Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κουτσομπολιά! Δηλαδή οι πιο όμορφες της βραδινής βάρδιας Μιρέλα και Νατάσσα είναι θύματα εκμετάλλευσης?
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Κατάθεση χτες στη Σάρα τη Σλοβάκα... Γενικά δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα κιόλας.

Επίσης μου έχει κάνει κλικ ένα κοντοπούτανο από τα τρίδυμα (στο Νο1) με ωραίο προσωπάκι εν ονόματι Ελένη
Έχει δοκιμάσει κανείς?
 

emperor7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συναθλητες και συνοδοιποροι.αν και παλιος αναγνωστης στο site και αρκετα εμπειρος στο αθλημα του μπουρδελοκυνηγου δεν ειχε τυχει να γραψω κριτικη η στο forum.οι τελευταιες μου 2 καταθεσεις ηταν η νασια(Τανταλου 14)και μπαρμπαρα απο σλοβακια(σαπφους 5).και οι 2 σουπερ επιτυχημενες με αποκορυφωμα την μικροκαμωμενη σλοβακα.ορισμος του fucktoy η κοπελα μικροκαμωμενη και ευελικτη.οσο για νασια ειναι γκομενα που θα περασεις καλα αν κολησει η χημεια σου,ο συναθλητης που παραπονιεται προφανως δεν κολησαν καθολου, οποτε και φυσιολογικα υπηρξε εκνευρισμος.παντως η κοπελα εχει και τεχνικη και εμφανιση καυλερη.θα επανελθω με εκτενεις κριτικες...
υ.γ.πηρα μπαρμπαρα τεταρτη βραδυ,και απο πεμπτη τα μαγαζια ηταν κλειστα.απλα ετυχε η υπαρχει θεμα?θα εκπλαγω παντως αν η συγκεκριμενη ειναι θυμα εκμεταλευσης,εδειχνε να το απολαμβανει τρομερα...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Ευπειθώς αναφέρω ότι η κατάσταση στη Μινωταύρου βελτιώθηκε (εμφανησιακά τουλάχιστον) από τις αρχές της εβδομάδας με νέο αίμα εκ Βουλγαρίας αλλά από ποιότητα... αστα να πάνε.  :headbang:
Το να δίνει κανείς 25 ή 30 για μια ξεπέτα στο Βαρδάρι είναι ένα θέμα αλλά το να πληρώνει 40-50-60 για 15 λεπτά με ένα πιπίνι που δεν έχει καταλάβει τι δουλειά κάνει και νομίζει ότι βρίσκεται εκεί για να μαζεύει τα φράγκα από απελπισμένους ηλίθιους που καίγονται να ξεφορτώσουν σπέρμα και δεν έχουν που αλλού να το κάνουν... αυτό δεν μασιέται εύκολα...  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Εκτός τούτου από επιτόπια χθεσινοβραδινή έρευνά μου πολύ ανορεξικό το παιδί στην Μινωταύρου που την διαφημίζανε ως δεύτερη Μπάρμπι (αν θυμάμαι καλά!)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
γεια σας συναθλητες και συνοδοιποροι.αν και παλιος αναγνωστης στο site και αρκετα εμπειρος στο αθλημα του μπουρδελοκυνηγου δεν ειχε τυχει να γραψω κριτικη η στο forum.οι τελευταιες μου 2 καταθεσεις ηταν η νασια(Τανταλου 14)και μπαρμπαρα απο σλοβακια(σαπφους 5).και οι 2 σουπερ επιτυχημενες με αποκορυφωμα την μικροκαμωμενη σλοβακα.ορισμος του fucktoy η κοπελα μικροκαμωμενη και ευελικτη.οσο για νασια ειναι γκομενα που θα περασεις καλα αν κολησει η χημεια σου,ο συναθλητης που παραπονιεται προφανως δεν κολησαν καθολου, οποτε και φυσιολογικα υπηρξε εκνευρισμος.παντως η κοπελα εχει και τεχνικη και εμφανιση καυλερη.θα επανελθω με εκτενεις κριτικες...
υ.γ.πηρα μπαρμπαρα τεταρτη βραδυ,και απο πεμπτη τα μαγαζια ηταν κλειστα.απλα ετυχε η υπαρχει θεμα?θα εκπλαγω παντως αν η συγκεκριμενη ειναι θυμα εκμεταλευσης,εδειχνε να το απολαμβανει τρομερα...
καλα...αντε γεια  :birdman: :birdman: :birdman:
 

emperor7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αμφιβαλεις για τα λεγομενα μου φιλε?θα μπορουσες να εισαι ευγενικοτερος παντως,εκτος αν δε δεχεσαι καποια διαφορετικη γνςμη..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Αμφιβαλεις για τα λεγομενα μου φιλε?θα μπορουσες να εισαι ευγενικοτερος παντως,εκτος αν δε δεχεσαι καποια διαφορετικη γνςμη..
ρε αντε γαμησου μαλακα...τι σχολιαζεις την κριτικη μου αλλες 20 κριτικες υπαρχουν γι'αυτην,τη δικη μου διαλεξες?
Πες τη γνωμη σου και ασε τι εγραψα εγω...εκτος αμα εισαι η Νασια παλι
 

Επισκέπτης
Εκτός τούτου από επιτόπια χθεσινοβραδινή έρευνά μου πολύ ανορεξικό το παιδί στην Μινωταύρου που την διαφημίζανε ως δεύτερη Μπάρμπι (αν θυμάμαι καλά!)

Για να λες εσυ έτσι μάλλον θα είναι μουνάρα-μοντελάρα! Ξέρω ότι γουστάρεις να έχουν κρέας πάνω τους.
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
al μην ασχολείσε με το γατάκι. Ξέρει κανείς αν δουλεύει η Νατάσσα σήμερα ? al να δοκιμάσω Ειρήνη ?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Για να λες εσυ έτσι μάλλον θα είναι μουνάρα-μοντελάρα! Ξέρω ότι γουστάρεις να έχουν κρέας πάνω τους.

χαχαχαχα ναι τα γούστα μου είναι γνωστά... αλλά αυτή για μοντέλο... μπα φίλε! Όταν λέω ανορεξική εννοώ πιο αδύνατη και από την Μιρέλα που είναι και η πιο αδύνατη που έχω πάρει...
 

emperor7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αμφιβαλεις για τα λεγομενα μου φιλε?θα μπορουσες να εισαι ευγενικοτερος παντως,εκτος αν δε δεχεσαι καποια διαφορετικη γνςμη..
ρε αντε γαμησου μαλακα...τι σχολιαζεις την κριτικη μου αλλες 20 κριτικες υπαρχουν γι'αυτην,τη δικη μου διαλεξες?
Πες τη γνωμη σου και ασε τι εγραψα εγω...εκτος αμα εισαι η Νασια παλι
ολιγον ευεξαπτο σε βρισκω και δε βλεπω το λογο..απλα ετυχε να καταθεσω πολυ προσφατα και να εχω πολυ διαφορετικη εμπειρια. για τη λαουρα ας πουμε που τρωει πολυ θαψιμο εχω και εγω πολυ αρνητικη γνωμη.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Mα αμα δεν απαντησω αυτος θα μπαινει καθε μερα και θα αφηνει υποννοουμενα για καθε κοπελα που παιρνει αδεια να παει να ξεκουραστει και λιγο.Αφου απ'την πρωτη ωρα μ'αυτο ασχολειται και το επαναφερει οποτε βρει ευκαιρια
κατσε ρε φιλαρακι τωρα γιατι με λες μαλακιες..ποσες φορες εχεις δει να μπαινω κια να επαναφερω το θεμα?
και ειδικα σε αυτο το θρεντ?
εγω εξαρχης εχω μια αποψη οπως και εσυ μια διαφορετικη...σε ειπα ποτε εγω οχι ρε φιλαρακι εχεις αδικο και το δικιο το εχω εγω?εγω ειδα οτι πραγματι καποιες μορφες των στουντιο ''φυγανε'' με προοπτικη να μη ξαναγυρισουνε να μη παει το μυαλο μου δηλαδη στην ιστορια του γιατρου?>...
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Ετσι οπως τα λες ειναι, αλλα θα θελαμε και νεο αιμα απο αυτα τα μαγαζια, πλεον εχουνε ριζωσει οι ιδιες και οι ιδιες, λιγο ανανεωση και ποικιλια δεν βλαπτει, αν και φετος θα παιξω με στανταρακια πλεον, και απο την αλλη η τιμη απο τα 40€ δεν λεει να πεσει αν και ριξανε τις τιμες στα αλλα προγραμματα.
συμφωνω απολυτα..καποιες θα παρουνε συνταξη πλεον..αφου δε παει και ο κοσμος πια σε αυτες απορω πως καθονται ακομη....
οσο για το 40ρικο αρκετα μαγαζια το κανανε 30..με ελαχιστα πλεον να διατηρουνε το 40(και δε βρισκω το λογο πραγματικα με αυτην την οικονομικη κατιφια).και ο βαρδαρης σε αρκετα ξεκιναει απο τα 25
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
θα μας αναγκασουνε να γαμαμε με 40ευρω το απλο το γαμησι θα γινει ειδος πολυτελειας:jerking: :jerking: :jerking:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Ρε σεις μ'εχει προβληματισει κατι που το σκεφτομαι τον τελευταιο καιρο...

Η μια μαζευει καμια 500ε τη βραδια και τα χωνει ολα στα αδεσποτα της Βουλγαριας,η αλλη ξεσκιζεται απ'τον κωλο ολη μερα και τα στελνει ολα στη Ρουμανια για να χτισει σπιτι στα παιδια της,η αλλη δουλεψε μια τριετια και πηγε στη Ρωσσια και αγορασε τουριστικο λεωφορειο απ'οτι εμαθα...και ποσες αλλες τετοιες περιπτωσεις

Μηπως κανουμε μεγαλο εγκλημα κατα της πατριδας μας ειδικα αυτη την εποχη?Ολο το χρημα εξω φευγει...
Εγω παλι συμπληρωνω σχεδον ενα μηνα αποχης απο τα μπουρδελα και στ'αρχιδια μου,εχω μια συλλογη καμια 1000 dvd τσοντες και ξεκινησα να τα βλεπω.Βλεπω κατι μουναρες Μοανα Ποτζι,Τερεζα Ορλοφσκι με τις τριχωτες μουναρες τους και τρελενομαι  :bigdick: :bigdick:

Σοβαρα το λεω μηπως πρεπει να αναθεωρησουμε τις αποψεις μας.Ή τουλαχιστον να γαμαμε αυτες που ειναι μονιμες εδω.Αλλα ποιες ειναι αυτες? :grin:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.886
Πόντοι
4.895
Σοβαρα το λεω μηπως πρεπει να αναθεωρησουμε τις αποψεις μας.Ή τουλαχιστον να γαμαμε αυτες που ειναι μονιμες εδω.Αλλα ποιες ειναι αυτες? :grin:
Ήδη εγώ φίλε πήγα 3 φορές σε μασατζίδικο με ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ! Προτιμάμε ελληνικά προιόντα!
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Αγαπητοί συνάδελφοι, παρατηρώ κάποιες  βαθυστόχαστες ανησυχίες  μάλλον θα φταίει όντως ότι έχουμε βαρεθεί να γευόμαστε το ίδιο φαγητό.
Προσωπικά Αλ δεν με νοιάζει που στέλνουν τα χρήματα τους οι κοπέλες μου φτάνει να με ικανοποιήσουν με βάση την κατάθεση που κάνω και τίποτα άλλο και πιστεύω πως δεν μπορεί να συγκρίνεις τα DVD με τις κορμάρες  των μαγαζιών.
Κάποιος που ρωτά για Ειρήνη εννοείτε να πάει και κάποιος αναφέρει για την Μαρία την Τσέχα από το Λαφαιμ μήπως κάνει λάθος γιατί έχει και μια άλλη ξανθιά,Τσέχα αλλά πολύ αδύνατη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom