Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Η παλια ειναι με νεες φωτο  :2funny:
Αν ειναι ετσι, σιγα το κρεβατι...
Βασιλι, η Αφρο πως και σου κανει για milf? θα συμφωνησο στα υπολοιπα που ειπες περι χημειας κτλπ.
Ξερει κανεις αν αυριο πρωι θα ειναι Αφρο στο ποστο της?
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
μια αννα που δουλευε στην μαντζαρου που ειναι τωρα αραγε επισης νεα μαγαζια θα ανοιξουν στην νικ ουρανου και ναδρεου γεωργιου και ενα ακομα στην πετρου ερημιτη τα παλια συνεργεια αυτοκινητων εγιναν συνεργεια πιπατζηδων
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Ξερει κανεις αν αυριο πρωι θα ειναι Αφρο στο ποστο της?

Σήμερα μεσημεράκι που πέρασα ήταν εκεί με μαύρη καλτσοδέτα στο αριστερό μπούτι  :cum:

Για μία ακόμη φορά μέσα ήταν δυναμίτης ... :kissass:
 

reystar22

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
Κατι φιλαρακια μου ειχαν πει πως ακουσαν οτι η Μαρια Αλεξανδρου (αυτη απο την Sirina) ειναι σε studio εδω στη Θεσσαλονικη...

εχει παρει κανενος το ματι τιποτα?
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Κατι φιλαρακια μου ειχαν πει πως ακουσαν οτι η Μαρια Αλεξανδρου (αυτη απο την Sirina) ειναι σε studio εδω στη Θεσσαλονικη...

εχει παρει κανενος το ματι τιποτα?

Σάββατο πρωϊ πήρα τηλ. στο Έρως 16 για Νατάσα αλλά τηλεφωνικά με είπαν για μία Αννα - Μαρία, δεν έκανα αυτοψία όμως ...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Κατι φιλαρακια μου ειχαν πει πως ακουσαν οτι η Μαρια Αλεξανδρου (αυτη απο την Sirina) ειναι σε studio εδω στη Θεσσαλονικη...

εχει παρει κανενος το ματι τιποτα?

Στο Φιβερ ειναι τυπε,εισοδος 15ε  και κλαις τα λεφτα σου απο το πρωτο δευτερολεπτο!!!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Σήμερα μεσημεράκι που πέρασα ήταν εκεί με μαύρη καλτσοδέτα στο αριστερό μπούτι  :cum:

Για μία ακόμη φορά μέσα ήταν δυναμίτης ... :kissass:

Και εγώ πέρασα προ ολίγου..φυσικά την καλτσοδέτα δεν την έβγαλε όταν της είπα πόσο με αρέσει. Με την Αφρούλα συμβαίνει το εξής περίεργο που δεν συμβαίνει με άλλες, μάλλον την συμπαθώ τόσο πολύ που άγρια ένστικτα δεν μου βγαίνουν εύκολα μ΄αυτήν, σχεδόν πάντοτε καταλήγει να έχει το κουμάντο και να με βάζει κάτω. Έχει ένα..πως να το πούμε, μητρικό στυλ που σε χαλαρώνει υπερβολικά.

Σάββατο πρωϊ πήρα τηλ. στο Έρως 16 για Νατάσα αλλά τηλεφωνικά με είπαν για μία Αννα - Μαρία, δεν έκανα αυτοψία όμως ...

Πέτυχα το μελαχρινό πιπίνι Άντζελα εκεί σήμερα, μάλλον θα είναι και βραδυνή. Έχει ωραίο κορμάκι και σκεφτόμουν να δοκιμάσω, αλλά εκπέμπει απειρία. Η τσατσά της (η παλιά της Βερόνικας) μου έχει δώσει να καταλάβω ότι δεν πρόκειται για τίποτε ιδιαίτερο.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Κατι φιλαρακια μου ειχαν πει πως ακουσαν οτι η Μαρια Αλεξανδρου (αυτη απο την Sirina) ειναι σε studio εδω στη Θεσσαλονικη...

εχει παρει κανενος το ματι τιποτα?

Ναταααα εσκασε η Βομβα χαχαχα!! ας αρχισουμε παλι τα ποιος την εχει παρει η οχι :P :sunglasses:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
Κατι φιλαρακια μου ειχαν πει πως ακουσαν οτι η Μαρια Αλεξανδρου (αυτη απο την Sirina) ειναι σε studio εδω στη Θεσσαλονικη...

εχει παρει κανενος το ματι τιποτα?
αυτή δεν ηταν που έλεγε " Επαιξα σε πορνό, για να μην κάνω βιζιτα ως μοντελο!" :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom