Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
σημερα περασα απο κει...κλειστο ητανε

το σηκωσανε το studio της Ν. Ουρανου 1 με γερανο!!  :huh: :2funny: :2funny:
το κανανε κομματια...
τα 3/4 των στουντιο στην ανδρ. γεωργιου κλειστα!! λετε να πεσει και κει γερανός...;;  :huh: :huh: :idiot: :orchestra: :think: :think: :think:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Την είχα πάρει και στη Σαπφούς, σε εκείνη την παράγκα - σπίτι δίπλα από το πάρκινγκ, κάπου ανάμεσα στο 2003-2006.  Γενικότερα, από την εποχή του Βαρδάρη αυτές που θυμάμαι καλά είναι η Νόελ και η Ζανέτ από Γερμανία. Τι μας θύμισες ρε αδερφέ! :hi:
Η Νοέλ ειχε παρει ενα μπουρδελο μετα στη Λαρισα και τα τελευταια χρονια δουλεύει σε μασατζιδικα κάνοντας και λιγο σολο καριερα. Τοτε στην Αφροδιτης δουλευε με μια πολυ δυνατή Βελγιδα φιλη της.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
πέρασμα προχθες και χθές απο βίλκα.Και τις δυό φορές προέκυψε δουλειά και πέρασα απο εκεί.
Δύο φορές πήγα απο Las Vegas.
Πέτυχα στο πρώτο την Ιωάννα η οποία ειναι πολύ καλή μέσα,δίπλα είχε μια καινούρια ρουμάνα Ιζαμπέλα αν θυμαμαι  καλα, η οποία δεν καταλάβαινε πολλά(και πρέπει να είναι καλή μέσα)και στο τρίτο σπιτάκι είχε την Μισέλ απο τις βιλες....χθές το βράδυ στα ίδια σπίτια Είχε αντίστοιχα μια μικροκαμωμένη ρουμάνα την Χριστίνα απο τα τριδυμα ,δίπλα στο βάθος ήταν πάλι η καινούρια Ιζαμπέλα με τον Τσάτσο αυτη τη φορά,και απέναντι η Καρίνα η γνωστή η οποία κάπως άλλαξε λουκ...

Ερημίτη προχθές ηταν η Χριστίνα η γνωστή απο τα παλιά....αδυνατισμένη...καλή μέσα κλασσικά με φρασεις ,σκισε με κτλ....

χθές βράδυ πέρασα και απο το ξύλινο στην Μινωταυρου που είχε μια καινούρια μαυρομάλα με βυζάρες...οχι τρομερά ομορφη και ψιλονταρντανούλα αλλα όχι χοντρη(πρέπει να ειναι καλή περιπτωση)

πήγα και δίπλα στην Αλικη στο καινούριο στην Νικ.Ουρανου που είναι μια γνωστη απο τα παλιά ,αλλαξε λουκ μελαχρινή πλέον αλλα παντα καλή μέσα....απο τις καλές περιπτώσεις....

Δεν ξερω προσωπικά εχω χάσει ενδιεφέρον...σπάνια θα πάω στην ιδια πουτάνα δυο φορές....
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
σε μικρη τσαρκα που εκανα πριν λιγο.πετρου ερημιτη 2 χριστινα στο 1 η λουιζα. las vegas στο πρωτο μια μιλφαρα καινουραια εληνιδα ρουλα.στο δευτερο η ιωαννα στο τριτο μια καινουρια κατερινα.φριξου 15 η τανια φριξου 15α μια καινουρια κοπελα αρκετα καλη απο εμφανιση αναστασια. απεναντι η μερτζυ και διπλα η γιασμιν.στο ξυλινο η αντριανα απο πετρου ερημιτη 2.το gotiba ανοιχτο με την θεια μονικα στην θεση της.στην ανδρεου γεωργιου στις μελισσες η νατασσα στο 16 η καρινα στο 19 μια καινουρεια ρουμανα μικροκαμωμενη.τα υπολυπα ηταν κλειστα.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
πέρασμα προχθες και χθές απο βίλκα.Και τις δυό φορές προέκυψε δουλειά και πέρασα απο εκεί.
Δύο φορές πήγα απο Las Vegas.
Πέτυχα στο πρώτο την Ιωάννα η οποία ειναι πολύ καλή μέσα,δίπλα είχε μια καινούρια ρουμάνα Κατερίνα ηταν το ονομα της....
, η οποία δεν καταλάβαινε πολλά(και πρέπει να είναι καλή μέσα)και στο τρίτο σπιτάκι είχε την Μισέλ απο τις βιλες....χθές το βράδυ στα ίδια σπίτια Είχε αντίστοιχα μια μικροκαμωμένη ρουμάνα την Χριστίνα απο τα τριδυμα ,δίπλα στο βάθος ήταν πάλι η καινούρια Ιζαμπέλα με τον Τσάτσο αυτη τη φορά,και απέναντι η Καρίνα η γνωστή η οποία κάπως άλλαξε λουκ...

Ερημίτη προχθές ηταν η Χριστίνα η γνωστή απο τα παλιά....αδυνατισμένη...καλή μέσα κλασσικά με φρασεις ,σκισε με κτλ....

χθές βράδυ πέρασα και απο το ξύλινο στην Μινωταυρου που είχε μια καινούρια μαυρομάλα με βυζάρες...οχι τρομερά ομορφη και ψιλονταρντανούλα αλλα όχι χοντρη(πρέπει να ειναι καλή περιπτωση)

πήγα και δίπλα στην Αλικη στο καινούριο στην Νικ.Ουρανου που είναι μια γνωστη απο τα παλιά ,αλλαξε λουκ μελαχρινή πλέον αλλα παντα καλή μέσα....απο τις καλές περιπτώσεις....

Δεν ξερω προσωπικά εχω χάσει ενδιεφέρον...σπάνια θα πάω στην ιδια πουτάνα δυο φορές....
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Παρακολουθώ συχνά το site αλλά δεν γράφω σχεδόν ποτέ.

Τυχαία παρατήρησα μέσα σε ένα μήνα που βρέθηκα από επαρχία που μένω Θεσσαλονίκη για δικαστήρια ότι βαρδαρι απέμειναν το τανταλου το ροζ 9 νομίζω και το πράσινο τανταλου με Σαπφούς γωνία

Πέρασα για τη βόλτα και από τα δύο και παρατήρησα ότι στο πράσινο βάζουν να δουλεύουν δύο κοπέλες μαζί και η τσατσά προτείνει παρτουζα με 50€ και λόγω της παρανομίας για να ψηθεις να μπεις γρήγορα και στα δύο σπιτάκια μόλις μπεις σε πετάνε τα βυζια φόρα παρτίδα.

Ας διορθώσει κάποιος στο χάρτη τα τελευταία ενεργά σπίτια στο βαρδαρι

Καλή συνέχεια σε όλους
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Καλησπέρα σε όλους
Παρακολουθώ συχνά το site αλλά δεν γράφω σχεδόν ποτέ.

Τυχαία παρατήρησα μέσα σε ένα μήνα που βρέθηκα από επαρχία που μένω Θεσσαλονίκη για δικαστήρια ότι βαρδαρι απέμειναν το τανταλου το ροζ 9 νομίζω και το πράσινο τανταλου με Σαπφούς γωνία

Πέρασα για τη βόλτα και από τα δύο και παρατήρησα ότι στο πράσινο βάζουν να δουλεύουν δύο κοπέλες μαζί και η τσατσά προτείνει παρτουζα με 50€ και λόγω της παρανομίας για να ψηθεις να μπεις γρήγορα και στα δύο σπιτάκια μόλις μπεις σε πετάνε τα βυζια φόρα παρτίδα.

Ας διορθώσει κάποιος στο χάρτη τα τελευταία ενεργά σπίτια στο βαρδαρι

Καλή συνέχεια σε όλους
Τι να διορθωσουν τυπε, αφου και αυτα τα δυο παρανομα δουλευουν με σπιουνους απ'εξω και αργα η γρηγορα θα τα κλεισουν κι αυτα.Τελος ο βαρδαρης εδω σιγα ,σιγα κλεινουν ολα τα στουντιο στην ανδρεου γεωργιου. :S
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Τι να διορθωσουν τυπε, αφου και αυτα τα δυο παρανομα δουλευουν με σπιουνους απ'εξω και αργα η γρηγορα θα τα κλεισουν κι αυτα.Τελος ο βαρδαρης εδω σιγα ,σιγα κλεινουν ολα τα στουντιο στην ανδρεου γεωργιου. :S

μεχρι και γερανο φερανε προχθες και σηκωσανε το Ν. Ουρανου 1 !!!! :grin: :grin: :rockon: :rockon:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
παιδια το ανδρ. γεωργιου 34 έκλεισε;
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
αυτη η μονικα στις βιλλες καινουργια ειναι ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
παω κλασσικα σημερα το απογευμα κατευθειαν Κωλετη να γαμησω την Αφροδιτη και εχει παλι 2 μεσα στο δωματιο και αλλους 2 απ'εξω που θα εμπαιναν  :headbang:
Φευγω,δεν εχω και πολλες επιλογες ουτε και χρονο...λεω παω κατευθειαν Λας Βεγκας στη Μπαρμπαρα γιατι την πεθυμησα...μπαινω στο σπιτι στο βαθος δεξια,λειπει η Μπαρμπαρα αλλα εμφανιζεται μπροστα μου ενα γλυκυτατο κοριτσακι ονοματι Κριστιν Ολλανδεζα,ξανθο με κοντο αγορε μαλλακι,λιγο γεματουλα με βυζαρες,αφρατη κωλαρα και πολλα τατου πανω της.
Αλλα μιλαμε για τοσο γλυκα και ναζι που ουτε καν το σκεφτηκα και μπηκα...

και επεσε ενα γαμησι ρε παιδια  :wanker:....γλωσσοφιλα,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,γλυκες,ζουζουνιες,γουστα,να το νιωθει και να μη χορταινει,χρονο οσο θες...με ειπε και 3 φορες ευχαριστω και βγαινοντας απο το δωματιο για να φυγω ξαναβγηκε απο την κουζινα για να με ξαναχαιρετισει παλι μες την γλυκα.Να θες να την υιοθετησεις δηλαδη...

Κι αλλες φορες μας παρασερνει ο ενθουσιασμος και μετα απο λιγο διαστημα αποδεικνυεται μουφα αλλα εδω νομιζω εχουμε πολυ ξεχωριστη περιπτωση.Πολυ ορεξατο,πολυ καλο παιδι και τα παντα στο γαμησι.Δινει και κωλο
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
παω κλασσικα σημερα το απογευμα κατευθειαν Κωλετη να γαμησω την Αφροδιτη και εχει παλι 2 μεσα στο δωματιο και αλλους 2 απ'εξω που θα εμπαιναν  :headbang:
Φευγω,δεν εχω και πολλες επιλογες ουτε και χρονο...λεω παω κατευθειαν Λας Βεγκας στη Μπαρμπαρα γιατι την πεθυμησα...μπαινω στο σπιτι στο βαθος δεξια,λειπει η Μπαρμπαρα αλλα εμφανιζεται μπροστα μου ενα γλυκυτατο κοριτσακι ονοματι Κριστιν Ολλανδεζα,ξανθο με κοντο αγορε μαλλακι,λιγο γεματουλα με βυζαρες,αφρατη κωλαρα και πολλα τατου πανω της.
Αλλα μιλαμε για τοσο γλυκα και ναζι που ουτε καν το σκεφτηκα και μπηκα...

και επεσε ενα γαμησι ρε παιδια  :wanker:....γλωσσοφιλα,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,γλυκες,ζουζουνιες,γουστα,να το νιωθει και να μη χορταινει,χρονο οσο θες...με ειπε και 3 φορες ευχαριστω και βγαινοντας απο το δωματιο για να φυγω ξαναβγηκε απο την κουζινα για να με ξαναχαιρετισει παλι μες την γλυκα.Να θες να την υιοθετησεις δηλαδη...

Κι αλλες φορες μας παρασερνει ο ενθουσιασμος και μετα απο λιγο διαστημα αποδεικνυεται μουφα αλλα εδω νομιζω εχουμε πολυ ξεχωριστη περιπτωση.Πολυ ορεξατο,πολυ καλο παιδι και τα παντα στο γαμησι.Δινει και κωλο
τι ωρα πηγες αφρο? μπορει να ημυνα και εγω μεσα :2funny: θα δοκιμαστει η μικρη ρεσπεκτ  :hi:
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
αυτη η μονικα στις βιλλες καινουργια ειναι ?

Σήμερα το μεσημέρι την έκανα test drive! (Για να μπώ εγώ στο δωμάτιο ή κανένα βρωμοmilf θα είναι ή καμιά τατάνα μοντελέ με μούρη που εμπνέει μεγάλη εμπειρία)

H Μόνικα των βιλλών είναι Τσέχα περίπου 25 χρονών, κορμάρα γυμναστηρίου με απίστευτα βελούδινο δέρμα, ξανθιά , ύψος γύρω στο 174 (χωρίς τακούνι) , βυζί μικρό αλλά καυλιάρικο, πρόσωπο μέτριο αλλά με attitude , έμπειρη στο δωμάτιο με άψογη συμπεριφορά και συμμετοχή, πίπα με deep throat , και απίστευτα στησίματα στα 4 ! Από τα καλύτερα μωρά που έχουν περάσει κρίμα που δεν έχει φωτογραφίες στο site των βιλλών. Μου είπε πως 1η φορά έρχεται Θεσσαλονίκη , δεν είμαι σίγουρος αν την έχω δει παλαιότερα εδώ ή στην Αθήνα.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
παω κλασσικα σημερα το απογευμα κατευθειαν Κωλετη να γαμησω την Αφροδιτη και εχει παλι 2 μεσα στο δωματιο και αλλους 2 απ'εξω που θα εμπαιναν  :headbang:
Φευγω,δεν εχω και πολλες επιλογες ουτε και χρονο...λεω παω κατευθειαν Λας Βεγκας στη Μπαρμπαρα γιατι την πεθυμησα...μπαινω στο σπιτι στο βαθος δεξια,λειπει η Μπαρμπαρα αλλα εμφανιζεται μπροστα μου ενα γλυκυτατο κοριτσακι ονοματι Κριστιν Ολλανδεζα,ξανθο με κοντο αγορε μαλλακι,λιγο γεματουλα με βυζαρες,αφρατη κωλαρα και πολλα τατου πανω της.
Αλλα μιλαμε για τοσο γλυκα και ναζι που ουτε καν το σκεφτηκα και μπηκα...

και επεσε ενα γαμησι ρε παιδια  :wanker:....γλωσσοφιλα,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,γλυκες,ζουζουνιες,γουστα,να το νιωθει και να μη χορταινει,χρονο οσο θες...με ειπε και 3 φορες ευχαριστω και βγαινοντας απο το δωματιο για να φυγω ξαναβγηκε απο την κουζινα για να με ξαναχαιρετισει παλι μες την γλυκα.Να θες να την υιοθετησεις δηλαδη...

Κι αλλες φορες μας παρασερνει ο ενθουσιασμος και μετα απο λιγο διαστημα αποδεικνυεται μουφα αλλα εδω νομιζω εχουμε πολυ ξεχωριστη περιπτωση.Πολυ ορεξατο,πολυ καλο παιδι και τα παντα στο γαμησι.Δινει και κωλο

Καλημέρα στην παρέα.
Ρε συ αλ μήπως μπερδεψες τα κοριτσια στο βεγκας που πηγες εχθες?
Εγω πεταχτηκα ισα ισα να δω τις καινούριες κ στο μεσα δεξια ειχε μια μικρουλα αδύνατη μελαχρινή. Στο απέναντι κ μεσα ειχε ενα μικρο ξανθο αλλα οχι βυζαρες κ στο πρωτο δεν ειχε ερθει ακομα. Μήπως αυτο που λες ειναι στο πρωτο??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Καλημέρα στην παρέα.
Ρε συ αλ μήπως μπερδεψες τα κοριτσια στο βεγκας που πηγες εχθες?
Εγω πεταχτηκα ισα ισα να δω τις καινούριες κ στο μεσα δεξια ειχε μια μικρουλα αδύνατη μελαχρινή. Στο απέναντι κ μεσα ειχε ενα μικρο ξανθο αλλα οχι βυζαρες κ στο πρωτο δεν ειχε ερθει ακομα. Μήπως αυτο που λες ειναι στο πρωτο??
στις 5 η ωρα στο δευτερο σπιτι δεξια στο βαθος ειχε αυτη που λεω,στα αλλα δεν μπηκα
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Λοιπόν παιδες...εχω πολυ καιρο να γραψω κατι αφου το εχω κοψει το αθλημα...Καποιοι απο εσας ομως με φτιαξατε ασχημα και βουρ εφυγα σημερα για το "τουμπανο" στο LAS VEGAS ,Ν.Ουρανου και Μινωταυρου. (Υπαρχει σχετικη κριτικη απο χθεσυνο συναγωνιστη).
Ακουστε τι εγινε...Παιρνω πρωρα τηλ και ρωταω αν δουλεευι η Μαρια (το τουμπανο).Εψαχνα εναγωνιες μεγαλα βυζια σε αδυνατη κοπελα...Μου λεει η τσατσα στο τηλ οτι δουλεουν η τα δε ,η ταδε (δεν συγκρατησα) και η Μαριζα (Ωπα λεω..Μαριζα ή Μαρια? βασει κριτικων)
Παω τελικα,στο πρωτο αριστερα μια με δισυλλαβο ονομα,κοντο μαλλι ηταν μεσα δεν την ειδα ,μου ειπε οτι ηταν νταρντανουλα με μεγαλο στηθος. Παω στο κεντρικο,και βλεπω μια ξανθια milf,με πολυ μεγαλα βυζια.Συστηθηκε ως Λαουρα. Παω στο τριτο μεσα αριστερα,και ειναι μια μελαχροινη αδιαφορη...
Εδω τωρα επαιξε πουστια...Ρωταω την τσατσα στο τριτο με την αδιαφορη μελαχροινη οτι ψαχνω τη Μαρια...Μου λεει οτι η ΜΑΡΙΑ ειναι στο μπροστινο (εκει που ειχα δει την ξανθια μilf Λαουρα).
Παω λοιπον,με ξαναβλεπουνε και ρωταω την τσατσα..Ψχνω τη Μαρια.Και τι μου λεει???Εδω ειναι η Μαρια...!!!!!!! Τη φωναζει και σκαει το ξανθο η Λαουρα...Λεω:"Καλα,Λαουρα δεν μου ειπες οτι σε λενε?" Απαντηση:"Εγω?Ποια Λαουρα?Μαρια με λενε"
Οπως καταλαβατε,τι επαιξε...Με το που πηγα στο τριτο κα ιεφυγα λεγοντας οτι ψαχνω τη Μαρια,η τσατσα που δεν ηξερε οτι μολις ειχα περασει απο το το δευτερο με τη Λαουρα,τηλεφωνησε και τους ειπε οτι ψαχνω τη Μαρια..Οποτε με του που επεστρεψα,ενω μου ειχανε συστησει τη Λαουρα αρχικα,αυτη ισχυρισθηκε οτι η ταν η Μαρια..
Δεν γαμιεστε λεω εγω εκει???????????

Τελικα ρε παιδια,ποτε και σε ποια βαρδυα δουελευει αυτη η Μαρια ?(το τουμπανο που χαρακτηρισε ο συναγωνιστης στην δικη του κριτικη?)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom