Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
μολις γυρισα απο μια μαλλον αναπαντεχη καταθεση στη Μολδαβη Βικυ στο Βιλα Πριβε...υποτιθεται βγηκα για τσαρκα αλλα στην πορεια βαρεθηκα,μπηκα μονο εκει μου αρεσε το γκομενακι και περασα με 60ε για 69.Ωραιο γκομενακι μοντελε,λεπτεπιλεπτο,με ωραια φατσα με πολυ ομορφα ματια,τρυφερο κορμι,μικροσκοπικο κωλαρακι με απιστευτο στησιμο στα 4 να πεταγεται ολη σουφρα εξω...χαριτωμενο,ευγενικο.Φαινομενικα ολα καλα...εκατσε πανω στη πουτσα μου με καυλωσε αμεσως,εβγαλε και το στριγκακι και βαρουσε μονη της την πουτσα στο μουνι και στον κωλο της...στηθηκε και στα 4 για πουτσοτριψιμο και κουνιοταν μονη της μπρος πισω σα να ηθελε να τη γαμησω ακαποτα...και αφου γιναν ολα ωραια,την εγλειψα την ελιωσα,πιπες,στασεις κλπ στο τελος μου λεει μην ξαναρθεις μαζι μου...δε μπορω να λειτουργησω ετσι  :S...τι εννοεις την λεω πως θα ηθελες δηλαδη?...ε εγω ειμαι αλλιως λεει...μα εμενα μου αρεσες λεω δεν εχω κανενα παραπονο...οχι λεει δεν πρεπει να σου αρεσα και φευγει  :uglystupid: :uglystupid:

Τωρα αν καποιος που την ξερει παραπανω μπορει να μου εξηγησει κι εμενα τι συνεβη γιατι δεν καταλαβα...ολα ηταν κανονικα,δεν την ενοχλησα σε κατι,δε την πιεσα για κατι,ισα ισα εκει που εμπενα στην τελικη ευθεια με σηκωσε να τη γαμαω στα ορθια ακουμπωντας στον τοιχο...,με προκαλουσε λεγοντας σιγουρα θες να γαμησεις το κωλαρακι μου και να το χυσεις...και στο τελος μου πεταξε αυτη τη μαλακια
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
ε αν  καυλωσε κ τέλειωσε κιολας ρε al τι δεν καταλαβες..με 2-3 να γινει αυτο αντε να βγαλει τη βαρδια μεχρι το πρωι μετα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.789
Πόντοι
5.646
μολις γυρισα απο μια μαλλον αναπαντεχη καταθεση στη Μολδαβη Βικυ στο Βιλα Πριβε...υποτιθεται βγηκα για τσαρκα αλλα στην πορεια βαρεθηκα,μπηκα μονο εκει μου αρεσε το γκομενακι και περασα με 60ε για 69.Ωραιο γκομενακι μοντελε,λεπτεπιλεπτο,με ωραια φατσα με πολυ ομορφα ματια,τρυφερο κορμι,μικροσκοπικο κωλαρακι με απιστευτο στησιμο στα 4 να πεταγεται ολη σουφρα εξω...χαριτωμενο,ευγενικο.Φαινομενικα ολα καλα...εκατσε πανω στη πουτσα μου με καυλωσε αμεσως,εβγαλε και το στριγκακι και βαρουσε μονη της την πουτσα στο μουνι και στον κωλο της...στηθηκε και στα 4 για πουτσοτριψιμο και κουνιοταν μονη της μπρος πισω σα να ηθελε να τη γαμησω ακαποτα...και αφου γιναν ολα ωραια,την εγλειψα την ελιωσα,πιπες,στασεις κλπ στο τελος μου λεει μην ξαναρθεις μαζι μου...δε μπορω να λειτουργησω ετσι  :S...τι εννοεις την λεω πως θα ηθελες δηλαδη?...ε εγω ειμαι αλλιως λεει...μα εμενα μου αρεσες λεω δεν εχω κανενα παραπονο...οχι λεει δεν πρεπει να σου αρεσα και φευγει  :uglystupid: :uglystupid:

Τωρα αν καποιος που την ξερει παραπανω μπορει να μου εξηγησει κι εμενα τι συνεβη γιατι δεν καταλαβα...ολα ηταν κανονικα,δεν την ενοχλησα σε κατι,δε την πιεσα για κατι,ισα ισα εκει που εμπενα στην τελικη ευθεια με σηκωσε να τη γαμαω στα ορθια ακουμπωντας στον τοιχο...,με προκαλουσε λεγοντας σιγουρα θες να γαμησεις το κωλαρακι μου και να το χυσεις...και στο τελος μου πεταξε αυτη τη μαλακια
Είναι μεγάλη μαλακω!1Χ2 την παίζεις κ χάνεις! :s&m_1:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.212
Πόντοι
3.820
μολις γυρισα απο μια μαλλον αναπαντεχη καταθεση στη Μολδαβη Βικυ στο Βιλα Πριβε...υποτιθεται βγηκα για τσαρκα αλλα στην πορεια βαρεθηκα,μπηκα μονο εκει μου αρεσε το γκομενακι και περασα με 60ε για 69.Ωραιο γκομενακι μοντελε,λεπτεπιλεπτο,με ωραια φατσα με πολυ ομορφα ματια,τρυφερο κορμι,μικροσκοπικο κωλαρακι με απιστευτο στησιμο στα 4 να πεταγεται ολη σουφρα εξω...χαριτωμενο,ευγενικο.Φαινομενικα ολα καλα...εκατσε πανω στη πουτσα μου με καυλωσε αμεσως,εβγαλε και το στριγκακι και βαρουσε μονη της την πουτσα στο μουνι και στον κωλο της...στηθηκε και στα 4 για πουτσοτριψιμο και κουνιοταν μονη της μπρος πισω σα να ηθελε να τη γαμησω ακαποτα...και αφου γιναν ολα ωραια,την εγλειψα την ελιωσα,πιπες,στασεις κλπ στο τελος μου λεει μην ξαναρθεις μαζι μου...δε μπορω να λειτουργησω ετσι  :S...τι εννοεις την λεω πως θα ηθελες δηλαδη?...ε εγω ειμαι αλλιως λεει...μα εμενα μου αρεσες λεω δεν εχω κανενα παραπονο...οχι λεει δεν πρεπει να σου αρεσα και φευγει  :uglystupid: :uglystupid:

Τωρα αν καποιος που την ξερει παραπανω μπορει να μου εξηγησει κι εμενα τι συνεβη γιατι δεν καταλαβα...ολα ηταν κανονικα,δεν την ενοχλησα σε κατι,δε την πιεσα για κατι,ισα ισα εκει που εμπενα στην τελικη ευθεια με σηκωσε να τη γαμαω στα ορθια ακουμπωντας στον τοιχο...,με προκαλουσε λεγοντας σιγουρα θες να γαμησεις το κωλαρακι μου και να το χυσεις...και στο τελος μου πεταξε αυτη τη μαλακια
την εχω στανταρακι εγω σχεδον 2 φορες την βδομαδα μετακαντυς εποχη!!λεει κατι τετοια περιεργα τα ελεγε και σε μενα..μην δινεις σημασια τα λεει γιατι θελει να δημιουργησει ονομα! και επισης να ξερεις θυμαται και καλα με αυτους π εχει παει και της κανανε το κλικ...οταν πρωτοηρθε δεν ητανε ετσι ητανε λιγο αβγαλτο!!πες μου κατι ...απιστευτο το 69 της και το μουνακι εχει τρελη γευση και αισθηση ε;να ξερεις οτι τρελενεται να την παιρνουνε απο τον κωλο!!!
 

Επισκέπτης
Εχω παρει κι εγω την μολδαβη τζιμιαδι :grin: αλλα στις αρχες οταν ειχε ερθει στην πολη μας.
εδω η κριτικη μου Αν και μ'αρεσει σαν παρουσια ειναι η μοναδικη φορα που την εχω παρει λογο εμπαργκου που κανω στην γνωστη αλυσιδα.  :grin:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
μολις γυρισα απο μια μαλλον αναπαντεχη καταθεση στη Μολδαβη Βικυ στο Βιλα Πριβε...υποτιθεται βγηκα για τσαρκα αλλα στην πορεια βαρεθηκα,μπηκα μονο εκει μου αρεσε το γκομενακι και περασα με 60ε για 69.Ωραιο γκομενακι μοντελε,λεπτεπιλεπτο,με ωραια φατσα με πολυ ομορφα ματια,τρυφερο κορμι,μικροσκοπικο κωλαρακι με απιστευτο στησιμο στα 4 να πεταγεται ολη σουφρα εξω...χαριτωμενο,ευγενικο.Φαινομενικα ολα καλα...εκατσε πανω στη πουτσα μου με καυλωσε αμεσως,εβγαλε και το στριγκακι και βαρουσε μονη της την πουτσα στο μουνι και στον κωλο της...στηθηκε και στα 4 για πουτσοτριψιμο και κουνιοταν μονη της μπρος πισω σα να ηθελε να τη γαμησω ακαποτα...και αφου γιναν ολα ωραια,την εγλειψα την ελιωσα,πιπες,στασεις κλπ στο τελος μου λεει μην ξαναρθεις μαζι μου...δε μπορω να λειτουργησω ετσι  :S...τι εννοεις την λεω πως θα ηθελες δηλαδη?...ε εγω ειμαι αλλιως λεει...μα εμενα μου αρεσες λεω δεν εχω κανενα παραπονο...οχι λεει δεν πρεπει να σου αρεσα και φευγει  :uglystupid: :uglystupid:

Τωρα αν καποιος που την ξερει παραπανω μπορει να μου εξηγησει κι εμενα τι συνεβη γιατι δεν καταλαβα...ολα ηταν κανονικα,δεν την ενοχλησα σε κατι,δε την πιεσα για κατι,ισα ισα εκει που εμπενα στην τελικη ευθεια με σηκωσε να τη γαμαω στα ορθια ακουμπωντας στον τοιχο...,με προκαλουσε λεγοντας σιγουρα θες να γαμησεις το κωλαρακι μου και να το χυσεις...και στο τελος μου πεταξε αυτη τη μαλακια

Βρε ερωτιαρη παναθεμα σε.........δεν καταλαβες ότι το κοριτσι σε ερωτευτικε??????? :rockon: :rockon:
Το κοριτσι ηθελε να σε διωξει με τετοιο τροπο γιατι αν την ξαναεκανες τετοιο σεξ δεν θα αντεχε την συγκηνηση κ την ηδονή που της χαρισες.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Επίτηδες στα ειπε βρε......... :grin: :grin: ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
την εχω στανταρακι εγω σχεδον 2 φορες την βδομαδα μετακαντυς εποχη!!λεει κατι τετοια περιεργα τα ελεγε και σε μενα..μην δινεις σημασια τα λεει γιατι θελει να δημιουργησει ονομα! και επισης να ξερεις θυμαται και καλα με αυτους π εχει παει και της κανανε το κλικ...οταν πρωτοηρθε δεν ητανε ετσι ητανε λιγο αβγαλτο!!πες μου κατι ...απιστευτο το 69 της και το μουνακι εχει τρελη γευση και αισθηση ε;να ξερεις οτι τρελενεται να την παιρνουνε απο τον κωλο!!!
να μη δινω σημασια αλλα τι να κανω?να ξαναπαω ή θα μου πει καμια μαλακια σοβαρα?
γιατι περα απ'αυτο το γκομενακι ειναι τελειο και ναι το 69 της ειναι απιστευτο...
και ετσι οπως με κοιτουσα και στον καθρεφτη διπλα ημουν και πολυ ομορφος χθες τη νυχτα  :grin:
και ημουν κυριος δεν εκανα αλητιες...ε τελοσπαντων με 60ε εκατσα και κανα 20λεπτο,πραγματι η πουτσα μου ηταν καγκελο και καποια στιγμη αυτη εγινε μουσκεμα...και στο τελος η κρυαδα

ρε μπας και ηθελε να την καρφωσω ακαποτα απο τον κωλο?γιατι ετσι οπως της τον ετριβα στον κωλο μονη της εσπρωχνε τη σουφρα της πανω στο πουτσοκεφαλο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Βρε ερωτιαρη παναθεμα σε.........δεν καταλαβες ότι το κοριτσι σε ερωτευτικε??????? :rockon: :rockon:
Το κοριτσι ηθελε να σε διωξει με τετοιο τροπο γιατι αν την ξαναεκανες τετοιο σεξ δεν θα αντεχε την συγκηνηση κ την ηδονή που της χαρισες.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Επίτηδες στα ειπε βρε......... :grin: :grin: ;)
ααα ξεχασα...το κοροϊδευεις αλλα μου ειπε οτι με εμενα θα ηταν καλυτερα κατα τις 5 το πρωι...μου ειπε οτι στυλ μου δεν ειναι για τοσο νωρις γι'αυτην δηλαδη κατα τις 12 ακριβως που ημουν εκει
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
την εχω στανταρακι εγω σχεδον 2 φορες την βδομαδα μετακαντυς εποχη!!λεει κατι τετοια περιεργα τα ελεγε και σε μενα..μην δινεις σημασια τα λεει γιατι θελει να δημιουργησει ονομα! και επισης να ξερεις θυμαται και καλα με αυτους π εχει παει και της κανανε το κλικ...οταν πρωτοηρθε δεν ητανε ετσι ητανε λιγο αβγαλτο!!πες μου κατι ...απιστευτο το 69 της και το μουνακι εχει τρελη γευση και αισθηση ε;να ξερεις οτι τρελενεται να την παιρνουνε απο τον κωλο!!!

Το 60αρι εχι μεσα ακα τσιμπουκι κ γλυφομουνι ?? αξιζει τοσο πολυ? καθαρη ειναι η γκομενα η θα αρπαξουμε κανα σκουλαμεντο ??
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ααα ξεχασα...το κοροϊδευεις αλλα μου ειπε οτι με εμενα θα ηταν καλυτερα κατα τις 5 το πρωι...μου ειπε οτι στυλ μου δεν ειναι για τοσο νωρις γι'αυτην δηλαδη κατα τις 12 ακριβως που ημουν εκει

καλα κοιτα εγω το ειπα για πλακα αλλα παντα υπαρχει ένα περιθωριο αληθειας σε τετοια θεματα ετσι??? ;) :grin:
αρκει να ξερουμε τι μας γινετε!!!!

τωρα θα με πει κανεις που να πεταχτω τωρα πρωινη βαρδια ρε παλιοπαιδα :tickedoff:?????
Να μην παω ρε γαμωτο παλι στην ειρηνη για το κωλαρακι της.........

ηθελα ρε παιδια να ρωτησω η μια χαρη να ζητησω.......
αν πετυχει κανεις την κατερινα που τελευταια δουλευε στο ερως 16 πρωινη στα ρεπο την νατασσας κ στο ανδρ.γεωργιου 50βραδια.....
κοντη με  :tits: :tits2: κ παρουσιαζοταν σαν ελληνιδα.....πρωτος εγω εκανα κριτικη γιαυτην όταν δουλευε στον βαρδαρη..
εχω πολυυυυ καιρο να την πετυχω αυτην.......ας ριξει καμια πληροφορια!! please.....
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Κ μιας που επεστρεψα από την βολτα μου......
δεν θα κανω αναφορα γιατι πηγα καρφωτος για νατασσα η στην ειρηνη.......
Εμαθα τα νεα της ημερας ΧΩΡΙΣ βεβαια να σημαινει ότι κ είναι αληθεια!!!!!!!!!

στην θεση της τσαρινα ητανε σημερα η νταιανα  :huh: :huh:
Κ μου ανακηνωσε η τσατσα ότι η νατασσα σταματησε οριστικα :- :- :- :S

Αν πραγματικα υσχιει αυτό παιδια σορρυ αλλα είναι μεγαλη απωλεια για τα μαγαζια της πολης μας!!

κριμα!!
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Κ μου ανακηνωσε η τσατσα ότι η νατασσα σταματησε οριστικα :- :- :- :S

Μην πιστεύεις τις τσατσάδες. Κανόνας πρώτος.

Πολλές φορές έχουν πει το ίδιο πράγμα για το μανούλι αλλά στο τέλος πάντα η Νατάσα επιστρέφει δυναμικά !!!
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
σε ποιο μπορντελο εργαζεται αυτη η νατασσα ρε μαγκες ?
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
τα βγαλε τα φραγκα της
την ταισαμε πολυ ΚΑΛΑ
χαζη ειναι να κατσει να γλυφει απλυτες χρεωκοπημενες ελληνικες ψωλες
θα τα φαει με τον γκομενο και το κοπροσκυλο της
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Πήρα μια Βαλέρια στο Las Vegas... πιο έπιπλο πεθαίνεις, ακολουθεί κριτική...  :s&m_1:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Κριμα !!! αχ νατασσα νατασσαααα μουυυυυυ αχ βαχχχ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom