Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (8 μέλη και 43 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Χτες πηγα να δω την Χριστινα την καινουρια στις βιλες, αν δεν μου αρεσε θα ξαναπηγαινα στην Αμαριλις για 2ο γυρο, μιας και βαση προγραμματος αυτες εβαλα στοχο.
Η Χριστινα ειναι ενα προμιλφ θα ελεγα, καλουτσικο σωμα με ποιασηματα στην μεση, απο προσωπο ειναι μετριο προς αγριο, υπο αλλες συνθηκες δεν θα εμπαινα, αλλα ειπα να δοκιμασω γιατι καπου γραφτηκαν καλα σχολια. Το απλο 40€, τα γλυφομουνια και ακαποτα εχουν φυγει απο 60€ και πανω, στα 50€ οι μαλακες κλασικα δινουν το χαλαρο...  :jerking:
40αρι και ξερο ψωμι. η Χριστινα δεν μιλαει ελληνικα, αγγλικα ελαχιστα, συννενοηση βγενει, απο σωμα εχει καλουτσικο, βυζακι μικρο γεμιζει την χουφτα, δηλωνει ουκρανεζα και πριν απο εδω λεει δουλευε Χαλκιδικη.?? και λεει μολις ηρθε Ελλαδα, αν καταλαβα καλα δεν εχει ξαναδουλεψει, γενικα μια απειρια την βγαζει, ειναι λιγο κουμπωμενη, αλλα ειναι δεκτικη σε ολα και προπαντων χαμογελαστη, δεν συγγρινετε με την Σοφια σε κανενα επιπεδο, αλλα νωμιζω στο μελλον θα ξεδιπλωθει ο χαρακτηρας της. Γενικα περασα καλα μαζι της, μου εβγαλε το κατι οτι γαμιομαστε χωρις ανταλαγματα...θα ξαναπαω.!!  :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.119
Κριτικές
178
Like
39.763
Πόντοι
21.896

-απορω τι βρισκετε σε αυτην τη γιαγια Μονικα? :o :o :o :grin: :grin: :grin: :grin:
αλλα επειδη ακουω καλα πραγματα μια μερα θα δεσω τα ματια μου θα μπω στο  σπιτι καταθετωντας το παραβολο ακουγοντας και μονο απο τη τσα2 το ονομα της και μετα θα περιμενω στο κρεββατι ωστε να μην τρομαξω απο το σαλοναρισμα της-ειναι παλιο κολπο που το ειχα εφαρμοσει και με ειρηνη ρουμανα και επιασε :grin: περασα τελεια τοτε--αλλα αν πιασει και με μονικα τοτε ανεβαινω λεβελ και παω για Τανια στα τριδυμα :rockon:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Την Τανια αγαπητοι συναγωνιστες τη γαμουσα καπου στο βαρδαρη προμηθεως την εποχη της δραχμης γυρω στο 2000 με 5000δρχ .Εχυνα μεσα στις ατελειωτες βυζαρες της.ΤΩΡΑ με τιποτε αλλωστε εχει κοριτσακια σαν τα δροσερα γαργαρα νερα.Εβελινα,Καρλα,Μαρια η μολδαβη,Ελενα κλπ.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.762
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Το σάιτ ενημερώνεται κάθε Δευτέρα. Μπες αύριο και δες ποιες μέρες θα δουλέψει και σε ποια μαγαζιά. Καλού κακού κάνε κι ένα τηλεφώνημα πριν πας.
Τρίτη βράδυ και ακόμα δεν έχουνε ενημερώσει την σελίδα της βικτώριας , τηλέφωνο να πάρω αλλά σε ποιό, στο bad girls μάλλον που ήτανε να δουλέψει ? α και κάτι ακόμα αυτή η βικτώρια δουλεύει μόνο πρωι γενικά ? γιατί πρωι είμαι λίγο δύσκολα εκτός κυριακής.

Πρίν λίγο νομίζω ενημερώθηκε το αυριανό πρόγραμμα του bad girls και δεν είναι μέσα  η βικτώρια τελικά.
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
497
Like
1.212
Πόντοι
201
Τρίτη βράδυ και ακόμα δεν έχουνε ενημερώσει την σελίδα της βικτώριας , τηλέφωνο να πάρω αλλά σε ποιό, στο bad girls μάλλον που ήτανε να δουλέψει ? α και κάτι ακόμα αυτή η βικτώρια δουλεύει μόνο πρωι γενικά ? γιατί πρωι είμαι λίγο δύσκολα εκτός κυριακής.

Πρίν λίγο νομίζω ενημερώθηκε το αυριανό πρόγραμμα του bad girls και δεν είναι μέσα  η βικτώρια τελικά.

Μπορεί να πήγε διακοπές ή να έχει τα γυναικολογικά της. Κάνε ένα τηλεφώνημα στο bad girls μήπως ξέρουν να σου πουν κάτι συγκεκριμένο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.210
Πόντοι
3.820
Τρίτη βράδυ και ακόμα δεν έχουνε ενημερώσει την σελίδα της βικτώριας , τηλέφωνο να πάρω αλλά σε ποιό, στο bad girls μάλλον που ήτανε να δουλέψει ? α και κάτι ακόμα αυτή η βικτώρια δουλεύει μόνο πρωι γενικά ? γιατί πρωι είμαι λίγο δύσκολα εκτός κυριακής.

Πρίν λίγο νομίζω ενημερώθηκε το αυριανό πρόγραμμα του bad girls και δεν είναι μέσα  η βικτώρια τελικά.
απο βδομαδα φιλος...ετοιμαζεται να ανοιξει  δικο της και εχει τρεξιματα..
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Χτες πηγα να δω την Χριστινα την καινουρια στις βιλες, αν δεν μου αρεσε θα ξαναπηγαινα στην Αμαριλις για 2ο γυρο, μιας και βαση προγραμματος αυτες εβαλα στοχο.
Η Χριστινα ειναι ενα προμιλφ θα ελεγα, καλουτσικο σωμα με ποιασηματα στην μεση, απο προσωπο ειναι μετριο προς αγριο, υπο αλλες συνθηκες δεν θα εμπαινα, αλλα ειπα να δοκιμασω γιατι καπου γραφτηκαν καλα σχολια. Το απλο 40€, τα γλυφομουνια και ακαποτα εχουν φυγει απο 60€ και πανω, στα 50€ οι μαλακες κλασικα δινουν το χαλαρο...  :jerking:
40αρι και ξερο ψωμι. η Χριστινα δεν μιλαει ελληνικα, αγγλικα ελαχιστα, συννενοηση βγενει, απο σωμα εχει καλουτσικο, βυζακι μικρο γεμιζει την χουφτα, δηλωνει ουκρανεζα και πριν απο εδω λεει δουλευε Χαλκιδικη.?? και λεει μολις ηρθε Ελλαδα, αν καταλαβα καλα δεν εχει ξαναδουλεψει, γενικα μια απειρια την βγαζει, ειναι λιγο κουμπωμενη, αλλα ειναι δεκτικη σε ολα και προπαντων χαμογελαστη, δεν συγγρινετε με την Σοφια σε κανενα επιπεδο, αλλα νωμιζω στο μελλον θα ξεδιπλωθει ο χαρακτηρας της. Γενικα περασα καλα μαζι της, μου εβγαλε το κατι οτι γαμιομαστε χωρις ανταλαγματα...θα ξαναπαω.!!  :grin:

Για πες για Αμαρυλις γιατι εμφανισιακα κι εμενα μονο αυτη μαρεσει πλεον, αλλα ενα βραδυ που πηγα ειχε τοσο κοσμο που νομιζα πηδουσαν δωρεαν. Φοβερο πραγμα να μην εχουμε 2-3 ομορφες πουτανες σε ολοκληρη θεσσαλονικη...
 

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
121
Πόντοι
10
Πέρασα σήμερα από το Godiva να επιβαιώσω την επιστροφή της Νταϊάνας. Το κορίτσι επέστρεψε σε λιγότερα κυβικά από αυτά που την είχαμε αφήσει, αλλά πάλι χρειάζεται κάποιος μερακλής για να κάνει κουμάντο. Όπως και να έχει θέλω να κάνω ένα σχόλιο για τις τσατσάδες στο godiva η οποία έπρηξε λίγο με τη συμπεριφορά της και ήταν πολύ επιθετική και αγενής. Στο ίδιο studio πριν δύο βράδια πάλι η τσατσά με το που μπήκα άρχισε να με ρωτάει θα περάσεις χωρίς καν να έχω δει τη κοπέλα και όταν λέω να δω το κορίτσι αρχίζει να ψιλοφωνάζει και να κράζει σε φάση άσε μας, βόλτες κάνετε και δεν μπαίνετε και τι να δεις το κορίτσι δεν θα το παντρευτείς και άλλα τέτοια φαιδρά. Προφανώς δεν έκατσα να δω ούτε καν το κορίτσι, της είπα ότι "είσαι εντελώς για τον πέο και άει και γαμήσ'"
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.543
Πόντοι
25.015
Δεν ξερω αν το εγραψε καποιος πριν απο μενα αλλα η Νατασσα (Τσαρινα) απο το φρεε χαους, θα δουλευει πλεον καθημερινα απο τις 2 εως τις 11 το βραδυ, εκτος απο Κυριακες και Τεταρτες.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
κριση κριση αλλα τα 40αρια ήσως κ' παραπανω τα δινουνε στην Αμαρυλης...
παρτετο χαμπαρι οσο πατε με αυτες τις τιμες δεν προκειτε να τις μειώσουνε...κατι που θα θελαμε οι πιο πολλοι εδω μεσα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
Χαίρομαι που διαβάζω για την επιστροφή της αγαπημένης γυναικάρας Νταϊάνας!!
Με ένα γρήγορο ψάξιμο που έκανα πριν δύο βδομάδες και πριν φύγω για τις διακοπές η Νταϊάνα είναι η βασίλισσα των κριτικών στη Θεσσαλονίκη....είναι η κοπέλα για την οποία έχουν γραφτεί δηλαδή οι περισσότερες κριτικές σε άθροισμα σπιτιών του βαρδαρη αλλά και στούντιο οπότε μη ρωτήσει λοιπόν κάποιος εξυπνάκιας ποια είναι η Νταϊάνα.
Πανέξυπνη γυναίκα,φοβερός χαρακτήρας που επί χρόνια υπήρξε φίρμα πρώτης γραμμής γιατί ήταν και δυναμιτης μες το δωμάτιο.
Ελπίζω και εύχομαι λοιπόν να έχει παραμείνει η ίδια και ανυπομονώ να την ξανασυναντησω  :smitten:
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
κριση κριση αλλα τα 40αρια ήσως κ' παραπανω τα δινουνε στην Αμαρυλης...
παρτετο χαμπαρι οσο πατε με αυτες τις τιμες δεν προκειτε να τις μειώσουνε...κατι που θα θελαμε οι πιο πολλοι εδω μεσα...

Και για αυτό οι Βίλλες αυξάνονται και πληθύνονται, ανοίγει και 8ο μαγαζί η αλυσίδα σύμφωνα με το άλλο site, ladies κτλ
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Και για αυτό οι Βίλλες αυξάνονται και πληθύνονται, ανοίγει και 8ο μαγαζί η αλυσίδα σύμφωνα με το άλλο site, ladies κτλ
Ακριβως...βαρατε παιδια...
Ισως μειωσουν τις τιμες οταν θα υπαρξουν πολλα μαγαζια, οπως κ στην Αθηνα...
 

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
121
Πόντοι
10
Τα μαγαζιά στην ΑΘήνα του 20άρικου και του 10άρικου είναι η φάση Βαρδάρης και χειρότερα. Τα μαγαζιά τύπου βίλες στην Αθήνα ξεκινάνε από 50άρικο και βάλε. Επίσης με το 20άρικο έχεις 10-15 λεπτά μαξ και υπηρεσίες συνήθως όχι πολύ καλές. Το θέμα δεν είναι τα περισσότερα μαγαζιά, αλλά να είναι καλά αυτά που ήδη υπάρχουν γιατί όντως έχει πολύ καιρό που τα μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη προσφέρουν χαμηλές υπηρεσίες. Αυτό φαίνεται και από το γεγονός ότι δεν περνάει πολύς κόσμος πλέον μέσα και οι τσατσάδες είναι μέσα στα νεύρα. Κατα τα άλλα θα συμφωνήσω, για τις βίλλες δεν αξίζει τα 40 ευρώ σε καμία περίπτωση. Αν τα σπίτια είχαν 20 ευρώ και τα "stduio" που είναι πιο "κυριλέ" ήταν στα 30 τα πράματα ναι θα ήταν καλύτερα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.762
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
θα σου πω οταν το επιβεβαιωσω...προς το παρον υποσχεθηκε καλα μουνια...ειδωμεν!!!
Χμμμμ .. εγω πάντως θα προτιμούσα να το κάνει όπως το ανέκδοτο , τον πρώτο καιρό να το δουλέψει μόνη της, γιατί ήθελα να την δοκιμάσω και δεν πρόλαβα :P

Χαίρομαι που διαβάζω για την επιστροφή της αγαπημένης γυναικάρας Νταϊάνας!!
Με ένα γρήγορο ψάξιμο που έκανα πριν δύο βδομάδες και πριν φύγω για τις διακοπές η Νταϊάνα είναι η βασίλισσα των κριτικών στη Θεσσαλονίκη....είναι η κοπέλα για την οποία έχουν γραφτεί δηλαδή οι περισσότερες κριτικές σε άθροισμα σπιτιών του βαρδαρη αλλά και στούντιο οπότε μη ρωτήσει λοιπόν κάποιος εξυπνάκιας ποια είναι η Νταϊάνα.
Πανέξυπνη γυναίκα,φοβερός χαρακτήρας που επί χρόνια υπήρξε φίρμα πρώτης γραμμής γιατί ήταν και δυναμιτης μες το δωμάτιο.
Ελπίζω και εύχομαι λοιπόν να έχει παραμείνει η ίδια και ανυπομονώ να την ξανασυναντησω  :smitten:

Την Νταιάνα στο godiva δεν την είχα δει καθόλου αλλα απο οτι είδα έχει κριτικές στα προμηθέως 19 και 25 στα οποία είχα πάει αρκετές φορές πριν κλείσει ο βαρδάρης , οπότε πέζει να την έχω πετύχει και να μην το ξέρω. Οπως και να χει θα την έχω στα υπόψιν.

κριση κριση αλλα τα 40αρια ήσως κ' παραπανω τα δινουνε στην Αμαρυλης...
παρτετο χαμπαρι οσο πατε με αυτες τις τιμες δεν προκειτε να τις μειώσουνε...κατι που θα θελαμε οι πιο πολλοι εδω μεσα...

Όντως κι εγω το σκέφτομαι να πάω βίλλες γιατι πέρνω συνήθως πρόγραμμα με γλειφομούνι το οποίο απο οτι ακούω βγαίνει στα 60 αντι για 40 που θα έδινα αλλου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τελευταια η νταιανα ειχε δουλεψει στο κολλητο με τον καλλιγουλα, το ισογειο όχι το επανω εκει την ειχα παρει, για μενα που μου αρεσουν τα πολλα κυβικα μια χαρα, ξανθια, γαλανοματα, καλοπροαιρετη, ερωτευσιμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom