός, με ρωτάει μικρός δείχνεις πόσο χρονών είσαι; Μάντεψε τη λεω, είκοσι και κάτι, κοντά έπεσες 36 της λέω. Αν ισχύει η ηλικία της μόνο καμιά δεκαπενταετία την περνάω εντω μεταξύ, δεκαετία μέσα στο νερό, με είπε και νεαρό τι να πεις...
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895
Σημερινη καταθεση στη Μαρια τη Σλοβακα στο Φριξου 14
Επίσης δούλευαν Αφρο, Τσαρινα και Νταιανα (aka Δανάη)

Ευτυχισμένο 2009
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σημερινη καταθεση στη Μαρια τη Σλοβακα στο Φριξου 14
Επίσης δούλευαν Αφρο, Τσαρινα και Νταιανα (aka Δανάη)

Ευτυχισμένο 2009
τι λεει ατή η Μαρία ;; (εμφάνιση - απόδοση)
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Καλή είναι...στα πλαίσια Άφρο, τσαρίνας κτλ. Αλλά ρε φίλε, περάσαν και 10 χρόνια. Τις γαμούσα κοπέλες, τις γαμάω και μιλφ.
λες να αρχίσουμε να πηγαίνουμε με βέρες;;  :2funny:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
αλανια παιζει να ειδε κανεις τη μιλφ Νικολ Γκαλιδα ? Φριξου 13 το τελευταιο που δουλευε
Την πηρα 31 ιουλιου φριξου 13,ειναι η αναπληρωματικη της βασικης μη γραφω συνεχεια για αυτην.Εξαιρετικη στο 30αρι.Πρεπει να δουλευει παντα στο ιδιο χωρις τσατσα.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπερα στο thread,γνωριζει καποιος να μου πει που δουλευει αυτον τον καιρο η γνωστη θεια Μονικα και τι βαρδια ειναι????
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.812
Πόντοι
1.196
Δεν τόλμησα να πάω σε καμία πρωτοεμφανιζόμενη για να μην φάω φόλα, έτσι δοκίμασα κι εγώ την Λάρα σήμερα για πρώτη φορά με καλές εντυπώσεις στα 60 ακα με μασαζακι. Το μόνο μειονέκτημα είναι το μικρό βυζι, όλα τα αλλά είναι σούπερ και τιμάει τα λεφτά....άλλο ένα στανταράκι μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom