Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
να επιβεβαιώσω ότι η Έφη είναι στο πόστο της, με υπηρεσίες στα γνωστά επίπεδα. κια για το φίλο που ρώτησε είναι στο Φρίξου 15 πάντα πρωινή, μέρες Πέμπτη έως και Κυριακή
ευχαριστούμε συναθλητή....
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Mικρη βολτουλα πριν λιγο και καταθεση που αλλου.... στην εφη φυσικα. Μετα απο ενα μηνα ξεκουρασεις απο το μου ειπε (εδω ηταν)ξανα στο ποστο της.Αναμονη σχεδον 45 λεπτα μιας και τα τρια δωματια ηταν γεματα και συνευρεση μιας και δεν ειχε αλλον μετα απο εμενα περιπου 30-35 λεπτα. Τα υπολοιπα στην κριτικη που ακολουθει.


Case D'Amore (Τρίδυμα).Νο1 Η βαλεντινα με χειραψια στην υποδοχη, ευγενικη κοπελιτσα.Νο2 τζουλια γυφτορουμανα, γνωστη απο βαρδαρη. Πολυ γκαυλιαρα με μετριες επιδοσης μεσα.Νο3 ισαμπελα αν δεν κανω λαθος,πετιτ αδιαφορη κοπελα.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas).Το πρωτο κλειστο,δευτερο απο τα δυο που ειναι μαζι.. μια ξανθια με ωραιο σωμα,εμοιαζε με την εμμανουελα απο βαρδαρη, μπορει να ηταν και αυτη.Στο τριτο μια ομορφη κοπελα με τατου στα πλευρα ονοματη βικτωρια.
Πέτρου Ερημίτη 2.Η αδιαφορη εμφανισιακα μιλφ μονικα.
Φρίξου 15.Και εδω οπως ειπα στην αρχη η εφη.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
ακομα εδω εισαι;
δεν πηγες στο αμστερνταμ;
δεν σου δωσε κανα 50αρικο ο μπαμπακας;;
μαγκακος πισω απ το pc??? μπα αδερφε λιωνω στη δουλεια μεχρι να φυγω και κατουραω κατι φελους σαν εσενα
 

eastman

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Mικρη βολτουλα πριν λιγο και καταθεση που αλλου.... στην εφη φυσικα. Μετα απο ενα μηνα ξεκουρασεις απο το μου ειπε (εδω ηταν)ξανα στο ποστο της.Αναμονη σχεδον 45 λεπτα μιας και τα τρια δωματια ηταν γεματα και συνευρεση μιας και δεν ειχε αλλον μετα απο εμενα περιπου 30-35 λεπτα. Τα υπολοιπα στην κριτικη που ακολουθει.


Case D'Amore (Τρίδυμα).Νο1 Η βαλεντινα με χειραψια στην υποδοχη, ευγενικη κοπελιτσα.Νο2 τζουλια γυφτορουμανα, γνωστη απο βαρδαρη. Πολυ γκαυλιαρα με μετριες επιδοσης μεσα.Νο3 ισαμπελα αν δεν κανω λαθος,πετιτ αδιαφορη κοπελα.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas).Το πρωτο κλειστο,δευτερο απο τα δυο που ειναι μαζι.. μια ξανθια με ωραιο σωμα,εμοιαζε με την εμμανουελα απο βαρδαρη, μπορει να ηταν και αυτη.Στο τριτο μια ομορφη κοπελα με τατου στα πλευρα ονοματη βικτωρια.
Πέτρου Ερημίτη 2.Η αδιαφορη εμφανισιακα μιλφ μονικα.
Φρίξου 15.Και εδω οπως ειπα στην αρχη η εφη.

μπηκα να δω την κριτικη σου για την εφη συναγωνιστη αλλα δεν...εκτος αν κοιταω καπου λαθος...η τελευταια σου κριτικη ανδ.γεωργιου 21 για βικτωρια!! :)
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
μια αναπαντεχη επισκεψη στην φλωριτα την πετιτ ρουμανα με τις κακες κριτικες. Την βλέπω και παρόλο που είχα διαβάσει τις χάλια κριτικές πέρασα. Πληρωνω για 30 και η τσατσα βλέποντας πως έχω αρκετά χρήματα επάνω μου να μ λέει γιατι δεν περνας με πιο ακριβό πρόγραμμα??? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Για την κοπέλα να πώ πως με άφησε άφωνο με την συμπεριφορά της και το πόσο γαμάτα πέρασα μαζί της. gfe κατάσταση απίστευτη. Την ώρα που τελείωνα με αρχίζει παθασμένα να φιλάει και να με αγγαλιάζει. Τι να πώ μάλλον θέμα χημειας είναι και πραγματικά το καραγουσταρα. Δεν βιάστηκε καθόλου και δεν δυσανασχετησε οταν επαιζα με το μουνακι της. Θετικοτατη εμπειρια.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Ντόνα, δεν ήξερα πως υπάρχει τέτοιο ωραίο μωρό στα στούντιο μας. Μελαχρινή με πανέμορφα μάτια γύρω στα 33 και με  ένα ωραιότατο δροσερό βελουδένιο κορμάκι, μου έκανε κλικ στην πρόσφατη σύντομη  επίσκεψη μου και μου θύμισε λίγο την Ava Addams σαν εικόνα...
Πήρα πρόγραμμα και πέρασα στα ενδότερα, το δωμάτιο στο κτίριο της Α.Γεωργιου 19 συμπαθητικό εκτός από το στρώμα (χάθηκε να πάρουν ένα ανατομικό τώρα με τις εκπτώσεις) που με βύθιζε συνεχώς (μάλλον χρειάζομαι λίγη δίαιτα τώρα τελευταία) αλλά λόγω τις ανθεκτικότητας μου  δεν κατάφερε να μου περιορίσει τις επιλογές μου πάνω του.
Μπορώ να πω πως ήταν καλή φάση με την εκ Ρουμανίας με τα άπταιστα ελληνικά δεσποινίς...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ντόνα, δεν ήξερα πως υπάρχει τέτοιο ωραίο μωρό στα στούντιο μας. Μελαχρινή με πανέμορφα μάτια γύρω στα 33 και με  ένα ωραιότατο δροσερό βελουδένιο κορμάκι, μου έκανε κλικ στην πρόσφατη σύντομη  επίσκεψη μου και μου θύμισε λίγο την Ava Addams σαν εικόνα...
Πήρα πρόγραμμα και πέρασα στα ενδότερα, το δωμάτιο στο κτίριο της Α.Γεωργιου 19 συμπαθητικό εκτός από το στρώμα ( χάθηκε να πάρουν ένα ανατομικό τώρα με τις εκπτώσεις ) που με βύθιζε συνεχώς ( μάλλον χρειάζομαι λίγη δίαιτα τώρα τελευταία ) αλλά λόγω τις ανθεκτικότητας μου  δεν κατάφερε να μου περιορίσει τις επιλογές μου πάνω του.
Μπορώ να πω πως ήταν καλή φάση με την εκ Ρουμανίας με τα άπταιστα ελληνικά δεσποινίς...
η ντονα η παλια απο λαφαμ προ πενταετιας,μετα κατερινη κλπ.....; :think:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Δεν την θυμάμαι  να την είχα δει ποτέ κάπου και ειδικά εκεί που αναφέρεσαι....
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Πολυ μαπα τα πραματα γενικα!! ειχα να κατεβω καιρο και ειδα οτι τα πραματα χειροτερεψαν !! δυστυχως,

απο την τσαρκα μου προχθες ξεχωρισα βαλεντινα φοβερο πισω συστημα, μια ρωσιδα με ενα κορδονακι για βρακι δε θυμαμαι ονομα ηταν στα τριδυμα, και η καρμεν στο διαμαντι, ολες οι αλλες ειναι για να τις βαρας στο τοιχο !! επισης πηγα για τσαρινα και την πετυχα στην αλλαγη η ωρα ηταν 17:30 περιεργα πραματα, οσο για την καινουρια στο Ερως την αντζελα ειναι ενα χομπιτ κοντοπουτανο για χαστουκια, ετυχε να μπω με κατι πιτσιρικαδες 4-5 με το που την ειδαμε πηραμε τον μπουλο ολοι !!!!!

κατεθεσα σε Θεια-Μονικα (φοραει "κοκκινες μποτες" οσοι ειναι μποτοφιλοι φετιχιστες να ξερουν) και με ξεσκισε για αλλη μια φορα, αλλα ας φερουν κ τπτ καινουριες κοπελες Ελεοςςςς!!!!
 

eastman

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ μαπα τα πραματα γενικα!! ειχα να κατεβω καιρο και ειδα οτι τα πραματα χειροτερεψαν !! δυστυχως,
επισης πηγα για τσαρινα και την πετυχα στην αλλαγη η ωρα ηταν 17:30 περιεργα πραματα,
επανηλθε τσαρινα?????? :dancing:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλημέρα στην παρεα........

βραδινη βολτα στα γρηγορα γιατι δεν ειχα χρονο σε συγκεκριμενα μαγαζια...
Περα από τα γιδια που είχαμε το μονο που εχω να πω είναι για την εκκλησια που ανοιξε ξανα μετα από καιρο κ ειχε ένα μικρο πιπινι
συμπαθεστατο θα ελεγα κ μου φανηκε καινουριο με ωραιο βυζακι!!
Στα 60 το κωλαρακι που δεν εκανα τον κοπο να κανω παζαρια!!!
Δεν περασα μεσα προτιμησα να δω αν ξερεις κανεις κατι γιατι δεν εχω ορεξη για πατατες!!

καρλα νομιζω ειπε??
παιδια πρωτη φορα την βλεπω......κ αν είναι οντως καινουρια ποιος θα την εκπεδευσει???
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
καλημέρα στην παρεα........

βραδινη βολτα στα γρηγορα γιατι δεν ειχα χρονο σε συγκεκριμενα μαγαζια...
Περα από τα γιδια που είχαμε το μονο που εχω να πω είναι για την εκκλησια που ανοιξε ξανα μετα από καιρο κ ειχε ένα μικρο πιπινι
συμπαθεστατο θα ελεγα κ μου φανηκε καινουριο με ωραιο βυζακι!!
Στα 60 το κωλαρακι που δεν εκανα τον κοπο να κανω παζαρια!!!
Δεν περασα μεσα προτιμησα να δω αν ξερεις κανεις κατι γιατι δεν εχω ορεξη για πατατες!!

καρλα νομιζω ειπε??
παιδια πρωτη φορα την βλεπω......κ αν είναι οντως καινουρια ποιος θα την εκπεδευσει???

Και εγω την ειδα οντως καρλα λεγεται καλο φαινεται αλλα δεν εκανα κασκαντεριλικι τα ειχα μετρημενα τα γκαφρα!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Η Καρλα ηταν πριν κανα μηνα στα 3δυμα. και απο οτι μου ειπαν ως μικρη και νεα στην δουλεια σερνοταν ...και σαν να το κανει με το ζορι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom