Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.212
Πόντοι
3.820
τελικα κανεις δεν δοκιμασε παουλιτα στο Α2LUX?η απλα δεν μιλαει κανεις;θα το κανω το κασκαντεριλικι σημερα και θα ενημερωσω πρωτος μου φενεται!!!
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Πηγα στην βερονικα του λαφαμ πριν απο λιγο, γενικα να πω οτι περασα καλα για πρωτη φορα. Το κοριτσι προσπαθει αρκετα και δειχνει να τις αρεσει πολυ αυτο που κανει, στα μειον οτι εχει πολυ χαλαραο βυζι (σακουλα) στυλ ελενας αλλα πιο μικρο, δεν φιλαει αν και κανει αρκετη ωρα προκαταρτικα. Αυτα προς το παρον τα υπολιπα στην κριτικη.
Γυρισα και δυο τρια ακομα και ειχα σκοπο να παω και σε αλλα τελικα ομως η κουρασει δεν με αφησε, στο παρκινγκ στις νταλικες απο την μερια που ειναι το λας βεγκας ηταν η γκαμπριελα στο απεναντι μια μαυρομαλα μικρη σχετικα δεν την γνωριζω και στο λας βεγκας το πρωτο η χριστινα η ρουμανα που αλλαξε εμφανισικα προς το καλυτερο και μ αρεσε σε σημειο που αν δεν την ηξερα οτι ειναι ψιλοκομοδινε θα παιρνουσα εκει.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Την Βαλερια απο τις Βιλλες την εχει δει καποιος να μας πει τι λεει εμφανισιακα;
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
τελικα κανεις δεν δοκιμασε παουλιτα στο Α2LUX?η απλα δεν μιλαει κανεις;θα το κανω το κασκαντεριλικι σημερα και θα ενημερωσω πρωτος μου φενεται!!!

παρασκευη μεσημερι δοκιμαστηκε η μικρη,μετρια πραγματα,εχει ναζι στο σαλονι,προσπαθει να τα δωσει ολα στο δωματιο,ομως κατι σε χαλαει,ολα μοιαζουν τοσο μηχανικα,προκαταρκτικα σχεδον ανυπαρκτα,κανα χαιδεμα στο σωμα και κανα πεταχτο φιλι στο λαιμο θα σε δωσει,στο στομα δε φιλαει,η πιπα της αξιζε μονο,τιμησε και μπαλες,αλλα ειχε μια απαισια μυρωδια που με χαλασε,μυριζαν οι μασχαλες της αλλα και στα 4 η μυρωδια κωλιλας ηταν εντονη  :vomit:
Απο εμφανιση οσοι δεν την εχουν δει ειναι αρκετα ψηλη με αδυνατο μοντελε σωμα,μικρο σχετικα στηθος και ωραιο κωλαρακι,ομορφο προσωπο και χαμογελαστη
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.212
Πόντοι
3.820
παρασκευη μεσημερι δοκιμαστηκε η μικρη,μετρια πραγματα,εχει ναζι στο σαλονι,προσπαθει να τα δωσει ολα στο δωματιο,ομως κατι σε χαλαει,ολα μοιαζουν τοσο μηχανικα,προκαταρκτικα σχεδον ανυπαρκτα,κανα χαιδεμα στο σωμα και κανα πεταχτο φιλι στο λαιμο θα σε δωσει,στο στομα δε φιλαει,η πιπα της αξιζε μονο,τιμησε και μπαλες,αλλα ειχε μια απαισια μυρωδια που με χαλασε,μυριζαν οι μασχαλες της αλλα και στα 4 η μυρωδια κωλιλας ηταν εντονη  :vomit:
Απο εμφανιση οσοι δεν την εχουν δει ειναι αρκετα ψηλη με αδυνατο μοντελε σωμα,μικρο σχετικα στηθος και ωραιο κωλαρακι,ομορφο προσωπο και χαμογελαστη
το μικρο στηθος που το ειδες;2μισαρι στητο και σφιχτο εχει σιγουρα!!εμενα δεν με χαλασε τιποτα μα τιποτα ομως!!επισης δεν μυριζε σε μενα..προκαταρκτικα μπολικα κυριως στα ορθια με κανενα 5λεπτο να την χουφτωνω να την γλυφω και να της δινω μπατσακια στο πεταχτο κολαρακι της και να μου παιζει τον πουτσο!! μου κανει πιπα και να μου ρουφαει τις μπαλες!!στο στομα οντως δεν φιλαει!!!δε ξερω τι εγινε αλλα εγω περασα τελεια!!και αυτο ειναι η δικια μου εμπειρια, μπορει σε αλλους να μην κανει τα αναμενομενα!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
το μικρο στηθος που το ειδες;2μισαρι στητο και σφιχτο εχει σιγουρα!!εμενα δεν με χαλασε τιποτα μα τιποτα ομως!!επισης δεν μυριζε σε μενα..προκαταρκτικα μπολικα κυριως στα ορθια με κανενα 5λεπτο να την χουφτωνω να την γλυφω και να της δινω μπατσακια στο πεταχτο κολαρακι της και να μου παιζει τον πουτσο!! μου κανει πιπα και να μου ρουφαει τις μπαλες!!στο στομα οντως δεν φιλαει!!!δε ξερω τι εγινε αλλα εγω περασα τελεια!!και αυτο ειναι η δικια μου εμπειρια, μπορει σε αλλους να μην κανει τα αναμενομενα!!!
Ε! Μπάλες δεν μου ρουφηξε! :tickedoff: Για τα  :boobies: Συμφωνώ! :grin:
Χαριτωμένο το μικρο αλλά πολύ χαζογελαει. Για ενα ΞΕΡΟΧΥΣΙΜΟ Κάλο ηταν! :wanker: :wanker: :wanker: φουρνε αν το ερωτευτηκες κι αυτό "Εχεις θέματα" :orchestra:  :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.391
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Ε! Μπάλες δεν μου ρουφηξε! :tickedoff: Για τα  :boobies: Συμφωνώ! :grin:
Χαριτωμένο το μικρο αλλά πολύ χαζογελαει. Για ενα ΞΕΡΟΧΥΣΙΜΟ Κάλο ηταν! :wanker: :wanker: :wanker: φουρνε αν το ερωτευτηκες κι αυτό "Εχεις θέματα" :orchestra:  :2funny:

Εσυ εχεις καποτακοντρολ αμα μαθω οτι πηγες και το γαμησες θα σε σκισω  :s&m_1:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Πηρες και αποδειξη?
Ισως σε ακυρωσω απο την τσιπουροσυναντηση μιας και κανεις του κεφαλιου σου  :sunglasses:
Μαλέα η καινουργια Βαλερία των Βιλλων μου θύμισε έντονα την Βιολέττα που δούλευε Ανδρ.24 , Νικ.26 και Βαρδαρακο λες να ηταν η ίδια! :grin: Τι σου λέω τώρα ΕΣΥ μπερδευεις και τις γνώστες Ναουμε! :orchestra:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.391
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Μαλέα η καινουργια Βαλερία των Βιλλων μου θύμισε έντονα την Βιολέττα που δούλευε Ανδρ.24 , Νικ.26 και Βαρδαρακο λες να ηταν η ίδια! :grin: Τι σου λέω τώρα ΕΣΥ μπερδευεις και τις γνώστες Ναουμε! :orchestra:

Κοιτα να μαθεις ταβλι γιατι μια ζωη θα εισαι σα τον Μπαουγκ,στη φαπα..
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
το μικρο στηθος που το ειδες;2μισαρι στητο και σφιχτο εχει σιγουρα!!εμενα δεν με χαλασε τιποτα μα τιποτα ομως!!επισης δεν μυριζε σε μενα..προκαταρκτικα μπολικα κυριως στα ορθια με κανενα 5λεπτο να την χουφτωνω να την γλυφω και να της δινω μπατσακια στο πεταχτο κολαρακι της και να μου παιζει τον πουτσο!! μου κανει πιπα και να μου ρουφαει τις μπαλες!!στο στομα οντως δεν φιλαει!!!δε ξερω τι εγινε αλλα εγω περασα τελεια!!και αυτο ειναι η δικια μου εμπειρια, μπορει σε αλλους να μην κανει τα αναμενομενα!!!

τετοια γραφετε και παιρνετε στο λαιμο σας κοσμο και κοσμακη,ειδικα με το στητο στηθος που λες κλαιω...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
πρωινη καταθεση (06:00)στο Πετρου Ερημιτη 2 .Εκανα την μαλακια και διεκοψα την κοπελα απο το παιχνιδι που επαιζε στο κινητο της :headbang:
πιο χαλια πεθαινεις εβγαλα την καποτα και της ειπα να φυγει εντελως ζωο η τυπισα (μια μελαχρινη ψιλη ηταν δεν ξερω το ονομα της αλιως θα ανεβαζα κριτικη )
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
πρωινη καταθεση (06:00)στο Πετρου Ερημιτη 2 .Εκανα την μαλακια και διεκοψα την κοπελα απο το παιχνιδι που επαιζε στο κινητο της :headbang:
πιο χαλια πεθαινεις εβγαλα την καποτα και της ειπα να φυγει εντελως ζωο η τυπισα (μια μελαχρινη ψιλη ηταν δεν ξερω το ονομα της αλιως θα ανεβαζα κριτικη )

την καινουρια τη Λορυ εννοεις....Ασε μεγαλη φολα η τυπισσα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.212
Πόντοι
3.820
τετοια γραφετε και παιρνετε στο λαιμο σας κοσμο και κοσμακη,ειδικα με το στητο στηθος που λες κλαιω...
τι εγινε σου γυαλισε το γκομενακι και θελεις να το εχεις μονος σου;να βαλεις γυαλια...οτι να ναι λες!!σκετη παραπληροφορηση!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.391
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
πρωινη καταθεση (06:00)στο Πετρου Ερημιτη 2 .Εκανα την μαλακια και διεκοψα την κοπελα απο το παιχνιδι που επαιζε στο κινητο της :headbang:
πιο χαλια πεθαινεις εβγαλα την καποτα και της ειπα να φυγει εντελως ζωο η τυπισα (μια μελαχρινη ψιλη ηταν δεν ξερω το ονομα της αλιως θα ανεβαζα κριτικη )

Θεια Μονικα η Λορυ
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
τι εγινε σου γυαλισε το γκομενακι και θελεις να το εχεις μονος σου;να βαλεις γυαλια...οτι να ναι λες!!σκετη παραπληροφορηση!!!

δεν ειμαι πετσακιας σαν εσενα να βαζω καρδουλες σε πουτανες...Σποροβλακα
 

Rraistlin

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχει κανείς νέα για τη Λάρα την πιπινοβουλγάρα που δούλευε στο Ανδρέου Γεωργίου 34? Βλέπω έφεραν νέα κορίτσια και φοβάμαι μήπως χάσω την αγάπη μου :P . Ξέρει κανείς αν πήγε αλλού ή αν ανακοίνωσε διάλειμμα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom