Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Επίσκεψη στην 26ης Οκτωβρίου 52 στην αγαπητή Ντέσυ σήμερα το απογευματάκι. Όπως πάντοτε η μικρά ήτανε τέλεια, φιλική και totally gfe...Όπως μου αρέσει.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη στην 26ης Οκτωβρίου 52 στην αγαπητή Ντέσυ σήμερα το απογευματάκι. Όπως πάντοτε η μικρά ήτανε τέλεια, φιλική και totally gfe...Όπως μου αρέσει.

Είναι πολύ ανεβασμένη η μικρή, την έχω τιμήσει και εγώ προσφάτως, όπως τα λες είναι
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χθεσινοβραδυνή Στουντιότσαρκα στα σπιτακια της περιοχής του Μυλου με αρκετή κίνηση.

Νικηφόρου Ουρανού 1Β : Εβελίνα
Νικηφόρου Ουρανού : Τζέσικα 18χρονο (κατα δήλωση) πίπινι από Ουγγαρία με ωραίο πίσω σύστημα.
Νικηφόρου Ουρανού 26 : Καινούρια άφιξη μια μαυρομάλα busty αλλά σφιχτή με στρόγγυλο κεφάλι(βλ. μαγουλάκια). Κατά δήλωση της τσατσάς έμπειρη κοπέλα έχοντας γράψει χιλιόμετρα στας Αθήνας.  
Κοροβάγου 5 : H Σάρα, ωραίο μωράκι
Κεφαλληνίας 8 : Αφροδίτη... Πρέπει να έφαγε λίγο παραπάνω στις γιορτές.
Ανδρέου Γεωργίου 50 : Μια Ουκρανέζα μαυρομάλλα, εγώ δεν την είχα ξαναδεί. Δεν τη θυμάμαι καλά, αλλά θυμάμαι ότι δεν μου άρεσε και πολύ. Είχε κι αρκετή κυταρρίτιδα (νομίζω...)
Ανδρέου Γεωργίου 21 : Η Μόνικα στο δωμάτιο. Δυστυχώς κι αυτή δεν με εμπνέει ντιπ.
Ανδρέου Γεωργίου 34 : Η Λάρα σε πρόγραμμα 45'. Ποιος αλήτης τη καβάτζωσε βρε?
Μινωτάυρου : Η Βικτώρια από την Κρήτη...Ωραία μου φάνηκε εμένα. Είχε μια χαλαρότητα στα κωλομέρια αλλά κατα τα άλλα εγώ τη γαμούσα! Το 50άρι (ανεπίσημα πάντα) μάλλον εξέπεσε.
Πέτρου Ερημίτη, Ανδρέου Γεωργίου 16, Αχελώου 10, Τρίδυμα : Κλειστά


Κατάθεση έγινε στη Τζέσικα στο Lux A2 με πολύ θετικές εντυπώσεις...Γενικά η κοπέλα είναι πολύ καλή και είναι βέβαιο ότι θα έχει μέλλον!



 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Είχαμε κανα νέο από Έφη? Η Αφροδίτη που έφαγε στις γιορτές είναι η γνωστή Άφρο από Κωλέττη ή άλλη?  :think:
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Ανδρέου Γεωργίου 34 : Η Λάρα σε πρόγραμμα 45'. Ποιος αλήτης τη καβάτζωσε βρε?

Πρόλαβα και τη γάμησα πριν το πρόγραμμα των 45', ήταν βιαστική λόγω του προγράμματος και μου 'σπασε τα αρχίδια.
Το άδειασμα δεν έγινε ικανοποιητικά
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπορει καποιος να προτεινει ενα καλο petite;
Αν και ειμαι τρελα fan των milf την ειδα αλλιως αυτες τις μερες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Είχαμε κανα νέο από Έφη? Η Αφροδίτη που έφαγε στις γιορτές είναι η γνωστή Άφρο από Κωλέττη ή άλλη?  :think:
καμια σχεση μαν.....η μιλφ αφεντικινα του ομωνυμου μαγαζιου στην κεφαλληνιας ειναι...ξανθια,ελληνιδα κερκυραια κατα δηλωση της,παχουλη και τροφαντη.......εχω και κριτικη
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
95
Πόντοι
1
Είχαμε κανα νέο από Έφη? Η Αφροδίτη που έφαγε στις γιορτές είναι η γνωστή Άφρο από Κωλέττη ή άλλη?  :think:

η εφη ηταν σημερα στο φριξου 15...μαυρο μαλλακι πλεον!!πολυ ωραια γυναικα!! ευτυχως που ημουν βιαστικος λογω δουλειας αλλιως θα εφευγε το 30αρι..
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Χθεσινοβραδυνή Στουντιότσαρκα στα σπιτακια της περιοχής του Μυλου με αρκετή κίνηση.

Νικηφόρου Ουρανού : Τζέσικα 18χρονο (κατα δήλωση) πίπινι από Ουγγαρία με ωραίο πίσω σύστημα.

Κατάθεση έγινε στη Τζέσικα στο Lux A2 με πολύ θετικές εντυπώσεις...Γενικά η κοπέλα είναι πολύ καλή και είναι βέβαιο ότι θα έχει μέλλον!

Αν είναι η κοπέλα που έκανε ένα πέρασμα μιας μέρας από το Σαπφούς 5 τ.οτε στα μέσα του περσινού Οκτώβρη, είναι αξιολογότατη, την είχα πε΄τυχει μια φορα όλο κιόλο στο φτερό, και το μπροστινό της σύστημα είναι αξιολογότατο  :tits2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
η εφη ηταν σημερα στο φριξου 15...μαυρο μαλλακι πλεον!!πολυ ωραια γυναικα!! ευτυχως που ημουν βιαστικος λογω δουλειας αλλιως θα εφευγε το 30αρι..

το 40αρι θες να πεις.......το δουλευει πάντως 20λεπτο γεμάτο σου προσφερει, λογικά μέχρι την πέμπτη πρεπει να ειναι σερι εκεί
 

karvounaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η σημερινή τσάρκα δεν είχε πολύ ψάξιμο,καθότι είχα αποφασίσει ότι θα επισκεφτώ τη Νταϊάνα  :tits2: :pipa1:  :knockinb: .Η εμφάνιση της κοπέλας είναι για μένα από τις καλύτερες που υπάρχουν αυτή τη στιγμή,και σε συνδυασμό με τις υπηρεσίες της τη κατατάσουν στις τοπ 3,μαζί με Ζωή milf A.Γεωργίου 34 και Μιρέλα  Σαπφούς 5.Τα υπόλοιπα στην κριτική που ακολουθεί
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
10
Like
4.925
Πόντοι
4.895
το 40αρι θες να πεις.......το δουλευει πάντως 20λεπτο γεμάτο σου προσφερει, λογικά μέχρι την πέμπτη πρεπει να ειναι σερι εκεί
στην αφροδίτη ακούστηκε 30αρι...άρα παίζει και στην έφη πλέον
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Και η Έφη και η Αφρούλα έχουν πλέον 30άρι απλό, απλά οι τσατσάδες διευκρινίζουν ότι είναι για 10 λεπτά μαξ.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ρε παίδες,σε ποιό μπορώ να βρώ κανα πιπίνι?Ξέρει κανείς να μου πεί?Καλά τα Σίτυ τούρ αλλά ακριβά για τους καιρούς που διανύουμε... :-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ρε παίδες,σε ποιό μπορώ να βρώ κανα πιπίνι?Ξέρει κανείς να μου πεί?Καλά τα Σίτυ τούρ αλλά ακριβά για τους καιρούς που διανύουμε... :-
φλωρη στην ματζαρου και αντριαννα αν δουλευει ακομη ,τανια φριξου 15 και λαρα στο λαφαμ νομιζω θα σε καλυψουν στα γουστα σου......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom