Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους..Ρε παιδια η ΚΑΡΜΕΝ που δουλευε παλαιοτερα στις βιλλες που εχει χαθει?Εχω να τη δω κανα 5μηνο...Ξερει καποιος να μας πει που βρισκεται αυτο το κορμι και τι ωρες δουλευει?
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους..Ρε παιδια η ΚΑΡΜΕΝ που δουλευε παλαιοτερα στις βιλλες που εχει χαθει?Εχω να τη δω κανα 5μηνο...Ξερει καποιος να μας πει που βρισκεται αυτο το κορμι και τι ωρες δουλευει?
Αχελωου 10 τα βραδακια, κυριε συναγωνιστα  :knockinb: :rockon: :cheesy:
 

ehunt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη καποια πραγματα πρεπει να αναφερονται νομιζω οτι πρεπει να το γραψω και ας πεσουν να με φανε καποιοι.

Να ξεκινησω λεγοντας οτι μαζι της περασα υπεροχα. Οσα εχουν γραφτει ειναι αληθεια. Η κοπελα οντως σε κανει να περνας ωραια μαζι της αλλα... Προτιμησα να δοκιμασω το στοματικο χωρις προφυλακτικο και τα πραγματα απο εκει και περα εχουν ως εξης. Μετα απο μια με δυο μερες περιπου κοκκινιλες στο κεφαλακι, φαγουρα, αισθηση καψιματος. Δερματολογος --> μυκητιαση. Αυτο σημαινει ενα πραγμα, οτι αναμεσα στους πελατες δεν φροντιζει καθολου μαλλον για την υγιεινη της. Ειμαι σιγουρος οτι ειναι απο αυτη γιατι δεν πηγα με αλλη για δυο μηνες πιο πριν και φυσικα δεν πηγα με αλλη μετα απο αυτην. Εμενα επειδη ο δερματολογος ειναι φιλος μου δεν μου πηρε λευτα οποτε το ολο σκηνικο μου κοστισε 4 ευρω για τις αλοιφες και την ταλαιπωρια που περασα. Καποιος αλλος ομως μπορει να μην εχει λευτα για ιατρους κτλ κτλ. Επισης αν εγω κολλησα κατι απλο τωρα ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι καποια στιγμη καποιος θα κολλησει κατι πιο σοβαρο. Η κοπελα ειναι η Εμμανουελα.

Δεν εξυπηρετω συμφεροντα και δεν με νοιαζει πραγματικα τι θα πουνε καποιοι. Πριν το γραψω εδω μιλησα με δυο τρεις "παλιους" μηπως και μου βρουνε λυση στο πως να το χειριστω και φυσικα ολοι μου ειπανε οτι αν το κανω καποια ατομα θα πεσουν να με φανε. Ε βασικα στα παπαρια μου τι θα γινει απο εδω και περα. Εγω το κολλησα, πηγα στο δερματολογο, εβαλα τις αλοιφες και δεν ξαναπαταω τωρα που ξερω. Απλα σκεφτηκα οτι αν καποιος ειχε αναφερει κατι πιο πριν δεν θα την πατουσα και αποφασισα να το πω. Να κλεισω λεγοντας ξανα οτι η κοπελα οντως φυσαει. Οντως γαμιεται απιστευτα καλα. Αλλα κατι τετοια καλο ειναι να τα προσεχουμε και λιγο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.191
Κριτικές
293
Like
9.456
Πόντοι
12.525
Δεν εξυπηρετω συμφεροντα και δεν με νοιαζει πραγματικα τι θα πουνε καποιοι. Πριν το γραψω εδω μιλησα με δυο τρεις "παλιους" μηπως και μου βρουνε λυση στο πως να το χειριστω και φυσικα ολοι μου ειπανε οτι αν το κανω καποια ατομα θα πεσουν να με φανε.
και αφου ηταν να το πεις τελικα βρε μαρτυριαρη και εμας που μας ρωτησες με το αλλο προφιλ σου ειπαμε καλυτερα οχι, ταχα τι μας ρωτησες? :think: :think:
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
χθες αργά 4+ ηταν η ωρα μου βασικα ηθελα να δω την κινηση κ αναλογως να κρινω ομως ελλατωμενη ροη στα στουντιακια, Γ Ανδρ.ολα σχεδον κλειστα εκτος απο ερως κ 4 πηγασου κλειστα ερημιτη κλειστα κτλ το μονο που ειχε κινηση ηταν Ν ουρ1  δεν μπηκα ομως τελικα κατεληξα Αλινα(πολυ παθιαρικο το μωρο χθες). Γενικοτερα επικρατει ξηρασια μαγκες καμια προταση για καταδρομικη και για σημερα? :helpplea:
 

Djole_7

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Κυριακη βραδυ κατεθεσα στην jessica (  μελλισες)..την ειχα απωθημενο πολυ καιρο αλλα ποτε δεν εμπαινα..δυστυχως ομως με ξενερωσε απιστευτα γιατι σηκωθηκε και εφυγε στο 10 λεπτο....επειδη πηρα το απλο προγραμμα λεει καθομαι μεσα μονο 10 λεπτα..

Καργιολαα
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Επειδη καποια πραγματα πρεπει να αναφερονται νομιζω οτι πρεπει να το γραψω και ας πεσουν να με φανε καποιοι.

Να ξεκινησω λεγοντας οτι μαζι της περασα υπεροχα. Οσα εχουν γραφτει ειναι αληθεια. Η κοπελα οντως σε κανει να περνας ωραια μαζι της αλλα... Προτιμησα να δοκιμασω το στοματικο χωρις προφυλακτικο και τα πραγματα απο εκει και περα εχουν ως εξης. Μετα απο μια με δυο μερες περιπου κοκκινιλες στο κεφαλακι, φαγουρα, αισθηση καψιματος. Δερματολογος --> μυκητιαση. Αυτο σημαινει ενα πραγμα, οτι αναμεσα στους πελατες δεν φροντιζει καθολου μαλλον για την υγιεινη της. Ειμαι σιγουρος οτι ειναι απο αυτη γιατι δεν πηγα με αλλη για δυο μηνες πιο πριν και φυσικα δεν πηγα με αλλη μετα απο αυτην. Εμενα επειδη ο δερματολογος ειναι φιλος μου δεν μου πηρε λευτα οποτε το ολο σκηνικο μου κοστισε 4 ευρω για τις αλοιφες και την ταλαιπωρια που περασα. Καποιος αλλος ομως μπορει να μην εχει λευτα για ιατρους κτλ κτλ. Επισης αν εγω κολλησα κατι απλο τωρα ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι καποια στιγμη καποιος θα κολλησει κατι πιο σοβαρο. Η κοπελα ειναι η Εμμανουελα.

Δεν εξυπηρετω συμφεροντα και δεν με νοιαζει πραγματικα τι θα πουνε καποιοι. Πριν το γραψω εδω μιλησα με δυο τρεις "παλιους" μηπως και μου βρουνε λυση στο πως να το χειριστω και φυσικα ολοι μου ειπανε οτι αν το κανω καποια ατομα θα πεσουν να με φανε. Ε βασικα στα παπαρια μου τι θα γινει απο εδω και περα. Εγω το κολλησα, πηγα στο δερματολογο, εβαλα τις αλοιφες και δεν ξαναπαταω τωρα που ξερω. Απλα σκεφτηκα οτι αν καποιος ειχε αναφερει κατι πιο πριν δεν θα την πατουσα και αποφασισα να το πω. Να κλεισω λεγοντας ξανα οτι η κοπελα οντως φυσαει. Οντως γαμιεται απιστευτα καλα. Αλλα κατι τετοια καλο ειναι να τα προσεχουμε και λιγο.
ελευθερη κοινωνια ειμαστε ελευθερα πρατουμε.
ποιος θα πεσει να σε φαει φιλε μου? ο μονος που μπορει να σε κακολογησει ειναι ή ο νταβατζης της Εμμανουελας η ο ''αγαπουλης'' της Εμμανουελας.
Λοιπον να πω πως η Εμμανουελα ειναι ενα απο τα στανταρακια μου.την επισκεπτομαι συχνα αλλα αποφευγω γλωσσοφιλα μαζι της και δεν παιρνω προγραμμα με ακαποτο (αν και στα ακριβα προγραμματα στο κανει ''δωρο''...)
Προχωρω και σε λεω οτι αφου εισαι στο φορουμ και μας διαβαζεις ξερεις καλα οτι η μιση Θεσσαλονικη εχει χυσει την Εμμανουελα στο στομα και η αλλη μιση εχει κανει γλωσσοφιλα μαζι της.αφου της τον εδωσες στο στομα χωρις προφυλακτικο εν γνωση σου τοτε ανελαβες και το ρισκο σου.περαστικα σου.
 

ehunt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
και αφου ηταν να το πεις τελικα βρε μαρτυριαρη και εμας που μας ρωτησες με το αλλο προφιλ σου ειπαμε καλυτερα οχι, ταχα τι μας ρωτησες? :think: :think:

Μπας και ειχατε καμια ιδεα για το πως να το χειριστω. Στην τελικη ναι το ειπα ρε συ γιατι πιστευω οτι επρεπε.

Προχωρω και σε λεω οτι αφου εισαι στο φορουμ και μας διαβαζεις ξερεις καλα οτι η μιση Θεσσαλονικη εχει χυσει την Εμμανουελα στο στομα και η αλλη μιση εχει κανει γλωσσοφιλα μαζι της.αφου της τον εδωσες στο στομα χωρις προφυλακτικο εν γνωση σου τοτε ανελαβες και το ρισκο σου.περαστικα σου.

Σαφως. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν επρεπε να ενημερωσω.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Έπρεπε να ενημερώσεις και καλά έκανες.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Να ξεκινησω λεγοντας οτι μαζι της περασα υπεροχα. Οσα εχουν γραφτει ειναι αληθεια. Η κοπελα οντως σε κανει να περνας ωραια μαζι της αλλα... Προτιμησα να δοκιμασω το στοματικο χωρις προφυλακτικο και τα πραγματα απο εκει και περα εχουν ως εξης. Μετα απο μια με δυο μερες περιπου κοκκινιλες στο κεφαλακι, φαγουρα, αισθηση καψιματος. Δερματολογος --> μυκητιαση. Αυτο σημαινει ενα πραγμα, οτι αναμεσα στους πελατες δεν φροντιζει καθολου μαλλον για την υγιεινη της. Ειμαι σιγουρος οτι ειναι απο αυτη γιατι δεν πηγα με αλλη για δυο μηνες πιο πριν και φυσικα δεν πηγα με αλλη μετα απο αυτην. Εμενα επειδη ο δερματολογος ειναι φιλος μου δεν μου πηρε λευτα οποτε το ολο σκηνικο μου κοστισε 4 ευρω για τις αλοιφες και την ταλαιπωρια που περασα. Καποιος αλλος ομως μπορει να μην εχει λευτα για ιατρους κτλ κτλ. Επισης αν εγω κολλησα κατι απλο τωρα ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι καποια στιγμη καποιος θα κολλησει κατι πιο σοβαρο. Η κοπελα ειναι η Εμμανουελα.

τύπε καλά έκανες και το έγραψες
όμως απορώ με ένα πράγμα (και δεν το λέω ούτε για σένα προσωπικά, ούτε για τη συγκεκριμένη κοπέλα, ανάλογες ιστορίες έχουν γραφτεί κατά καιρούς πολλές): πως ακριβώς περιμένετε κάποιοι να προσέχουν την υγιεινή τους οι κοπέλες; μάλλον αγνοείτε στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής...
μία κοπέλα που τη χύνει κόσμος και κοσμάκης καθημερινά στο στόμα και με χλωρίνη να το πλύνει το στόμα της αν έχει κολλήσει κάτι το κόλλησε... δηλαδή τι περιμένετε; μετά το χύσιμο του προηγούμενου να βουρτσίσει τα δόντια της; να κάνει γαργάρες με στοματικό διάλυμα; νομίζετε δηλαδή ότι αυτό θα σκοτώσει όλα τα μικρόβια και τους ιούς που πιθανόν να έχουν μολύνει το στόμα της; αν μολύνθηκε ήδη από οτιδήποτε (υποθετικά μιλάω πάντα) όπως και να'χει υπάρχουν πολλές πιθανότητες να το μεταδώσει
οι μύκητες που άρπαξες εσύ είναι το λιγότερο, η κοπέλα θεωρητικά είναι δυνητικά εκτεθειμένη σε πολύ σοβαρότερους κινδύνους, τους οποίους αποδέχεστε σαν πιθανότητες όταν πάτε και κάνετε ακάποτα και στοματικά (όχι μόνο με τη συγκεκριμένη, με οποιαδήποτε), τα υπόλοιπα περί υγιεινής και ελέγχων είναι να' χαμε να λέγαμε...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Κυριακη βραδυ κατεθεσα στην jessica (  μελλισες)..την ειχα απωθημενο πολυ καιρο αλλα ποτε δεν εμπαινα..δυστυχως ομως με ξενερωσε απιστευτα γιατι σηκωθηκε και εφυγε στο 10 λεπτο....επειδη πηρα το απλο προγραμμα λεει καθομαι μεσα μονο 10 λεπτα..

Καργιολαα


Δλδ φιλε δωρεαν σου το εκανε το απλο προγραμμα?
Ειμαι σιγουρος οτι πληρωσες τουλαχιστον 25ε αρα επρεπε να της κατεβασεις κανενα καντηλι για να μαθει πως βγαινουν τα λεφτα,το παρταλι...
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
πολυ πιθανο φιλε να σε κολησε η εμμανουελα......εγω αλλο θελω να πω,πως γινετε και περναει τις εξετασεις που κανει και δεν τις βρισκουν τιποτα?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
πολυ πιθανο φιλε να σε κολησε η εμμανουελα......εγω αλλο θελω να πω,πως γινετε και περναει τις εξετασεις που κανει και δεν τις βρισκουν τιποτα?


Πρεπει να εισαι πολυ αφελης αμα πιστευεις οτι οι κοπελες(γενικα) περνανε εξετασεις  :idiot: :idiot: :idiot:
Στην Ελλαδα εισαι,οι γνωστοι,οι κουμπαροι και τα λαδωματα παιρνουν και δινουν...
Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος και ποσο δε σε αυτη τη χωρα,ξυπνατε επιτελους,μη τα θεωρειται ολα δεδομενα !!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Επισκεψη πριν λιγο στην Τζαστιν μετα απο 8 χρονια!.Εχει παρει κιλα τα οποια γουσταρει απο οτι ειπε.Στο ντουκου ντουκου επισης πολυ καλη με ανεβασμενη διαθεση.Οι κραυγες της μου θυμισαν την Sylvia Saint  :huh:
Αυριο αν δε λιωσω στη δουλεια θα κανω εκτεταμενη μεσημεριανη τσαρκα με freddo και λαχανοπιτα ανα χειρας  :P
Οσο για τον φιλο που ποσταρε για το ατυχες πορνοσυμβαν,πολυ καλα εκανες και ενημερωσες,δε χρειαζεται να ρωτας κανεναν παλιο για τετοια θεματα.
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Αρχικα ναπω κατι ρε παιδια μην παμε μακρια, προχθες αν θυμαμαι καλα στο Ε καναλι στον τρανγκα ειχε συνεντευξη απτην προεδρο εκδιδομενων γθναικων Αθηνας και ειπε χαρακτηριστικα οτι πλεον γινεται πλημελλης ελεγχος των γυναικων για μεταδιδομενα νοσηματα! το επιβεβαιωσε η ιδια.Απο εκει και περα ειναι επιλογη μας και χρειαζεται προσοχη , τελος
τωρα να πω οτι επειδη τελικα σε μηνυμα αμου νωριτερα δεν πηρα καμια καλη προταση-απαντηση απο εσας πηγα στο στανταρακι μου στη λαρα σημερα και το γουσταρησα :fuck1: και μετα συνεχισα για ποτακι και θεαμα live sex σε γνωστο μαγαζι. ρε παιδια η αναστασια ειναι στου ερημιτη ? περασα χθες και σημερα κλειστα το μαγαζι
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Επισκεψη πριν λιγο στην Τζαστιν μετα απο 8 χρονια!.Εχει παρει κιλα τα οποια γουσταρει απο οτι ειπε.Στο ντουκου ντουκου επισης πολυ καλη με ανεβασμενη διαθεση.Οι κραυγες της μου θυμισαν την Sylvia Saint  :huh:
....................
Αυτό λέει!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πολυ πιθανο φιλε να σε κολησε η εμμανουελα......εγω αλλο θελω να πω,πως γινετε και περναει τις εξετασεις που κανει και δεν τις βρισκουν τιποτα?
για την ιστορια και μονο:οι μυκητες ιατρικα δεν ειναι σεξουαλικα μεταδιδομενο νοσημα τυπικο.....μυκητιαση βαλανου μπορει να παθει κανεις επειδη εχει σακχαρο,επειδη πηρε πολλη αντιβιωση,επειδη εχει πεσμενη αμυνα απο χιλιους δυο λογους ή επειδη αναπτυσσονται τοπικα συνθηκες κακης υγιεινης πχ θερμοτητα και υγρασια,πλημμελης καθαριοτητα ή και υπερβολικη καθαριοτητα με πολλα σαμπουαν και αφρολουτρα που σκοτωνουν την υγιη χλωριδα κλπ

οι μυκητες ειναι φυσιολογικη χλωριδα σε εναν βαθμο του δερματος μας και καποιων κοιλοτητων και δεν παει να πει οτι ολοι θα παθουμε και μυκητιαση με συμπτωματα επειδη ενας μυκητας βρισκεται στο δερμα μας ή στο στομα μας

οι εξετασεις που περναν οι κοπελες αφορουν τα τυπικως εννοουμενα ΣΜΝ δλδ εητζ,ηπατιτιδες,συφιλη και καλλιεργειες κολπικου για γονοκοκκο..αλλα και παλι στοματικο χωρις προφυλαξη δεν εισαι καλυμενος να αρπαξεις πχ καμια βλεννοροια αν η αλλη ειναι φορεας του μικροβιου στον φαρυγγα της και δεν θα εχει αυτη καν συμπτωματα....νταξει τι περιμενετε να κανουν και καλλιεργεια φαρυγγα στις ιεροδουλες ολες;

το οτι μπορει να μπαινει και σφραγιδα χωρις ελεγχο ισως να συμβαινει αλλα πρεπει να ειναι σπανιοτατο γιατι κανενας γιατρος δεν θελει και δεν εχει και κινητρο να μπλεξει χωρις λογο.πιο πιθανο ειναι να δουλευουν κοπελες διχως χαρτια ειδικα επαρχια και μικρες πολεις και εχει συμβει και εχει πεσει στην αντιληψη μας απο ειδησεις που δημοσιευτηκαν κατα καιρους

ο συναγωνιστης εγω να δεχτω οτι λεει αληθεια....αλλα

η αποψη μου ειναι οτι αν αρχισουμε να μπαινει ο ενας και ο αλλος ανωνυμα και να γραφει κολλησα απο την μια μυκητιαση και απο την αλλη δεν ξερω και γω τι ποιος μου λεει εμενα οτι δεν θα μπει να τα γραψει αυτα και η απεναντι απο την εμμα ιεροδουλη που βαραει μυγες ενω η εμμα μαζευει το χρημα;λεω εγω τωρα.....

επισης οταν εχεις παει με μια εμμα,με μια αλλη και με την γυναικα η γκομενα σου ε που σκατα ξερεις σιγουρα απο που κολλησες τι;

καποτα σε ολα για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο....ακομα και σε τελειωτικο στοματικο στην τελικη αναλυση
 

stasoumygdala

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Kαλημέρα και καλό μήνα

Ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Νταϊάνα στο Godiva? Δεν μπορώ να βρω τηλ του στούντιο για να ρωτήσω.
Kαι κάτι ακόμα, έχει κανείς εμπειρία από το συγκεκριμένο δίδυμο? www.mylist.gr/agelies/2%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B5%CF%83-%CE%BC%CE%B5-%CE%B4%CE%B9%CF%88%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CE%B5%CF%87/]http://www.mylist.gr/agelies/2%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B5%CF%83-%CE%BC%CE%B5-%CE%B4%CE%B9%CF%88%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CE%B5%CF%87/[/url]

Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom