Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Που πηγαν ολοι.??  :think:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τσαρκα μηπως ?  :think:

Λοιπον ...

Τσιρκο Μερτσυ , προς αποφυγην ασκοπων επισκεψεων η΄καταδρομικων για οσους ψηνονται
(σε καμια ωρα αλλαζει βασικα )

Τελος τσαρκας  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κοιτα κατι πουτανες του κωλου που το παιζουν τωρα caaaallgiiiiirls.!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ειναι call girl ρε  χαμενε , City tour ειναι  :cheesy:

Πανω στην ωρα εμφανιστηκε
τωρα που βαρεθηκα τις γκομενες απο τα ντελα και ελεγα να το γυρισω στα σιτουρια  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Τσαρκα μηπως ?  :think:

Λοιπον ...

Τσιρκο Μερτσυ , προς αποφυγην ασκοπων επισκεψεων η΄καταδρομικων για οσους ψηνονται
(σε καμια ωρα αλλαζει βασικα )

Τελος τσαρκας  :grin:

Γιατι οχι.???

Και εχουμε λοιπον καυλ'ι'αρηδες.!! παμε πρωτα μυλο οπου ειχαμε το νεο της ημερας...ξανανοιξε η εκλησια...
Ν.Ουρανου 1Β. Με την κομοδινοπουλου Αντριανα, και την μπιτζοτσατσα στην ρεσεψιον...
Φριξου 14. Η Λαουρα η μπαρμπατσικια που το παιζει Ισπανιδα.
Α.Γεωργιου 34. Η ξεχαρβαλομενη σαν το χερουλι της εξωπορτας Καρλα, δεν με αρεσει ουτε για να πεταξω ενα 40αρι να την δοκιμασω, γυφτακι και τσιγγανακι μαζι μου θυμιζει...
26ης Οκτωβρη 52. Η Βανεσα μελαχρινη πιπινα με ποιασηματακια κομοδινακι, ηταν πριν Σαμφως 20, και παλαιοτερα 26ης 35Α...οπου την ειχα περασει ενα λουστρο, απο σωμα αξιζει...
Μαντζαρου 10. Η πορν σταρ μας Μαρτινα ροδες, οποιος γουσταρει δοκιμαζει και μετα λεει οτι πηδηξε και μια πορν σταρ με 40€.!

και φυγαμε για βαρδαρη...
Τανταλου 14. Η Ρωξανα με τα σιλικονατα της, κορμαρα η κομοδιναρα, την εβλεπα να απομακρυνετε και δεν το πιστευα οτι την εχω πηδηξει... :grin:
Τανταλου 9. Μια ξανθουλα ωραιο σωματακι, τι ξερουμε για αυτην.??? παιζει να ειναι Ελληνιδα.?? Μου θυμηζει μια Ελληνιδα παρα πολυ, αλλα δεν την ακουσα να μηλαει και δεν ρωτησα...ντρεπομουνα.!!  :2funny:
Σαμφως 8. Η Αριανα η Τσεχα, μετρια και σε ποιοτητα και σε σερβις.
Σαμφως 7. Η Καρμεν μεσα, πρεπει να ειναι μια ξανθια με ωραιον κωλαρακο, δεν περημενα εφυγα...
Προμηθεους 14. Η Μονικα πρωην Μιχαελα, παχυνε οπως ξαναειπα, το βυζι της φουσκωσε αρκετα.. :think:
Προμηθεους 19. Η Τζουλια η Ρουμανα ειναι τελικα και οχι η Πολωνεζα η μινιον με της βυζαρες, μπαζεψε και αλλο θα ελεγα, χοντρουλα με μπουταρες, μεσα σε ενα λευκο κορμακι που ξεχιλιζε τις βυζαρες της επειδηκτικα, μου εδειξε την κωλαρα της κλασικα και εφυγα...
Προμηθεους 25. Η ξανθια μικροκαμωμενη Τζουλια αδυνατο πιπινακι χαλια μεσα κατασταση, ειναι αυτη που ειχα παρει πριν κανα μηνα, μεσα τιποτα, μονο κωλαρα στα 4αρα αξιζει...

Αυταααααααα...και καταθεση που.??? Ειπα να παω κοντρα στο ρευμα σημερα, μιας και παλι δεν υπηρχε τιποτα αξιολογο, οποτε πηγα στην Τζουλια την Χοντρη.!! μου πεταξε τους πατζαδες της και τους εφαγα, καλουτσικια μεσα ευγενικη ομιλιτικη, φυγαν τα χοντρα που μαζευτηκαν και παμε τωρα για Καντυ απο βδομαδα να κλεισει ο κυκλος.!!

Καλο σας βραδυ...


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και εχουμε λοιπον καυλ'ι'αρηδες.!! παμε πρωτα μυλο οπου ειχαμε το νεο της ημερας...ξανανοιξε η εκλησια...
Ν.Ουρανου 1Β. Με την κομοδινοπουλου Αντριανα, και την μπιτζοτσατσα στην ρεσεψιον...
Προσχωμεεεεεν  :priest: :priest: :priest: ο Πατερ Καραμανιος μας εφερε νεα
Ποια τσατσα λες ? αυτη απο Φριξου 14 την πρωινη ?

Λες να μας ξαναρθει και η Εβελινα ?  :smitten:

Α.Γεωργιου 34. Η ξεχαρβαλομενη σαν το χερουλι της εξωπορτας Καρλα, δεν με αρεσει ουτε για να πεταξω ενα 40αρι να την δοκιμασω, γυφτακι και τσιγγανακι μαζι μου θυμιζει...
:2funny: :2funny: :2funny: τι μαλακας εισαι ρε ! χαχαχαχα  , για το χερουλι γελαω
Μαντζαρου 10. Η πορν σταρ μας Μαρτινα ροδες, οποιος γουσταρει δοκιμαζει και μετα λεει οτι πηδηξε και μια πορν σταρ με 40€.!
Αχαχαχαχαχαη Ροδες λεει , η Ξαδερφη της Μαρινας Ζαντες ? :2funny: :2funny: :2funny: Στα υποψιν αυτη για τον λογο που προανεφερες
και φυγαμε για βαρδαρη...

Αυταααααααα...και καταθεση που.??? Ειπα να παω κοντρα στο ρευμα σημερα, μιας και παλι δεν υπηρχε τιποτα αξιολογο, οποτε πηγα στην Τζουλια την Χοντρη.!! μου πεταξε τους πατζαδες της και τους εφαγα, καλουτσικια μεσα ευγενικη ομιλιτικη, φυγαν τα χοντρα που μαζευτηκαν και παμε τωρα για Καντυ απο βδομαδα να κλεισει ο κυκλος.!!


:rockon: :rockon: :rockon: :smitten: :smitten: :smitten:
ελπιζω να μας βει καλη  :priest: :priest: :priest:

Καλο σας βραδυ...

Γεια σου  :rockon:





ααα εχω και γω ενα νεο ... Τουμπανιεθ και Τζεσυ επιστρεφουν Πεμτη λεει
για οποιον ψηνοταν .. θα ειναι και μαυρισμενες  :cum:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Και εχουμε λοιπον καυλ'ι'αρηδες.!! παμε πρωτα μυλο οπου ειχαμε το νεο της ημερας...ξανανοιξε η εκλησια...
Ν.Ουρανου 1Β. Με την κομοδινοπουλου Αντριανα, και την μπιτζοτσατσα στην ρεσεψιον...
Προσχωμεεεεεν  :priest: :priest: :priest: ο Πατερ Καραμανιος μας εφερε νεα
Ποια τσατσα λες ? αυτη απο Φριξου 14 την πρωινη ?
Αυτη που εχει τα μαλια της σαν να βγηκε απο βιντεο κλιπ των μπιτζις ρεσυ.!! :2funny:
Λες να μας ξαναρθει και η Εβελινα ?  :smitten:

Α.Γεωργιου 34. Η ξεχαρβαλομενη σαν το χερουλι της εξωπορτας Καρλα, δεν με αρεσει ουτε για να πεταξω ενα 40αρι να την δοκιμασω, γυφτακι και τσιγγανακι μαζι μου θυμιζει...
:2funny: :2funny: :2funny: τι [size=10pt]Μ[/size]αλακας εισαι ρε ! χαχαχαχα  , για το χερουλι γελαω Ρε με Μ κεφαλαιο δεν ειπαμε.!!!   :2funny:
Μαντζαρου 10. Η πορν σταρ μας Μαρτινα ροδες, οποιος γουσταρει δοκιμαζει και μετα λεει οτι πηδηξε και μια πορν σταρ με 40€.!
Αχαχαχαχαχαη Ροδες λεει , η Ξαδερφη της Μαρινας Ζαντες ? :2funny: :2funny: :2funny: Στα υποψιν αυτη για τον λογο που προανεφερες Αν θα πας παρε και το μαστιγιο σου... :s&m_1:
και φυγαμε για βαρδαρη...

Αυταααααααα...και καταθεση που.??? Ειπα να παω κοντρα στο ρευμα σημερα, μιας και παλι δεν υπηρχε τιποτα αξιολογο, οποτε πηγα στην Τζουλια την Χοντρη.!! μου πεταξε τους πατζαδες της και τους εφαγα, καλουτσικια μεσα ευγενικη ομιλιτικη, φυγαν τα χοντρα που μαζευτηκαν και παμε τωρα για Καντυ απο βδομαδα να κλεισει ο κυκλος.!!
ΥΓ. Θελω καντυ στα 4αρα.!!! :fuck1:


:rockon: :rockon: :rockon: :smitten: :smitten: :smitten:
ελπιζω να μας βει καλη  :priest: :priest: :priest:

Καλο σας βραδυ...

Γεια σου  :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τανταλου 9. Μια ξανθουλα ωραιο σωματακι, τι ξερουμε για αυτην.??? παιζει να ειναι Ελληνιδα.?? Μου θυμηζει μια Ελληνιδα παρα πολυ, αλλα δεν την ακουσα να μηλαει και δεν ρωτησα...ντρεπομουνα.!!  :2funny:

Λοιπόν τη λένε Λάουρα ,από ότι μου είπε, τη ρώτησα προσωπικά προχθές εγώ , δεν μου φάνηκε πάντως για Ελληνίδα. Πάντως κλικ δεν μου έκανε.

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Λοιπόν τη λένε Λάουρα ,από ότι μου είπε, τη ρώτησα προσωπικά προχθές εγώ , δεν μου φάνηκε πάντως για Ελληνίδα. Πάντως κλικ δεν μου έκανε.

Οκ, μου θυμηζει μια πωλητρια απο ενα μαγαζι, που σταματησε απο εκει και δεν την ξαναειδα, δεν ειχα παρεδωσε, αλλα εκεινη την θυμαμαι ποιο κοντη...
 

Επισκέπτης
Μην μπείτε σ'αυτην την Λάουρα, είναι ηλίθια. Αυτή με τα πολύ μεγάλα κρεμαστά βυζιά που είχα γράψει κριτική τις προάλλες είναι. Προσοχή στις φόλες..
 

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πείτε τι καλό παίζει τα μεσημέρια σε Βαρδάρη - Μύλο μη καίμε τσάμπα βενζίνη..
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Karaman κορυφαια κριτικη αυτη με τη Τζουλια μολις τη διαβασα.
Αν την διαβασει καποιος που δεν ξερει περι τηνος προκειτε θα καταλαβει ανετα οτι εσυ πληρωθηκες για να μαμησεις τη Τζουλια.
Δε παιζεσε ρε φιλε γιατι το εκανες αυτο στο εαυτο σου;;;
 

Επισκέπτης
Καημένε Κάραμαν τι σου έμελλε να πάθεις.

Σας έχω μια ενδιαφέρον πληροφορία. Η Νικόλ της κωλέττης πρωινή στην εκκλησία με 30Ε χαχ! Πέρασα μέσα έχει πολύ γαμάτο teen κορμί. Αλλά η συμπεριφορά της είναι κάπως περίεργη.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Νατα μας εκκλησια και 30 ευρω...
Νε τα βλεπουν και μερικοι αλλοι αυτα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Karaman κορυφαια κριτικη αυτη με τη Τζουλια μολις τη διαβασα.
Αν την διαβασει καποιος που δεν ξερει περι τηνος προκειτε θα καταλαβει ανετα οτι εσυ πληρωθηκες για να μαμησεις τη Τζουλια.
Δε παιζεσε ρε φιλε γιατι το εκανες αυτο στο εαυτο σου;;;

Καημένε Κάραμαν τι σου έμελλε να πάθεις.

Σας έχω μια ενδιαφέρον πληροφορία. Η Νικόλ της κωλέττης πρωινή στην εκκλησία με 30Ε χαχ! Πέρασα μέσα έχει πολύ γαμάτο teen κορμί. Αλλά η συμπεριφορά της είναι κάπως περίεργη.

Παιδια δεν εξηγητε, πρεπει να μου εχουν κανει μαγια.!! βουντου.!!  δεν ξερω και εγω τι αλλο...αν δειτε ολες τις τελευταιας κριτικες μου το 80% ειναι αρνητικες.!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Νατα μας εκκλησια και 30 ευρω...
Νε τα βλεπουν και μερικοι αλλοι αυτα.
30€ με κομοδινοπουλου.??? Να παω τωρα που πηρα φοοοοοορααα.!!  :2funny: :2funny:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Πιστευω Karaman οτι σε εχει πιασει μια ταση μαζοχισμου

Ενταξει απο την αλλη οι πειραματισμοι δεν ειναι κακοι.

Καλα η κριτικη η τελευταια δεν παιζετε αποσπασματα:

βυζαρες τις κρεμασανε και μοιαζανε ποιο πολυ με μασταρια, για πολυ αρμεγμα λεμε

Θεση της στα γονατα να με πιπωνει εκανε την κοιλια της να κανει διπλες ασχημα, κοινως κρεμασανε οι πατζαδες, και με χαλαγανε ασχημα

η κωλαρα της απλωθηκε σε ολο το κρεβατι, με τα βιας βρηκα τρυπα χωρις την δικια της βοηθεια, βαρεσα αρκετα αλλα δεν μπορουσα να συγγεντρωθω και να λειτουργησω με το οπτικο συνολο

Φευγοντας επρεπε να σου δωσουν ενα εκατομπαλο.

 

lastpontian

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
11
σημερα κατα  τις 4 εγινετο εξης μπουταρικό φαινομενο ήρθαν 4 δημοτικοι
καντηλανάφτες εεεε  σορυ δημοτικοι αστυνομικοι ηθελα να πω και σφραγισαν το τανταλου 9  . κανονικα με συρματινη σφραγιδα.

   οταν ξανακανα τη γιρα το βλεπω ορθανικτο με φως κανονικα περασα και ηταν μεσα μια που οπως ειπε η τσα2 χωρις λαιμο δουλευε 2 μέρα στην καινουρια της καριερα.λουις δεν ελεγε τιποτα απλό πιπινακι
   τσαμπα καψαν βενζινη με το περοπολικο οι δημοτικοι :tickedoff:, ας ερχοντουσαν τουλαχιστων με τa e- bike που τους τα πήραμε κανα χιλιαρικο το καθένα.
αδιορθοτο ελληνικο δημόσιο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
σημερα κατα  τις 4 εγινετο εξης μπουταρικό φαινομενο ήρθαν 4 δημοτικοι
καντηλανάφτες εεεε  σορυ δημοτικοι αστυνομικοι ηθελα να πω και σφραγισαν το τανταλου 9  . κανονικα με συρματινη σφραγιδα.

   οταν ξανακανα τη γιρα το βλεπω ορθανικτο με φως κανονικα περασα και ηταν μεσα μια που οπως ειπε η τσα2 χωρις λαιμο δουλευε 2 μέρα στην καινουρια της καριερα.λουις δεν ελεγε τιποτα απλό πιπινακι
   τσαμπα καψαν βενζινη με το περοπολικο οι δημοτικοι :tickedoff:, ας ερχοντουσαν τουλαχιστων με τa e- bike που τους τα πήραμε κανα χιλιαρικο το καθένα.
αδιορθοτο ελληνικο δημόσιο
Μην λες ότι τσάμπα ήρθανε οι δημοτικοί, το ξεσφράγισμα της μολυβοσφραγίδας μπορέι να στοιχίσει στο κατάστημα έως κάνα 2χίλιαρο. :S
Τό βγάλανε το μεροκάματο τους.
 

lastpontian

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
11
Μην λες ότι τσάμπα ήρθανε οι δημοτικοί, το ξεσφράγισμα της μολυβοσφραγίδας μπορέι να στοιχίσει στο κατάστημα έως κάνα 2χίλιαρο. :S
Τό βγάλανε το μεροκάματο τους.
πόσα ξερει ο κώλος σου :)  .και το ωραιο θα ειναι να ερθουν στον τοπο του εγκληματος και να το φανε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καημένε Κάραμαν τι σου έμελλε να πάθεις.

Σας έχω μια ενδιαφέρον πληροφορία. Η Νικόλ της κωλέττης πρωινή στην εκκλησία με 30Ε χαχ! Πέρασα μέσα έχει πολύ γαμάτο teen κορμί. Αλλά η συμπεριφορά της είναι κάπως περίεργη.

Ναι ε ?  εμενα ειρηνη μου ειπε η τσατσα στο τηλεφωνο
σαν νικολ σου την συστησε εσενα ?  :think:

Παιδια δεν εξηγητε, πρεπει να μου εχουν κανει μαγια.!! βουντου.!! 
δεν ξερω και εγω τι αλλο...αν δειτε ολες τις τελευταιας κριτικες μου το 80% ειναι αρνητικες.!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
30€ με κομοδινοπουλου.??? Να παω τωρα που πηρα φοοοοοορααα.!!  :2funny: :2funny:

Κεφαλα Καραμαν , τζαμπα λεφτα ξοδευεις
Χρωστας Λουση , ερχετε η Καντυ , θα ερθει και η Εφουλα
και συ πας σε νεκροφιλικα κοτετσια και χοντρες  :idiot:
Χαμενε , α χαμενε  :tickedoff:

Λοιπον η Μερτσυ ηταν τσιρκο πρωι
και μια Ειρηνη Ρουμανα  οπως μου ειπαν στην εκκλησια
ο μαανες λεει οτι ηταν η Νικολ , η οποια ειναι τωρα στην κωλετη  :S ( μεχρι το πρωι μαλιστα )

Κατα τ αλλα ρασταφαρι και περισι η εκκλησια 30ρι δουλευε αλλα οχι παντα
οπως σε κοβανε..
τωρα μαλλον προσπαθει να τραβηξει την πελατεια της πισω
Λαστ ποντιαν ,
Μπατσοι Γουρουνια Δολοφονοι  :rockon:

Gameover ,... γεια σου  :grin:

Ρε gl ολο ξεχναω .. προχθες ρωτησες για τηλεφωνο στο Κεφαληνιας ?  :think:

Η Καντυ δεν ηρθε ακομη  :-

Ουγκ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom