Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Βραδυνή Τσαρκα με τον ντεφορμε travestolagno!!! :tooth: :tooth:

La case d'irene: Νική. Ελληνιδα  :tits: :tits:!
Ανδρ.21: Βικτώρια. Ξανθιά προμιλφ απο Βουλγαρία! :grin:
Ανδρ.19: Ντόνα. Ρουμάνα μαυρομαλλα με  :fuck1: Κωλαρα!
Ανδρ.38: Εμμα.  :tits2: και  :pipa1:......!
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass: :kissass: :kissass:.....! :grin:
Ανδρ.32: Νικόλ. Μαυρομαλλα Ρουμάνα με Κάλο βυζακι! Η Τσατσά μας είπε η κοπελα μου έχει μπαλκόνια! ταρατσα! Και εμείς απο την ταράτσα Ντου κάνουμε !  :2funny: :2funny:
Ανδρ.24: Μιρέλλα. I love mirella φούρναρη! :cheesy:
Ανδρ.16: Μικαέλα. Ξανθιά έχει κωλαρα πάντως φοράει και το μαυρο κορδονακι που χάνεται εκεί μεσά  :wanker: :wanker: ! Θα σου ρθω! :grin:
Ανδρ.50: Βερόνικα. Η Βόλλευμπολιστρια ! :grin:
Ανδρ.52: Ελένα. Μαυρομαλλα Μιλφαρα απο Ρουμανία. Ηφαίστειο στο κρεβάτι! :grin:
Κεφαλληνίας: Αναστασία. Μιλφαρα  :tits2: !
Villa Prive: Κατερίνα. Μπορω να πω είναι ίδια με τις Φότο του αλλου Σιτέ! Δεν έπεσε φοτοσοπ!  :orchestra::orchestra:
Studio Lux Νικ.1α: Εμμανουέλα. Η Ξανθία λεπτή ρουμανιτσα! Του Λαγνου του άρεσε πολύ! :2funny:
Νικ.1β( Εκκλησιά): Βερονικη. Μαυρομαλλα  :kissass: απο Ρουμανία αν είχε και  :boobies: θα μπαινα!
Red light: Σάσα. Μαυρομαλλα λεπτή βγήκε με ενα ολόσωμο εσώρουχο που κατέληγε σε κορδονι  :erection::erection:!
Villa erotika: Βέρα. Μου άρεσε μαυρομαλλα με Κάλο  :boobies: και ωραία φάτσα! :grin:
Φρίξου 15: Στεφη. Ιταλίδα Μιλφαρα με  :fuck1: :fuck1: να πω την αλήθεια και την τσατσά την εριχνα ενα παρακρατικο γαμησι!  :grin:
Φρίξου 14: Νίκολ. Δεν την είδαμε ηταν σε πρόγραμμα!
Τρίδυμο Νο1: Χριστίνα. Μινιόν ! :grin:
Τρίδυμο Νο2: Γωγώ. :grin:
Τρίδυμο Νο3. Κάρλα. Τουμπανακι αλλά δεν! :grin:
Μινώταυρου 14: Γκαμπριέλα. Ξανθιά με  :tits:  με μεγάλες ρώγες ασπρουλιαρα! Νέα χωριατοπούλα  :think: ! Ρε Μαλέα Λαγνε οι παλλετες ρε! :2funny:
Las vegas: Μπάρμπαρα.  :kissass2: :kissass2: :kissass2: βγήκε μαυρο σορτσάκι! :rockon:
Las vegas: Χριστίνα. Με τα περίεργα δόντια αλλά  :fuck1: έχει Πάταρα! :grin:
Las vegas: Βίκυ. Ελληνίδα ξανθιά  :boobies: Γυρισα Μαλέα λαγνε να το  :zfuck: :zfuck:! :grin:

Το μενού είχε πορνοκαντινα και για ποτάκι στο TS 14 στα γούστα του Λαγνου. Εκατσα μονο για ενα ποτακι για την εμπειρία! Είμαι ΠΑΟΚ αφού. :rockon:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε
:rockon: :rockon: :rockon:
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Εχει μερικα καλα κορμια (μοντελε)αλλα ειναι κομοδινα.  :S καλο μεσα και ωραιο κορμι νομιζω εχουμε να δουμε απο τοτε που δουλευε η βερονικα θεσ/νικη. :grin:
Είμαστε για Γιαννιτσα μου φαίνεται...  :grin:
 

larry33

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
378
Κριτικές
10
Like
633
Πόντοι
1.525
Βραδυνή Τσαρκα με τον ντεφορμε travestolagno!!! :tooth: :tooth:

La case d'irene: Νική. Ελληνιδα  :tits: :tits:!
Ανδρ.21: Βικτώρια. Ξανθιά προμιλφ απο Βουλγαρία! :grin:
Ανδρ.19: Ντόνα. Ρουμάνα μαυρομαλλα με  :fuck1: Κωλαρα!
Ανδρ.38: Εμμα.  :tits2: και  :pipa1:......!
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass: :kissass: :kissass:.....! :grin:
Ανδρ.32: Νικόλ. Μαυρομαλλα Ρουμάνα με Κάλο βυζακι! Η Τσατσά μας είπε η κοπελα μου έχει μπαλκόνια! ταρατσα! Και εμείς απο την ταράτσα Ντου κάνουμε !  :2funny: :2funny:
Ανδρ.24: Μιρέλλα. I love mirella φούρναρη! :cheesy:
Ανδρ.16: Μικαέλα. Ξανθιά έχει κωλαρα πάντως φοράει και το μαυρο κορδονακι που χάνεται εκεί μεσά  :wanker: :wanker: ! Θα σου ρθω! :grin:
Ανδρ.50: Βερόνικα. Η Βόλλευμπολιστρια ! :grin:
Ανδρ.52: Ελένα. Μαυρομαλλα Μιλφαρα απο Ρουμανία. Ηφαίστειο στο κρεβάτι! :grin:
Κεφαλληνίας: Αναστασία. Μιλφαρα  :tits2: !
Villa Prive: Κατερίνα. Μπορω να πω είναι ίδια με τις Φότο του αλλου Σιτέ! Δεν έπεσε φοτοσοπ!  :orchestra::orchestra:
Studio Lux Νικ.1α: Εμμανουέλα. Η Ξανθία λεπτή ρουμανιτσα! Του Λαγνου του άρεσε πολύ! :2funny:
Νικ.1β( Εκκλησιά): Βερονικη. Μαυρομαλλα  :kissass: απο Ρουμανία αν είχε και  :boobies: θα μπαινα!
Red light: Σάσα. Μαυρομαλλα λεπτή βγήκε με ενα ολόσωμο εσώρουχο που κατέληγε σε κορδονι  :erection::erection:!
Villa erotika: Βέρα. Μου άρεσε μαυρομαλλα με Κάλο  :boobies: και ωραία φάτσα! :grin:
Φρίξου 15: Στεφη. Ιταλίδα Μιλφαρα με  :fuck1: :fuck1: να πω την αλήθεια και την τσατσά την εριχνα ενα παρακρατικο γαμησι!  :grin:
Φρίξου 14: Νίκολ. Δεν την είδαμε ηταν σε πρόγραμμα!
Τρίδυμο Νο1: Χριστίνα. Μινιόν ! :grin:
Τρίδυμο Νο2: Γωγώ. :grin:
Τρίδυμο Νο3. Κάρλα. Τουμπανακι αλλά δεν! :grin:
Μινώταυρου 14: Γκαμπριέλα. Ξανθιά με  :tits:  με μεγάλες ρώγες ασπρουλιαρα! Νέα χωριατοπούλα  :think: ! Ρε Μαλέα Λαγνε οι παλλετες ρε! :2funny:
Las vegas: Μπάρμπαρα.  :kissass2: :kissass2: :kissass2: βγήκε μαυρο σορτσάκι! :rockon:
Las vegas: Χριστίνα. Με τα περίεργα δόντια αλλά  :fuck1: έχει Πάταρα! :grin:
Las vegas: Βίκυ. Ελληνίδα ξανθιά  :boobies: Γυρισα Μαλέα λαγνε να το  :zfuck: :zfuck:! :grin:

Το μενού είχε πορνοκαντινα και για ποτάκι στο TS 14 στα γούστα του Λαγνου. Εκατσα μονο για ενα ποτακι για την εμπειρία! Είμαι ΠΑΟΚ αφού. :rockon:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε
:rockon: :rockon: :rockon:


καλησπέρα συνάδελφοι, μηπως ξερει κανεις που δουλευει η Εβελινα η ψηλη η ξανθια που δουλευε στο Τριδυμα 2 τα βράδια?
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

larry33

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
378
Κριτικές
10
Like
633
Πόντοι
1.525
Έχει άδεια, στην πατρίδα της είναι.

ευχαριστώ για την πληροφορία...νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορεί, με βαση το οτι διαβαζω...αλλά και δεν πιστευω να ειναι και καμμιά πιο καυλα και να συνδυάζει ομορφια, υψος, σωμα και υπηρεσίες σαν το κορμάκι αυτό...με το καλό να έρθει πίσω...
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Η Τσαρινα στο ποστο της κανονικα?? συνεχιζει να εχει ρεπο τριτη κ πεμπτη? ολες τις υπολοιπες πρωινη βαρδυα κανονικα??
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Η Τσαρινα στο ποστο της κανονικα?? συνεχιζει να εχει ρεπο τριτη κ πεμπτη? ολες τις υπολοιπες πρωινη βαρδυα κανονικα??
Όλα ίδια φίλε, πλέον οι αλλαγές είναι πολύ λίγες  :think:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
ευχαριστώ για την πληροφορία...νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορεί, με βαση το οτι διαβαζω...αλλά και δεν πιστευω να ειναι και καμμιά πιο καυλα και να συνδυάζει ομορφια, υψος, σωμα και υπηρεσίες σαν το κορμάκι αυτό...με το καλό να έρθει πίσω...
Αναλόγως τι ψάχνεις, για μένα είναι καλή αλλά μέχρι εκεί δεν τρελαίνομαι
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Βόλτα μετά τις 3 σήμερα το βράδυ, είδα τα δυτικά της Κωλέττη.

-26ης Οκτωβρίου 35. Πάολα. Ξανθό λεπτό έκφυλο με διάφορα τατούς. Δεν έχει καλές κριτικές μου φαίνεται.
-Ν.Ουρανού 26 (το καινούργιο διπλανό). Η μεχικάνα Αλεξάνδρα. Ξανθιά πλέον και πιο γεμάτη, είχα ένα περιστατικό μπουρδελοχάιμερ όπου δεν την αναγνώρισα αμέσως, βγαίνοντας έξω σκέφτηκα ότι κάπου την έχω ξαναδεί, ιδίως αυτόν τον κώλο, μετά συνειδητοποίησα ότι την έχω πάρει ήδη. Γηρατειά.
-Μινωταύρου. Κλειστό το μεγάλο, η Γκαμπριέλα στο ξύλινο.
-Las Vegas 1. Μπάρμπαρα. Σιγά τα αυγά, δεν ξέρω τι της βρίσκει ο κόσμος. Ψηλή ξινή αλόγα με τατούς.
-Las Vegas 2. Η ψηλή Χριστίνα με τα χαρακτηριστικά δόντια. Πρέπει να είναι καλή μέσα σύμφωνα με το ένστικτό μου, απλά δεν με τραβάει εμφανισιακά.
-Las Vegas 3. Η Φλωρίτα, παραδόξως σήμερα ήταν κεφάτη και χαμογελαστή, πρώτη φορά που την είδα έτσι. Την περίμεναν δύο μαντράχαλοι στο δωμάτιο για παρτούζα, της έκανα πλάκα γι αυτό, μου λέει "και τέσσερις ταυτόχρονα έχω πάρει!" Από κει που δεν την σκεφτόμουν καθόλου, ψήθηκα και επέστρεψα για την δοκιμή η οποία προέκυψε αναπάντεχα επιτυχημένη. Δίνει και κώλο το πιτσιρίκι τώρα!
-Π. Ερημίτη 1. Το λημέρι της Έμμας, κλειστό προς το παρόν. Η Έμμα βρίσκεται βραδυνή Α. Γεωργίου 38 αυτή την περίοδο για όσους δεν ξέρουν.
-Π. Ερημίτη 2. Η Μόνικα με τα περίεργα δόντια. Ο σωματότυπός της μου αρέσει πολύ, παραταύτα οι πολλές αρνητικές κριτικές με έχουν αποτρέψει να δοκιμάσω.
-Τρίδυμα 1. Δεν μπήκα, γιατί φανταζόμουν ότι θα ήταν το Χριστινάκι και δεν ήθελα να την δω και να φύγω.
-Τρίδυμα 2. Γωγώ.
-Τρίδυμα 3. Κάρλα. Δεν την είδα σήμερα, ήταν στο δωμάτιο. Πάντως έχει καλό κορμάκι και δίνει και κώλο.
-Φρίξου 15. Μια παχουλή τσέχα Λούνα με πολύ καλά ελληνικά και τατού λαγουδάκι του Playboy στο κωλομέρι.
-Φρίξου 14. Δεν μπήκα, φαντάζομαι η Νικόλ.
-Ν. Ουρανού 1Α (Εκκλησία). Η μελαχρινή Βερόνικα. Άπαιχτο κορμάκι για τα γούστα μου και αντέχει δυνατές καταστάσεις. Έχει αρχίσει να μαθαίνει και κάποια ελληνικά.
-Ν. Ουρανού 1Β. Η ξανθιά Εμμανουέλα. Λεπτό κορμί, μέτρια φατσούλα, λίγες και ως επί το πλείστον αρνητικές κριτικές για τα τόσα χρόνια που είναι εδώ.

Βίλλες δεν πήγα, κομμένες προς το παρόν μετά τις τελευταίες δύο ξενέρωτες καταθέσεις εκεί. Ούτε το άλλο site τσεκάρω πλέον για να δω βάρδιες.

Οι επιλογές μου ήταν το Χριστινάκι, η Βερόνικα και η Φλωρίτα. Κατέληξα στη Φλωρίτα ως κάτι καινούργιο και πέρασα απρόσμενα μια χαρά.

 
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Η Τσαρινα στο ποστο της κανονικα?? συνεχιζει να εχει ρεπο τριτη κ πεμπτη? ολες τις υπολοιπες πρωινη βαρδυα κανονικα??
Εγώ την Τρίτη που πήγα δεν ήταν εκεί. Δευτέρα και Πέμπτη δεν είχε τα ρεπό της;  :think:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Η Τσαρινα στο ποστο της κανονικα?? συνεχιζει να εχει ρεπο τριτη κ πεμπτη? ολες τις υπολοιπες πρωινη βαρδυα κανονικα??

Παρασκευή πρωί στη θέση της Νατάσας ήταν η Ντανιέλα με τα πολλά τατουάζ.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
-Las Vegas 3. Η Φλωρίτα, παραδόξως σήμερα ήταν κεφάτη και χαμογελαστή, πρώτη φορά που την είδα έτσι. Την περίμεναν δύο μαντράχαλοι στο δωμάτιο για παρτούζα, της έκανα πλάκα γι αυτό, μου λέει "και τέσσερις ταυτόχρονα έχω πάρει!" Από κει που δεν την σκεφτόμουν καθόλου, ψήθηκα και επέστρεψα για την δοκιμή η οποία προέκυψε αναπάντεχα επιτυχημένη. Δίνει και κώλο το πιτσιρίκι τώρα!

Ωπα! η Φλωριτα !! ε οσο ναναι ερχεται και πασχα, τα πτωματα ανασταινονται !!!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
αυτη η Ελενα η μελαχροινη στο ανδρεου γεωργιου 52 φαινεται μουναρος,μπορει καποιος να με πει εντυπωσεις απο το δωματιο γιατι σκεφτομαι να τη δοκιμασω?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
μια Νινα μιλφ που δεν ηξερε ελληνικα καθολου, δουλευε στο μαντζαρου 14 πριν 2 χρονια τι απεγινε ξερει κανεις?
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
11
Like
600
Πόντοι
291
ευχαριστώ για την πληροφορία...νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορεί, με βαση το οτι διαβαζω...αλλά και δεν πιστευω να ειναι και καμμιά πιο καυλα και να συνδυάζει ομορφια, υψος, σωμα και υπηρεσίες σαν το κορμάκι αυτό...με το καλό να έρθει πίσω...
Ακριβως οπως τα λεει ο φιλος larry33 ειναι.Το μωρο ειναι το στανταρακι μου,τα κανει ολα τελεια και το αναμενουμε γιατι εχει κανα 2μηνο που λειπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom