Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
ενας δικος μου που περασε μαντυ τα κλαιει!  ;)
και εγω που εχω περασει Λιλη αστα να παει ηταν! :tits2:

Μαντυ ειχα παρει 2 φορες πριν κανα 2 χρονια, δεν ξετρελαθηκα την 1η φορα, δοκιμασα και 2η, μια απο τα ιδια, 3η δεν θα υπαρξει, Λιλη 2 φορες, η 1η καλυτερη απο την 2η, αλλα ειναι μουναρα και για αυτο θα ξαναπαω, τωρα για αυτους τους 2...παντρεμενοι και οι δυο, μια φορα τη βδομαδα να γαμανε με το ζορι και μια στο 3μηνο ξενογαμανε και αν τους πας πχ στην Αντριανα την κομοδινα θα τους φανει θεα.!!  :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Οταν λεω να βαλουν χαρτι και με το ονομα να ξερουμε δε βαζουν  :rolleyes:, μονο να ξινιζουν αμα φυγεις ξερουν ... :idiot:
επιδι δεν εχεις διορατικες  ιδιοτητες

Τι εγινε χθες αδερφε ?  :think:

Αμα δε μπορει η Χρυση να φωναξουμε και την Ροζ  :cheesy:
Απογκετοποιηση του Βαρδαρη και των ντελων τωρα  :rockon:

Κανονικα ετσι επρεπε να ειναι, οπως υποχρεωνουν στα διαφορα μαγαζια να καδραρουν την αδεια λειτουργια τους σε εμφανες σημειο, ετσι επρεπε να ειναι και στα μπουρδελα τουλαχιστων με καποιο τροπο να βλεπεις καπου το βιβλιαριο υγειας της κοπελας...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Οταν λεω να βαλουν χαρτι και με το ονομα να ξερουμε δε βαζουν  :rolleyes:, μονο να ξινιζουν αμα φυγεις ξερουν ... :idiot:
επιδι δεν εχεις διορατικες  ιδιοτητες

Κανονικα ετσι επρεπε να ειναι, οπως υποχρεωνουν στα διαφορα μαγαζια να καδραρουν την αδεια λειτουργια τους σε εμφανες σημειο, ετσι επρεπε να ειναι και στα μπουρδελα τουλαχιστων με καποιο τροπο να βλεπεις καπου το βιβλιαριο υγειας της κοπελας...

Για μένα πάλι δεν έχει κάποια αξία να φαίνεται αυτό το χαρτί σε εμφανές σημείο, δεν θα γίνω εγώ όργανο του κράτους για να ελέγχω την νομιμότητα ή μη της κάθε δραστηριότητας. Να κάνει ελέγχους το κράτος και εγώ ήσυχος να πάω να πηδάω θέλω. Όπως δεν θα βάλω εγώ μυαλό στον κάφρο που πετά το σκουπίδι στο δρόμο ή αυτόν που οδηγά επικίνδυνα και πάει λέγοντας.

Τώρα θα μου πεις δεν έχουμε κράτος, σύμφωνοι, αλλά ούτε ποτέ θα αποκτήσουμε αν το υποκαθιστούμε εμείς οι ίδιοι. Για αυτό λοιπόν δεν το θεωρώ εκ των ουκ άνευ το γεγονός να είναι αναρτημένη η άδεια της κοπέλας και του καταστήματος σε εμφανές σημείο για κάθε έλεγχο.

Όπως επίσης θεωρώ περιττό το γεγονός να γράφονται σελίδες με μαρκαδόρο που να λένε ότι  το μαγαζί είναι νόμιμο και η κοπέλα έχει άδεια, δηλαδή υπάρχει περίπτωση να μην είναι??? :huh: :huh:
 

Επισκέπτης
τοσο καιρο δεν κρεμουσαν χαρτια τωρα που ειδαν τα ζορια και την μειωμενη κινηση το θυμηθηκαν  :uglystupid: στην τελευταια μου τσαρκα σε ενα ντελο μας ελεγε χωρις να ερωτηθει η τσατσα πως καθε 15 περνανε απο γιατρο η κοπελες, διωχνουμε πελατες που ζητανε σεχ χωρις προφυλαξη και αλλα οπως οτι καποια κοπελα δεν περασε τους γιατρους και σταματησε να δουλευη και γυρησε στην πατριδα της, παιζει αυτο το διαστημα να το ακουτε σε πολλα ντελα αυτο το τροπαρι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Είναι καθήκον της πολιτείας να κάνει ελέγχους σε όλες τις δραστηριότητες για την τήρηση της νομιμότητας, πόσο μάλλον στα  μπουρδέλα, και παρότι δεν υπάρχει κράτος όπως το θέλουμε, εγώ πιστεύω ότι και έλεγχοι γίνονται και ότι όλες ανεξαιρέτως οι κοπέλες που εργάζονται στους οίκους ανοχής περνάνε από γιατρούς, τουλάχιστον εδώ στην Θεσσαλονίκη από όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω.

Όπως εξάλλου πιστεύω ότι ουδείς λογικός άνθρωπος θα επιζητήσει να πηδήξει σε μπουρδέλο χωρίς προφυλακτικό, εκτός αν και πάλι κάποιος δεν είναι καλά στα μυαλά, αλλά και πάλι πιστεύω ότι καμία απολύτως εργαζόμενη κοπέλα θα το δεχόταν.

Ο πανικός δεν είναι καλός σύμβουλος είτε αυτός προέρχεται από τα καταστήματα είτε από την πελατεία. Πιστεύω ότι όποιος λαμβάνει τα μέτρα του δεν έχει να φοβάται απολύτως τίποτα.  :sunglasses: 
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Καλησπερα συναγωνιστες,πριν απο μια ωρα περιπου στην περιοχη του Βαρδαρη,αποφασισα να ξεκινησω μια τσαρκα εχοντας πολλη ορεξη , αλλα μου ετυχε ενα απιστευτο σκηνικο.Προσοχη λοιπον οσοι πατε μονοι σας κυριως στην περιοχη του βαρδαρη,εγω επειδη κανω παντα μονος μου τσαρκα γιατι δεν θελω να δινω δικαιωματα σε κανεναν για την προσωπικη μου ζωη,ακουστε τι επαθα.Παω να ξεκινησω απο την προμηθεως,βλεπω ξαφνικα 2 κοντοπουτανους γυφτους να ερχονται προς το μερος μου και να μου λενε ''φιλαρακι ελα λιγο να σε πουμε κατι'',φυσικα δεν τους εδωσα σημασια καθως τους περασα για γυφτους που πουλανε κινητα,αμ δε, εκανα μεγαλο λαθος.Οπως τους αγνοησα αρχικα,με τραβαει ο ενας απο τη μπλουζα και μου ζηταει χρηματα.Κλασσικη η απαντηση,δεν εχω φιλαρακι.Μου λεει ΄΄σημερα βγηκαμε απο τη φυλακη κι εχουμε να γαμησουμε πολυ καιρο και δεν εχουμε λεφτα''.Του απανταω οτι δεν εχω,μου λεει παλι ''δωσε μου εστω κι ενα ευρω,δεν ειμαι φτιαγμενος ουτε θελω να παρω τη δοση μου,τα ακουω που βαρανε στην τσεπη σου ''.Τελος παντων,νευριασμενος κι εγω επειδη με ζαλισαν τα αρχιδια και δε με αφηναν να φυγω με τπτ,εχοντας και παλαιοτερα προσωπικη εμπειρια απο ληστεια,ημουν πολυ ψυχραιμος και δεν αντιδρουσα με φωνες ή κατι αλλο αποφασιζω να του δωσω μερικα ψιλα που ειχα πανω μου για να με αφησουν να φυγω και να τελειωνουμε.Με το που του τα δινω τα ψιλα βαζει το χερι του αποτομα στην αλλη μου τσεπη και παει να μου παρει το κινητο και τα χαρτονομισματα.Του το τραβαω εγω με δυναμη με αποτελεσμα να μου σκισει ενα 50ευρω.Μου λεει ο αλλος ''δωστα ολα αλλιως θα σε μαχαιρωσω'' και βγαζει ενα μαχαιρι.Η πλακα ειναι οτι εκει ειχε 2 νταβατζηδες που βλεπαν και δεν εκαναν κατι.Δεν εκανα το λαθος ουτε να τρεξω,αλλα ουτε να φωναξω σε βοηθεια γιατι εκει θα ημουν τελειωμενος απο χερι.Κανω κινηση ψυχραιμα και περπαταω προς την Σαπφους.Εκει μπροστα στο ανορθογραφο ηταν ενας γυφτος με ενα ασπρο honda crx παλιο.Μου λεει ο ενας απο τους 2 ''τον βλεπεις αυτον που σε κοιταει??Μαζι μας ειναι γι αυτο δωσε τα λεφτα''.Ψυχραιμα εγω συνεχιζω την πορεια μου καθως ειχα παρκαρει το αμαξι στη πισω πλευρα κατω απο την προμηθεως μπροστα στην εισοδο της χρυσης αυγης,Με σταματανε παλι και οι 2 τραβοντας με απο την μπλουζα ο ενας και απο το χερι ο αλλος σαπφους με τανταλου γωνια και μου ζητανε επιμονα τα υπολοιπα χρηματα μου.Εκει απεναντι απο το πρασινο να ειναι καλα ενας τυπος φαλακρος με σορτσακι και μαυρη μπανανα τσαντακι μας βλεπει κι ερχεται προς το μερος μας.Τους ρωταει τι εγινε και τον ενοχλειτε?? Του λεει ο ενας οτι ''μας χρωσταει 1 ευρω και δε μας το δινει''  :jerking: :jerking: :jerking: οτι να ναι ο κωλογυφτος.Με ρωταει αυτος αν ειναι αληθεια και του απανταω οχι φυσικα τους τα εχω δωσει ολα μου τα ψιλα και πανε να μου παρουν τα χαρτονομισματα.Ευτυχως εκει κερδισει 2-3 μετρα οταν τους ελεγε αυτος να με αφησουν και να φυγουν και αρχισα να απομακρυνομαι και πηγα στο αμαξι περπατωντας για να μην προκαλεσω φυσικα.Μπηκα στο αμαξι εβαλα μπρος και την εκανα.Την τυχη μου μεσα,ο βαρδαρης αμα σας πω ρε παιδια πρωτη φορα τον εβλεπα τοσο ερημωμενο,δεν υπηρχε ανθρωπος πουθενα,αντε 2-3 να ειδα να περπατανε στην περιοχη.Αυτα πανω κατω παιδες,γι αυτο οποιος πηγαινει κατα εκει μονος να προσεχει,ειδικα κανενας πιτσιρικας 20-25 χρονων.Η αληθεια ειναι οτι δεν φοβηθηκα ουτε οταν εβγαλαν το μαχαιρι,αντιθετως νευριασα πααααρα πολυ.Ουτε το παιζω ατρομητος,ουτε μαγκας εννοειται,απλα μου εχουν τυχει διαφορες μαλακιες προσωπικες απο μικρη ηλικια με επιθεσεις ,ληστειςε και διαφορα αλλα που ειχα το θαρρος και τη δυναμη να ανταπεξελθω.Σορρυ που ειναι ψιλοοφτοπικ το θεμα,αλλα επειδη εγινε εξω απο τα μπουρδελα του βαρδαρη δεν ηθελα να ανοιξω νεο θρεντ. ΠΡΟΣΟΧΗ και καλα γαμησια

Πριν λίγες μέρες μου συνέβη και εμένα ένα περιστατικό, διαφορετικό από αυτό αλλά με έκανε να είμαι πιο προσεκτικός και επιφυλακτικός στα γνωστά μέρη..
Είχα βρεθεί κοντά στο Jumbo για κάτι δουλειές και είχα παρκάρει το αυτοκίνητο στην Πήγασου, για όσους δεν την ξέρουν είναι ένας κάθετος δρόμος στην Αν. Γεωργίου, αμέσως μετά το ξενοδοχείο MET όπως κινείται κανείς στην 26ης Οκτωβρίου. Είχα κάνει τη μαλακία να αφήσω μια τσάντα στο πίσω κάθισμα (δεν είχε τίποτε πολύτιμο μέσα, μόνο χαρτιά) και μέρα μεσημέρι μου σπάσανε το τζάμι της πίσω πόρτας και ανοίξανε την τσάντα. Ευτυχώς δε μου πήραν τίποτα, ταυτότητα δίπλωμα κτλ που είχα στο ντουλαπάκι του συνοδηγού. Προφανώς ψάχνανε μόνο για χρήματα, γύφτοι ήταν ,πρεζόνια, δεν ξέρω  :huh: και έτσι μου έφυγαν τα χρήματα μιας κατάθεσης στην επισκευή της ζημιάς.
Ξέρω πως ήταν αφέλειά μου να αφήσω την τσάντα στο πίσω κάθισμα, όμως επειδή όλοι κινούμαστε με το αυτοκίνητο σε εκείνα τα μέρη και μπορεί πάνω στη βιασύνη μας, είτε από απροσεξία, είτε με τη σκέψη ότι δε θα συμβεί τίποτε γιατί δε θα αργήσουμε ιδιαίτερα ή γιατί υπάρχει ακόμη το φως του ήλιου, να την πατήσουμε. Και αυτό που με τρόμαξε περισσότερο είναι τι θα γινόταν αν επέστρεφα νωρίτερα στο αυτοκίνητο και έπιανα το δράστη στα πράσα, πως μπορεί να αντιδρούσε... Συναγωνιστές, προσοχή μεγάλη!
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
για αυτους τους 2...παντρεμενοι και οι δυο, μια φορα τη βδομαδα να γαμανε με το ζορι και μια στο 3μηνο ξενογαμανε και αν τους πας πχ στην Αντριανα την κομοδινα θα τους φανει θεα.!!  :2funny: :2funny:

Αχ η σκληρή αλήθεια που πονάει  :headbang:
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
κύριοι γνωρίζει κανείς αν σήμερα δουλεύει η Έμμα ? Ευχαριστώ
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη σήμερα στο Je t’aime το πολύ κομψό στουντιάκι της Έδεσσας, όπου συνάντησα την Λούση ομορφότερη από ποτέ, και με πάρα πολύ εκπληκτική διάθεση. Υπάρχει σχετική αναφορά στο θρεντ του καταστήματος.


Θα ακολουθήσει πανηγυρική κριτική. :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
κύριοι γνωρίζει κανείς αν σήμερα δουλεύει η Έμμα ? Ευχαριστώ

Αυτο το μπουρδελο επιμενει να μην βαζει τηλεφωνο ετσι ειναι δυσκολο να μαθεις για εκει
οπως και για πολλα αλλα φυσικα

αν παει κανεις ας ρωτησει και για Ερρικα αν θυμηθει  :zfuck:


εδιτ μαανες  :rockon:
 

Επισκέπτης
Χτες είχα έφοδο και δεν έγραψα για τις περιπέτειες μου.

Στο βαρδάρη σπασμένη κίνηση πήγα σε όλα εκτός από Προμ 19 και Προμ 25.

Ταντάλου 14: Η Αντριάννα από το τσίρκο. (Τι δουλεία έχει αυτή εκει?)

Ταντάλου 9: Η Μάγια με το βυζί της να φαντάζει υπέροχο ψωμομένο και στητό.

Ταντάλου 8: Ζωή την λένε νομίζω μια μεγάλη σε ηλικία και bbw.

Ταντάλου-Σαπφούς: Αλεξάνδρα αρπαχτικό όρχεων ευτυχώς την είδα από την πόρτα όταν έμπαινα και τράπηκα σε άτακτη φυγή.

Σαπφούς 20: Η ιταλίδα Ανίτα δεν κάθησα να την δώ την κοπάνησα με ελαφρά.

Σαπφούς 7:

Σαπφούς 5: Το λουκουμάκι η Νατάσσα, must για πιπινιάρηδες. Καβλοράπανο τελείως....

Σαπφούς 8: Η ισπανίς ντεμέκ λάουρα, την κοπάνησα γρήγορα κ από εκεί.

Προμηθέως 11: Η μεγαλειότης Βερόνικα..

Προμηθέως 5: Η πετίτ αδύνατη Άντζελα.

Προμηθέως 14: Η Αλίσια από το πράσινο (?) καιρό είχαμε να την δούμε.

Next stop city gate.

Κατεχάκη 14 ήτανε η Έμμα, έχει αδυνατίσει αρκετά, εμένα πάντως δεν μ'αρέσει..

Στα υπόλοιπα δεν πήγα γιατί έκοψα ύποπτες φάτσες και καταστάσεις και επηρεασμένος από αυτά που γράφτηκαν προχτές είπα να φυλάξω λίγο τα ρούχα μου.

Νext stop Μύλος.

Επιλεγμένα κινήθηκα εδώ..

Στο τσίρκο ήτανε η Νάσια, πολλά τα κυβικά της...

Στον κοροβάγκο η Σάρα που δεν δέχτηκε με το 40άρι να μου κάνει κ ισπανικό και έφυγα μπας και πετύχουμε στο μέλλον κάτι με τέτοιες κινήσεις γιατί...είμεθα αγωνισταί!!  :rockon:

Φρίξου 14: Γιασμίν η ισπανίδα και καλά busty γκόμενα με παραπάνω κιλά και πλαστικά βυζιά η τσατσά μάλιστα όταν την είπα αυτή με τα σιλικονάτα βυζιά? Μου κάνει ανόρθωση έχει κάνει η κόπελα όχι πλαστική... ΕΓΙΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Στα απέναντι τώρα στο πιό χαμηλά ήτανε η Ιωάννα, ρουμάνα τσαμπουκαλού δεν μου κάνει κλικ και στο επόμενο η Στέφη όπου και έγινε κατάθεση, αποτυχία διαπραγμάτευσης 30Ε με ισπανικό, πέρασε από την τσατσά με ζόρι, ρώτησε  αλλά άσκησε βετο η Στέφη και μπήκα με απλό τελικά.

Πολύ μετρημένη η Στέφη στις κινήσεις της, της είπα να σκάσει κανένα φιλάκι στην κορμάρα μου, δεν ήθελε. Μετά πήγα σε μια φάση να πιάσω μουνάκι με έκοψε το χέρι με συνοπτικές διαδικασίες. Πάντως πέρασα ωραία, ήμουνα και αρκετή ώρα μέσα χωρίς να δυσανασχετήσει, τα βυζιά της μου φάνηκαν μικρότερα από την άλλη φορά αλλά πρέπει να είναι σχεδόν 3 κ στητά, ηλικιακά δεν της φαίνεται από μακριά αλλά πρέπει να είναι κοντά στα 30.

Η υπηρεσία εκτελέστηκε ΚΑΛΩΣ!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Χτες είχα έφοδο και δεν έγραψα για τις περιπέτειες μου.

Ωραία αναφορά Maanes :rockon: :rockon:




Ταντάλου 9: Η Μάγια με το βυζί της να φαντάζει υπέροχο ψωμομένο και στητό.

Πιπινοκυνηγέ δν μας τα λες καλά τελευταία.  :rolleyes: :rolleyes:Συλλαμβάνεσαι για δέυτερη φορά να κοιτάς bbw, :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny:
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες για τη πρωινή βάρδια στο βαρδάρη? όνομα και σπίτι είμαι νέος σας ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Πιπινοκυνηγέ δν μας τα λες καλά τελευταία.  :rolleyes: :rolleyes:Συλλαμβάνεσαι για δέυτερη φορά να κοιτάς bbw, :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny:
παραλιγο να βγεις αναφερομενος  :s&m_2:

Που τις ειδες τις υποπτες φατσες boy ?  :think:

Εκεί στη μαντζάρου με κατεχάκη! Ένα αμάξι συγκεκριμένα κοντοστεκότανε πολύ ώρα κοντά μου μετά ήρθε ένας άλλος με αμάξι παλί κ μιλούσανε, πιο πέρα στο Μαντζάρου 10 ήτανε 2-3 περίεργοι, και λέω γάμησε το πάμε για μύλο.

ΓΚΕΙΜ μόνο το βυζί μ'άρεσε! Αλλά σιγά σιγά γίνονται όλα! Λες να αλλαξοπιστήσω και να ασπαστώ το κοράνι?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
ΓΚΕΙΜ μόνο το βυζί μ'άρεσε! Αλλά σιγά σιγά γίνονται όλα! Λες να αλλαξοπιστήσω και να ασπαστώ το κοράνι?  :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ πάντως, ειδικά μετά την σημερινή μου εμπειρία λέω να αλλαξοπιστήσω. :grin: :grin:
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Χαιρετώ, καμία με μεγάλα βυζιά έχουμε; Έχω καιρό να εξασκήσω το άθλημα και το σκέπτομαι μέσα στο ΣΚ να τσαρκάρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom